Eski eşimle birlikte olduktan sonra beni hiç aramadı

Eski eşten yeni sevgililik mi bekliyorsunuz anlamadım ? Adam dolmuş , taşacak yer aramış kolayına siz gelmişsiniz hepsi bu .. bu saatten sonra sex arkadaşı olacaksınız gibi duruyor keşke hiç sevişmeseydiniz.

Boşanalı 1 seneye yakın oldu. Hafta sonları kızını görmeye geliyor. Cumartesi günü evime geldi. Aile apartmanda yaşıyorum annem ve anneannemle birlikte. Kızımız 2 yaşında. Geldiği zaman beni çok özlediğini filan söyledi laf lafı açtı evden gitmek istemedi. Gece oldu biz içki içtik. 1 sene sonra ilk kez birlikte olduk beraber yattık. Boşanmayı o da istedi ama tekrar birlikte olmaya en meyilli oydu. Sabahına evden çıktı. Annem onu apartmandan çıkarken görmüş bana hesap sordu. Gece eve geldi sabah neden çıkıyor bu adam dedi. Bende evde kaldığını söyledim. Annem biraz kızdı. Şimdi ise eski kocam beni cumartesi gününden beri aramıyor. İnsan bi arar mesaj yazar. Bu adam ne yapmaya çalışıyor?
Kötü yorum yapmayacağım ama ne gereği vardı 1 yıldır ayrı olan adamla..

Beklentiniz olmasın bence. Hiç öyle gurur meselesi de yapacak bi şey yok. Yabancı değil, tanıdık bildik biri keyif aldım diyip geçin. Ama tekrarı olacaksa korunun çünkü kimlerle birlikte oluyor nerden bileceksiniz, hastalık falan kapmayın.

Herkes çükünü düşünmüş demiş evet bence de öyle ama illa iyi niyetli düşünecek olursak adam gerçekten özlediğinden sizinle sevişmişse bile sevişme sonrası birşeylerin eskisi gibi kalmadığını azaldığını teyit etmiştir de ondan aramaya gerek duymamıştır.

Kafanız çok güzelmiş güle güle kullanın. Eski eşinizden hamile kalıp geri barışmayı mı temenni ediyordunuz? Çocuk sahibi de olmuşsunuz hazır 2 yaşındayken araları az olur, arkadaş gibi büyürler diye bir motivasyonunuz oldu herhalde.

Aramasını beklediğinize göre hala beklentiniz var demektir. Kumarbaz adamdan nasıl bir beklentiniz var ki? Huylu huyundan vazgeçmez. Sizle ayrıyken kendini teselli etmek için çeşitli münasebetleri olduysa diye düşünüp keşke korunuvereydiniz eliniz değmişken.

İnşallah adam daha önce eskortlarla yatmamıştır birde hastalık kaparsanız of

Arkadaşlar yazmış zaten siz niye aramadı derdine düşeceğinize bir an önce smear testi falan yaptırın. Buda size ders olsun adam sizi kullanmış gitmiş bir daha böyle bir olmasına izin vermeyin.

Sorumluluk yok, bağlayıcı bir şey yok bedavadan seks hizmeti vermişsiniz. Kumar yüzünden parası kalmamış, ihtiyaç gidermeye size gelmiş.

Yaa aslında düşüncem çok daha ağır, siz asla öyle biri değilsinizdir. Çok başka yere koymuş sizi, net yazamıyorumda.
Seks hizmeti falan deyince .. Umarım bir hastalık falan kapmaz konu sahibi. Adamda yok yok ne de olsa..

X