Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Canlarm benim çıkmam gerekiyor kusura bakmayın olur mu, hazırlanayım, kendime geleyim biraz :)
Sonrada Doğru Adliye :KK55: Beni Bekle :KK55: :KK9:
Çok Teşekkür Ederim hepinize, gerçekten konuşunca açılıyor İnsan :KK31:
İyikiiii Varsınızz :KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydın kızlarr.. :))

Mutlu olmana bu kadar neşeli olmana gerçekten sevindim canımm :KK16: Allah'ım daim etsin :KK16:

Özledin tabiiiiiii, gelmiyorsun ki :KK19::KK19::KK19::KK19:
Tamam ama ihmal etme lütfennn :KK14:
Özledim valla canım ya sohbet etmeyi... Ah ah bende rahatlasam, tüm sıkıntılarımızdan kurtulabilsek, Allah'ımmm...

amin kuzumm... hepimiz çok çok mutlu olacağız inşallah...
senin de geçecek sıkıntıların en kısa zamanda inşallah kuzucum.. sen içini ferah tut...

Özlemez olur muyuz hiç edoşum :) Nasılsın, nasıl gidiyor?

Sanırım sidelya daha ağır basmaya başladı kuzum, internetten yorum falan bulabilirsen oku bence ama daha önce orda düğün yapan kimse yok benim çevremde. Zaten orası çok yeni bildiğim kadarıyla.

evet orası daha ağır basıyor gibi... aslında wonders ile orası arasındayız hala ama.. wonders'da cuma yer var.. sidelya'da cuma dışında bir de 30 ağustos cumartesi boş.. orası olursa seninle aynı gün gelin oluyoruz :)) cumartesi boş olduğu için orayı tercih edebiliriz yani.. bir de dekorasyon, süsleme alternatifleri filan hoşuma gitti orada.. diğer yandan wonders ın bizim için en büyük eksisi 600 kişi olursa biraz sıkışık olacak.. çünkü sadece havuz çevresi 400-450 kişiye kadarmış, fazlasını bir alt basamağa alıyorlar..
bir de wonders ile sidelya arasında 600 kişi olarak düşününce 9-10 bin tl fark var..iki yeri de aynı beğendik aslında, sırf şehir merkezi olsun diye fazladan 10 bin tl vermeye gerek yok diye düşündüm ben de..
internette sadece bir yorum bulabildim, o da olumsuz bir yorumdu, içimize kurt düşüren o oldu aslında.. ama dün de bir arkadaşımla konuştum, orada bir düğüne katılmış, gayet güzeldi dedi.. bilemiyorum yani o yüzden...

Son düzenleme:
Özlemez olur muyuz hiç edoşum :) Nasılsın, nasıl gidiyor?

Sanırım sidelya daha ağır basmaya başladı kuzum, internetten yorum falan bulabilirsen oku bence ama daha önce orda düğün yapan kimse yok benim çevremde. Zaten orası çok yeni bildiğim kadarıyla.

Periiimmm canım benim günaydın nasılsın?

ohh sevindirik oldum yine :KK1:nasıl gitsin canım ya en son damatlıgı aldık sevdigimin bir yakısıklı olduuu :KK17: aklımızda yoktu ama altı siyah üstü ekru oldu :KK17:sizde ne var ne yok

günaydın kızlar. hayırlı sabahlar nasılsınız

eda cnaım hoşgeldin. özledik seni yerin okadar belli ki :KK31:

ayyy gercekten mi sevindim kuzum valla sizinde öyle evlenince sizede nasıl veda edicem bilmiyorum :KK31:

Pericim, neden canın sıkkın? Bak her sey güzel olacak insallah.Zaman cabucak geçecek kuzum.

Ben de özlenmis miyiiim :)

tabikiiii sende kızlarda coook özledinizzz :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Günaydın Canım, İyi Sayılır, Biraz canım sıkkın :KK25:

Güzel olacak canım İnşallah zaman bir geçebilse,
Bizimkinin iş yeriyle ilgili birkaç problem var, cumartesi olumsuz bir haber gelebilir yani :KK14:

Bu arada Canlarım bugün adliyeye gidiyorum, sınav giriş kağıdımı almaya;
Böyleyim bugün : :KK5::KK14::KK14::KK52::KK52::KK53::26::KK25::KK24::KK14::KK14:

kuzum hadi hayırlsıyla işin olacak inşallah :KK16:

sıkma kendini perim.. güzel olcak.. inşALLAH sende hakkını alcaksın..

bu arada kimse günaydınımı almadı :26:

ben alayım gec oldu ama günaydınn :KK1:

Günaydınlar herkese :KK19:

günaydınnnn kuzum nasılsın :KK16:

İnşallah canım, işte araya babamda girdi artık tanıştılar vs. Şimdi işten çıkma durumu olursa ne dicem bilemiyorum, söylemem ama yeni bir iş bulasaya kadar...
Ben üzüldüğümle kalayım o gene mutlu olarak devam etse :KK31:
İnşallah hayırlısı olsun sadece onu istiyorum canım...
1 Martta Klavye sınavım var Canım, geçersemm heralde Martın 1.,2. haftasında Mülakat olacak :KK16:

Günaydın canım :KK16:

İnşallah hayırlısı olur kuzucum. Bak eğer olumsuz olursa da yıpratma kendini lütfen. Mutlaka bir kapı açar Allahım size.
Ay sınavı daha önce de sormuştum di mi yaa, sanırım yavaş yavaş bunama başlıyor :)

senin de geçecek sıkıntıların en kısa zamanda inşallah kuzucum.. sen içini ferah tut...

evet orası daha ağır basıyor gibi... aslında wonders ile orası arasındayız hala ama.. wonders'da cuma yer var.. sidelya'da cuma dışında bir de 30 ağustos cumartesi boş.. orası olursa seninle aynı gün gelin oluyoruz :)) cumartesi boş olduğu için orayı tercih edebiliriz yani.. bir de dekorasyon, süsleme alternatifleri filan hoşuma gitti orada.. diğer yandan wonders ın bizim için en büyük eksisi 600 kişi olursa biraz sıkışık olacak.. çünkü sadece havuz çevresi 400-450 kişiye kadarmış, fazlasını bir alt basamağa alıyorlar..
bir de wonders ile sidelya arasında 600 kişi olarak düşününce 9-10 bin tl fark var..iki yeri de aynı beğendik aslında, sırf şehir merkezi olsun diye fazladan 10 bin tl vermeye gerek yok diye düşündüm ben de..
internette sadece bir yorum bulabildim, o da olumsuz bir yorumdu, içimize kurt düşüren o oldu aslında.. ama dün de bir arkadaşımla konuştum, orada bir düğüne katılmış, gayet güzeldi dedi.. bilemiyorum yani o yüzden...

30 ağustos muuu:KK16::KK16: 9-10 bin çok fazla envymem ya, sidelya daha mantikli geldi. Ay bizim çevreden kimse de yok ki orda düğün yapan, bilemedim şimdi.
Sana tavsiyem çok irdeleme kuzucum, ir süre sonra konunum içinde boğuluyorsun. Kefeye koydun sidelya mı sidelya, gidin tutun bir an önce. Daha uğraşılacak bir sürü konu var. Bir an önce bunu bitirin ki sıradakini düşünmeye başlayın.

ohh sevindirik oldum yine :KK1:nasıl gitsin canım ya en son damatlıgı aldık sevdigimin bir yakısıklı olduuu :KK17: aklımızda yoktu ama altı siyah üstü ekru oldu :KK17:sizde ne var ne yok

edoşum kusura bakma tatlım görmemişim yazdığını. Oooo damat bey de hazır demek ki :) Allah nazarlardan saklasın ikinizi de inşallah. Biz pek iyi değiliz bu aralar ama artık çok özledik ondan diyorum ben. Mart başında gelecek nikah başvurusu için. Bizim aramız kötü olunca da benim içimden bir şey yapmak gelmiyor. Zaten çoğu şey bitti. Sadece beyaz eşyalar falan kaldı. ıvır zıvır alınacak bir şey kalmadı.

edoşum kusura bakma tatlım görmemişim yazdığını. Oooo damat bey de hazır demek ki :) Allah nazarlardan saklasın ikinizi de inşallah. Biz pek iyi değiliz bu aralar ama artık çok özledik ondan diyorum ben. Mart başında gelecek nikah başvurusu için. Bizim aramız kötü olunca da benim içimden bir şey yapmak gelmiyor. Zaten çoğu şey bitti. Sadece beyaz eşyalar falan kaldı. ıvır zıvır alınacak bir şey kalmadı.
Amin kuzum inşallah :KK16:
neden ya sorun ne ki kuzum ? düzelir tabi aynı eve girin hele :KK16: masallah siz bizden hızlısınız :KK1:

Sağolasın Canım :KK16:

kuzum hadi hayırlsıyla işin olacak inşallah :KK16:

İnşallah hayırlısı olur kuzucum. Bak eğer olumsuz olursa da yıpratma kendini lütfen. Mutlaka bir kapı açar Allahım size.
Ay sınavı daha önce de sormuştum di mi yaa, sanırım yavaş yavaş bunama başlıyor :)
Amin bitanem İnşallah :KK16:
Olur mu canım, hayat yorgunluğunla bende kaç kere soruyorum herşeyi :KK1:

Veee sınav giriş kağıdımı aldımda geldim :KK42:

tabikiiii sende kızlarda coook özledinizzz :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

o zamaannn:KK16::KK16::KK16::KK54:

Günaydın Canım, İyi Sayılır, Biraz canım sıkkın :KK25:

Güzel olacak canım İnşallah zaman bir geçebilse,
Bizimkinin iş yeriyle ilgili birkaç problem var, cumartesi olumsuz bir haber gelebilir yani :KK14:

Bu arada Canlarım bugün adliyeye gidiyorum, sınav giriş kağıdımı almaya;
Böyleyim bugün : :KK5::KK14::KK14::KK52::KK52::KK53::26::KK25::KK24::KK14::KK14:

Pericim canım dua edelim inşallah hakkınızda hayırlısı neyse o olsun. Rabbim belki daha güzel kapılar açacak sizlere, bilemeyiz ki, gönlünü ferah tut, dua et.

sıkma kendini perim.. güzel olcak.. inşALLAH sende hakkını alcaksın..

bu arada kimse günaydınımı almadı :26:

Berfintooş görmemişim mesaj altta kalınca, günaydınlar,güzel günler dileyeyim:21:

Günaydınlar herkese :KK19:

Nehircim günaydın geç olsa da, nasılsın?

günaydınnnn kuzum nasılsın :KK16:

İyiyim kuzum sen nasılsın asıl hayırlı olsun damatlıka çıkmış aradan çok sevindim:KK16:Gel aralarda kendini çok özletiyorsun bak:KK17:

Amin kuzum inşallah :KK16:
neden ya sorun ne ki kuzum ? düzelir tabi aynı eve girin hele :KK16: masallah siz bizden hızlısınız :KK1:

Aynı eve girene kadar dayanabilirsek gerisi kolay edoşum yaa. Çok yıprandık ve son 1-2 aydır çok yıprattık birbirimizi. Şimdi 2-3 gün konuşmayalım da özleyelim birbirimizi dedik artık. Aslında çok özledik, bunar ondan oluyor. 1 Ocaktan beri görüşmüyoruz. Artık hayal kurmak bile istemiyorum...
Amaaan öyle işte..

Amin bitanem İnşallah :KK16:
Olur mu canım, hayat yorgunluğunla bende kaç kere soruyorum herşeyi :KK1:

Veee sınav giriş kağıdımı aldımda geldim :KK42:
Oooo süpeeeeerrr :9 Hadi uğur getirsin sana inşallah. Klavyeyi de mülakatı da su gibi geçiver hemencik :)

evlilige az kaldı sayılır..dün aksam babam ve annemin arasına oturdum yer oldugu halde..babam konuyu actı nasıl durdurucam ben aglamamı dedi annem ben aglamam dedi yüzünü cevirdi ama öyle durmuyo :KK1:kavgalar gürültüler hepsi gitti kızlar yıllardır bana cektiren ailem gitti melek bir aile geldi sanki :KK5: böyle olması daha zor oluyor tabi nasıl cıkıcam bilmiyorum aslında hic eve girmeden nikah salonuna gitsem daha kolay olacak :KK50:

Aynı eve girene kadar dayanabilirsek gerisi kolay edoşum yaa. Çok yıprandık ve son 1-2 aydır çok yıprattık birbirimizi. Şimdi 2-3 gün konuşmayalım da özleyelim birbirimizi dedik artık. Aslında çok özledik, bunar ondan oluyor. 1 Ocaktan beri görüşmüyoruz. Artık hayal kurmak bile istemiyorum...
Amaaan öyle işte..

Oooo süpeeeeerrr :9 Hadi uğur getirsin sana inşallah. Klavyeyi de mülakatı da su gibi geçiver hemencik :)

Ebişim üzmeyin kendinizi, düğün stresiyle maalesef oluyo çatışmalar, ikiniz de geriliyorsunuz haliyle.Ama her şey geçicek diyorlar ya, buna inanın ve düşünmeyin. Birbirini görememek de çok büyük sıkıntı. Bizde de oluyor o, ben de özleyince ve göremeyince sarmaya başlıyorum bazen.

İyiyim kuzum sen nasılsın asıl hayırlı olsun damatlıka çıkmış aradan çok sevindim:KK16:Gel aralarda kendini çok özletiyorsun bak:KK17:

evet canım ya çok şükür :KK16:inşallah birgünb evimizi tuttuk ve içime çok sindi diyerek gelirim :KK31:bu hafta sonu degil bi dahakine ev bakalım diyorum artık :KK31:gelicem kuzucum :KK54:

Amaaan öyle işte..

ahh canım biz yakın oldugumuz halde telde konusurken tartıyoruz siz hep uzaksınız :KK31:ama gececek heps sabır :KK54:

o zamaannn:KK16::KK16::KK16::KK54:

Pericim canım dua edelim inşallah hakkınızda hayırlısı neyse o olsun. Rabbim belki daha güzel kapılar açacak sizlere, bilemeyiz ki, gönlünü ferah tut, dua et.

Amin canımsın sağol Nihanım :KK16:

Amin canımm :)) Az kaldı vallahi çalışmaları hızlandırmam gerek :18:

evlilige az kaldı sayılır..dün aksam babam ve annemin arasına oturdum yer oldugu halde..babam konuyu actı nasıl durdurucam ben aglamamı dedi annem ben aglamam dedi yüzünü cevirdi ama öyle durmuyo :KK1:kavgalar gürültüler hepsi gitti kızlar yıllardır bana cektiren ailem gitti melek bir aile geldi sanki :KK5: böyle olması daha zor oluyor tabi nasıl cıkıcam bilmiyorum aslında hic eve girmeden nikah salonuna gitsem daha kolay olacak :KK50:

Oyy oyy :KK5: Ben hiç düşünemiyorum bile o zamanları :KK50:

İyiyim kuzum çok şükür, öğle tatilindeyim, bitecek az kaldı.Düğün tarihimiz belli değil o geriyor beni de. :KK31:
Bu arada kapının süsünü ekledim senin için tatlım.
Gördüm kuzum bayıldım artık benimde kafamda kapı süslemek var yemek masasının sandalyelerinide süslemeyi düşünüyorum o kadar çok şey düşünüyorumki:KK60:Gerilme canım böyle şeyler aniden olurmuş daha zevkli içini ferah tut uygun bir tarihe kadar vereceksiniz:KK16:
evet canım ya çok şükür :KK16:inşallah birgünb evimizi tuttuk ve içime çok sindi diyerek gelirim :KK31:bu hafta sonu degil bi dahakine ev bakalım diyorum artık :KK31:gelicem kuzucum :KK54:

İnşallah edam hayalindeki gibi bir ev nasip olur:KK16:

Gördüm kuzum bayıldım artık benimde kafamda kapı süslemek var yemek masasının sandalyelerinide süslemeyi düşünüyorum o kadar çok şey düşünüyorumki:KK60:Gerilme canım böyle şeyler aniden olurmuş daha zevkli içini ferah tut uygun bir tarihe kadar vereceksiniz:KK16:

İnşallah edam hayalindeki gibi bir ev nasip olur:KK16:

Amin kuzum inşallah :KK31:

X