Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

kuzuum çok sevindim.. çok şükür Rabbim dualarımızı kabul etti
benim babamda konuşmamıştı boşver arada bir laf soksalarda unutulup gidiyor herşey

inşallah hayırlısıyla atlatırsınız kuzum nişanı
hayırlı haberlerle gel inşallah

canım benim şimdi okudum..
mekanı Cennet olsun inşallah.. gerçekten ne desem bilemedim..

Rabbim geride kalanlara sabır,güç nasip etsin inşallah.. heleki ailesine

çok zor gerçekten..

canım benim şimdi okudum..
mekanı Cennet olsun inşallah.. gerçekten ne desem bilemedim..

Rabbim geride kalanlara sabır,güç nasip etsin inşallah.. heleki ailesine

çok zor gerçekten..

aLLAH razı olsun canım. rabbm kalanlara sağlık ve sabır versin

aklına geldikçe dua et yeter canım.
inşALLAH mekanı cennet olur..

teşekkür ederim

Canım benim başınız sağolsun. Allah sizlere uzun ömürler versin

Hadi gözün aydın tatlım çok sevindimmm. Umarım çok güzel geçer nişanınız, ayrıntıları bekliyoruz

Bu arada herkese selamm kızlar nasılsınız bakalım ? Uğrayamıyorum iş görüşmelerine gidip duruyorum bugün ki çok olumlu geçti inşallah geri dönüş yaparlar dua edin benim içinn

kuzularım, bebeklerim, canlarım, şekerlerimmm.......
sizi çok ama çok şaşırtacak ve de çok mutlu edecek bir haberim var...
nasıl ama nasıllll mutlu olduğumu anlatamam... rüya gibi, masal gibi, mucize gibi bir şey yaşıyorum... Aşık oldum ben yaaaaa... sırılsıklam aşık oldumm... seviliyorum, seviyorummm, ve inanılmaz mutluyum.. şimdiye kadar dualarımdaki, hayallerimdeki adam çıktı geldi karşıma... hani geçenlerde bir liste yapmıştım ya size, şöyle şöyle olsun diye... o istediğimden bile fazlası resmen... Rabbime ne kadar şükretsem az... rüyada gibiyim... aşk diye bir şey varmış ve ben daha önce bunu yaşamamışım, öncesi yok yani... bu sabah ofise gelen çiçekleri ve üzerindeki notu da görünce bir kez daha hatta milyon kez daha mutlu oldum... şimdiye kadar hayatımda bana böyle bir sürpriz yapan, ya da yapmaya çalışsa da sürpriz olarak kalmasını becerebilen kimse olmamıştı... bilmiyorum yaa, çok değişik bir şey yaşıyorum tarif etmek zor.. umarım doğru insandır, umarım hakkımızda hayırlısıdır.. 2014 gelini olabilirim her an ))

canım beniim :) maşallah maşallahh
e haketmiştin ama canım benimm

inşallah doğru hayat arkadaşın olur kuzum,çok huzurlu olun inşallah

güzel haberler ver bize..

Bu arada herkese selamm kızlar nasılsınız bakalım ? Uğrayamıyorum iş görüşmelerine gidip duruyorum bugün ki çok olumlu geçti inşallah geri dönüş yaparlar dua edin benim içinn

selam canıım..
inşallah hayırlısıysa olur bu iş :) gerçi hep biz size geri dönücez diyolar ama işte insan bir umutla bekliyo

Son düzenleme:
canım inşalah hayırlısıyla olur orası inşallahhhh

canımmmmm inan suan yine gözlerim dolduuu bu seferr mutluluktan ve gözlerime okuduklarıma inanamadım vallahi nasıl mutlu oldum nasıl anlatamammmmm Allah'ım ne olur hayırlı olsun hersey cok güzel olsun mutlu olsun canım arkadasımızzz mutlu olmayı cok hakediyorsun amaaaa anlatt nasıl nereden ne zaman tanıstınız ne zaman basladıııı anlatt ya

günaydınn kızlarr

envymeeeee inanamıyorumm
çok sevindimm hakkınızda hayırlısı olsun inşallahh
Allah hep böyle daim etsinn

gayet iyiymm canımm sen nasılsınnn

bende iyiyim cok şükür canım şu beyaz eşya işi yine benim kafamı kurculadı dünde bekoya baktım tv,buzdolabı,çamaşır makinesi 7 kg 4050 tutuyor boschta adam kampanya ama cabuk olun demişti gercekmi bilmiyorum arrtık camasır makinesi ve buzdolabı 2900 dü bekodaki tv yi begendim gercekten onun tek fyatı 1400 ama nasıldır beko acaba

hiç bi fikrim yokk bekoya dairr
ve beyaz eşya konusunda ben de çok kararsızıımm
bosch, samsung gidip geliyorum
nişanlım bi tane model önerdi hoover die
karıştım iyicee :44::44::44:

hiç bi fikrim yokk bekoya dairr
ve beyaz eşya konusunda ben de çok kararsızıımm
bosch, samsung gidip geliyorum
nişanlım bi tane model önerdi hoover die
karıştım iyicee :44::44::44:

aslında karar versek iyi olur boschdaki adamda fiyatlar artacak demişti hele bekodaki adam pazar günü gözünüzle görürsünüz geldiginizde 1 şubattan itibaren zamlı dedi yine gelirseniz eski fiyattan veririz pazar dedi ama diyorum bu pazar artık karar verip alsak mı..bide tv işi nasıl olacak onu ev tutuluncamo almak gerekiyor şimdi..boschdan alırsak orada tv yok o zaman teknosadan falan almamız gerek onlarda depolarında tutmuyorlar diye biliyorum :44:

nee şubattan sonra zamlı mıı
tv yi aldık biz o aradan çıktı Allahtan ama diğerleri yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…