Eski eşimle birlikte olduktan sonra beni hiç aramadı

Kumar borçları yüzünden ayrıldık
Kumarbaz adam..Senle mi uğraşacak..Kumar oynadın oynamadın oynama diyecek kafasını ütüleyeceksin..Evdi ev masrafı çocuk masrafı offf. Kumarbaz bu kadar ekonomık yükten kurtulmuş yeniden üzerine alır mı? Asıl sen kendine dön..Kumarbaz herifi hayatına alıp ne umuyorsun..

Sanki elin adamıyla oldu bu kadar üstüne gitmeye gerek var mı?
Cinsellik bir ihtiyaç konu sahibinin de canı istemiş olabilir.
Elin herifini çocuğuyla aynı eve sokup yapacağına çocuğun babasıyla bildiği insanla ihtiyacını görmüş.
Cinselliğe öcü gibi bakmaya gerek yok.
Konu sahibi sen de duygusal duygusal konuşup durma.
Gönlünü eylemişsin geçmiş işte oldu bitti bak önüne

Herkes çükünü düşünmüş demiş evet bence de öyle ama illa iyi niyetli düşünecek olursak adam gerçekten özlediğinden sizinle sevişmişse bile sevişme sonrası birşeylerin eskisi gibi kalmadığını azaldığını teyit etmiştir de ondan aramaya gerek duymamıştır.
Adam kumarbaz.Arasa ne olacak..Konu sahibi birde çocugun var aklını başına al..Napacaksın hayatına gerimi alacaksın..Çocugunun hayatının içine etmye gönüllüsün sen..Çocuk olmasa idi ne halin varsa yaŞA gör derdim ama işte

Normali kurtta ben kurt asil bir hayvan diye kullanmayacağım o yüzden Çakal sürünün kokusunu alınca geceleri ahırda nöbet tutar derlermiş eskiler …
Bu sadece bir benzetme 😊
İşin özeti alışan insan buna devam eder evlilik cüzdanı yok resmiyette bir şey yok sadece nüfusta çocuğunuzun babası o kadar beyfendi de bunun rahatlığını bildiğinden sürekli gelip gelip gider böyle .
Bazı Erkeklerin hayalini kurduğu hayat biçimi .🥹😅
Bence tekrar kesinlikle bu sebeple görüşmeyin .

X