Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

canııımmm, iyiyim perimcim sen nasılsın? Ne zamandı hiç karşılaşmıyorduk. finaller bitti mi? Bu arada geçmişte gözüme katiplikle ilgili bir şeyler çarptı, tam okuyamadım. Bir gelişme mi var yoksa?

iyiyim canım benim nasıl olsun evet gerçekten karşılaşamıyoruz, senin yoğun koşturman, benim okul, iş çabam...
Finaller bitti canım, 4 haftalık tatilim bile bu hafta bitiyor :KK5::KK5:
Ne anladın de Hiç Birşey :26:
1. Aşamayı geçtim canım :)) Son 2 aşama var, klavye ve mülakat :18:
Şimdide onlara çalışıyorum işte 1 Martta klavye sınavım, geçersem sonraki ilk iki hafta içinde mülakat.
2. haftayı bulmaz bile tahminen.
Baya çalışmam gereken konular var, ah bitmiyor koşuşturma.

sağol canımmmm.. hepimiz çok çok mutlu olalım inşallah.. gerçekten o kadar yolunda ki her şey, rüya gibi.. inanamıyorumm...
çok haklısın kuzucum.. öyleymiş gerçekten.. Allah bir kapıyı kapatıyorsa arkasından daha güzel kapılar açılacağındanmış.. her şeyde bir hayır vardır cümlesine gerçekten innamak lazım.. bir de nasibimizde olana.. nereden nereye.. aynı şehirdeymişiz onunla ama aynı şehirde kalsak tanışma şansımız olmayacaktı belki de... ben başka bir şehre geldim.. yeni geldiğim yerdeki bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştık.. gerçekten alnımızda yazılanı yaşıyoruz..
o burada değil kuzum.. ama ben gitmeyeceğim, o buraya gelecek :)) şimdilik planımız bu..en azından 2-3 sene burada yaşayacağız gibi.. Benim düzenim bozulsun istemiyor, sağolsun.. Ama bir fırsat olursa belki ben de giderim oraya.. mayıs gibi filan netleşir artık planlarımız..

Canımmm :KK16:
Maşallah de, bundan sonra da herşey yolunda olacak, mutlu olacaksın.
Tabi nasip işte, İnşallah bundan sonra alnınızda yazılanda her zaman güzel olur, sağlık, mutluluk olur...
Hayırlısı olsun canım, oh salonlara falan bakılmaya başlanmış :)
Çok güzel gerçekten :) İnanıyorum ailende bu mutluluğunu görüyordur ve onlarda çok mutludur. :KK16:

iyiyim canım benim nasıl olsun evet gerçekten karşılaşamıyoruz, senin yoğun koşturman, benim okul, iş çabam...
Şimdide onlara çalışıyorum işte 1 Martta klavye sınavım, geçersem sonraki ilk iki hafta içinde mülakat.

Tabi nasip işte, İnşallah bundan sonra alnınızda yazılanda her zaman güzel olur, sağlık, mutluluk olur...
Çok güzel gerçekten :) İnanıyorum ailende bu mutluluğunu görüyordur ve onlarda çok mutludur. :KK16:

Günaydın Perimcimmm, Mülakatta ne soruyorlar ki? Klavyeyi anladım da mülakatı bilemedim yahu... Hayırlısı olsun inşallah kuzuu, hakkında hayırlıysa olsun inşallah.

sağol canımm.. öyle, bir hızla başladık bakalım..inşallah hayırlı olur bundan sonrası da... görüyorlar tabi ki ve ailem de mutlu bu durumdan.. o kadar üzüntüden sonra kendimi toparladığım için gerçekten mutlular... ama bu kadar çabuk gelişmesine de şaşkınlar ve ister istemez az da olsa endişeliler.. ama genel olarak bizimkiler de, onun ailesi de durumdan memnun, biz de tabii çok mutluyuz.. böyle işte kuzucum.. gelinlik modellerine bakmaya başladım bugün internetten.. bir yandan düğün mekanı düşünüyoruz.. diğer yandan nişanda neler yapsam düşüncesi.. öyle yani nişan düğün içiçe geçmiş bir şekilde hazırlıklara başladık yani..
nişan evde olacak, söz gibi, ne giysem bilemiyorum, o konuda fikirlerinize ihtiyacım var.. önerilere açığım :)

bu arada senin için de hakkında hayırlısı olsun kuzum, inşallah olur katiplik, Allah yardımcın olsun kuzucum.. dua edeceğim sana..

Fıstıklar nasılsınız, herkes iyi mi, mutlu mu?
Biliyorum uzak kaldım buralardan ama o kadar koşturdum ki 15-20 gündür, inanılmaz yorgunum. Ama inanılmaz da mutluyum çok şükür:nazar::nazar:
Ve sizleri özledim:KK17:
Yarın iki hafta olacak nişanlanalı:KK17::KK17::KK17::KK52::KK52:
İnanamıyorum ki hala.
Bu arada düğün tarihimiz maalesef hala konuşulmadı:KK50: Nasıl yetişicek, nasıl ayarlancak her şey bilmiyorum.
Balayımızı ayarlamak istiyoruz ama nereye gidebiliriz hiç bilmiyorum.
Alanya Adenya vardı bize uygun o da çok pahalı:KK31:
kapalıyım biliyorsunuz, tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı kuzular?

Canım nasıl şaşırdım ve mutlu oldum anlatamam, sen bunu öylesine hakettin ki.:KK16::KK16::KK16:
Gerçekten her işte bir hayır varmış, bak nasıl da geldi kaderindeki insan ve mutlu etti seni. Şükürler olsun:nazar::nazar:
Çok, çook mutlu olun inşallah canım.:KK16:

Edacım, beyaz eşyalarınızı, yatak odanızı almışsınız hayırlı olsun canım.
Hangi marka aldınız beyaz eşyada?
Bu arada sanırım işten çıkmışsın, aslında iyi olmuş hazırlıklarını yaparsın rahat rahat ve sonra daha iyi bir iş bulursun inşallah.
Allah hayırlı kapılar açsın kuzum.

Gerçekten Rabbime binlerce,milyonlarca kez şükürler olsun kuzum.. ne kadar şükretsem azdır yani.. dualarımdaki insan çıktı geldi karşıma resmen, üstelik, hem hiç beklemediğim hem de en çok ihtiyacım olduğu anda.. inşallah sonuna kadar böyle gider... Allah hepimize gönlümüzdekini yaşamayı nasip etsin inşallah kuzuucmm..

Günaydın Perimcimmm, Mülakatta ne soruyorlar ki? Klavyeyi anladım da mülakatı bilemedim yahu... Hayırlısı olsun inşallah kuzuu, hakkında hayırlıysa olsun inşallah.

Mülakatta genel kültür, Tarih Soruları, Meslek ile ilgili bilinmesi gerekilenler, atıyorum icra hukuku...
Böyle canım, geçen de girdiğimde genelgelerden sordular, müdür görevlerini vs.
Amin canım İnşallah hepimizin hakknda hayırlısı olsun :KK16: Sağolasın Ebisimm:KK16:

sağol canımm.. öyle, bir hızla başladık bakalım..inşallah hayırlı olur bundan sonrası da... görüyorlar tabi ki ve ailem de mutlu bu durumdan.. o kadar üzüntüden sonra kendimi toparladığım için gerçekten mutlular... ama bu kadar çabuk gelişmesine de şaşkınlar ve ister istemez az da olsa endişeliler.. ama genel olarak bizimkiler de, onun ailesi de durumdan memnun, biz de tabii çok mutluyuz.. böyle işte kuzucum.. gelinlik modellerine bakmaya başladım bugün internetten.. bir yandan düğün mekanı düşünüyoruz.. diğer yandan nişanda neler yapsam düşüncesi.. öyle yani nişan düğün içiçe geçmiş bir şekilde hazırlıklara başladık yani..
nişan evde olacak, söz gibi, ne giysem bilemiyorum, o konuda fikirlerinize ihtiyacım var.. önerilere açığım :)

bu arada senin için de hakkında hayırlısı olsun kuzum, inşallah olur katiplik, Allah yardımcın olsun kuzucum.. dua edeceğim sana...

Canım seni seven herkes bizde dahil mutluluğun mutluluk kattı bizede :KK16:
Ah canımm ben hiç araştırmıyorum inanki :26:
Heveslenmek istemiyorum, benim anca Temmuz-Ağustos arası nişan olur heralde nasip herşey tabiki.
Çok teşekkür ederim canım, İnşallah olur, Hakkımızda hayırlı olanı yaşıyoruz, İnşallah hayırlı olan gönlümüzden geçen olur.
Çok Teşekkür Ederim bitanem sağolasın :KK16:

Maşallah Canım :KK16:
İcra Metinleri daha farklı canım benide onlar zorluyor, ama şu sıra şükür yükseldim gibi:nazar:
Sen Nasılsın canım :KK16:

evet evet icra metinleri zor biliyorum :KK50: mesela yargıtay datıştayın yaptıkları zor. bu benim yazdığım basit metinde bide imlasız:KK31:

iyim çok şükür sen nasılsın. nasıl gidiyor. aşk varmı:KK17:

evet evet icra metinleri zor biliyorum :KK50: mesela yargıtay datıştayın yaptıkları zor. bu benim yazdığım basit metinde bide imlasız:KK31:

iyim çok şükür sen nasılsın. nasıl gidiyor. aşk varmı:KK17:

Güzel yazıyorsun Canım, bizim burda normal katiplik sınavıda İmlalı oluyor, o yüzden imlasız çalışmıyorum canım 200 ü bulurken şimdi uzun zamandr yazmamanın verdiği bir hamlıkla 185 yapıyorum, Genel olarak 150-160 larda takılıyorum.

İcra metinlerinde genelde 138 in altına düşmedim ama 1 metin vardı zorlamıştı beni 116 mı çıkmıştı :KK31:
Hangi metindi o acep :KK31: Bulayımda tekrar tekrar yazayım :KK31:

Aşk var canım var :nazar:
Dün ailesiyle beraber güzel bir yemekteydik :nazar: :nazar::nazar:

Son düzenleme:
Güzel yazıyorsun Canım, bizim burda normal katiplik sınavıda İmlalı oluyor, o yüzden imlasız çalışmıyorum canım 200 ü bulurken şimdi uzun zamandr yazmamanın verdiği bir hamlıkla 185 yapıyorum, Genel olarak 150-160 larda takılıyorum.

İcra metinlerinde genelde 138 in altına düşmedim ama 1 metin vardı zorlamıştı beni 116 mı çıkmıştı :KK31:
Hangi metindi o acep :KK31: Bulayımda tekrar tekrar yazayım :KK31:

Aşk var canım var :nazar:
Dün ailesiyle beraber güzel bir yemekteydik :nazar: :nazar::nazar:

maşALLAH sonsuz olsun inşALLAH :KK16::KK16:
F yazıyorsun sanırım. q 200 yazmak çok zor diyolar çünkü. halledersin.klavyeden geçersin güveniyorum sana.
inşALLAH mülakattada hakkını yemezler istediğin konuma gelceksin :KK16:

maşALLAH sonsuz olsun inşALLAH :KK16::KK16:
F yazıyorsun sanırım. q 200 yazmak çok zor diyolar çünkü. halledersin.klavyeden geçersin güveniyorum sana.
inşALLAH mülakattada hakkını yemezler istediğin konuma gelceksin :KK16:

Sağolasın Canım Amin İnşallah.
Hakkımzda hayırlı olsun ne diyeyim...
Günaydın canım bu arada :KK16:

Günaydın Kızlar :KK16:
Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun :KK16:
Gerçi Tek bir gün değil hergün sevgimiz paylaşmaya Değer,:KK16:

Günaydın kızlar, sevgililer gününüz kutlu olsunn. Bundan sonrakileri kocişlerle kutlarız inşallah :)

İnşallah Ebisimmm :KK16:
Nasılsın canım :KK16:
O değilde ben artık Kasım istemiyor gibiyim :KK31:
Maddi manevi çok zor olacak, birde kışın evlenmek istemiyorum artık,
8 yıl beklemiş olacağız yağmur çamurda mı evlencez :18::KK37:
Ben Nisan istiyorum sevdiğim kasım kim kimi yenerse artık :KK9:
Yadda tam ortada buluşalım şubat falan :KK9:
İşin özü benim son bekar sevgililer günüm olmayabilir... :18:

Günaydın canım kocamanından Amin inşallah :nazar:ama önümüzdeki sevgililer gününü nişanlı olarak kutlayabilirim ancak :KK9:sonrasına bakıcağız :KK60:

Nehircim o da bir adım :) Nişanlı olarak da sevgililer günü bi başka oluyor galiba :)

İnşallah Ebisimmm :KK16:
Nasılsın canım :KK16:
O değilde ben artık Kasım istemiyor gibiyim :KK31:
Maddi manevi çok zor olacak, birde kışın evlenmek istemiyorum artık,
8 yıl beklemiş olacağız yağmur çamurda mı evlencez :18::KK37:
Ben Nisan istiyorum sevdiğim kasım kim kimi yenerse artık :KK9:
Yadda tam ortada buluşalım şubat falan :KK9:
İşin özü benim son bekar sevgililer günüm olmayabilir... :18:

Canım iyiyim. Gelin ayakkabısı bakıyorum. Önümüzdeki gelinlik provasına ayakkabılı gitmem lazım.
Haklısın tatlım ya, o kadar beklemişsin, içine en çok sinen zamanda olsun. Artık 4-5 ayın hesabı olmaz di mi :) Gerçi benim elimde olsa şu dk evlen deseler evlenirim orası da ayrı tabi :)

Canım iyiyim. Gelin ayakkabısı bakıyorum. Önümüzdeki gelinlik provasına ayakkabılı gitmem lazım.
Haklısın tatlım ya, o kadar beklemişsin, içine en çok sinen zamanda olsun. Artık 4-5 ayın hesabı olmaz di mi :) Gerçi benim elimde olsa şu dk evlen deseler evlenirim orası da ayrı tabi :)

Gelinlik provası var demek :KK16: Kim bilir ne kadar güzel olacaksın Ebisimm :KK16:
Demi yaa :) Bazen 4 5 az çok kısa bazende çok uzun geliyor :KK31:
Ocak Şubat olsun bari :KK9:

X