Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Kızlaaaarrr nasılsınız hatunlar
Ben iyiyim cok şükür, yoldayim su an, annecigime gidiyorum.Heybemde umutlar, heyecanlar, dualar...
Ailenin diger fertleri de yolda yarin evde buluscaz insallah :) Sevdicegim de sali günü gelecek, alısveris yapacagiz insallah.Carsamba ya da persembe de Allah mani vermezse nisanimiz olcaaakkk :) Dua edin bu kez nasip olsun

Kızlaar
Nasılsınıız?

maalesef kuzu dün 4 ü 20 gece cıktım 4:30 da evdeydim. inşallah bugünde bi yarım saatcik erken çıkarım

Canımmm çıkmam gerekti öğlen kusura bakma.
İNşallah erkenden gitmişsindir

Nihan'mmm inşallah Herşey gönlünüzce olsun
Herşey Çok Güzel Oluyor, Maşallah
Güzel haberlerle gelmeyi unutma olur mu
Hayırlı Yolculuklar Canım

iyi canım sen nasılsın
ohh ne güzel bir kısmından kurtulmussun

iyiyim canım sağol. dünde mobilyalarımızı aldık çok şükür. inanılmaz rahatladım yaa
çok sıkıntı yapıyordum kendime. şu son zamanlarda aldıklarım kafamı rahatlattı. darısı sizlere kızlar

kızlarr
Rabbim beterinden korusun ama bu sabah yıkıldım resmen
tam tam 25 mayısta seçimler olacakmışş

herşey hazırdı,salon tutulmuştu,kuaför,foto herşey hazırdı hatta türkiyeden akrabalarım izinlerini bile ayarlamışlardı o tarihe

nikahın kıyılacağı yerde veriliyo oylar..o yüzden nikah kıymamız imkansız /ben düğün günü istiyodum nikahı, sevdicek daha önce yaparız dio ama ben gelinliğimle gitmek istiyodum oraya/

1 hafta erken olsaa -olma imkanı yok.. 1 hafta sonrayı düşündüm ama düğünün ertesi günü sınavlarım başlıyo

çok üzüldüm kızlar ya, hevesle beklediğin gün,hiç uğruna mahvoldu..

önceki yıllarda hep mayısın başı falan oluyodu.. inşallah vardır bir hayır bu işte.. kendimi başka türlü teselli edemiyorum

Günaydın kızlarrr..
Tutkucum üzülme lütfen hem belki böylede cok güzel olur beyaz kısa bir elbise alsan

Canım çok üzüldüm kendini üzme desemde biliyorum zor planların degişmesi sorun çıkarması çok zor inşallah bir çözümü bulunur inşallah

günaydınn kızlarr
*
tutkucum hayırlısı olsun canımm
bunda da var bi hayır diyelimm
bu arada sen nerdesin yani hangi şehirdesin ?

iyiyim canım nikah işlemleri için evrakları araştırıyorumm sen nasılsınn
*
işyerinde diil misin senn klimaları fln açsan
hasta olma edacımm :26:

bende iyiyim canım heh iyi yapıyosun canımcım
bizim iş yeri daire aslında canım kombi var actım sonuna kadar ama baya büyük daire zor ısınıyor

günaydın kızlar

rahatlamış bir şekilde geldim :) sınav derdi yok artık taa nisan ayında

Neler yapıyorsunuz bakalım? HAVA ÇOK SOĞUK DONDUM 2 GÜNDÜR NE GÜZELDE KAR YAĞIYORDU SABAH

Tutkucum üzülme canım HERŞERDE VARDIR BİR HAYIR

bende iyiyim canım heh iyi yapıyosun canımcım
bizim iş yeri daire aslında canım kombi var actım sonuna kadar ama baya büyük daire zor ısınıyor

*
aman amann sıkıntılı o zamann
sen iş yerinde hırka fln bıraksan ayrıca mümkün müü??
giyiminiz denetimli mi ?

Canım çok üzüldüm kendini üzme desemde biliyorum zor planların degişmesi sorun çıkarması çok zor inşallah bir çözümü bulunur inşallah

günaydınn kızlarr
*
tutkucum hayırlısı olsun canımm
bunda da var bi hayır diyelimm
bu arada sen nerdesin yani hangi şehirdesin ?

Tutkucum üzülme canım HERŞERDE VARDIR BİR HAYIR

inşallah kızlar,inşallah seçimler önceden olur

canım ben bulgaristanda yaşıyorum

Kıııızlaaaarrr ben Allah'ın izniyle sevdicegime kavusuyoruuummm.... Babam bugün evet dedi... Ama öncesinde ne gözyasları döktüm iki gündür Burugum biraz ama mutluyum da cok sükür...Sizinle paylasmak istedim.Allah'ın izniyle persembe günü nisanımız var
O güzel dualarınız icin cok tesekkür ederim hepinize.Sizleri seviyorum, hepinizi öpüyorum.

Nihan'mmm inşallah Herşey gönlünüzce olsun
Herşey Çok Güzel Oluyor, Maşallah
Güzel haberlerle gelmeyi unutma olur mu
Hayırlı Yolculuklar Canım

Periim tesekkürler tatlim insallah...Dua et olur mu..inanamıyorum ben hala...Ama babam su an konusmuyor benimle bu cok üzüyor beni...Cok canım yanıyo, burugum aslında...
Tutkucum ne desem bilemedim üzüntünü anlayabiliyorum ama..Sevdigine kavusacaksin onu düsün..Önceden kıyarsınız.krem ya da beyaz bi elbise giyersin güzel olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…