Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

bindallı sevmiyorum canım ya böyle parıldamak istiyorum gelin oldugum belli olsun ya biraz kabarık hafif taslı yada düz ama parıldayan baya inşallah biter kuzum ahh ahh şu kınalıgı alsan evde bosalsa ohh bee

Elbisenle kına yakılcak o zaman kuzum değilmiParılda tabi gelinsin sen Hepsi bitecek bir oh çekeceksin hayırlısıyla bak herşey zamanla oturuyor hallediliyor daha zaman var kuzum rahatla biraz

Haklısın canım ya kimseye güven yok artık. merak etme herşeye yetişcez:) amaaan ben zaten çeyiz serme filan da yapmıcam eksiğim kalırsa da kalsın düğünden sonra tamamlarız nolcak aynen badana şart tatlım ya. ama dün gittik nişanlımla bizim evimiz ya burda yaşıcaz filan dedik çok güzel bi duyguydu ölçü alırken evde ilk yemeğimizi (döner) yedikİnş senin evinde beklediğinden önce boşalır.insan hemen evine gidip yerleştirmek temizlik yapmak istiyo

Bende iyiyim canım evet görmüyorum ne zamandır seni benim aynı senin nasıl gidiyor

hızlandı biraz daha telaşlar nehircimm
nisan ortası gibi fln evi tutcaz sanırımm
o yüzdenn gelecek haftadan sonra evde taarruz başlarr
nevresimler yıkanıp ütülencek flnn

hızlandı biraz daha telaşlar nehircimm
nisan ortası gibi fln evi tutcaz sanırımm
o yüzdenn gelecek haftadan sonra evde taarruz başlarr
nevresimler yıkanıp ütülencek flnn

Azıcık zaman kalmış canım maşallah güzel tatlı telaşlar maratona katılacaksınız artık Sonrasında bizde tecrübelerinizden faydalanacağız

Azıcık zaman kalmış canım maşallah güzel tatlı telaşlar maratona katılacaksınız artık Sonrasında bizde tecrübelerinizden faydalanacağız

aynen öylee
son ayı sayma dio herkes panikliyorum o yüzden aradaa :18::18:
ama huzurumu bozcak kadar da kasmıyorum evlendikten sonra da alırım eksik eksik die kendini yeme diee

aynen öylee
son ayı sayma dio herkes panikliyorum o yüzden aradaa :18::18:
ama huzurumu bozcak kadar da kasmıyorum evlendikten sonra da alırım eksik eksik die kendini yeme diee

Canım son 2 hafta kala çok fazla heyecan ve karışıklık olacaktır çeyiz götürme kına gecesi hazırlık falan derken düğün günü gelecek olsun şimdiden yapma bence de evlenince de tamamlanıyor sonuçta daha iyi anlar insan eksiğim şu bu diye kullanarak

son 2 haftaya kalmaz bizim götürme işleri canımm
farklı bi şehire gideceği için nisan sonunda gider çeyiz evdenn
sonra yerleştirmeler fln derkenn
zaten nişanlım evde erken yaşamaya başlicakk
ben sora ona katılcamm

Benim arkadaşımında öyle olmuştu yakınlardı ama düğün olmadan önce 2 hafta falan nişanlısını son temizlikler yapılana kadar yaşadı biraz öylede zevkliydi rahat içindeyken yerleşmekSon anlarda çok fazla telaşın olmaz o zaman son detaylar halledilir canım

Elbisenle kına yakılcak o zaman kuzum değilmiParılda tabi gelinsin sen Hepsi bitecek bir oh çekeceksin hayırlısıyla bak herşey zamanla oturuyor hallediliyor daha zaman var kuzum rahatla biraz

evet kuzum tek elbise ufff bugün baktım..biliyosun gelinligim straplez ve prenses etek düm düz tül..kına için baktım gecende bakmıstım üstü ful tas ve inci altı yine prenses tül straplez kırmızı elbise..ikiside aynı kabarıklıkta ikiside straplez..ya kınada tamam kabarık olabilir ama gelinligin büyüsünü bozacak kadar istemiyorum 42 bedenim ama bu tarz straplez ve prenses modellerde 38-40 arası gibi kalıyorum ama dedigim gibi öylede istemiyorum aslında dügün gününün bir özelligi olsun yarın bakırköye gideyim diyorum? pazarda sevdigimle kadıköye sence ikisinden birinde bulabilirmiyim yani böyle gelin oldugum belli olsun ama çokta kabarık olmasın bu araada bugün baktıgım kabarık en son 1100 oldu

bende yapmıcam kız sadece mecbur uzak oldugundan kamyon gelecek ama yine yengemler falan filanda olur zaten binada 2 akrabamız var onlarda olur yine kalabalık oluruz..aslında ben kimseyi istemiyodum ama artık annem kırılıyor birde zaman daraldı bir elden yapalım diye isticem mecbur..ama şartım var hersey yıkacanacak mutfakta ve kullanıma hazır dizilecek öylee ceyiz dizme gibi süsleme falan olmayacak üff bide ben tülbentti lifti yani ceyizleri direk baza altına koymak istiyorum ama annem istemiyo trip atıyo bende yemek istiyodum evimizi tutar tutmaz hayalımdi ama olmadı inşallah canım ya
huu huuu merhaba kızlarrrrrr
oooo naber canımmm

Aynen canım bende bütün eşyaları yerlerine koycam bi daha hiiiç uğraşamam onları kaldır et filan Bende o tarz çeyizleri vakumlu poşet hoop baza altı. Annem bilir o tarz şeyleri sevmediğimi bişi demezcanım sen konsol almamıştın evde yer olmaz die. bakabildin mi evde yer var mı ? eğer varsa alırsan konsolun içine koyarsın tülbentleri filan

Kuzum gelinliğin prenses modelse dediğin gibi kınanda daha düz kesim gelen ya da balık bir model yakışacaktır arkadaşım uygun bir fiyata bakırköyden bulmuştu kına elbisesini muhakkak bakırköy olmasa da kadıköyden bulursun bak engeç pazartesi buldum diye geleceksin inanıyorum benKarar senin tabiki ama 1100 TL çok fazla sadece kına elbisesi için hürrem kıyafetleride bu kadar fazlamıdır ki bende 500 falan anca gider diyordum:25:

annemde biliyo ama yok hala kırılıyo..ya bide en uyuz oldugum şey sürekli istemiyorum götürmem dedigim halde annem bunu kaynanana bunu teyzesine vs vs el öpmeye giderken götürürsün diyo o kadar sacma geliyoki bu ben mi abartıyorum dersin? sen götürecekmisin böyle el öpmeye kuzum cok şükür mutfak dolapları baya var benim aldıgım tv ünitesi resimlerde kcük gibi ama yakından neredeyse konsol gibi kullanıslı cok şükür tabaklarımdan mutfaga sıgmayan olursa cünkü yer var rahat rahat koyarım diyorum onları tv ünitesine ıvır zıvır masaörtüleride tv ünitesine birdeee bende bir dolu pecete var buraya resmini koymadıklarımda dahil onlarıda oraya koyarım diyorum..sonraaa ceyizler yastık yorgan falan derken onlar içinde 2 li baza altı birde köşe koltugun 2 tarafıda sandıklı onlar var bu sekilde rahat rahat yeter gibi geliyor yer
günaydın kızlarr

iyiyimm edacım görüşemedikk
sen nasılsınnn

iyiyim canım bende evet ya görüşemedik gitti nasıl gidiyor hazırlıklar

balıkta nişanlıgımdı ama farkedermi ? bende kararsız kaldım sence kadıköyde dahamı cok möodel vardır acıkcası orası daha pahalıdır gibi geliyo ama ceşit çoksa gidicem yok aynısıysa bakırköye gitsem daha iyi bide kadıköyde caddeleri pek bilmiyorum onuda düşünüyorum..banada cok geliyor aslına bakarsan biliyosun canım bide bugün düşündümde gidipte kınada foto cektirmicem sadece bizim cektiklerimizle ne biliyim gercekten abartı gibi geliyo ama bulamam diye cok korkuyorum 42 bedenimya nişanlıgı nasıl bir şansa ilk denedigimi üstelik 200 tl ye almıstım bakırköyden hic bakmadımki hürrem kıyafetlerine canım :44:

canım cumartesi eminönne gititk bindallı vb bakmaya bindallı beğendim tam istediğim gibi oldu ya alcaz yada kiralıcaz

ama kabarık tül abiyeleri 1000 den 2000 e kadar var ve ben straplez giymem düşün benim için imkansız mağaza sahibine dedim pırlantamı nesi var düz tül alt tarafı 2 saat giycem dedim yani kakalamaya çalışıyorlar yok sen gelinsin diyolar yok yaa kalsın dedim şaka gibiler en olmadı kendi gelinlikçim 1000 tl demişti illla içimde kalmasın diye ordan alırız ama artık abiye giymicem 1 tane kabarık eski zaman kıyafetlernden giycem bide bindallı tamamdır değişik fikirlerim var asla kokoş ve taşlı şeler giymediğim halde gittim kabarık tüllere baktım

eminönüne bende gidicem nerelere baktın, ortalama fiyatlar nasıldı, gidip kazıklanmayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…