Eski eşim yuvamızı yıkan kadınla evlendi.

Erkek evlenebiliyor. Kadinin iddet suresi var, 3 ay. Ama beklemek istemiyorsa dilekce verip o sureyi beklemeden evlenebiliyor.

Allah herşeyi bir bir gösteriyor . İyki o gelinliği bırakmışım . Boynuma takılan takı kasada idi . Onu bile takmış. Gördüğümde şok oldum . Bir insan nasıl giyer diye ama yapanlar varmış
Ay birak allasen. Rezalet. Copumle avun deseydiniz keske. Artiklarinla idare etmis. Yaw hem yuva yik hem de kadinin seylerini giy midesiz zavalli. Insallah okuyordur. Sen midesiz bi insansin.
Tivbe yarabbim ya kandil kandil
Yani bunlar sadece filmlerde olur saniyodum

Yuvayı yıkan o değil sanırım . Yani hissetmedim . Boşanma aşamasında buldu galiba . 1 sene ayrıydık . Ama tabi bu boşanma aşamasında da olsa nikahla bir adamla olma gerçeğini değiştirmez . Okuyorsa üstüne alınır herhalde . Bir adamın eski karısının gelinliğini giyen kaç kişi vardırki :)

Aslında insanı en çok üzen hissiyat, kendini değersiz hissetmesi. Ayrılık sonrası yaşanan bu duyguyu hissetmeniz çok normal. Ancak bir insanın kıymetini, karşısındakinin nasıl davrandığı belirlemez. Aksine herkes karakterince davranır. Sizi ilişkiniz içinde aldatan bir insanın ayrıldıktan hemen sonra o insanla yaşamaya başlaması tam ona göre bir davranış. Nedene, niçin, nasıla takılıp kendinizi hırpalamayın. Bazen bu düşünceler, duygular üşüşüverir. O zamanlarda sizi iyi hissettirecek şeyler yapın.
Sizi sizden daha çok kimse düşünmez. Kendinizin kıymetini bilin. Kendinizi değerleri hissettirecek faaliyetlere yönelin. İnsanların arasına karışın. Kıymetinizi kıymet bilmeyen insanlarda aramayın.

Kıyamam yaa sana... “Demek ki sevmiyormuş, sevse aldatmazdı” diyenlere de ayrıca gıcık oluyorum. Yahu aldatılan kadın, zaten zor bir süreçten geçiyor, kendisini sorguluyor suçluyor, benim neyim eksik de ona gitti diye düşünüyor. Yarasına tuz basmak da yeni moda oldu.
Konu sahibi, canım hiç üzülme. Her şerde vardır bir hayır. Kimbilir rabbim belki de seni ondan koruyordur. O iki karaktersiz rahat mı duracak sanıyorsun? Birbirlerini de aldatır onlar

Ya arkadaşım aldatan adamı bekleyerek kendine sıfır deger veriyorsun birde adamdan deger bekliyorsun. Sinek ufaktır mide bulandırır. Bosver kurtulduğuna bak. Evlensinler sanki ne kadar mutlu olacaklar. Yuva yikanin yuvasi olmaz. Insallah once zirveyi gorurler sonra ordan düşerler diye dua et.

Allah herşeyi bir bir gösteriyor . İyki o gelinliği bırakmışım . Boynuma takılan takı kasada idi . Onu bile takmış. Gördüğümde şok oldum . Bir insan nasıl giyer diye ama yapanlar varmış
Canınız yandı mi merak etik

Sadece kadın 10 ay evlenemiyor ki adres değişikliğine bağlı olarak dilekçeyle bu süre kısaltılıyor kadın için de.

Hmm bosanma asamasindaysa baska ama yine de eski karisinin gelinligini giymesi entersanmia. Aynen oyle ..

Benim bilddigim inandigiim sistemde yuva yikanin yuvasi olmuyor. Bir ah alanda iflah olmuyor bununla rahatlayabilirsiniz. Kendinize yeni bir düzen kurun
Yaw iyi de bunu hic goremedim ben ya hep bol3 diyorlar kotuye bisiy oldugunu daha goremedik

Tükendimartık, biten bitmiş giden gitmiş. Hayat kısa. Bu ölümlü dünyayı kendine zehir etme. Çocuklarınla beraber hayata tutun. Gelecek ne gösterir bilemeyiz. Bir mikroptan kurtulmuşsun. Dezenfekte olmuşsun. İki parazit asalak birbirini bulmuş kavuşmuşlar. Değerini bil. Karşına çıkacak fırsatları yakala. Sevgiyle kal..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…