Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

kızlar telefonum caldı actım acıbadem hastanesinden aradılar daha önce iş basvurusunda bulunmusmuydunuz dediler bende evet 2-3 yıl önce dedim peki iş arayısınız devam etmektemidir dedi bende hayır dedim kapattım şimdi pişman oldum acaba calısma saatleri sartları nasıldı :26:

kızlar telefonum caldı actım acıbadem hastanesinden aradılar daha önce iş basvurusunda bulunmusmuydunuz dediler bende evet 2-3 yıl önce dedim peki iş arayısınız devam etmektemidir dedi bende hayır dedim kapattım şimdi pişman oldum acaba calısma saatleri sartları nasıldı :26:

oyyy beni de aradılar öyle 1.5 yıl önce başvurduğum yer saolsun :KK9::KK9:
istemez dedim kapadım :63::63:
*
geri ara arayan numaradan edacım olmaz mı :44:

oyyy beni de aradılar öyle 1.5 yıl önce başvurduğum yer saolsun :KK9::KK9:
istemez dedim kapadım :63::63:
*
geri ara arayan numaradan edacım olmaz mı :44:

:KK9::KK9:beni istemeyeni ben hic istemem yani :KK9:
kararsız kaldım şartları nasıldı acaba :44: sanırım bi akrabanın tandıgı almıstı cv yi işe sokmak için torpil demek bunca sene sonra işe yarıyor :KK53::KK53::KK53:
kararsız kaldım kuzum işsizken olmaz böyle şeyler kuzenim o hastanede hemsire b sorsam mı acaba ona pazar günü calısıyolarmıdır onlar :44: eger calısmıyolarsa uygundur malum burada ne olacagım belli degil ama büyük ihtimal calısyolardı diye hatırlıyorum oda evlenince benim işime yaramaz :44:
bu arada nasılsın bugün :KK16:
şimdi biz halılarımızın üzerine örtümü örtücez :KK53: bu jel halımı ne diyolar ince halı onlardan alsak aslında mutfak için :44: ama internette baktım makineye atınca hep alt kısmı parcalanmıs kullanıslı degilmiş :44: biz eve aldık ama daha yıkamadık 1 ay oldu :44: kararsız kaldım şimdide halı konusunda :KK1:

:KK9::KK9:beni istemeyeni ben hic istemem yani :KK9:
kararsız kaldım şartları nasıldı acaba :44: sanırım bi akrabanın tandıgı almıstı cv yi işe sokmak için torpil demek bunca sene sonra işe yarıyor :KK53::KK53::KK53:
kararsız kaldım kuzum işsizken olmaz böyle şeyler kuzenim o hastanede hemsire b sorsam mı acaba ona pazar günü calısıyolarmıdır onlar :44: eger calısmıyolarsa uygundur malum burada ne olacagım belli degil ama büyük ihtimal calısyolardı diye hatırlıyorum oda evlenince benim işime yaramaz :44:
bu arada nasılsın bugün :KK16:
şimdi biz halılarımızın üzerine örtümü örtücez :KK53: bu jel halımı ne diyolar ince halı onlardan alsak aslında mutfak için :44: ama internette baktım makineye atınca hep alt kısmı parcalanmıs kullanıslı degilmiş :44: biz eve aldık ama daha yıkamadık 1 ay oldu :44: kararsız kaldım şimdide halı konusunda :KK1:

öyle oldu dimii :63::63::63:
:KK9::KK9:
*
aslında kurumsal bilinen bi yer bence de dinleseymişsin ama hayırlısıı yaa :26::26:
ilerleyen zamana bırakma ya bence geri ara numarayı geç kalmış olma
kusura bakmayın az önce müsait diildim fln diee :44:
*
halıda ben aşırı kararsızım çünkü halı seçmeyi bile beceremiyorum sanırımm :KK53::KK53::KK53:

Canım hani aşırı cok erkek gelmez kadın kadar önce zaten kahvede falan otururlar sonra gelirse gelirler yine cok olmaz sanırım ama bilemiyoki insan olabilirde yani :44: diyelim 20 kişi geldi 5 kişi daha gelmek istiyo kapıdan içeri sokmayacakmıyız cok fazla oldu diye :KK53: diger tarafada ben aslında tutarsak orayı adamlar nasıl calar bilmedigim icin laptop götürelim kendimiz calalım diyorum hem 100 tl daha uygun ama annem olmaz öyle diyo..hani bilirsin bu tarz yerlerde herkes güzel calıp eglendiremiyo komedi olmasın :18:hem kahve falan tutsamda aynı olacak yani 700 dedi müziksiz ama 600 yapar gibi geliyo bu sekilde olunca benim içime daha cok siniyo ses sistemlerine baglayınca pc yi yani :44:korkuyorum oyun havasını arabeks gibi söyler diye :KK9:

aynen canım kendileri erkek degiller sanki bide 3 kişi :KK9:
kuzum tepsi çok hossss :KK16:

evet müzik de risk.. bilemedim ki ben de.. aslında pc den çalmak daha garanti.. benim kuzenimin nişanında öyle yaptık mesela, dışarıda oldu nişan ama müziği pc de açtık, çok da güzel olmuştu, kendin ne istersen çalıyorsun, dediğin gibi diğeri riskli biraz.. önceden gördüğün bildiğin birileri çalacak olursa daha çok sinecek içine.. kuzum içine nasıl sinecekse öyle olsun..

Aynen canım hiç yoktan geceniz mahvolur Allah korusun. bence eleyin orayı, başka bir yer bulursunuz illaki. Hem adamlara da sinir oldum. Kendileri gelecek ama akrabalar gelmeyecek... Neyseee diyip susayım en iyisi:KK19:

Kuzum tepsi buEki Görüntüle 932108

Ben yaptırırsam çiçeklerimi mor yaptıracağım. Lavanta keselerim de mor olacak inşallah:KK31:

kuzum tepsi güzelmiş.. ama isimler dışında gerisi çok basit, kendin de yapabilirsin.. çiçekler, güvercinler, kalpler hepsi hazır şeyler zaten.. bi kumaş kaplayıp, üzerine hazır şeyleri yapıştırıvermişler, o kadar etmez yani.. kendin yapıver kuzum.. hatta güvercinlerle kalplere gerek bile yok bence sadece inciler, çiçekler ve kurdelelerle süslesen daha bile güzel olur..

öyle oldu dimii :63::63::63:
:KK9::KK9:
*
aslında kurumsal bilinen bi yer bence de dinleseymişsin ama hayırlısıı yaa :26::26:
ilerleyen zamana bırakma ya bence geri ara numarayı geç kalmış olma
kusura bakmayın az önce müsait diildim fln diee :44:
*
halıda ben aşırı kararsızım çünkü halı seçmeyi bile beceremiyorum sanırımm :KK53::KK53::KK53:
şimdi iş yerindeyim ya tam derdimi anlatamam ki burada pofff:KK31:
aferim bize daha önümüzde secip almamız gereken bir dolu şey varken biz bittik demektir :KK53:

evet müzik de risk.. bilemedim ki ben de.. aslında pc den çalmak daha garanti.. benim kuzenimin nişanında öyle yaptık mesela, dışarıda oldu nişan ama müziği pc de açtık, çok da güzel olmuştu, kendin ne istersen çalıyorsun, dediğin gibi diğeri riskli biraz.. önceden gördüğün bildiğin birileri çalacak olursa daha çok sinecek içine.. kuzum içine nasıl sinecekse öyle olsun..

evet haklısın ilk gösterdigimiz olsa tamam adamlara güven var o konuda ama 2. olan olursa gercekten müzşksiz tercih edeyim:44:

şimdi iş yerindeyim ya tam derdimi anlatamam ki burada pofff:KK31:
aferim bize daha önümüzde secip almamız gereken bir dolu şey varken biz bittik demektir :KK53:

sanırımmm :KK53::KK53::KK53:
ama cidden yeter ben daha bişe almak istemiyorumm yaaaa:KK24::KK24::KK24:
*
envyme nasılsınn canımm :KK3::KK3::KK3:

sanırımmm :KK53::KK53::KK53:
ama cidden yeter ben daha bişe almak istemiyorumm yaaaa:KK24::KK24::KK24:
*
envyme nasılsınn canımm :KK3::KK3::KK3:

iyiyim canım.. çok daha iyiyim hem de... bu kadar iyi olabileceğimi dün akşam sanmıyordum.. bi burukluk var tabi ama üzüntüm uçtu gitti sanki.. bilmiyorum geçici bir iyi olma hali mi yoksa gerçek mi ama şuan ben gerçekten iyi hissediyorum..

sen nasılsın tatlım?

iyiyim canım.. çok daha iyiyim hem de... bu kadar iyi olabileceğimi dün akşam sanmıyordum.. bi burukluk var tabi ama üzüntüm uçtu gitti sanki.. bilmiyorum geçici bir iyi olma hali mi yoksa gerçek mi ama şuan ben gerçekten iyi hissediyorum..

sen nasılsın tatlım?

ohh maşallahh :nazar::nazar:
gün geçtikçe daha iyi olcakasın inşallah :KK16::KK16::KK16:
*
ben de iyiyim mesaiyi bitirmek için dk sayıyorumm :KK9::KK9:

Merhaba kızlar ben geldim..
Güzel haber getiremiyorum malesef ben. Biz düğünü 2015 mayısa ertelemeye karar verdik.:KK50:
Hazırlıkları yetiştiremeyeceğiz yoksa mecburen böyle bir karar aldık, hakkımızda hayırlısı olur inşallah:KK31:

Siz nasılsınız bakalımm ?

hoşgeldim ecm :KK3:
hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
rahat rahat alırsınız eşyalarınızı en azından daha az borçla :KK31::KK31:

Güzel haber getiremiyorum malesef ben. Biz düğünü 2015 mayısa ertelemeye karar verdik.:KK50:
Hazırlıkları yetiştiremeyeceğiz yoksa mecburen böyle bir karar aldık, hakkımızda hayırlısı olur inşallah:KK31:

ecm canım hazırlıklar derken maddi konudamı :KK31:çokmu borc olacaktı bu şekilde neyse hayırlısı olsun hakkınızda

ohh maşallahh :nazar::nazar:
gün geçtikçe daha iyi olcakasın inşallah :KK16::KK16::KK16:
*
ben de iyiyim mesaiyi bitirmek için dk sayıyorumm :KK9::KK9:

:)) maşallah bana maşallah :nazar::nazar::nazar:
6 da bitiyor sanırım :KK66:
ben de çıkıyorum şimdi işten.. :)

Her şeyde bir hayır vardır kuzum.. sizin için de hayırlı olan bu demek ki.. sen iyi ol mutlu ol da varsın bir sene sonra olsun düğününüz..

hoşgeldim ecm :KK3:
hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
rahat rahat alırsınız eşyalarınızı en azından daha az borçla :KK31::KK31:

Hoşbulduk canım. Bizde öyle düşünüyoruz bakalım umduğumuz gibi olur inşallah.
ecm canım hazırlıklar derken maddi konudamı :KK31:çokmu borc olacaktı bu şekilde neyse hayırlısı olsun hakkınızda

Evet canım öyle. Erkek tarafının tüm hazırlıklarını nişanlım üstlenecekti benimde gönlüm razı gelmedi. Çok yük olacaktı borçlar üzerimize.
:)) maşallah bana maşallah :nazar::nazar::nazar:
6 da bitiyor sanırım :KK66:
ben de çıkıyorum şimdi işten.. :)

Her şeyde bir hayır vardır kuzum.. sizin için de hayırlı olan bu demek ki.. sen iyi ol mutlu ol da varsın bir sene sonra olsun düğününüz..
Öyle kuzum hayırlısı böyleymiş:KK31::KK31:

ecm ne yalan söyleyeyim çok üzüldüm kuzum ya:KK31:
ama vardır elbet bir hayırı.. geç olsun güç olmasın:nazar:

siz bir olun yeterki,elbet sağ hoş olunca 2015 hemen gelir:nazar::KK54:

kızlarr selam :KK3:
giremiyorum bu aralar pek.. sınavlarım başladı başlıcak:KK31:

edam tarih belli olmuş maşallah:nazar:
hadi hayırlısıyla kavuşun inşallah:nazar:

kuzum tepsi güzelmiş.. ama isimler dışında gerisi çok basit, kendin de yapabilirsin.. çiçekler, güvercinler, kalpler hepsi hazır şeyler zaten.. bi kumaş kaplayıp, üzerine hazır şeyleri yapıştırıvermişler, o kadar etmez yani.. kendin yapıver kuzum.. hatta güvercinlerle kalplere gerek bile yok bence sadece inciler, çiçekler ve kurdelelerle süslesen daha bile güzel olur..

Aynen işte tatlım bana da o kadar etmez gibi geldi... Ama daha önce böyle bişey yapmadım ki yapabilir miyim bilmiyorum, belki ablamlarla uğraşırsak yapabiliriz ama emin olamıyorum. bi de sonra napıcam bu tepsiyi diyorum:KK31:

bende onu düşünmüştüm canım digerleri yapılırda isim kısmı yapılamaz o çok hos olmus :KK16: ama bak yakın zamanda bunu atlatan biri olarak söylüyorum tepsiye cok para verme..ben iyiki kendim yapmısım hatta o kadar ugrasmam bile bosunaymıs..inan ne millet farkediyor nede sen görüyorsun o an tepsiyi bi yüzükler takıldı bide üstüne igne kutusu koydu arkadasım takı takılırken o kadar kimse farketmedi bile bosuna verme derim 50 tl :KK31: ama yinede sen bilirsin :44:

Benim de hoşuma giden o isimler ve çiçekler canım ve bana da tepsi için çok gereksiz geliyor o kadar para. Tamam özel bir gün, bir kez olacak ama mümkün oldukça israftan kaçınmak istiyorum. Sen kendin yapmıştın ya canım ne kadara mal oldu:KK31:

Ecemcim hakkınızda hayırlısı olsun, üzülme böylesi belki daha iyi olacaktır.
Bizim de ertelense maddi açıdan çook rahatlarız ama ikimiz de çok yıprandık daha fazla uzatmak istemiyoruz.:KK31:

tutkucum sınavlarında başarılar canım...

Mutiiim gel gel:KK3::KK3:
Sevdiceğinin askerliği mi belli olacak yakında,benim de abimin...
İnşallah sağlıkla gider gelirler.

X