Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

canım gecen senede aynı sorun olmustu dimi yoksa yanlıs mı hatırlıyorum..ev aramak o kadar zor ki..insan en cok bu yüzden evi olsun tasınmasın hic istiyor valla :KK50:
canım öyle sabırsızlanıyorum ki elimde olsa mesela yarın sabah evime gitmek isterdim ama ben içinde insan oldugu için rahatca bakamadım bile :KK31:

Evet canım geçen senede aynı sıkıntıyı yaşamıştım. Ve pahalı da olsa burda oturmak zorunda kalmıştım.:KK50: Artık size ait bi ev olduğunu bilmek bile çok güzeldir.:KK16:

$indir.jpg

:KK54::KK54:

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzz düğün günümüzü aldıııııııııııııııııııııkkkkk
12 Ağustos 2014'te evleniyoruz Allah'ın izniylee:KK52::KK52::123::123::123::123::123::123::123:

Hem dee sevdiceğimin doğumgünündeeeeeeeeee:KK52::KK52::KK69:
:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

Edam çok çok sevindim bak ben ne söylüyordum sana herşey gönlüne göre olmuş:nazar:Kocaman mutfak sevdiğin tonlar daha ne olsun huzurla oturun kuzum hiç sorun olmaz 1 aya rahat rahat yetişir merak etme sen temizse yapma temiz görünmüyorsa yaparsınız bir taşınsın kiracıda :KK16:

Şükürler olsun canım imkansız gbi geliyordu bana şimdide kına elbisesi öyle geliyor :KK31:pazar günü bakıcaz..aslında bir tane gördüm bayıldım ama hem pahalı 1350 hemde straplez yine..anladımki straplez bana cidden yakısıyormus :KK9: uff inşallah bulurum en fazla 500 tl ye falan :KK31:çok sade olmasınb diyorum bu kez taslı falan olsunki gelin oldugum belli olsun :KK31:yapmak istiyorum aslında ne bileyim yetişememkten korkuyorum ama :KK31:
İnanmıyorumm süperrrr:) çook sevindim Edacım önemli olan içine sinmesi zaten. Ev ne kadar temiz olursa olsun yine de bi kat boya attır canım ya yeni gelin evi sonuçta tertemiz olsun:KK16::KK16:İçini ferah tut hiç bi sıkıntı çıkmaz merak etme. Rahat rahat yetişirsin:21::21:

Bende istiyorum canım ne bileyim baska eller degdi falan birde yeni çelik kapıların kilidi degişiyormu onuda degiştirmeliyiz sizin ev nasıl anlat bakıyım :KK16:

Evet canım geçen senede aynı sıkıntıyı yaşamıştım. Ve pahalı da olsa burda oturmak zorunda kalmıştım.:KK50: Artık size ait bi ev olduğunu bilmek bile çok güzeldir.:KK16:

evet hemde cok güzell :KK16:

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzz düğün günümüzü aldıııııııııııııııııııııkkkkk
12 Ağustos 2014'te evleniyoruz Allah'ın izniylee:KK52::KK52::123::123::123::123::123::123::123:

Hem dee sevdiceğimin doğumgünündeeeeeeeeee:KK52::KK52::KK69:
:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

Tebriklerrrr canımmmm :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Çok az kaldııı gelin hanımmm :KK52:

Sağolasın edoşum.:KK16::KK16::KK16:
İnşallah az kalmıştır edam. Az önce nişanlıcanım aradı, yerle ilgili bir sıkıntı varmış iki haftaya belli olurmuş çok üzüldüm.
Evet diyolar sonra bekleyin diyorlar ne yaptıkları belli değil.
Dua edin bana olur mu, değişmesin hayırlısıyla.

Sağolasın edoşum.:KK16::KK16::KK16:
İnşallah az kalmıştır edam. Az önce nişanlıcanım aradı, yerle ilgili bir sıkıntı varmış iki haftaya belli olurmuş çok üzüldüm.
Evet diyolar sonra bekleyin diyorlar ne yaptıkları belli değil.
Dua edin bana olur mu, değişmesin hayırlısıyla.

inşallah degişmez kuzum ya neden sıkıntı varmıs ki :KK31:

inşallah degişmez kuzum ya neden sıkıntı varmıs ki :KK31:

Öğretmenevinin bahçesinde yapacaktık biz canım. Ona da yasak filan gelmiş diyorlar. Düğün salonu yok ki burda, küçük yer. Madem yasaklıyosun o zaman yap bi salon ya sinir oldum. Bi de yıllardır orda düğün yapılır yani. Bizim şansımıza bak. Bi de başka bir aksilik de 10 Ağustosta cumhurbaşkanlığı seçimi varmış. Bizim bi de farklı iller, çok uzağız. Oy veremeyebilir ailem sorun olur mu?

Öğretmenevinin bahçesinde yapacaktık biz canım. Ona da yasak filan gelmiş diyorlar. Düğün salonu yok ki burda, küçük yer. Madem yasaklıyosun o zaman yap bi salon ya sinir oldum. Bi de yıllardır orda düğün yapılır yani. Bizim şansımıza bak. Bi de başka bir aksilik de 10 Ağustosta cumhurbaşkanlığı seçimi varmış. Bizim bi de farklı iller, çok uzağız. Oy veremeyebilir ailem sorun olur mu?

oy konusunu hic blmiyorum canım ama hadi aileni gectim gelecek misafirler içinde aynı sorun olacak :18: hic mi yok :KK53:

oy konusunu hic blmiyorum canım ama hadi aileni gectim gelecek misafirler içinde aynı sorun olacak :18: hic mi yok :KK53:

Evet hiç yok:KK19::KK19: saçmalığı görebiliyorsun değil mi canım....
Üf biz gün alırken bu oy işini tamamen unuttuk yaaa:KK50: Napıcaz:26:

Evet hiç yok:KK19::KK19: saçmalığı görebiliyorsun değil mi canım....
Üf biz gün alırken bu oy işini tamamen unuttuk yaaa:KK50: Napıcaz:26:

canımcım üzülme tarihi önceye yada ileriye alırsınız hem hayırlısı ile birbirinize kavusunda :KK16:özellikle bu günümü istiyorsunuz?

canımcım üzülme tarihi önceye yada ileriye alırsınız hem hayırlısı ile birbirinize kavusunda :KK16:özellikle bu günümü istiyorsunuz?

Evet bu tarihi seviyorduk ama mecbur kalırsak değiştiriririz herhalde. Bilemiyorum ki nasıl olcak. Dua et olur mu canım:KK50:

Evet bu tarihi seviyorduk ama mecbur kalırsak değiştiriririz herhalde. Bilemiyorum ki nasıl olcak. Dua et olur mu canım:KK50:
inşallah hayırlısıyla istediginiz tarih olur kuzum ama olmazsada ne olur sıkma canını :KK54: o tarihten sonra yapabiliyormusunuz orada yoksa tamamen mi yasakmıs

inşallah hayırlısıyla istediginiz tarih olur kuzum ama olmazsada ne olur sıkma canını :KK54: o tarihten sonra yapabiliyormusunuz orada yoksa tamamen mi yasakmıs

Tamamen yasak diyorlar... Umarım öyle bi şey olmaz. Yoksa nerede yaparız hiçbir fikrim yok:KK14:

çok tuhaf canım olmadı az biraz uzakta olur ama yine olur :KK16:

Canım sıkıldı edam yaa... Sabah mutlulukla haber veriyorum akşam nerdeyse ağlayacağım. :KK50:
Yalancı gibi oldum bi de.. Herkese haber verdim.
Hayır benim mutluluklarım hep bi yarım hep bi tuhaf anlayamıyorum:KK50::KK50:

Canım sıkıldı edam yaa... Sabah mutlulukla haber veriyorum akşam nerdeyse ağlayacağım. :KK50:
Yalancı gibi oldum bi de.. Herkese haber verdim.
Hayır benim mutluluklarım hep bi yarım hep bi tuhaf anlayamıyorum:KK50::KK50:

kuuzm bak olmaz olmaz derken şuan nişanlısın :KK16: tarihte olacak merak etme he inşallah istedigin tarih istedigin yer olur :KK16:hem neden yalancı olasın sacmalama aksilik bu :KK31:kimseye bişey deme 2 hafta gecsin bakalım :KK31:

kuuzm bak olmaz olmaz derken şuan nişanlısın :KK16: tarihte olacak merak etme he inşallah istedigin tarih istedigin yer olur :KK16:hem neden yalancı olasın sacmalama aksilik bu :KK31:kimseye bişey deme 2 hafta gecsin bakalım :KK31:

Evet Rabbim yardım ediyor çok şükür. Bakalım bu kez nolcak. Dualarını eksik etme kuzum

Şükürler olsun canım imkansız gbi geliyordu bana şimdide kına elbisesi öyle geliyor :KK31:pazar günü bakıcaz..aslında bir tane gördüm bayıldım ama hem pahalı 1350 hemde straplez yine..anladımki straplez bana cidden yakısıyormus :KK9: uff inşallah bulurum en fazla 500 tl ye falan :KK31:çok sade olmasınb diyorum bu kez taslı falan olsunki gelin oldugum belli olsun :KK31:yapmak istiyorum aslında ne bileyim yetişememkten korkuyorum ama :KK31:

Bende istiyorum canım ne bileyim baska eller degdi falan birde yeni çelik kapıların kilidi degişiyormu onuda degiştirmeliyiz sizin ev nasıl anlat bakıyım :KK16:

evet hemde cok güzell :KK16:

Değişiyodur kilit canım ya o benim hiç aklıma gelmemişti.:KK31: Bizim apartman yeni diil canım ama çok aşırı eski durmuyo. aile apartmanı gayet güvenli. Evimin içi çok güzel ama ev sahibimiz oturuyodu evin içini tümüyle değiştirmiş. Yatak odam çok büyük giyinme odası var içinde. Evin bütün odaları ferah ışık alıyo. Banyom jakuzili:KK53:Dün akşam nişanlımla gittik tüm ölçüleri aldık bugün mobilya seçimi yapıp siparişleri ona göre vercez. Nisan 15-16 gibi badana olcak. Ev tertemiz duruyodu ama dün akşam baktım ki kesinlikle badana şart. Duvardaki tabloların bile izi vardı. Öle işte tatlım:KK16:

Bindallı alacakmısın kuzum ayrıcamı elbise düşünüyorsun inşallah istediğin fiyatlara bulursun sıkma canını benim arkadaşım almıştı dediğin rakamlara sanırım elbisesini sen iyice bir bak bulunur muhakkak :KK16:Yetişirsin canım benim 4-5 kişi başladımı çok daha çabuk biter:KK12:

Evet Rabbim yardım ediyor çok şükür. Bakalım bu kez nolcak. Dualarını eksik etme kuzum

tabiki kuzumm hersey güzel olacak :KK16:

Değişiyodur kilit canım ya o benim hiç aklıma gelmemişti.:KK31: Bizim apartman yeni diil canım ama çok aşırı eski durmuyo. aile apartmanı gayet güvenli. Evimin içi çok güzel ama ev sahibimiz oturuyodu evin içini tümüyle değiştirmiş. Yatak odam çok büyük giyinme odası var içinde. Evin bütün odaları ferah ışık alıyo. Banyom jakuzili:KK53:Dün akşam nişanlımla gittik tüm ölçüleri aldık bugün mobilya seçimi yapıp siparişleri ona göre vercez. Nisan 15-16 gibi badana olcak. Ev tertemiz duruyodu ama dün akşam baktım ki kesinlikle badana şart. Duvardaki tabloların bile izi vardı. Öle işte tatlım:KK16:
yapmamız lazım kuzum ne olur ne olmaz insanlar iyi ama yinede güvenemez insan..wuuu :KK23::KK1: birden sevindim bizim mobilyalar hazır oldugundan ev bosalınca direk badana temizlik ve yerleşme ortalama aynı zamanlarda badana olacak sanırım ama şuda var aramızda kac gün var :KK31:yetişiriz inşallah illa eksigimiz kalacak bizim ama onlarda dügünden sonra olacak artık aksesuar falan yani..evet işte öyle oluyor canım ne kadar ev temizde desek bzimde 1 yıllık bina içindekide temiz oturmus ama daha bosaltmadılar kesin pislenmiştir o yinede öyle görünüyor ama istiyorum ben ya badana :KK31:

Bindallı alacakmısın kuzum ayrıcamı elbise düşünüyorsun inşallah istediğin fiyatlara bulursun sıkma canını benim arkadaşım almıştı dediğin rakamlara sanırım elbisesini sen iyice bir bak bulunur muhakkak :KK16:Yetişirsin canım benim 4-5 kişi başladımı çok daha çabuk biter:KK12:
bindallı sevmiyorum canım :KK1: ya böyle parıldamak istiyorum gelin oldugum belli olsun ya biraz kabarık hafif taslı yada düz ama parıldayan baya :KK1: inşallah biter kuzum ahh ahh şu kınalıgı alsan evde bosalsa ohh bee :KK1:

X