Eski eşim ve sevdiğim adam..

Denizdekikum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2013
154
18
34
Öncelikle Merhaba, çok ama çok uzun zaman sonra geldim. Bana o kadar iyi geldi ki bu site yeri geldi eleştiri yeri geldi fikir alışverişi yapıldı sora sora danışa danışa güzel kararlar verdim.. Defalarca şiddet gördüğüm, hastanelik olduğum, aldatıldığım, itilip kakıldığım ve sevmediğim o adamdan 2 sene önce ayrıldım ve 1 buçuk senedir gözümün içine bakıp titreyen bir sevdiğim var şuanlık sadece imam nikahıyla evliyiz babamlarla yaşıyorum el ele tutuşuyoruz sarılıyoruz o yüzden nikah kıymak istedik annemin erkek kardeşimin halalarımın yengelerimin bildiği bir nikah cinsel anlamda kesinlikle dokunmadı bana o konuda zaten kendisini takdir ederim ve çok mutluyum. Sorun şu ki; şu an birlikte olduğum adamın eski eşime takmış olması bana yaptıklarını kendine yediremiyor gerçi eski eşimde rahat durmuyor 1buçuk senedir peşimde sürekli arıyor engelliyorum başka yerden arıyor rahatsız ediyor iftira atıyor kızımı dolduruyor babamı aradı bir kere hayatında biri var diye babam nikahı bilmiyor ama bizi biliyor sevdiğim adamıda çok sever konuşur görüşürler sadece biraz daha zaman geçmesi taraftarı sevdiğim adam bekar evlenip boşanmış ama eski eşim en son o adam evli sende dost hayatı yaşıyorsun dedi ve konuyu cinselliğe kadar vurup sosyal medyada paylaştı evli değil dedim kimliğini mi göstereyim illa edevletten ss mi alayım ne yapayım sevdiğim mesleği gereği zaten tabiri caizse tehlikeli arkadaşlarıda öyle. Ben şiddet görmüş bir kadın olarak şiddetin erkeği kadını olmaz derim ve erkek dahi olsa kabullenemem. Şuan birlikte olduğum adam eski eşim sen dost hayatı yaşıyorsun diyip konuyu cinsellikle bağdaştıran ve laf sokucu yazı paylaştı ve bunu bana bi arkadaşım attı benim sinirlerim tavan yaptı gocunmadım ama beni bu denli karalamasına sinirlendim ve sinirle bende bunu birlikte olduğum adama attım yediremedi tabi bel altı lafları aslında şiddet canlısı biri değil kavga etmemiş küfür bilmeyen biri ama dediğim gibi konu bensem olayın rengi dönüyor, arkadaşlarını çağırıp eski eşimi çok işlek olan bir caddede planlı şekilde 3 kişiye muştayla dövdürmüş(hastanelik falan olmamış gayet sağlam)ve videoyu kuzenim vasıtasıyla iş yerindeki bilgisayarından kendime ulaştırdım kendisi bana bir ay sonra izletmeyi düşünüyor. İlk izlediğimde "vurmayın abi" dediği andan sonrasını izlemedim aklıma hamileyken karnıma attığı tekmeler, yeni doğum yaptığımda vurup bayıltması, kollarımı morartması, parmağımı kırması, psikolojik ve bedensel tecavüz etmesi vs bir sürü şiddeti geldi. İçim soğudumu bilmiyorum vicdanım olduğunu biliyorum vicdan sahibi bir insanım katlanamadım o seslere bilmiyorum neden ama duymak istemedim yine kuzenim vasıtasıyla haber aldım o olaydan sonra bi kızla konuşmuş kuzenimin yanında kuzenim şok oldum diyo kız daha 17 yaşında ya 17! Kendisi 34 yaşında ben 23 yaşındayım kendisinin yarısı kadar kızla bel altı konuşmalar ama aşırı bel altı. Böyle duyuyorum aklıma tecavüzcüler sapıklar katiller geliyor daha beter olsun diyorum biliyorum eleştirenlerinizde olacak ama içimi ferahlatacak ne bileyim bana söylediğinde sevdiğim adam bana söylediğinde nasıl tepki vereceğim konusunda bir fikrim yok, her zaman olduğu gibi şimdide bana yol gösterecek olan arkadaşlar lütfen yardım..

Son düzenleme:
1. Baban imam nikahını bilmiyorsa o nikah geçerli sayılmaz. Daha rahat hareket etmek için formaliteden imam nikahı kıymışsınız.
2. Yine gitmiş aynı profilde adamı sevgili yapmışsın kendine. Barbarca gidip eski eşini döven şiddet yanlısı bi herif sevgilin. Bugün senin için başkalarına karşı tehlikeli olan adam yarın senin için tehlikeli olacak. Gider şikayet edersin, hukuk yoluyla ararsın hakkını. Adamı ormanda dövdürtmek, videoya çekmek. Sevgilin resmen vahşi, sen ondan da ayrıl.

İyi ki sevgiliniz(kusura bakmayın imam nikahı resmi değil, eşiniz demeyeceğim) şiddet yanlısı değilmiş.
3 kişi bir adamı sıkıştırıp dövmüşler.
Sizin yaşadıklarınız çok acı ve telafi edilemez olsa da, sevgilinizin yaptığı cana kast.
Eski eşinizden farkını söyler misiniz?
Erkek erkeğe diyorsanız, 3 adamın 1 adama saldırması hem de aletle, emin olun aynı güçlü güçsüz dengesidir.

Siz uzak durun, zaten iletişime geçmiyormuşsunuz.
Özel konuşmaları sizi zaten ilgilendirmez ama, çocuğunuz varmış, onun için tetikte olmalısınız. Çocuğa zarar verme eğilimi varsa, resmi birimlere şikayette bulunun.

Şu anki sevgiliniz de uğraşıp durmasın, üstünüze sıçratmayın çamuru.

Bunlar nasıl hayatlar, nasıl ilişkiler? Dağ başımı burası? Şu konuda bahsedilenlerden bir tane aklı başında insan yok.
Ben konuyu ve yapılanları tasviplemiyorum yanlış anlaşılmasın lütfen, sadece bunu bana söylediğinde ne gibi bir tepki vermeliyim konunun sonunda yazdığım gibi..

Bunlar nasıl hayatlar, nasıl ilişkiler? Dağ başımı burası? Şu konuda bahsedilenlerden bir tane aklı başında insan yok.

İyi ki sevgiliniz(kusura bakmayın imam nikahı resmi değil, eşiniz demeyeceğim) şiddet yanlısı değilmiş.
Sizin yaşadıklarınız çok acı ve telafi edilemez olsa da, sevgilinizin yaptığı cana kast.
Erkek erkeğe diyorsanız, 3 adamın 1 adama saldırması hem de aletle, emin olun aynı güçlü güçsüz dengesidir.
Yağmurdan kaçarken doluya tutulmuş, bulmuş yine bi ruh hastası.

Ben konuyu ve yapılanları tasviplemiyorum yanlış anlaşılmasın lütfen, sadece bunu bana söylediğinde ne gibi bir tepki vermeliyim konunun sonunda yazdığım gibi..
Ayrılmalısın hayatım. Şimdiki sevgilinin eski eşinden farkı yok. Yine şiddet gördüğün bi evlilik yapmak istemiyorsan tabi.

Yağmurdan kaçarken doluya tutulmuş, bulmuş yine bi ruh hastası.
Bazıları haşin seviyor, ne diyeyim.
Ben de eşime bir savunma sanatı öğren, dünya hali başımıza bir iş gelir, çoluk çocuğumuz var korumamız gereken ama sen ardıma saklanırsın kesin diye iğneliyorum.:KK45:

Abimiz bickinmis ya.
"Neden kendi işini birebirde kendin görmedin üç tane ayiya devrettin, bu nasıl delikanlılık?"
diyebilirsin mesela. Racona uygun bir tepki olur.

Bazıları haşin seviyor, ne diyeyim.
Ben de eşime bir savunma sanatı öğren, dünya hali başımıza bir iş gelir, çoluk çocuğumuz var korumamız gereken ama sen ardıma saklanırsın kesin diye iğneliyorum.:KK45:
Çekiyo mu artık öyle mi seviyor bilemem de. Öngörüsüzlük bu. Düşünsene işkence göreceğim resmen ilk evliliğimde ikinciyi dünyanın en naif adamını seçerim korkumdan. :) yok öyle arkamıza da saklanmasınlar ama. :deli:

1. Baban imam nikahını bilmiyorsa o nikah geçerli sayılmaz. Daha rahat hareket etmek için formaliteden imam nikahı kıymışsınız.
2. Yine gitmiş aynı profilde adamı sevgili yapmışsın kendine. Barbarca gidip eski eşini döven şiddet yanlısı bi herif sevgilin. Bugün senin için başkalarına karşı tehlikeli olan adam yarın senin için tehlikeli olacak. Gider şikayet edersin, hukuk yoluyla ararsın hakkını. Adamı ormanda dövdürtmek, videoya çekmek. Sevgilin resmen vahşi, sen ondan da ayrıl.

Yanlış anlaşılmamak için çabaladım ama olmadı sanıdım. Burda formalite bir nikahı veya eşim oldu mu olmadı mı sorusu sormadım olayı tavsiplemedimde sadece şiddet görmüş bir kadın olarak olayı bana anlattığında sizin deyiminizle sevgilime nasıl tepki vermeliyim onu sormak istedim

Yanlış anlaşılmamak için çabaladım ama olmadı sanıdım. Burda formalite bir nikahı veya eşim oldu mu olmadı mı sorusu sormadım olayı tavsiplemedimde sadece şiddet görmüş bir kadın olarak olayı bana anlattığında sizin deyiminizle sevgilime nasıl tepki vermeliyim onu sormak istedim
E tamam ona da cevap verdik. Al birini vur ötekine, sevgilinden ayrılmalısın dedik.

Siz uzak durun, zaten iletişime geçmiyormuşsunuz.
Özel konuşmaları sizi zaten ilgilendirmez ama, çocuğunuz varmış, onun için tetikte olmalısınız. Çocuğa zarar verme eğilimi varsa, resmi birimlere şikayette bulunun.

Şu anki sevgiliniz de uğraşıp durmasın, üstünüze sıçratmayın çamuru.

Doğru söylüyorsunuz cevabınız için teşekkür ederim

Eski eşinizden bir farkı kalmadığını anlatır, hayatımdan çıkmasını söylerdim ben olsam.
Bu benim en sakin tepkim olur mesela.
Diğerlerini anlatmayayım, konu dağılır.

Çekiyo mu artık öyle mi seviyor bilemem de. Öngörüsüzlük bu. Düşünsene işkence göreceğim resmen ilk evliliğimde ikinciyi dünyanın en naif adamını seçerim korkumdan. :) yok öyle arkamıza da saklanmasınlar ama. :deli:
Sen gene seçermişsin, ben adam görsem bunların soyu kurusun diye tükürüklere boğmaktan lamaya döner, dünyayı bayağı uzun yıllar tek cinsiyet varmış gibi yaşardım.
Vallahi iyi cesaret...

Konu sahibi olayı şuan yha beni sahiplenioo anlattıklarıma dayanamamış dövdürmüş ne kadan da sahiplenen bir erkek diye görüyor galiba ama bu adam sakat ben size söyleyeyim.Tabi ki şiddete karşıyım ama madem öyle kendi döveymiş üç adam toplatıp da dövdürmek bi de video ya çektirmek bunlar sağlıklı kafanın yapacağı işler değil.Nasıl tepki vereceğim diye konu mu açılır ya.Kaçıp kurtaracağınıza kendinizi töbe ya.

X