Eski esinden cocuklari var

Selam kizlar,
Bu konuda düsüncelerinize iktiyacim var. Biri var arkadas ortamimda, benimle tanismak istiyor. Fakat bu adamin 3 tane oglan cocugu var. Esinden iki sene önce ayrilmis. Tanismalimiyim bilmiyorum. Ikimizinde yasi 30+, bende bir evlilik gecirdim fakat cocugum yok.
Acikcasi pek sicak bakmiyorum bu konuya, ama arkadaslarim israr ediyor bir sans ver diye, ve baska konularda uyumumuz var.
Güzel ve düzenli bir isi var, konusmasi cok guzel ve kibar, bakimli alimli biri, gennel kultur sayibi vs.
Sizin tecrubeleriniz ne diyor bu konuda, benim durumumda olupda bir sans verip mutlu olan varmi?
Çocuksuz biri ile çocuklu biri olmaz bence hiç tanismayin

Arkadaşlarınız mı üç çocuklu hayatı yaşayacak da size bu kadar baskı yapıyorlar? Ya iyi niyetli değiller ya akletmede problem yaşıyorlar.
Kabul etmeyin görüşmeyi, görüşürsenuz duygusal davranacak gibi duruyorsunuz.
Iki arkadasimda ilk önce olumsuz bakiyorlardi, farkli kulturden ikiside. Biri zaten kendisi ayrilmis cocuklu. Niyetleri neydi bilmiyorum ama ben kötü niyetli olduklarini düsünmüyorum. Adam israr ettigi icin, onlarda bir sans ver, dediler. Ama ben yapamam, cok zor olur benim icin

Iki arkadasimda ilk önce olumsuz bakiyorlardi, farkli kulturden ikiside. Biri zaten kendisi ayrilmis cocuklu. Niyetleri neydi bilmiyorum ama ben kötü niyetli olduklarini düsünmüyorum. Adam israr ettigi icin, onlarda bir sans ver, dediler. Ama ben yapamam, cok zor olur benim icin
Adam bunlara çocuksuz kadın bulun bana diye beyinlerini yemiş işte. Onlar da bizden çıksın diye size atmışlar en son.

ısrar eder tabi
Bir de çocuksuz kadın kovalıyor üç çocuklu haline bakmayıp.
O üç çocuğun masrafı varken yeni eş peşine düşüyor uyanık. Kendi kazandığı anca çocuklara gidiyordur sizin maaşa da girecek tabii.
Bu erkekler ne kadar uyanık ya

Selam kizlar,
Bu konuda düsüncelerinize iktiyacim var. Biri var arkadas ortamimda, benimle tanismak istiyor. Fakat bu adamin 3 tane oglan cocugu var. Esinden iki sene önce ayrilmis. Tanismalimiyim bilmiyorum. Ikimizinde yasi 30+, bende bir evlilik gecirdim fakat cocugum yok.
Acikcasi pek sicak bakmiyorum bu konuya, ama arkadaslarim israr ediyor bir sans ver diye, ve baska konularda uyumumuz var.
Güzel ve düzenli bir isi var, konusmasi cok guzel ve kibar, bakimli alimli biri, gennel kultur sayibi vs.
Sizin tecrubeleriniz ne diyor bu konuda, benim durumumda olupda bir sans verip mutlu olan varmi?
Sayibi?

Evlenmis bosanmis cocuksuz birinin bekar birinden farki yok ama 3 cocuklu adam size denk değil.
Guzel işi olsa nolur 3 cocugun derdi mi biter nafakasiydi okuluydu tatiliydi töreniydi ihtiyaclari filan. Eski karisi arar durur yok cocuk hastalandi, yok şu oldu bu oldu. (Bunlar doğal şeyler)
Maddi manevi sürekli vermek zorunda olan bir adam. Siz cocuk isteseniz durduk yere 4. kardeş olarak dogacak babanin ilgisinden, maddiyatindan bölüneecek tabi adam isterse, 3 cocuktan sonra istemiyorum da diyebilir evlenince.

Hic yaşamadim ama ben bile ezberledim artik ne oldugunu, olacagini. 😀

Ben kadın erkek fark etmez, çocuksuz birine 3 çocuklu biriyle görüş diye ısrar etmem, edeni de normal bulmam. Adami düşünerek ısrar ettikleri çok açık. Siz kendinizi düşünün.

En büyüğünün dershanesi, kaynak kitabı üniversite masrafı kapıda.
Küçüklerin de okul masrafı kapıda.
O kadar masrafa ortak olacak birini arıyor çakal.
Bilerek çocuksuz bakıyordur
Yasadigim ulkede okul masraflari Turkiyeyle ayni degil, burda egitim sistemi cok farkli. Fakat diger faktorler var, maddi manevi cocuklar oncelikli olacak hep.

Adam melek olsa yine de uc cocuklu biriyle olmaz. Herseyin icinde olcak o cocuklar tabi eski este surekli hayatinizda olacak. Hic bulasmayin gorusursunuz hosunuza gider bu sefer gorusmeyi bitirmekte zorlanirsiniz vs. O toplara girmeye gerek yok
Ayni düsüncedeyim.

Yasadigim ulkede okul masraflari Turkiyeyle ayni degil, burda egitim sistemi cok farkli. Fakat diger faktorler var, maddi manevi cocuklar oncelikli olacak hep.
Adam ve eski eşi Türk mü, yabancı mı ? Ayrılınca çocuklara bakma yükümlülüğü ortadan kalkmıyor ancak bazı ülke vatandaşları çocuklarını alıp, ülke değiştiriyor. Buradaki durum nedir ?

Adam ve eski eşi Türk mü, yabancı mı ? Ayrılınca çocuklara bakma yükümlülüğü ortadan kalkmıyor ancak bazı ülke vatandaşları çocuklarını alıp, ülke değiştiriyor. Buradaki durum nedir ?
Ikiside burda vatandas ama asli farkli kadinin, sanirim iranli veya irakli. Suan ikiside cocuklarin velayetini bölüsüyor yani 50/50

Çocuk konusu bu kadar sıkıntı olmasa beyefendi çocuklu kadın bulurdu. Siz 4.sırada olacaksınız, ama onların sizin için ilk sırada olması beklenecek sizden. Kendisi elalemin 1 çocuğuna tahammülü yok, sizden 3 çocuğu kabul etmeniz beklenecek. Hizmette masrafta var, terbiye ve otorite kurmada yok olacaksınız.

X