Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

günaydın güzeller nasılsınız bakalım?
ben çooook mutluyumm.. özel bir sebebi yok aslında bu aralar hep çoookk mutluyum böyle...
bu arada düğün mekanına karar vermek üzere gibiyiz..
ankara'da olan ve gölpark sidelya hakkında fikri olan, bir şey duyan var mı?

sağolll kuzummmmmm....
inşallah hakkında hayırlısı olsun senin de kuzuucum.. her konuda... en hayırlı zamanda, en güzel şekilde inşallahh...

Mutlu olmana bu kadar neşeli olmana gerçekten sevindim canımm Allah'ım daim etsin

aaa özlenmişim kız valla hergün misafir misafir bugünde biz gittik ama aksam kesin yine bize birileri gelir

Özledin tabiiiiiii, gelmiyorsun ki
Tamam ama ihmal etme lütfennn
Özledim valla canım ya sohbet etmeyi... Ah ah bende rahatlasam, tüm sıkıntılarımızdan kurtulabilsek, Allah'ımmm...

ahh canım benim hepsi gececek hersey düzene girecek bizleri düşün hepimiz ne olacak ne bitecek diyoruz ama Allah'ın izniyle sonu güzel olacak buna inan

Edoşum ben de özledim ben de
Hepinizi özledim.

Bu arada enymeeeee

nasılsın kuzum özledndigime sevindim bakkk

hic özlemediniz mi beni

Özlemez olur muyuz hiç edoşum :) Nasılsın, nasıl gidiyor?

Sanırım sidelya daha ağır basmaya başladı kuzum, internetten yorum falan bulabilirsen oku bence ama daha önce orda düğün yapan kimse yok benim çevremde. Zaten orası çok yeni bildiğim kadarıyla.

ahh canım benim hepsi gececek hersey düzene girecek bizleri düşün hepimiz ne olacak ne bitecek diyoruz ama Allah'ın izniyle sonu güzel olacak buna inan

Geççek Demi Canm ...
İnşallah Herşey güzel olacak İnşallah.

Pericim, neden canın sıkkın? Bak her sey güzel olacak insallah.Zaman cabucak geçecek kuzum.

Ben de özlenmis miyiiim :)

Periiimmm canım benim günaydın nasılsın?

Günaydın Canım, İyi Sayılır, Biraz canım sıkkın

Pericim, neden canın sıkkın? Bak her sey güzel olacak insallah.Zaman cabucak geçecek kuzum.
Ben de özlenmis miyiiim :)

Güzel olacak canım İnşallah zaman bir geçebilse,
Bizimkinin iş yeriyle ilgili birkaç problem var, cumartesi olumsuz bir haber gelebilir yani

Bu arada Canlarım bugün adliyeye gidiyorum, sınav giriş kağıdımı almaya;
Böyleyim bugün : :26:

sıkma kendini perim.. güzel olcak.. inşALLAH sende hakkını alcaksın..

bu arada kimse günaydınımı almadı :26:

sıkma kendini perim.. güzel olcak.. inşALLAH sende hakkını alcaksın..

bu arada kimse günaydınımı almadı :26:

Günaydın canım, kusura bakma mesaj geldi ya başka bakmadan alıntılamışım, hazırlanıyorumda bir yandan, canımda sıkkın olunca kusura bakma olur mu
İnşallah canım, herşey biz istesekte istemesekte hayırlısı oluyor...

Kıyamam sana ben.. İçini ferah tut canımcım, çok zor biliyorum ama iyi düşün ki iyi olsun.
Hadi bakalııımm :) Ne zaman sınav?

Kıyamam sana ben.. İçini ferah tut canımcım, çok zor biliyorum ama iyi düşün ki iyi olsun.
Hadi bakalııımm :) Ne zaman sınav?

İnşallah canım, işte araya babamda girdi artık tanıştılar vs. Şimdi işten çıkma durumu olursa ne dicem bilemiyorum, söylemem ama yeni bir iş bulasaya kadar...
Ben üzüldüğümle kalayım o gene mutlu olarak devam etse
İnşallah hayırlısı olsun sadece onu istiyorum canım...
1 Martta Klavye sınavım var Canım, geçersemm heralde Martın 1.,2. haftasında Mülakat olacak

Günaydınlar herkese

Günaydın canım

Son düzenleme:

yok ben çok sorun etmem öyle şeyleri.. insanlık halidir falan
ama herkes atlayınca nebilim..

zor bu süreç beklemek çalışmak ümit etmek..
içini ferah tut aklıma gelince adını vererek dua ediyorum sana kpss çalışanlarada..

Canımsın çok teşekkür ederim, çok sağolasın, tüm duaların kabul olsun İnşallah.
Bu arada Adım Gizem
Gerçekten çok bunaltan, isyan etme aşamasına geldirten bir süreç.
Üniversitede bu hafta başladı, gitmeyeceğim, oturup hukuk çalışmam gerekiyor.
Kafada böyle dumanlı olunca pek faydalı olamyor.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…