Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

İste buna cok sevindim ebisim.Her sey daha güzel olacak insallah. Biz de dün gece kavga ettik ve hic böyle bir kavgamiz olmamisti.Biz, biz değildik sanki...Neden böyle olduk birdenbire anlamıyorum. :KK43: :KK43: :KK43:

Kızlar dün gece konuştuk biraz. 3 gün konuşmayınca özlemişim sesini. Bir de evli bir kuzenim var benimle aynı yaşta. Onunla konuştuk, evlilikle ilgili bir şeyler anlattı. Biraz daha sakinim artık. O da söz verdi bakalım, haklı buldu benim şikayetlerimi.
Şimdi biraz daha iyiyiz, ama zor bir süreç olacak çok belli...

Hepinize teşekkür ederim. Aceleyle bir adım atmadıysam sizin sayenizde :)

Çok sevindim canım biraz daha sakinleştiğine inşallah çok güzel olur bundan sonrası doya doya yaşarsınız bu güzel anları:KK19:

İste buna cok sevindim ebisim.Her sey daha güzel olacak insallah. Biz de dün gece kavga ettik ve hic böyle bir kavgamiz olmamisti.Biz, biz değildik sanki...Neden böyle olduk birdenbire anlamıyorum. :KK43: :KK43: :KK43:

Gerildinizmi sizde nihanım arada oluyor öyle stresli işler kolay değil üzme kendini:KK19:

Gerildinizmi sizde nihanım arada oluyor öyle stresli işler kolay değil üzme kendini:KK19:

Bilmiyorum nehircim, hazırlıklardan da çıkmadı aslında... Nasıl oldu, ne oldu anlamadım bile.Ama çok büyük kavga ettik, hiç böyle olmamıştık. Kırılmışlık, kırgınlık bir yana. Böyle kavga edişimiz acıtıyor canımı:KK14::KK14:

Bilmiyorum nehircim, hazırlıklardan da çıkmadı aslında... Nasıl oldu, ne oldu anlamadım bile.Ama çok büyük kavga ettik, hiç böyle olmamıştık. Kırılmışlık, kırgınlık bir yana. Böyle kavga edişimiz acıtıyor canımı:KK14::KK14:

Üzüldüm kuzum anlattığın durumu anlıyorum inan bazen insan neden kavga ettik olmamalıydı diye bir daha üzülüyor demek ki ikinizde kavga anınızdaydınız bazen kişiler birbirine giriyor işte o andaki elektrik oldu artık düşündükçe üzme kendini konuşun karşılıklı konuşuyorsunuzdur da anlayacaksınızdır birbirinizi keşke hiç tartışmalar kavgalar olmasa hayatımızda ama olunca da engel olunamıyor işte önemli olan anlamak :KK5:

Üzüldüm kuzum anlattığın durumu anlıyorum inan bazen insan neden kavga ettik olmamalıydı diye bir daha üzülüyor demek ki ikinizde kavga anınızdaydınız bazen kişiler birbirine giriyor işte o andaki elektrik oldu artık düşündükçe üzme kendini konuşun karşılıklı konuşuyorsunuzdur da anlayacaksınızdır birbirinizi keşke hiç tartışmalar kavgalar olmasa hayatımızda ama olunca da engel olunamıyor işte önemli olan anlamak :KK5:

Evet canım keşke kavgalar hiç olmasa...Çok üzülüyorum,yoruluyorum, hem bedenen hem ruhen.Şu an nefes bile alamıyorum sanki.:KK50: Alerjik astımım da var benim çok kötüyüm... Unutalım olanları dedik, inşallah bir daha böylesi yaşanmaz.:KK50:

Nihanım yaaa, nazar mı değdi topiğimizin kızlarına acaba?:nazar::nazar: Sanırım o yüzük parmağa takılınca böyle oluyor :) Bi de siz de uzaksınız birbirinize... Çabuk toparlarsınız inşallah kuzucum :)

Çok sevindim canım biraz daha sakinleştiğine inşallah çok güzel olur bundan sonrası doya doya yaşarsınız bu güzel anları:KK19:

İnşallah nehirim :KK16: Hepimiz güzellikle yaşayalım inşallah.

Nihanım yaaa, nazar mı değdi topiğimizin kızlarına acaba?:nazar::nazar: Sanırım o yüzük parmağa takılınca böyle oluyor :) Bi de siz de uzaksınız birbirinize... Çabuk toparlarsınız inşallah kuzucum :)

Olabilir kuzum, bizim de aklımıza geldi,sonuçta nazar hak, isteyerek de olmuyor ki.Huyumuz suyumuz değişmişti sanki yaa:KK31: :)

Evet canım keşke kavgalar hiç olmasa...Çok üzülüyorum,yoruluyorum, hem bedenen hem ruhen.Şu an nefes bile alamıyorum sanki.:KK50: Alerjik astımım da var benim çok kötüyüm... Unutalım olanları dedik, inşallah bir daha böylesi yaşanmaz.:KK50:
İnşallah canım :nazar:Kendine dikkat et olmuş bir kere bazen hakim olamıyoruz bazı şeylere artık düşünme bak halletmişsiniz gitmiş ikinizde farkındasınız kuzum nazar Rabbim korusun hepimizi:nazar:

Amin canım benim inşallah:nazar::KK16:

Kızlar teşekkür ederim güzel sözleriniz için. Nişanlımla biraz problemlerimiz var bu ara. Bir türlü kendimi anlatamıyorum ona. Çok yalnız kaldım bu hazırlık sürecinde. Zaten uzakta, ama hiçbir şekilde destek olmuyor. Ben de bir sürü şey için internetten araştırıyorum, sonuçta burda olması da gerekmiyor bazı şeyler için. Adamın umrunda değil evleniyor muyuz 6 ay sonra. Çoook bunaldım. biraz görüşmeyelim dedim, biraz kafamızı dinleyelim. Çünkü her konuşmamızda kavga etmeye başladık. 3 gündür konuşmuyoruz. Aramak istiyor musun derseniz bilmiyorum. Sanki istemiyormuşum gibi geliyor. O ararsa ne diyeceğimi bilmiyorum. Ama ayrılmaya da gücüm yok bir yandan. O kadar hazırlık falan ne olacak, aileler falan... Bunlarla mücadele edemem sanırım.

Kısacası çooookk bunaldım...

Kızlar dün gece konuştuk biraz. 3 gün konuşmayınca özlemişim sesini. Bir de evli bir kuzenim var benimle aynı yaşta. Onunla konuştuk, evlilikle ilgili bir şeyler anlattı. Biraz daha sakinim artık. O da söz verdi bakalım, haklı buldu benim şikayetlerimi.
Şimdi biraz daha iyiyiz, ama zor bir süreç olacak çok belli...

Hepinize teşekkür ederim. Aceleyle bir adım atmadıysam sizin sayenizde :)
Canım çok üzüldüm, biran ne yazacağımı bilemedim, alıntıla derken mesajı son mesajını görüp mutlu oldum :KK16:
Gergin, yorucu ve yoğun bir dönem... Sıkıntısız, sorunsuz atlatılmıyor sanırım :KK31:
İnşallah hep iyi olacaksınız canım, az bir zaman kaldı, sonrasında hep yanyana olacaksınız, her sorunun çözümü daha kolay olacak, kırgınlılar, dargınlıklar ufak çapta olsa bile aynı evin içinde hemen çözülüverecek :KK16:

Noldu Nihanımm. Yazıyı yazdım senin yazını okudum, Canım lütfen biraz daha sakin olun, gergin bir dönem.
İnşallah konu neyse en kısa sürede düzelirsiniz,
Hep sebep bunlara uzaklık :KK31:

Canlarım nasılsınız :KK16:

Bu arada bugün 6 kişilik 2 tane Su Bardak Takımı Aldım, Paşabahçenin diamond serisi, 2 Takım alındı, 12 Kişilik Oldu.
Birde Bu Kşık Kevgirler oluyor ya, Teflon, Ondan da aldık, anneannem sağolsun :KK9: :nazar: :KK16:

Mutfak Eksik listemi çıkardım şimdi 30 Kalem eksik var :KK53: Ufak parçalar ama rahat 250-300 tutar, geçer :KK31:
Birde Fırında son dönemde alındı mı mutfak tamam. :nazar:
Gerçi Mutfak hiçbir zaman bitmez her beğendiğimizi aldığımız için :KK9:

Paşabahçe Diamond Serisinin Kadehlerinide istiyorum, ama 6 kişilik mi olsun 12 mi kararsızım :KK31:
Açıkçası hem misafirlerime hemde özel günlerde kullanmak istiyorum kadehlerimi,
Sonuçta herkes şarap falan içmiyor, 6 kişilik olsun diyorum, bir yandan da misafirlere de kullanacağımdan dolayı bunları su bardağı, kadehleride kola/meşrubat bardağı olarak mı kullansam :44:
Gerçi ekstra bir takım daha alırım, su isteyen olduğunda başka bardak getirsem görüntü hoş durmaz :KK31:
6 Tane Rakı bardağıda alıncak,
Yok fincan takımları, yok çay bardak takımları, su bardak takımları vs. derken mutfağımı bardaklarla doldurmak istemiyorum beni bu yüzden düşündürüyor :KK25:
Ne dersiniz kızlar :KK31:

Canım çok üzüldüm, biran ne yazacağımı bilemedim, alıntıla derken mesajı son mesajını görüp mutlu oldum :KK16:
Gergin, yorucu ve yoğun bir dönem... Sıkıntısız, sorunsuz atlatılmıyor sanırım :KK31:
İnşallah hep iyi olacaksınız canım, az bir zaman kaldı, sonrasında hep yanyana olacaksınız, her sorunun çözümü daha kolay olacak, kırgınlılar, dargınlıklar ufak çapta olsa bile aynı evin içinde hemen çözülüverecek :KK16:

İnşallah periimmm inşallah. Bir patlama noktası yaşadık ama şu anda toparlıyor gibiyiz. Biraz daha dikkatli davranmaya ve daha az telefonla konuşmaya karar verdik. Çünkü konuşacak bir şey bulamayınca da birbirimize sarıyoruz. İnşallah daha iyi olacak canım.

İnşallah periimmm inşallah. Bir patlama noktası yaşadık ama şu anda toparlıyor gibiyiz. Biraz daha dikkatli davranmaya ve daha az telefonla konuşmaya karar verdik. Çünkü konuşacak bir şey bulamayınca da birbirimize sarıyoruz. İnşallah daha iyi olacak canım.

Kesinlikle doğru aslında söylediğin, eskiden karşı çıkardım daha az telefon görüşmesi laflarına ama bende fark ediyorum, sık sık görüşülünce, ki biz yakınızda, konuşacak konu kalmıyor, ee konuşmuyorsun bilmem ne konu olmayıncada insanın sinirini bozan konu üzerinde yoğunlaşıyor ve geriliyor, çözüm buldunuz ya çok mutlu oldm, İnşallah başka sorun yaşamazsınız canım ve düğünden sonra tüm bu uzaklık sıkıntıları bitecek canım, az kaldı :KK16:

Son düzenleme:
Noldu Nihanımm. Yazıyı yazdım senin yazını okudum, Canım lütfen biraz daha sakin olun, gergin bir dönem.
İnşallah konu neyse en kısa sürede düzelirsiniz,
Hep sebep bunlara uzaklık :KK31:

İnşallah perim... Uzatmamaya çalışıyoruz ikimiz de. Ama işte sanırım sinirlerimiz gerilmişti. :KK31:
Bardakların hayırlı olsun canım. Dediğin gibi br sürü bardak olursa koyacak yer de sıkıntılı. Vitrin de düşünmüyordun sen, 6 kişilik almak daha mı mantıklı ki... Beynim de durmuş gibi kuzum bilemedim ki:26:

İnşallah perim... Uzatmamaya çalışıyoruz ikimiz de. Ama işte sanırım sinirlerimiz gerilmişti. :KK31:
Bardakların hayırlı olsun canım. Dediğin gibi br sürü bardak olursa koyacak yer de sıkıntılı. Vitrin de düşünmüyordun sen, 6 kişilik almak daha mı mantıklı ki... Beynim de durmuş gibi kuzum bilemedim ki:26:

Sağolasın canım, evet çok bardak olacak o zaman :KK31: ee birde günlük yemek takımımda da meşrubat bardağım var canım 6 kişilik.
Evet canım vitrinde düşünmüyorum, :KK31:

Paşabahçe Diamond Serisinin Kadehlerinide istiyorum, ama 6 kişilik mi olsun 12 mi kararsızım :KK31:
Açıkçası hem misafirlerime hemde özel günlerde kullanmak istiyorum kadehlerimi,
Sonuçta herkes şarap falan içmiyor, 6 kişilik olsun diyorum, bir yandan da misafirlere de kullanacağımdan dolayı bunları su bardağı, kadehleride kola/meşrubat bardağı olarak mı kullansam :44:
Gerçi ekstra bir takım daha alırım, su isteyen olduğunda başka bardak getirsem görüntü hoş durmaz :KK31:
6 Tane Rakı bardağıda alıncak,
Yok fincan takımları, yok çay bardak takımları, su bardak takımları vs. derken mutfağımı bardaklarla doldurmak istemiyorum beni bu yüzden düşündürüyor :KK25:
Ne dersiniz kızlar :KK31:

kuzum aynı olmus bardaklarımız heee :KK1: canım ben kadehleride 12 tane aldım bende 6 mı 9 mu 12 mi diyip durdum ama sonunda 12 tane aldım :21:

canım size ne oldu :KK50:

düzelmesine sevindim kuzum hersey güzel olacak :KK16:

kuzum aynı olmus bardaklarımız heee :KK1: canım ben kadehleride 12 tane aldım bende 6 mı 9 mu 12 mi diyip durdum ama sonunda 12 tane aldım :21:
canım size ne oldu :KK50:

düzelmesine sevindim kuzum hersey güzel olacak :KK16:

Evet canım bardaklarımız aynı oldu :KK16:
Diyordum ya hep bu seriye bayılıyorummm :KK16:
Ben hala 6 tane alayım diyorum, bardaklar hep hediyede geliyor ya, Bakalım neler olacak :KK9:

Evet canım bardaklarımız aynı oldu :KK16:
Diyordum ya hep bu seriye bayılıyorummm :KK16:
Ben hala 6 tane alayım diyorum, bardaklar hep hediyede geliyor ya, Bakalım neler olacak :KK9:

kuzum evet hep hediye geliyor ama ayrı ayrı geliyor kimse sana bu kadehi getirmez sanırım cok misafirci olmasamda tam bir takım olmalı evde diye düşünüyorum :KK16:tabi yinede sen bilirsin :KK16: onun dısında 2 takım daha su bardagı alırsın yeter :KK16:

X