Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

sen öyle hissettiysen tamamdır kuzum önemli olan senin begenmen senin günün bu :KK16:
İnşallah güzel olurum:KK17:

Her şey gönlünce olur inşallah canım, elbisende de kesinlikle içine sineni giy derim, hem ev için de sade, zarif olması daha uygun:KK34:

Sağol canımcım Amin inşallah cümlemizin:nazar:evin içinde ya dümdüz uzun siyah elbise yakasında kolye gibi birşey v yaka ipekyolun kumaşı falan kaliteli yani çok basit durmadı:KK9:

merhaba güzel gelinler :)

bana selam yokmmu :KK5::KK1:

evet canım dedgin gibi evde gec kalmadan bosalır inşallah :18: yok kuzum ya fotograf internettede bulamadım :KK1:

Olsun edoşum, içine sindikten sonra sana çok yakışmıştır eminim :)

Biz de bi hazirlik yok kuzum.uzaktan olmuyor hicbisey.düğün tarihini 12 Ağustos dedik ama kesinleşmedi.Bekliyorum öyle...

Olur mu kuzum benim, sana da öpücükler gönderiyorum :KK16: :KK16:

Sen de haklısın kuzum yaa, uzaktan çok zor hakkaten... Nihanım tarihi bir an önce belirlemeye bakın, yeri ayarlayın, nikah tarihinizi alın canım. Nikah dairelerinde gün kalmama durumu olabiliyormuş çünkü. tabi bunları söylüyorum ama uzakta olunca o kadar da kolay olmuyor değil mi :) Benim nişanlım da uzakta biliyorsun, biz de daha günü alamadık belediyeden, ama ayırttık o tarih için.

İnşallah kuzum aslında erkek tarafı Nisan diye söylüyorlar ama ailem henüz hazır değil güzel ağırlamak isteriz herkesi o yüzden sonbahar istiyoruz:KK17:Evet ben sana söylemedimmi :KK17:

İnşallah nihanım evde yüzükler takılacak işte nişan olmayacağı için o da nişan sayılıyor değilmi oynamayız ama :KK52:Ben burada atarım göbeciklerimi:KK9:

Herşey gönlünce halledilsin olsun kuzum :KK16:Amin inşallah bakalım bende nişanlı hatunlar kategorisine katılacakmıyım :KK60:

Ayyyy nehirim nişanlı olmak da ayrı güzel. Zor yanları da ayrı, ama yine de bir adım daha atmış olmak çok güzel tabi :) Hayırlısıyla gelsin artık eylül bakalım :)

Ayyyy nehirim nişanlı olmak da ayrı güzel. Zor yanları da ayrı, ama yine de bir adım daha atmış olmak çok güzel tabi :) Hayırlısıyla gelsin artık eylül bakalım :)

Arası kısa olsun istedik bakalım hakkımızda hayırlısı ebisim:KK17:İnşallah güzel olsun hepimiz için herşey:nazar::KK16:

Hayılısı olsun nehircim, bak ben tam iki senedir bekliyorum, zaman zor geçiyormuş gibi geliyor, ama geçip gidiyor farkına varmadan. Sen de yavaş yavaş hazırlıklarını tamamlarsın böylelikle :)

Evet kuzum çok alınacak var bir düğün mekanını falan halletsek şimdiden bakıyor gibiyiz tutulmasın istediğimiz yer ve tarih çakışmasın diye bakalım canım onun dışında eksik çok beyaz eşyaya başlanacak nakit biriktirmek gerek eşyalar mobilyalar için aldıkça topiğime ekleyeceğim bakalım yetiştirebilecekmiyiz:KK5:

sizin salon konusu ne oldu canım

Canım boş ev olmadığı için henüz gidip görme imkanımız da olmadı:KK31: Bizim ev düğünden 10-15 gün önce kurulacak gibi:KK50: Nasıl yetişecek yaaa:KK14::KK14:

İnşallah güzel olurum:KK17:

Sağol canımcım Amin inşallah cümlemizin:nazar:evin içinde ya dümdüz uzun siyah elbise yakasında kolye gibi birşey v yaka ipekyolun kumaşı falan kaliteli yani çok basit durmadı:KK9:

Anlattığına göre çok zarif canım, mutlulukla giy inşallah:KK16:

merhaba güzel gelinler :)

Sen de haklısın kuzum yaa, uzaktan çok zor hakkaten... Nihanım tarihi bir an önce belirlemeye bakın, yeri ayarlayın, nikah tarihinizi alın canım. Nikah dairelerinde gün kalmama durumu olabiliyormuş çünkü. tabi bunları söylüyorum ama uzakta olunca o kadar da kolay olmuyor değil mi :) Benim nişanlım da uzakta biliyorsun, biz de daha günü alamadık belediyeden, ama ayırttık o tarih için.
:)

Ebisim biz de belirlemek istiyoruz da mekan bizi oyalıyor,bu yüzden kesinleştiremiyoruz.
Bizim nikah da daha önce kıyılacak mecburen canım.Küçük bir yer burası olur inşallah:KK31:
Ama baya sıkışıcaz biz:KK50:

Hatırlıyorum sanki canım...Olsun senin içine sinmiş. Tereddüdün varsa biraz daha gezin, bak...Belki o zamana kadar bulursun başka bir şey.

Onu aldım artık canımcım birtane daha alıcam zaten tanışma ve isteme de giyilecek elbise olabilir etek gömlek gibi bir şey olabilir şık bir şey bulursam kaçırmam kararsız kalmam inşallah:KK9:

Son düzenleme:
Merhaba şeker kızlar, tatlı kızlar :)
İki gündür işyeri o kadar yoğun ki, kafamı kaldıramadım işten. Aslında şimdi de iş var ama ben biraz kaçamak yapıyorum :)

Evet kuzum çok alınacak var bir düğün mekanını falan halletsek şimdiden bakıyor gibiyiz tutulmasın istediğimiz yer ve tarih çakışmasın diye bakalım canım onun dışında eksik çok beyaz eşyaya başlanacak nakit biriktirmek gerek eşyalar mobilyalar için aldıkça topiğime ekleyeceğim bakalım yetiştirebilecekmiyiz:KK5:

yetişmez olur mu kuzucum, Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah :)

Canım boş ev olmadığı için henüz gidip görme imkanımız da olmadı:KK31: Bizim ev düğünden 10-15 gün önce kurulacak gibi:KK50: Nasıl yetişecek yaaa:KK14::KK14:

Ebisim biz de belirlemek istiyoruz da mekan bizi oyalıyor,bu yüzden kesinleştiremiyoruz.
Bizim nikah da daha önce kıyılacak mecburen canım.Küçük bir yer burası olur inşallah:KK31:

Zaten stres ve koşuşturmaca olmasa şaşarım böyle durumlarda :) ama o da tuzu biberi nihanım, sonuçte hepsi bitince huzurlu bir yuva sizi bekliyor değil mi :)

ben geldiiiiiiiiiim:KK3:

nasılsınız güzel gelinleerrr:KK16:

Tutkucum naber?

ben geldiiiiiiiiiim:KK3:

nasılsınız güzel gelinleerrr:KK16:

Hoşgeldin canım nezamandır konuşamıyoruz nasılsın:KK16:
Merhaba şeker kızlar, tatlı kızlar :)
İki gündür işyeri o kadar yoğun ki, kafamı kaldıramadım işten. Aslında şimdi de iş var ama ben biraz kaçamak yapıyorum :)

yetişmez olur mu kuzucum, Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah :)

Hoşgeldin ebisim iyi yapmışsın bugün benimde hiç çalışasım yok eve gidip uyumak istiyorum dinlenmek istiyorum:KK60:Yetişir dimi kuzum para olsa yetişir tabi benim sıkıntım biraz az borçla evlenelim ama nasip olacakmı bakalım:KK17:

ahh kuzum örnegini bende görüceksin yerleşecek inşallah :KK1: eşyalarını alırsın evi ölçüp halı perdede aldın mı inşallah olur napıcaksın ufak tefek eksigimiz kalsada yapıcaz ama sende bu asamada ceyize yogunlas inan erkenden rahatlamak cok iyi :KK16:

iyiyim kizlar, giremedim uzun zamandir:KK31:
dugun kosusturmasi,okul,simdi stajada basladim anaokulunda hic bos zamanim kalmiyo:26:

sizler napiyosunuz,valla gunler geliyo artik .. hayirlisiyla insallah atlatiriz hepimiz:nazar:

Günaydın kızlar muradınıza ermenıze ne kadar kaldı ne durumda hazırlıklar benım aksılıklere ragmen falan bı sekılde oluo bıseyler :KK16::KK16:

Günaydın kızlar muradınıza ermenıze ne kadar kaldı ne durumda hazırlıklar benım aksılıklere ragmen falan bı sekılde oluo bıseyler :KK16::KK16:

canım 1 ay kaldı diyelim :KK1: üfff mutfak perdesinde kararsızım :KK31:
$yeni_oranda_3_1_ve_5_1_super_luks_daireler_ve_dubleksler_98654781259566853.jpg

mutfaktaki camın genişligi bu kadar var ama balkon kapısı ile canım bitişik düşün :KK31: ne yapsam bulamıyorum bu cama..zebra desek bir tarafı uzun bir tarafı kısa tuhaf geliyor gözüme :KK31:tül perde yaptırsam uzun yaptırmam lazım oda tuhaf geliyo :KK31: ipli perde yaptırayım dedim onunda hem rengine karar vermedim hemde mutfakta nasıl olur bilemiyorum olursa yine uzun olacak ayrıca bunu yıkamak zor mudur kimi yoruma bakıyorum tavsiye ediyor kimi yorumda tam tersi :KK31:

$1hazir_stor_perde_ykqyi2.jpg

mutfagı karsısı bom bos arazi sadece yol geciyor ev 2. kat ama nasıl bişeyse mutfak tarafı 3. kat oluyor :KK1:
sen olsan nasıl birsey yapardın :KK31:

X