Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

heh cok güzel canım yaa :) napıyım bende oturuyorum nişanlım burada kardeşinle oyun oynuyorlar bir degişik duygu ya ve 1.5 ay sonra hayırlısıyla yuvamızda olucaz inşallah

Ayy maşallah Bizim de nişandan sonra sevdiceğim kalmıştı ya birkaç gün, abimle telefondan kelimelik diye bi oyun oynadılar. Onları öyle görmek çok güzel bir duygu kesinlikle. Rabbim ailelerimizle muhabbettimizi arttırsın diyelim Az kaldı baya kuzum size

Amin kuzum inşallah evet kuzum ciddi anlamda az :18:

tabi kuzum nasıl gececek bak gör bi konuda okudum diye hatırlıyorum sen elbisenimi aldın

İnşallah kuzum aslında erkek tarafı Nisan diye söylüyorlar ama ailem henüz hazır değil güzel ağırlamak isteriz herkesi o yüzden sonbahar istiyoruzEvet ben sana söylemedimmi

Eylülde nişan varrr
Hadi zaman güzelce geçsin canım
İnşallah nihanım evde yüzükler takılacak işte nişan olmayacağı için o da nişan sayılıyor değilmi oynamayız ama Ben burada atarım göbeciklerimi
Iyiyim canimcim bildiginizden farkli bir durum yok, yavas yavas hallediyoruz isleri:)
Senin de nisan tarihi belli olmus, hayirli olsun nehirim:)

Herşey gönlünce halledilsin olsun kuzum Amin inşallah bakalım bende nişanlı hatunlar kategorisine katılacakmıyım

Canım bizim de evde oldu biliyosun, söz ve nişan birarada yapmış olduk biz yani. Ayrıca bir yüzük faslı olmayacak. Biz oynadık da biraz. Yüzükler takılıp pasta, yeme içme faslı bitince hadi oynayalım dediler. Sediceğimle beni ortaya aldılar oynadık biz de karşılıklı baya Çok güzeldi tavsiye ederim

Olabilir aslında biz kalabalık dağıldığında kuzenlerle bir odada oynarız dediydik ama söyleyen olursa buda çok mantıklı kuzum bizdede nasipse yüzük takılır pasta kesilir ikramlar falan verilir herkese sohbet muhabbet falan süslemeyi düşünüyorum evide azıcıkoynamada olursa tam olur o zaman birde bol bol fotoğraf çekiliriz

Süsle süsle çok güzel oluyor
Biz de her arada derede başbaşa fotoğraf çektik,bi onlar, bi de yaşadığın o tarifsiz mutluluk kalıyor aklında

Süsle süsle çok güzel oluyor
Biz de her arada derede başbaşa fotoğraf çektik,bi onlar, bi de yaşadığın o tarifsiz mutluluk kalıyor aklında

Ben çok severim fotoğraf çekilmeyi zaten inşallah düğün slaytı yaparsak oradada lazım olur diye kandırıyorum erkek arkadaşımıda Kardeşime diyorum kahveye tuz atarken bile çekeceksiniz kuaförde heryerde

Evet çok güzel olur canım düğün slaytı... Şimdi buna da ben de diycem olmayacak ama gerçekten ben de çok severim fotoğraf çekmeyi, çekilmeyi

nehirim elbisenii anlatt lütfennnn
ve nihanım haklı ve nişanı süper oluyooo
benim annem isteme-söz-nişan bir olurmu olmaz vs diyordu biz baskı kurduk..
o kadar güzl olduki şükürler olsun hersey istedigim gibi bide ben cok plancı oldugumdan herkesin görevi günler öncesinden belliydi kim neyi ne zaman getirecek falan dügün salonunda böyle calısan personel yoktur sagolsunlar
bu arada biz çok fazla nişana gittik ve annem sürekli olarak iyiyki edanın dedigi gibi olmus harika bir nişanımız oldu dedi ciddi anlamda bir daha sorsalar yine yine ve yine evde derdim ve kesinlikle danss et oyna cok özel birsey

Her kelimene katılıyorum edacım, Kesinlikle ev nişanı, o sıcaklık bambaşka
Darısı nehirin ve diğer kızçelerin, bizim de düğünlerimizin başına

Her kelimene katılıyorum edacım, Kesinlikle ev nişanı, o sıcaklık bambaşka
Darısı nehirin ve diğer kızçelerin, bizim de düğünlerimizin başına

Amin aminn kuzum yaaa şu mayısı atlatsak valla insan bir zaman sonra bu gözle bakıyormmus en cok bekledigim 12 mayıs sabahı huzurla uyanmak istiyorum Rabbim nasip ederse

Evet çok güzel olur canım düğün slaytı... Şimdi buna da ben de diycem olmayacak ama gerçekten ben de çok severim fotoğraf çekmeyi, çekilmeyi
İstediğim gibi olsun kıyafetim saçım bol bol çekileyim

Edam gördüğün elbise desem düz siyah yakasında altın sarısı şerit kolyeli olan bana kızarmısınİnşallah bizim evde olacak nişanımızda çok güzel olur inşallah

hatırlayamadım kuzum ama yakıstıysa ve sen içinde mutlu olduysdan bende cok mutlu oldum kuzum benimmm amin kuzum inşallah cok güzl olacak tabiki

Amin aminn kuzum yaaa şu mayısı atlatsak valla insan bir zaman sonra bu gözle bakıyormmus en cok bekledigim 12 mayıs sabahı huzurla uyanmak istiyorum Rabbim nasip ederse

Ben de öyle diyorum şimdiden kuzum, çünkü ne, ne zaman ayarlancak onca iş nasıl olcak düşüncesi geriyor insanı

Her şey gönlünce olur inşallah canım, elbisende de kesinlikle içine sineni giy derim, hem ev için de sade, zarif olması daha uygun

valla öyle kuzum biz yüzdük yüzdük ama şimdisi daha zor şu ev temizlense eşyalar bi gelse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…