Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

canım cumartesi eminönne gititk bindallı vb bakmaya bindallı beğendim tam istediğim gibi oldu ya alcaz yada kiralıcaz

ama kabarık tül abiyeleri 1000 den 2000 e kadar var ve ben straplez giymem düşün benim için imkansız mağaza sahibine dedim pırlantamı nesi var düz tül alt tarafı 2 saat giycem dedim yani kakalamaya çalışıyorlar yok sen gelinsin diyolar yok yaa kalsın dedim şaka gibiler en olmadı kendi gelinlikçim 1000 tl demişti illla içimde kalmasın diye ordan alırız ama artık abiye giymicem 1 tane kabarık eski zaman kıyafetlernden giycem bide bindallı tamamdır değişik fikirlerim var asla kokoş ve taşlı şeler giymediğim halde gittim kabarık tüllere baktım
ahh canım ya sorma sinir oluyorum sen gelinsin ve yapmak almak şart lafına :KK4: insanlar bu şekilde batıyorlar işte anladım bastan beri biz geliniz herseyi yapalım pahalıysa pahalı aman alalım deseydik kesin şuan ortada kalmıstık akıllı gelinleriz biz :KK1: hadi gelinlik cocuklugumuzdan beri hayalimiz bi kere vericez diyoruzda kınalıgada verirsek :18: ben aldım kınalıgımı canım kırmızı payetli balık model bir abiye :KK16:380 tl verdim nakit olunca bakırköyden..eski zaman kıyafeti derken canım ? ayy sorma bende taşmış süsmüş hic sevmem ama kınada nasıl parlayacagımı şaşırdım :KK31:nişanlıgımın üstünde ne tas ne dantel vardı..gelinligimde ara ara danteller var bari kınamda parlıyım dedim ama :KK31:ufff valla insanın kendi kınası olması cok zormus kabarık bakıyosun cok pahalı birde benim begendigim modeller aldıgım gelinlige cok benziyor istemedim..düz bişey alıyorsun ya baskasıda giyerse diyosun üff payetlide giyen olmaz sanırım artık :KK1:

eminönüne bende gidicem nerelere baktın, ortalama fiyatlar nasıldı, gidip kazıklanmayım :KK1:

bemn nerede bindallı gördüysem baktım englısh homenin yan tarafında bir bindallıcı vardı ordakilere baktım denedim güzel oldu kiralık 250 satılık 500 kaftanlar

ama abiyeler için aynı şeyi söleyemicem fiks 1000 den başlıyor kabarıklar

bemn nerede bindallı gördüysem baktım englısh homenin yan tarafında bir bindallıcı vardı ordakilere baktım denedim güzel oldu kiralık 250 satılık 500 kaftanlar

ama abiyeler için aynı şeyi söleyemicem fiks 1000 den başlıyor kabarıklar

ordudaki kınada gelinlik giyicem sonrasında bindallı, Allah tan abiye işinden kurtuldum:) teşekkür ederim canım

ahh canım ya sorma sinir oluyorum sen gelinsin ve yapmak almak şart lafına :KK4: insanlar bu şekilde batıyorlar işte anladım bastan beri biz geliniz herseyi yapalım pahalıysa pahalı aman alalım deseydik kesin şuan ortada kalmıstık akıllı gelinleriz biz :KK1: hadi gelinlik cocuklugumuzdan beri hayalimiz bi kere vericez diyoruzda kınalıgada verirsek :18: ben aldım kınalıgımı canım kırmızı payetli balık model bir abiye :KK16:380 tl verdim nakit olunca bakırköyden..eski zaman kıyafeti derken canım ? ayy sorma bende taşmış süsmüş hic sevmem ama kınada nasıl parlayacagımı şaşırdım :KK31:nişanlıgımın üstünde ne tas ne dantel vardı..gelinligimde ara ara danteller var bari kınamda parlıyım dedim ama :KK31:ufff valla insanın kendi kınası olması cok zormus kabarık bakıyosun cok pahalı birde benim begendigim modeller aldıgım gelinlige cok benziyor istemedim..düz bişey alıyorsun ya baskasıda giyerse diyosun üff payetlide giyen olmaz sanırım artık :KK1:

canım payetli balık komple bende denedim saks mavisi ama balıkta giyesim yok bakacağım ne olcağnı bilmiyorum en olmdı almayacağım

eski zaman kıyafeti canım kabarık ingiliz kıyafetleri gibi olan dönem kıyafeytleri foti olsa eklerim arkadaşım öyle giydi sonra kırmızı bindallıya geçti

valla şu şunu bu bunu giymiş diye umursamam paletlide giyinebilirler benim bütün arklar sşyah giyincek ben kırmızı olcam diye öyle birşey yapacaklar

ama gelinsin en baskın sen ol diyemiyorum kendime yani çok relaxım benim için düğün önemli kınayı tınlamıyorum kına hazırlıklarımı deli gibi yaptım el pankartları olsun hediyeler olsun hala hazırlanıorum ama giyeceğim şey içşin gelinliğe bile kafa patlatmadm buna hiç patlatamam

süreci sorunsuz halledin kızlar çok az kaldı çok az

canım payetli balık komple bende denedim saks mavisi ama balıkta giyesim yok bakacağım ne olcağnı bilmiyorum en olmdı almayacağım

eski zaman kıyafeti canım kabarık ingiliz kıyafetleri gibi olan dönem kıyafeytleri foti olsa eklerim arkadaşım öyle giydi sonra kırmızı bindallıya geçti

valla şu şunu bu bunu giymiş diye umursamam paletlide giyinebilirler benim bütün arklar sşyah giyincek ben kırmızı olcam diye öyle birşey yapacaklar

ama gelinsin en baskın sen ol diyemiyorum kendime yani çok relaxım benim için düğün önemli kınayı tınlamıyorum kına hazırlıklarımı deli gibi yaptım el pankartları olsun hediyeler olsun hala hazırlanıorum ama giyeceğim şey içşin gelinliğe bile kafa patlatmadm buna hiç patlatamam

süreci sorunsuz halledin kızlar çok az kaldı çok az

gizcimm cok az kaldı çok az yazını okuyunca bir oturusumu degiştirdim hic yokmus gibi yine heyecan yaptım :KK1: senin 2 ay benim 1 ay 23 gün :KK31:vay canınaa :21::nazar:
canım aslında 2 kııyafet giyecekmişsin 3. ye cokta gerek yokki :KK16:
canım kıyafetin gözümün önüne geldiii :KK16:çokta güzel olacaksın :KK16:
ev ne durumda canım bitti mi

Bizimm kizlar burdaymiss :)) iyi aksamlar kizlarr :))

✨✨ 🎀 ✨✨

Ayyy eda alinti yapamiyorumm yaaa .// iyi vallahi yatmaya hazirlandimm sen napiyonn canimm :)

✨✨ 🎀 ✨✨

Ayyy eda alinti yapamiyorumm yaaa .// iyi vallahi yatmaya hazirlandimm sen napiyonn canimm :)

✨✨ 🎀 ✨✨

Alintiyi da ogrendimm tamamdir :)) ust mesajda hal hatir sordumm tatlimm :KK9:

✨✨ 🎀 ✨✨

:KK1:telefondan mı giriyosun :KK1: keske uykum gelsede bende yatsam :KK31:gece yatmaz gündüz kalkmaz biri oldum ben :KK53:

İyiyim kuzum aynıyım ben özlettin kendini ama arada gel senin hazırlıklar ne durumda beni boşver düğüne daha çok var sen önemlisin şuan :KK9:

bende özledim valla kuzum :KK54: olurmu kız o zaman nasıl cabuk gececek ah ahh :KK1: ne olsun valla kuzum aynıyım desemde olur sanki ev bosalmadan bir hızlanma olmuyorki ufak ufak eksik tamamlamaca sadece gerci cok şükür büyük eksikler bitiyor sanırım :KK16:

X