Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Kızlar çok özledim sizleri
Bende gelemedim ne zamandır, görüşemiyoruz, ama kalbimdesiniz
İnşallah bu hafta denk gelirizde eskisi gibi sohbet ederiz
İyi Geceler

iyiyim kuzum ya..

valla günler yaklaşıyo çok şükür,kimseyin buralara uğramaya vakti kalmıyo
edam 20 günlere düşmüş şafaak ayy,ne durumda hazırlıklar
haklısın canım ama olsun bak ben hergün girmeye calısıyorum yinede
kuzum valla düştü ya bugün yuvamızı temizledik yarın eşyalar gelecek inşallah

Kuzucuklar nasılsınız? Edoşum 11 gün müüüü :))) çok heyecanlı yaa. Hepinizi çok özledim. Muhabbet etmeyi, dertleşmeyi çok özledim kızlar.
Periiimmm nasıl gidiyor canımcım?

Kuzucuklar nasılsınız? Edoşum 11 gün müüüü :))) çok heyecanlı yaa. Hepinizi çok özledim. Muhabbet etmeyi, dertleşmeyi çok özledim kızlar.
Periiimmm nasıl gidiyor canımcım?

Bende çok özledim canım...
Seninde ne kadar az kalmış öyle Maşallah Ebisim
Bizimde hafta sonu kasım mı olsa dedik hatta öyle biliniyor şuan herkesçe ama ben hala acaba şubat nisan mı olsa diyorum şaka gibi.
Yaklaştıkça korkuyor muum ne Şaka bir yana bu kadar yaklaşmasını bile yıllarca bekledik...
Benim bildiğin gibi orta şeker gidiyor canım :)
Senin nasıl gidiyor herşey yolunda demi

Selam kuzucuklar..
Aylar oldu sanırım ben buraya uğramayalı.. zaman ne kadar hızlı geçiyor.. Hepinizi çok özledimmm... Nasıl gidiyor hazırlıklar? kimler ne alemde?
Eda ile Tutkunun stickerlarını görünce gözlerime inanamadım
Edoşumm inanamıyorum sadece 1 hafta kalmış düğüne.. Tutkucum senin de çok az kalmış 27 gün, 1 ay bile değil... Maşallah hepinize, hepimize... :)) Nasıl, heyecanlı mı? yoksa artık normal mi gelmeye başlıyor zaman yaklaştıkça?
Ebisin stickerı görünce de benim de çok vaktimin kalmadığını fark ettim :) Bir an panik oldum sayılı günü görünce :) Ebisss'ten bir gün önce benim düğünüm de, bir çoğunuz için sürpriz oldu tabi :))
Ama neyin var ortada diye sorarsanız gelinlik bile yok daha çok mu rahatım ne işin şakası bir yana gelinliğe bir türlü karar veremiyorum daha doğrusu bakacak vakit de bulamıyorum bu aralar.. düğün yeri ve balayı hazır ama kına mekanını henüz ayarlamadım.. fotoğrafçı henüz ayarlanmadı.. ama ayarlamak üzere gibiyim, yazışmalarım devam ediyor.. çeyizlerde eksikler var onları da almak gibi bir gayrete girmedim henüz.. alınacaklar belli aslında da alma aşamasına geçemedim karar verip de :)) öyle işte kararsız bir gelin olarak bekliyorum, neyi bekliyorsam :))
ama çoooook çoook çoooooooook mutluyum kızlar.. hayatımda hiç olmadığım kadar...
Sizi çok seviyorumm :)

Canım nerelerdesiniz ya siz, çok özledim ben sizleri kaçaklar.
Ben de çok giremedim bir süre ama bu kadar da kopmayalım kuzum ya...
Canım kızların baya az kaldı evet, Eda nasıl heyecanlıdır kimbilir göremedim de epeydir.
Bizim de allah nasip ederse 12 Ağustos düğün tarihimiz. 99 gün kaldııı
Ve hala bizim de hiçbir şeyimiz haızr değil.Beyaz eşyalarımızı aldık ama bak çok şükür
Amaaaa nikahımız 13 mayıstaaa
9 gün sonra yani. Cuma günü gün aldık, tayin için erken yapıyoruz da.
Sonra izin alabilirsek annemlere gidip gelinlik, kına mekanı filan bakcaz.Mobilya da seçmedik, siz baktınız mı kuzum?
hep böyle mutlu olun

ben de çok özledim kuzuuumm.. haklısın çok kopmamak lazım, aklım hep buradaydı inan, ama öyle koşuşturmacalı geçiyor ki..
beyaz eşyalar tamammış, bu da bir şey bizde bir şey yok, bakmıyoruz da.. pek rahatız o konuda.. düğünden bir ay önce ancak sıra gelecek onlara
bugun bindallı filan baktım.. :) ama onda da karrasızım.. ben böyle kararsız kararsız son dakikayı bulacağım herhalde :))
çok sevindim kuzummm senin adına da, hadi hayırlı olsun inşallah... Allah mutluluğunuzu daim etsin..

kızlarrrrr hepinizi hepinizi çookkkk çokk özledim yarın kına gecem

Edoşum bilmiyorum bu mesajı okur musun, bir daha buraya uğrar mısın
İnşallah iki cihanda da mutlu olursun kuzucum, inşallah baldan tatlı bir evliliğiniz olur.
Rabbim hanenizden huzuru, bereketi, hürmeti ve aşkı eksik etmesin.
Arada uğra...Unutma bizleri

kuzum geldim bile balayı hazırlıgı için annemlerde kalmamız gerekti bende ugrasyım dedim pazartesi inşallah antalya evlilik cok güzel darısı tez zamanda basına inşallah

oyyy kuzuum siz kavuştunzmuuu
ççok çok çok huzurlu olun inşallah canım

bizleri unutma,anlat nasıl geçti

şükürler olsun canım şaka gibi geldi ilk 2 gün ama şuan annemlerdeyiz ve ben deli gibi evimizi özledim dün gece annemi özledim diye aglıyordum oysaki

bu arada kızlar o kadar cok agladım ki dügün günü resmen hem aglarım hem giderimi yasattım tek ben aglasam yine iyi resmen göz yasları sel oldu ben agladım cevremdekiler agladı
dıs cekim oldu stüdyo yaptık ama mekan degişmiş cok eglenceli oldu kızlar daha sonra foto cekelim diye sahile gittik ki yagmurlu günde bile gözlerimizi kısıyoruz biz foto cekemedik herseyde hayır varmıs
kısa keseyim hepinizi öpüyorum canlarımm

oooh çok şüküüüür çok şükğr kavuşmuşsunuz kuzuum
çooook huzurlu olun çok,öptüüüm seni

Evleneli 9 gun olmus bile
Mutlu olmana cok sevindim

Edam çok çok sevindim mutluluklar dilerim Rabbim mutluluğunuza mutluluk katsın inşallahağlarsın demiştim ama dimi genelde hem ağlarım hem giderim oluyor olsun çok güzel geçmiş herşey darısı başımıza ayakkabı altından ismimiz silindiyse yaşadık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…