Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

sen napıyosun edam:KK16:
heyecan ne durumda:KK23:

napıyım canım işten cıktım görmüşsündür evdeyim hızlı geciyor günler..
hazırlıklarsa yavas yavas ilerliyor pazardan pazara :44: yarın davetiye ve nikah sekeri bakıcaz inşallah :44: heyecan panik yetişemicez korkusu hepsi birbirine girdi :KK1: sende durumlar nasıl

napıyım canım işten cıktım görmüşsündür evdeyim hızlı geciyor günler..
hazırlıklarsa yavas yavas ilerliyor pazardan pazara :44: yarın davetiye ve nikah sekeri bakıcaz inşallah :44: heyecan panik yetişemicez korkusu hepsi birbirine girdi :KK1: sende durumlar nasıl

yok kız yetişirsin deme öyle:KK37:
pazardan pazara bari değişiklik var sende bak bende aydan aya anca ilerliyor:KK1:

ya neden bilmiyorum şu nikah şekerinden soğudum iyice,başkası gidip seçse hayıra girecek o derece:KK31:

ben daha şimdiden çok stres yapıyorum ya,nasipse düğün günü napacam acaba,inanamıyorum hala evleneceğime:KK30:

yok kız yetişirsin deme öyle:KK37:
pazardan pazara bari değişiklik var sende bak bende aydan aya anca ilerliyor:KK1:

ya neden bilmiyorum şu nikah şekerinden soğudum iyice,başkası gidip seçse hayıra girecek o derece:KK31:

ben daha şimdiden çok stres yapıyorum ya,nasipse düğün günü napacam acaba,inanamıyorum hala evleneceğime:KK30:

inşallah kuzum ev yok http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-hulya-dan-5-kat-2-1-90-m2-600-tl-154691921/detay bak bi daire buldum istedigim gibi istdigimiz fiyatlarda ama çoook uzakta bari gözüm gönlüm acılsın diye baktım :KK53: aradıgımız yerlerde yok yok..daha hic cıkıp bakmadık ama nettede yok :KK50:
senin en azından evin belli kuzum bu büyük bişey :KK31:
sizin dügün degilmi zaten neden nikah sekeri kuzum ? ben seceyim senin yerine :KK1:
bende inanmıyorum ama gün gectikce ciddiyetide görüyorum :KK31:

inşallah kuzum ev yok http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-hulya-dan-5-kat-2-1-90-m2-600-tl-154691921/detay bak bi daire buldum istedigim gibi istdigimiz fiyatlarda ama çoook uzakta bari gözüm gönlüm acılsın diye baktım :KK53: aradıgımız yerlerde yok yok..daha hic cıkıp bakmadık ama nettede yok :KK50:
sizin dügün degilmi zaten neden nikah sekeri kuzum ? ben seceyim senin yerine :KK1:

ooo ne güzelmiş öyle oo:KK16:
ah kuzum ya çok zor kira,inşallah Rabbim herkeze nasip eder kendi evini almayı:KK31:
çok şükür dediğin gibi bizim o sorunumuz bari yok:KK31:

canım nikahla düğün aynı gün,nikahtan çıkıp düğün salonuna gidilecek nasipse..
hayırlısıyla atlatsak şu düğünleri inşallah:nazar:

ooo ne güzelmiş öyle oo:KK16:
ah kuzum ya çok zor kira,inşallah Rabbim herkeze nasip eder kendi evini almayı:KK31:
çok şükür dediğin gibi bizim o sorunumuz bari yok:KK31:

canım nikahla düğün aynı gün,nikahtan çıkıp düğün salonuna gidilecek nasipse..
hayırlısıyla atlatsak şu düğünleri inşallah:nazar:

Amin canımmm :KK16:
İnşallah bizde buluruz cok zorlanmadan hayırlı bir ev..
Canım o zaman nikah sekeri almasanda olur :44:

Amin canımmm :KK16:
İnşallah bizde buluruz cok zorlanmadan hayırlı bir ev..
Canım o zaman nikah sekeri almasanda olur :44:

inşallah canım benim:nazar:
alınıyor canım ya.. düğün salonunda dağıtılıyor:KK31:
daha eve gitmeden bir tarafa atıyolar gerçi ama yapsan bir dert,yapmasan bir dert

inşallah canım benim:nazar:
alınıyor canım ya.. düğün salonunda dağıtılıyor:KK31:
daha eve gitmeden bir tarafa atıyolar gerçi ama yapsan bir dert,yapmasan bir dert

bzim buralarda dagıtılmıyor en azından ben denk gelmedim ama orada farklı olabilir tabi canım :44: biz bugün baktık ama sadece bir dükkan acıktı en kıytırık şeker bile pahalı ben kendim yaparım diyorum ama yok yok olmaz diyolar valla daha güzelde yaparım yani :KK53:
biz bugün tv ünitemiz ve masamızı aldık çok şükür :KK16:

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=600164&page=91&p=34159608#post34159608

bzim buralarda dagıtılmıyor en azından ben denk gelmedim ama orada farklı olabilir tabi canım :44: biz bugün baktık ama sadece bir dükkan acıktı en kıytırık şeker bile pahalı ben kendim yaparım diyorum ama yok yok olmaz diyolar valla daha güzelde yaparım yani :KK53:
biz bugün tv ünitemiz ve masamızı aldık çok şükür :KK16:

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=600164&page=91&p=34159608#post34159608

Edoşum evin uzak olmasına üzüldüm, çünkü çok güzel görünüyor yaa :)
Mobilyalarınız da hayırlı olsun tatlımcım, ee pek bi şeyiniz kalmadı di mi artık?

Edoşum evin uzak olmasına üzüldüm, çünkü çok güzel görünüyor yaa :)
Mobilyalarınız da hayırlı olsun tatlımcım, ee pek bi şeyiniz kalmadı di mi artık?

ahh ahh evet canım aslında gidip görmekte lazım duymussundur belki şimdi marmaray diye birsey cıktı karsıya gecmek daha kolay ama marmaraydan sonra otobüs ne kadar sürer bilmiyorum aslında marmaray sevdigimin iş yerinede yakın :44: ya aslında arayasımda var ama 5. kat ve üstünde daire yok sorun yasarmıyız ki
mobilyada evet kuzum hayırlısıyla bir köşe koltuk halı perde kaldı :)

Son düzenleme:
ahh ahh evet canım aslında gidip görmekte lazım duymussundur belki şimdi marmaray diye birsey cıktı karsıya gecmek daha kolay ama marmaraydan sonra otobüs ne kadar sürer bilmiyorum aslında marmaray sevdigimin iş yerinede yakın :44: ya aslında arayasımda var ama 5. kat ve üstünde daire yok sorun yasarmıyız ki
mobilyada evet kuzum hayırlısıyla bir köşe koltuk halı perde kaldı :)

Edoşum en üst katsa problem yaşayabilirsiniz belki. Kışın soğuk olur, yazın sıcak olur...

Ay bi şey kalmamış canııımm, hadi hayırlı olsun.

Günaydın canlarım, nasılsınız :KK16:
Zaman geçmiyor gibi geldi bir an :KK31: Bir anda ne kadar çabuk geçiyor diyorum :18:
İnşallah her günümüz güzel geçsin :KK16:

Günaydın canlarım, nasılsınız :KK16:
Zaman geçmiyor gibi geldi bir an :KK31: Bir anda ne kadar çabuk geçiyor diyorum :18:
İnşallah her günümüz güzel geçsin :KK16:

Perimmm günaydın canıım :)
Zaman oynuyor resmen bizle. Bazen na kadar çok yapılacak şey var, yetişmez diyorum, bazen de hadi artık daha telaşlı olacağımız günler gelsin diyorum :)

Perimmm günaydın canıım :)
Zaman oynuyor resmen bizle. Bazen na kadar çok yapılacak şey var, yetişmez diyorum, bazen de hadi artık daha telaşlı olacağımız günler gelsin diyorum :)

Günaydın canım benim :KK16:
Bende hep nişanlığı 5 ay kadar istiyorum ya nasip olursa :KK1: Bizde heralde direk koşuşturmaya gireceğiz, mobilya bak, düğün sonu bak, son 2 2 buçuk ay kala ev bak, gelinlik, damatlık oh :KK17: :KK9: :18:
Gelsinde o günler koşturmaya hazırım ben :KK52:

Bu arada Recep İvedik 4 e gitmek istiyorum ben :KK52:
Nedense bu daha iyi gibi geldi 2-3. e göre :)

Son düzenleme:
Günaydın canım benim :KK16:
Bende hep nişanlığı 5 ay kadar istiyorum ya nasip olursa :KK1: Bizde heralde direk koşuşturmaya gireceğiz, mobilya bak, düğün sonu bak, son 2 2 buçuk ay kala ev bak, gelinlik, damatlık oh :KK17: :KK9: :18:
Gelsinde o günler koşturmaya hazırım ben :KK52:

Bu arada Recep İvedik 4 e gitmek istiyorum ben :KK52:
Nedense bu daha iyi gibi geldi 2-3. e göre :)

Gelir tatlım gelir, ben 2 senedir gün sayıyorum kaldı 6 ay. :) Spnra konuşacagız seninle koşturmacalarını, edoşumun şimdi yaşadığı telaşları yaşamamıza 4-5 ay kaldı şunun şurasında :9

Ya ben o adamı hiç sevmiyorum perim yaaa... Sinemada izlemem yani. Ama izleyip sevenler 4. filmin daha iyi olduğunu söylüyorlar. Yani sevenler tavsiye etmişler.

Gelir tatlım gelir, ben 2 senedir gün sayıyorum kaldı 6 ay. :) Spnra konuşacagız seninle koşturmacalarını, edoşumun şimdi yaşadığı telaşları yaşamamıza 4-5 ay kaldı şunun şurasında :9

Ya ben o adamı hiç sevmiyorum perim yaaa... Sinemada izlemem yani. Ama izleyip sevenler 4. filmin daha iyi olduğunu söylüyorlar. Yani sevenler tavsiye etmişler.

Evet canım ya az kaldı demi :) :KK17:
Senin düğünden tahminen 1 ay önce gibi olsa nişanımız benim hazırlıklarımda girmemizlik yapmazsın demi topiğe :KK5:

Canım normalde bende pek hoşlanmazdım daha doğrusu ilk zamanlar 1. filmi komik geldi, 2,3 beğenmedim pek.
Bu 4. fragmanından güzel gibi geldi bana :26: Şu sıra streslerde çok ya :KK5: İyi gelir belki diye gitmek istiyorum :) Ama ancak 1 2 haafta sonra gidebilirz orası ayrı :)

Fıstıklarım nabeerrr:KK3::KK3:
Hazırlıklar devam ediyormuş ne güzel.Edoşum az kaldı, mobilyalarınız hayırlı olsun çok güzeller.:nazar:
Bizde hiiiiiiççççbir hazırlık yok. Düğün tarihi bile belli değil. Balayı yattı zaten...Mobilya da baktığımız yok, beyaz eşya da...
Ev ne zman boşalır, ne zaman tutulur hiç belli değil.Burda tokideki evler temmuzda boşalıyor genelde tayinlerle, ağustos başı düğün olsa nasıl olcak?
Ki ben memlekete ne zaman gidicem, ne zaman gelinlik bakcam, ne zaman çeyizimi tamamlayacam.Tayin davamız var nikah önce mi yapılmalı ne zaman olmalı? Her şey ama her kocaman bir soru işareti olarak karşımda.Ve kimsenin umrunda değil:KK50::KK50::KK50:

X