Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Öylede olabilir keşke olsa ben listeyi hazırlardım zevkle kocaman bir çalgı listesi:KK9:süpriz dedigim belki dans müziginizi söylemek istemezsin pasta müzigini sonuçta henüz düşünme aşamasındasınızdır yani :KK53:ne güzel olur tabi kınadan sonra bence ayarlarsınız canım o kadar güzel şarkı varki önemli olan sizi yansıtması sizi anlatması sen dans müziklerinden başla dinleme bence anca biter yabancımı türkçemi onada karar vermelisin:KK12:bizede maşallah:nazar::KK19:şimdi olsa sen ne yapıyorsun kavga gürültü ama öylede saç baş huzur kaçacak işte keşke yapmasalar çok çirkin bir hareket:KK47:çok güzel olur bence kına yakıldıktan sonra zaten 10dan sonra yakılıyor genelde ee birkaç erkekten ne olacak gelsinler oynasınlar onlarda kına kapanışını yapsınlar yani:21:

yok kız ne süprizi zaten pastada olmıcak nikah ya bizim :KK9: nişanda o yüzden pasta istedim onuda kesmedik demeyelim diye :KK1: türkce olur kesinlikle ben ne dediklerini anlamayınca sinir oluyorum :KK1: işte evet kapanıs karma olsun :KK76: zaten nişandan beri dalga geciyolar oynak gelin diye ama kınadada oturmayı düşünmüyorum videoda bile cıkmıs canım ya ben ne zaman dursam yada baska yere gitsem herkes oturmus ben gelince hobaaaa herkes oyunda :KK9: daha öncede farketmiştim bunu kınada gelin ne kadar oynarsa mllet o kadar cosuyo :44:yada bana öyleler denk geldi aman neyse Allah izin verirse kına 7-11 arası olursa bi baslıcam 7 de oynamaya millet toplanmasa bile durmıcam kararlıyım..bide ben davetiyeye erken yazıcaktım yarım saat saati ama arkadasta dioki kimi insanlarda var tam saatinde geliyo ve kimse olmayınca sıkılırlar erken kalkarlar diyo napsam aynı saatindemi yazsam davetiyeye..zaten damat tarafı bi anda otobüsle gelecek

yok kız ne süprizi zaten pastada olmıcak nikah ya bizim :KK9: nişanda o yüzden pasta istedim onuda kesmedik demeyelim diye :KK1: türkce olur kesinlikle ben ne dediklerini anlamayınca sinir oluyorum :KK1: işte evet kapanıs karma olsun :KK76: zaten nişandan beri dalga geciyolar oynak gelin diye ama kınadada oturmayı düşünmüyorum videoda bile cıkmıs canım ya ben ne zaman dursam yada baska yere gitsem herkes oturmus ben gelince hobaaaa herkes oyunda :KK9: daha öncede farketmiştim bunu kınada gelin ne kadar oynarsa mllet o kadar cosuyo :44:yada bana öyleler denk geldi aman neyse Allah izin verirse kına 7-11 arası olursa bi baslıcam 7 de oynamaya millet toplanmasa bile durmıcam kararlıyım..bide ben davetiyeye erken yazıcaktım yarım saat saati ama arkadasta dioki kimi insanlarda var tam saatinde geliyo ve kimse olmayınca sıkılırlar erken kalkarlar diyo napsam aynı saatindemi yazsam davetiyeye..zaten damat tarafı bi anda otobüsle gelecek

Aa dogru kuzum hep nedense senin dügün yapacagını düşünüyorumya ben gönlüm ondan yana sanırım:KK60:Nişanda sözde pasta kesilir zaten daha güzel anlamı var yani:21:Oynamak güzeldir bende çok oynagım off bir açıldımmı kan ter içinde kalıyorum nefesim kesiliyor anca oturuyorum:KK9:benim adımda deli geline çıkarsa şaşırmam:106::KK60:seninle neden aynı şeyleri düşünmek zorundayız acaba edam bende erken gelişi düşündüm ama senin dedigin gibi otobüsle geliniyorsa gerek yok bence toplu gelinecek zaten bizimde öyle olacak kısmetse şehir dışından gelenler gelin arabasının arkasına takılarak giriş yapacak digerleride biz hangi saatte kaldırın dersek otobüsü otobüsle gelecek yani sallana sallana gelen olması pek mümkün degil tabire bak sallana sallana :KK66::KK53::KK52:

Selamlar Canlarım, Nasılsınız :KK16:
Gelemedim ne zamandır, Finallar sağolsun Canıma okudu,
Grip olmadım ama sürekli bir halsizlik ve saati saatini tutmayan ateşim vardı.
Amaaa 10 Ocaktan itibaren okudum:KK9:

kızlarr bunun sadece alt kısmı yani etek kısmı istedigim gibi kınada tamda böyle kabarık böyle etegi olan bişey istiyorum o kadarmı pahalıya :KK31:
Mor prenses etek abiye | Gelinlik Çeşitleri 2013-2014 Gelinlik Modası

Ayyy konunuza pat diye daldımm amaa Edam Mor delisi olarak bayıldım canım,
Bu tarz kabalıklık gerçekten hoş duruyor:KK16:

geçmiş olsun canımm benimm :26::26:
ben de iyiyimm vallahii :KK16::KK16:
bu arada biz de fotocumuzu az önce ayarlamış bulunmaktayızz
3-5 arası uygunmudur yaa sizce foto çekilmek içinn :44::44:
*
bide izmirli kızlar bana güvendikleri bir kuaför önerebilirler mii :KK15::KK15:

Canım hayırlı olsun, Fotoğrafçınızdan memnun kalırsanız tavsiye beklerim :KK9:
Canım İzmirli olarak Gelin Başı içi iyi kuaförleri malesef bilmiyorum:KK50:

Biz nikah ile evlenicez sadece canım bunun için raporları falan cok şükür tamamladık pazartesi sonuclanacak inşallah dua edin nolur bu kez aksilik cıkmadan alalım :44: bi tanıdık vardı belediyede o 11 mayıs pazar saat 16:00 ya ayırdı inşallah sorun cıkmazsa alıcaz onu :KK16: kına içinde önümüzdeki hafta mekana net olarak karar verip 9 mayıs cumayı tutucaz inşallah :KK16:

Canım nikah günü belli oldu mu tam olarak ?

Merhaba kızlar..
böyle işte... paylaşmak istedim sizlerle de... yazarken bile nasıl kalbim acıyor yine... nefes alamıyor gibi oluyrm..yeniden yaşamış gibi.. biliyorum bir süre daha acıyacak kalbim, sonra acısı azalacak inşallah yavaş yavaş... çok dua edin bana... bir an önce geçsin kalbimin acısı..

Canım senin yazını alıntılamakta kararsız kaldım seni üzmemek adına,
Gerçekten bazı şeyler çok zor ama inanıyorum ki her zaman bazı kapılar kapandıktan sonra kötü kapılar açılır.
Özellikle diğer mesejını okudum ve yazmadan edemedim. Babam olur derse olayına takıldım.
Bence kurtulduğuna şükret :KK16:
İlerlede bir sorun olduğunda babası annesi ne derse onu yapacak heralde,...
İnşallah gönlünce olsun herşey her zaman :KK16:

Kızlar merhaba :KK3:
Dün ölüyodum sesim hic cıkmıyor bogazım yırtılır derecesine agrıyordu öldüm öldüm :KK5: bugün iyiyim biraz daha çok şükür..
  • Kına malzemelerim alındı kızlar :KK16:
  • Fotografcıyla anlasma yapıldı parası ödendi dıs mekan cekim yapıcaz fotografcı anlasırken demedide daha sonradan isterseniz hafta içi yapalım cekimi daha rahat olsun dedi ama ben pek istemiyorum acıkcası yinede kuaförümle konusucam bu konuyu :44:
  • Nikah tarihi için bugün hasta hasta ne kosturdum yine ne kadar sarpa sardı bizim bu tarih işi her yerde ayrı bi sorun cıktı :KK5:aynı tahlilleri nişanlım kendi aile hekimine imzalattı benim aile hekimi beni ordan oraya kosturdu üstüne + para verdim :KK53: Neyse sonra gittik nişanlımın belediyesinden izin belgesi aldık ardından nikah kıyalacak belediyey geldik tamam zaten gününüzü ayırdım ben ama daha mayıs nikahlarının dosyası acılmadı şimdi alırsam bunlar kaybolabilir şubatta geldin dedi..tanıdıgı tekrara aradık oda ulasmıs o gün ve saat onların merak etmesinler şubatta sadece bir tanesi gelsin evrakları versin yeterli demiş aldık sayılır diyelim napalım :KK31:
  • Veeeeeee gelinlik :KK17: Fotografcımdan tavsiye almıstım gittik dedigi yere dün ama gelinlikler bu kadarmı kötü insanlar bu kadar mı ilgisiz hic denemeden cıktım tam umutsuzca yürüken birden şuraya girelim mi dedik ben çok pahalıdır dedim sevdigim olsun dedi neyse girdik sahipleri o kadar iyilerdiki hemseriymişz :KK16:bakırköyde yerleri..bi gelinlik denedim bayılacaktım heyecandan onuda cok begendim sonra yine ona benzeyen bi tane daha denedik veeee tamam işte buuuuuuuu :KK52::KK52::KK52: anlastık cok şükür yeniden dikilecek etek kısmında degişimler yapabiliriz duruma göre..1 yada 2 prova yeterli bana güven dedi..ve gercekten güven veriyo çok şükür inşallah hep böyle gider :KK16: gelinligimi anlatayım hemennn straplezzz evet bundan birkac ay önce hic begenmezdim ama gercekten kendime yakıstırdım (k) :KK52: veeee tam istedigim gibi prenses model inanılmaz kabarıkkk prenses gibi oldum :KK16: ebisim bu arada sonradan a kesim gelinlik denedik ve kadın bile dedi sen prenses modeli çok güzel tasıdın bence a düşünme diye a kesimde resmen obez gibi oldum :KK53: gögüs kısmında fransız güpürü var bide etek kısmına gecişlere koyalacak ama tam nereye koyulacagını sonradan karar vericez :KK16: fiyat 1600 bu arada kiralık :44:işte böyle kızlar :nazar::nazar:

Kına Malzemeleri ALınmış Çok Sevindim Canım :KK16:
Neler aldınız Edam özel değilse :KK16:
Bende kına sevmeyen biri olarak kına gecemde neler alacağımı düşündüm :KK1:
Hediyelikleri falan :KK9:
Anladığım kadarıylada Şubatta mı başvuracaksınız Mayıs için?
İnşallah Mart Nisan olur :KK1:
Ohh Canım Gelinliğinide ALmışsın Maşallah :nazar:
Mutlulukla Giy Canım Benim, En güzel gününde peri olacak benim dostum peri :KK16:
1600 e kiraladınız mı canım? Fiyatlar o kadar uçuk mu cidden ya. Gerçi bildiğim kadarıyla alım arasında 300 falan oynuyor,
Bende 1500-2000 arası almayı düşünüyorum Nasip Olursa.
Çok sevindim canım senin adına :KK16:
Gerçekten ne güzel haberler yazmışsın :KK16:

Kızlar nasılsınız? Ben çoook hastayım.şu meşhur salgın beni de vurdu. Ciğerlerim nasıl ağrıyor:KK50: Sabah okula gittim ama duramadım çok kötüydüm izin alıp doktora gittim beş gün rapor verdi çok fenayım. Ne uyuyabiliyorum, ne dolanabiliyorum. Üstelik tekim yemek yapanım bile yok. Aşkımı istiyorum:KK43::KK43::KK43:

Canımmm, Kıyamam ya şimdi nasıl oldun peki?

Merhaba kızlar ben geldim..
Güzel haber getiremiyorum malesef ben. Biz düğünü 2015 mayısa ertelemeye karar verdik.:KK50:
Hazırlıkları yetiştiremeyeceğiz yoksa mecburen böyle bir karar aldık, hakkımızda hayırlısı olur inşallah:KK31:

Siz nasılsınız bakalımm ?

Hayırlısı Olsun Canım Hakkınızda, Vardır bunda da bir hayır.
Hem borç içinde olacağına varsın birazcık daha bekleyin, gönüller bir olsun zaman geçer.
Bazen ben bile düşünüyorum.
Herşeyden kısmak zorunda kalıyor insan yakın tarih isteyince ve hep heves ettiklerinden vazgeçince de olmuyor gerçekten...

artık burada mı takılıyoruz? :KK1:
Hiç haberim olmadı valla.

Hoş Geldin Canım Nasılsın.?

kızlarr selam :KK3:
giremiyorum bu aralar pek.. sınavlarım başladı başlıcak:KK31:

edam tarih belli olmuş maşallah:nazar:
hadi hayırlısıyla kavuşun inşallah:nazar:

Canımm Nasılsın görüşemiyoruz ne zamandır :KK16:
Bende aynı durumdayım,yaklaşık 4 5 gündür ki hiç yazamamışım, Çok şükür benim bitti bugün :KK16:
İnşallah Çok iyi geçer sınavların :KK16:
Başarılar dilerim canım :KK16:

Son düzenleme:
Selamlar Canlarım, Nasılsınız :KK16:
Gelemedim ne zamandır, Finallar sağolsun Canıma okudu,
Grip olmadım ama sürekli bir halsizlik ve saati saatini tutmayan ateşim vardı.
Amaaa 10 Ocaktan itibaren okudum:KK9:

Canım hayırlı olsun, Fotoğrafçınızdan memnun kalırsanız tavsiye beklerim :KK9:
Canım İzmirli olarak Gelin Başı içi iyi kuaförleri malesef bilmiyorum:KK50:

Gerçekten bazı şeyler çok zor ama inanıyorum ki her zaman bazı kapılar kapandıktan sonra kötü kapılar açılır.
Özellikle diğer mesejını okudum ve yazmadan edemedim. Babam olur derse olayına takıldım.

Mutlulukla Giy Canım Benim, En güzel gününde peri olacak benim dostum peri :KK16:
1600 e kiraladınız mı canım? Fiyatlar o kadar uçuk mu cidden ya. Gerçi bildiğim kadarıyla alım arasında 300 falan oynuyor,

Canımmm, Kıyamam ya şimdi nasıl oldun peki?

Hayırlısı Olsun Canım Hakkınızda, Vardır bunda da bir hayır.
Hem borç içinde olacağına varsın birazcık daha bekleyin, gönüller bir olsun zaman geçer.
Bazen ben bile düşünüyorum.
Herşeyden kısmak zorunda kalıyor insan yakın tarih isteyince ve hep heves ettiklerinden vazgeçince de olmuyor gerçekten...

Hoş Geldin Canım Nasılsın.?

Canımm Nasılsın görüşemiyoruz ne zamandır :KK16:
Bende aynı durumdayım,yaklaşık 4 5 gündür ki hiç yazamamışım, Çok şükür benim bitti bugün :KK16:
İnşallah Çok iyi geçer sınavların :KK16:
Başarılar dilerim canım :KK16:

Sağol perim. Bir kere olacak birşey sonuçta insan güzel olsun,iyi olsun istiyor.
Nereye kadar birşeylerden vazgeçebilirdik zaten, böylesinin daha uygun olacağını düşündük bizde.
Sen nasılsın, nasıl geçti sınavların ? Geçmiş olsun canım salgın var dikkat et:KK54:

kızlar iyi akşamlar nasılsınız nasıl gidiyor eda canım seni didinmeni çok iyi anlıyorum herkese iyikide sen söylüyorsun boşver söylemesen akıllarına gelmez diyip yoruluyprsun ama haklısın ben nişan sürecimde didindim yoruldum şimdi elimi kaldırasım gelmiyor bakıyorum nişanlıma bu hafta şunu bu hafta bunu halledelim diyor gelin ayakkbısını bile onun dayatmaları ile aldık hadi hadi hadi diye diye değişti yanii

ama ben vurdumduymaz olmasamda izliyorum herkesi nişanda kendimi yalnız hisseden ben bu süreçte herkese görevler verdim herkes ondan sorumlu ve görevlerini yapıyorlar o yüzden yıpratmayacağım kendimi

ve inan bende kültür farkı var her iki ailenin diye çok özenli davrandım rabbime şükrediyorum ki çok seviyorlar birbirlerini allahım bozmasın çok seviniyorum bu durumlarına :nazar::nazar::nazar::nazar:amam farklılıkalr var önemli olan onları yüzmüz gülerek aşmak

Sağol perim. Bir kere olacak birşey sonuçta insan güzel olsun,iyi olsun istiyor.
Nereye kadar birşeylerden vazgeçebilirdik zaten, böylesinin daha uygun olacağını düşündük bizde.
Sen nasılsın, nasıl geçti sınavların ? Geçmiş olsun canım salgın var dikkat et:KK54:

Kesinlikle canım, iyi olsun istiyor insan, hayalleri olsun istiyor...
İyi Geçti Canım Çok şükür, bakalım sonuç bekliyorum artık.
Evet canım salgın var cidden, ben grip olmadan atlattım ama çok garipti.
İlk gün bile ateşle girdim.
Neyse bitti artık ya mutluyum :))

inşallah kuzucum.. inşallah her şey çok daha güzel olacak.. daha iyiyim zaten, ben de o sözlerini duyduktan sonra, hele ki ben bir de o durumdayken, içimden uçtu gitti bir şeyler ona karşı.. hatırladıkça kalbimi sızlatan maziden birisi artık benim için.. bundan sonra tek bir damla gözyaşı bile dökmek istemiyorum onun için, ve inşallah dökmeyeceğim de.. demek ki böylesi hayırlıymış.. herkes bana doğruyu göstermeye çalışırken ben görmek istemedim hiç ama kendim tekrar görünce (daha doğru bir tabirle bir kez daha darbe yeyince) aklım başıma geldim...
çok şükür Rabbime yol yakınken döndüm..

Kızlar uzak kaldım çok ya nasılsınız umarım herkes iyidir. Aklımdasınız unutmayın beni :KK3:

$images (8).jpg

:KK16:

Aa dogru kuzum hep nedense senin dügün yapacagını düşünüyorumya ben gönlüm ondan yana sanırım:KK60:Nişanda sözde pasta kesilir zaten daha güzel anlamı var yani:21:Oynamak güzeldir bende çok oynagım off bir açıldımmı kan ter içinde kalıyorum nefesim kesiliyor anca oturuyorum:KK9:benim adımda deli geline çıkarsa şaşırmam:106::KK60:seninle neden aynı şeyleri düşünmek zorundayız acaba edam bende erken gelişi düşündüm ama senin dedigin gibi otobüsle geliniyorsa gerek yok bence toplu gelinecek zaten bizimde öyle olacak kısmetse şehir dışından gelenler gelin arabasının arkasına takılarak giriş yapacak digerleride biz hangi saatte kaldırın dersek otobüsü otobüsle gelecek yani sallana sallana gelen olması pek mümkün degil tabire bak sallana sallana :KK66::KK53::KK52:
eheeh :KK1: seninde adın cıkacak ki :KK9:ruh kardeşiydik ya unuttun mu :KK9: tabi yaaaa sallana sallna gelmesinler öyle hatta mümkünse hediye takı onlarla gelsinler :KK53: vayy canınaa bu benmiyim ama ne yapayım taksite giricez cok takı taksınlarki taksitleri kapatırız belki :KK53:yav ben evlenince hic calısmak istemiyorum en azından birkac ayy ama durum öyle demiyo :KK50:

yok kuzum benim dalacan tabi :KK9: ama mor almam ya onun sadece etek kısmını gösterdim aklımda kırmızı,pembe,yeşil var :44:
Mendiller,tefler,konfetiler,kınalar,çerez keseleri ,sepet,tepsi,yüz örtüsü,gelin halay mendili daha farklı bu sanırım bu kadar kuzum mumuda ben yapıyorum böyle işte kırmızı kırmızı :KK16:
Canım gün ayrıldı 11 mayıs saat 16:00 da nikahımız :KK16: evraklardan hazır cok şükür izin belgesi falan aldık gidip nişanlım teslim edicek ve resmilesecek nikah günümüz inşallah :KK16:
çok sagol canım benim çok kıytırık bi yerde denemedigim halde bu fiyatları en az olarak vermişlerdi canım tabi belki daha uygunda vardır bilmiyorum ama kızlardanda anladıgım kadarıyla genel fiyat bu :KK16: canım satılık alsam 200-300 fark eder bence sevdigim alalım diyo ama ben yok diyorum..düşün bi tanıgımız var evleneli 6-7 yıl oldu tutturmustu satın alıcam diye..altı evi kendinin ve cok geniş bir evi var ama yinede gecen bence kirala inan bir bazanın altını kaplıyo işe yaradıgıda yok şimdiki aklım olsa dedi..hatta istersen al sen giy senin olsun dedi :KK9:

kızlar iyi akşamlar nasılsınız nasıl gidiyor eda canım seni didinmeni çok iyi anlıyorum herkese iyikide sen söylüyorsun boşver söylemesen akıllarına gelmez diyip yoruluyprsun ama haklısın ben nişan sürecimde didindim yoruldum şimdi elimi kaldırasım gelmiyor bakıyorum nişanlıma bu hafta şunu bu hafta bunu halledelim diyor gelin ayakkbısını bile onun dayatmaları ile aldık hadi hadi hadi diye diye değişti yanii

ama ben vurdumduymaz olmasamda izliyorum herkesi nişanda kendimi yalnız hisseden ben bu süreçte herkese görevler verdim herkes ondan sorumlu ve görevlerini yapıyorlar o yüzden yıpratmayacağım kendimi

ve inan bende kültür farkı var her iki ailenin diye çok özenli davrandım rabbime şükrediyorum ki çok seviyorlar birbirlerini allahım bozmasın çok seviniyorum bu durumlarına :nazar::nazar::nazar::nazar:amam farklılıkalr var önemli olan onları yüzmüz gülerek aşmak

düşünüyorum canım ben geri cekilsem son aya kadar kimse kıpırdamaz biliyomusun dün aksam bi babam dedi kına yerini napıcaz karar ver artık diye :KK1: gerci hak yemeyim onlarda düşündüler konvoy havlularım bile hazır buna şükür :KK1: ama gercekten yorucuymus be gizim diyolardı inanmıyodum insan bu günler bitsin istermi diyodum ama inan hersey bitsin evime yerleşeyim diyorum :KK1: bütün bu ugraslar gelinlik giymek için yoksa direk nikah kıyacaksın bitsin :KK9:

Kızlar uzak kaldım çok ya nasılsınız umarım herkes iyidir. Aklımdasınız unutmayın beni :KK3:
ama gel kuzum öyle olmaz kiii :KK54:

günaydınn kızlarrr:KK16:
hayırlı cumalarr :26:

günaydın canımcım hayırlı cumalar

eheeh :KK1: seninde adın cıkacak ki :KK9:ruh kardeşiydik ya unuttun mu :KK9: tabi yaaaa sallana sallna gelmesinler öyle hatta mümkünse hediye takı onlarla gelsinler :KK53: vayy canınaa bu benmiyim ama ne yapayım taksite giricez cok takı taksınlarki taksitleri kapatırız belki :KK53:yav ben evlenince hic calısmak istemiyorum en azından birkac ayy ama durum öyle demiyo :KK50:

Çıkacak degilmi:KK30:Unutmadım unuturmuyum ondan oluyor böyle :KK60:Bencede fazla fazla takılsın bol takı altını severim ben :KK66::KK53:Napalım canımcım bende şaşırıyorum kendime ama mecbur yani o kadar masrafa girilecek takılarada güveniyor insan bir yerde:KK64:İnşallah durumunuz müsait olurda birkaç ay kafanı dinlersin canım iyi gelir yani bende isterdim ama hiç sanmıyorum yıllık izin sonra çalışmaya devam :106:

Günaydın kuzum :KK19:

Çıkacak degilmi:KK30:Unutmadım unuturmuyum ondan oluyor böyle :KK60:Bencede fazla fazla takılsın bol takı altını severim ben :KK66::KK53:Napalım canımcım bende şaşırıyorum kendime ama mecbur yani o kadar masrafa girilecek takılarada güveniyor insan bir yerde:KK64:İnşallah durumunuz müsait olurda birkaç ay kafanı dinlersin canım iyi gelir yani bende isterdim ama hiç sanmıyorum yıllık izin sonra çalışmaya devam :106:

Günaydın kuzum :KK19:

ahhh kuzum ahh durum hicc müsait degil aslına bakarsan calısmazsam öyle böyle geciniriz tabi çok şükür oda ben sıkarak :KK31:yani orta halli bir aile oluruz :KK1: eski işimi düşünüyorum oradan hatta hayatımda ilk defa işten cıkarıldım :KK31:şirket devredildi ve ingilizce bilgim olmadıgından cıkarıldım ama orada elime net gecen 1200 dü yol yemek içindeydi ama nakit olması bi baskaydı ve o durumda olsam inan cıkmayı düşünmezdim :KK50:gercekten kafayı yicem nehirim bi daha iş aramak bulmak hepsi zor o ayrı..ama burayada inan sabah kalkıp gelmek istemiyorum uyanamıyorum sabah :KK31:çok şükür insanlarla öyle cok sıkıntım yok her iş yerinde oldugu kadar diyim ama

ahhh kuzum ahh durum hicc müsait degil aslına bakarsan calısmazsam öyle böyle geciniriz tabi çok şükür oda ben sıkarak :KK31:yani orta halli bir aile oluruz :KK1: eski işimi düşünüyorum oradan hatta hayatımda ilk defa işten cıkarıldım :KK31:şirket devredildi ve ingilizce bilgim olmadıgından cıkarıldım ama orada elime net gecen 1200 dü yol yemek içindeydi ama nakit olması bi baskaydı ve o durumda olsam inan cıkmayı düşünmezdim :KK50:gercekten kafayı yicem nehirim bi daha iş aramak bulmak hepsi zor o ayrı..ama burayada inan sabah kalkıp gelmek istemiyorum uyanamıyorum sabah :KK31:çok şükür insanlarla öyle cok sıkıntım yok her iş yerinde oldugu kadar diyim ama

Herşeyde vardır bir hayır edam öyle düşünme belkide daha hayırlı rahat edecegin parasal açıdan sıkıntı çekmeyecegin bir iş bulacaksın belli olmaz düğün evlilik şansıyla uguruyla gelir inanıyorum ben buna :KK23:o bebekte söylenirdi aslında ama:KK17: ben evliligede uyarladım onu :KK60:Yol olarak uzak kalırsa yol parası olsa bile düşün derim sosyal hayatından çalıyor yollar resmen evlisin başka başka sorumlulukların olacak sıkıştıracak muhakkak seni kuzum tecrüben var karşına çıkar iş çok zorlanacagını sanmıyorum bulmakta tabiki sadece tedirginlik oluyor ya bulamazsam diye :KK25:

İyiyim canım ben de, askerlik stresine girdik malum :KK1:
Haftaya belli oluyor yerlerimiz.
Şimdi de sevdiceğe koşuyorum öğle tatiline yetişeyim :124:
Öptümm :KK54:

İnşallah rahat edecegi bir yer çıkar canım kısa dönemmi uzun dönemmi gidiyor askerinEn Büyük TÜRKİYEBol bol zaman geçirin tabi görüşürüz canım :KK54:

Günaydınn :KK16:
Naber?

iyi canım sen nasılsın bakalım :KK16:şafak sayma şafagına kac gün kaldı :KK16:
Herşeyde vardır bir hayır edam öyle düşünme belkide daha hayırlı rahat edecegin parasal açıdan sıkıntı çekmeyecegin bir iş bulacaksın belli olmaz düğün evlilik şansıyla uguruyla gelir inanıyorum ben buna :KK23:o bebekte söylenirdi aslında ama:KK17: ben evliligede uyarladım onu :KK60:Yol olarak uzak kalırsa yol parası olsa bile düşün derim sosyal hayatından çalıyor yollar resmen evlisin başka başka sorumlulukların olacak sıkıştıracak muhakkak seni kuzum tecrüben var karşına çıkar iş çok zorlanacagını sanmıyorum bulmakta tabiki sadece tedirginlik oluyor ya bulamazsam diye :KK25:

öyle canım hayırlısı herseyin..ehehe evet bende diyorum ilk defa duydum :KK9:tabi canım ya şimdi bile yoruyor yürüyorum iniyorum biniyorum :KK31:tek otobüsle gidince 1 saatte sürse yol insan dinleniyo böyle indi bindi ayakta olmuyo 4 yıl mecidiyeköyde calıstım zeytinburnu ile arası en normal trafiksiz 1 saati ama oturur kitabımı okurdum buda benim için ayrı bir artıydı mesela dinlemiş hissederdim kendimi yada müzik dinlerdim..şimdi dinleyemiyorum sürekli in bin olunca araba carpacak duymayacam diye korkuyorum :KK9:çok zor olacak zaten hem calısıp hem iş bide yol sonra yemek temizlik aman aman çok merak ediyorum zaten nasıl olucam diye merak yerini korkuya bırakıyor aslında..bastan işi sıkı tutmalıyım pis bir ev hanımı olmamam gerek :18: ve eşime bir eskiklik göstrmek istemiyorum yani annemden nasıl gördüysem sevdigimede öyle olmak istiyorum :KK16:

X