Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Bizim açıklamadılar canım kaç kelime yazdığımızı, net olarak bilmemekle aldığım bilgiye göre biliyorum :)
Ama şuan emin olabilirsin Torpil yaptırmadım, isteseydim yaptırırdım, hakkımla girmek istedim almadılar. :)
Canım zaten çok nişanlılık iyi değil, nişanlanırsınız askere gider, gelir 1 ay içinde nikah düğün herşeyi halledersiniz mis gibi :KK16:
Bu sene mi canım, Hadi hakkında hayırlısı İnşallah çok güzel puan alır, hemen atanmasına yardımcı olur:KK16:
Çeyiz hazırlamakta gerçekten yorucu bir süreç canım, bu zaman zarfında sende çeyizini tamamlamaya çalışırsın,
Gerçi biliyorum çok güzel şeylerin var, Temel alacaklarını aldın, şimdi eksiklerini tamamlarsın, hem ayrı evdeymişsinde karışan edende yok :)
Bakarsın 2015 Yazına yetişirsiniz :KK16:
Gönlünüze göre olsun canm inşallah herşey.
Bu işin içinde olduğum içni bende biliyorum, bazen ne kadar çok istersek o kadar uzun zamanda oluyor,
Benim katiplik gibi. Çok istedim bu sene, çok ümit bağladım sonrasında ben düştüm... Hayallerim puf oldu.
O yüzden diyorum Hakkında neyse hayırlısı olsun canım.

2013 mart nisan gibi girdim ben.. internet sitesinde açıklanmıştı. mülakatada girdim olmadı. banada bir çok akrabam torpil bulalım vs vs dedi. ama ben istemedim. çünkü 12 13 ay kpss hazırlandım. başkasının hakkıysa almayayım dedim. çok şükür merkezi atamadan şuan atandım milli eğitimdeyim. rabbim karşılığını verdi..
perim ben beklerim ama ailem sürekli evlenmemi istiyor. pazar günü dedem memleketten gelmiş. gittim gördüm. dedem atandınmı vs vs dedi. evet dedim. ablamı işaret ederek o senden daha iyi. bak o evli çocuğu var sen hala sürünüyorsun gibi bir duruma düründü. büyüğüm bişi diyemedim. ama ben halimdem memnunum. cidden bak kimler kimler istedi yok dedim:KK9::KK9: ne doktorlar ne mühendisler istedi:KK9: evlenmek için evlenilmemeli. geç olsun temiz olsun diyenlerdenim. ama geniş ailemden çok baskı görüyorum. baskılar beni yıldıramaz:KK47::KK47:

2013 mart nisan gibi girdim ben.. internet sitesinde açıklanmıştı. mülakatada girdim olmadı. banada bir çok akrabam torpil bulalım vs vs dedi. ama ben istemedim. çünkü 12 13 ay kpss hazırlandım. başkasının hakkıysa almayayım dedim. çok şükür merkezi atamadan şuan atandım milli eğitimdeyim. rabbim karşılığını verdi..
perim ben beklerim ama ailem sürekli evlenmemi istiyor. pazar günü dedem memleketten gelmiş. gittim gördüm. dedem atandınmı vs vs dedi. evet dedim. ablamı işaret ederek o senden daha iyi. bak o evli çocuğu var sen hala sürünüyorsun gibi bir duruma düründü. büyüğüm bişi diyemedim. ama ben halimdem memnunum. cidden bak kimler kimler istedi yok dedim:KK9::KK9: ne doktorlar ne mühendisler istedi:KK9: evlenmek için evlenilmemeli. geç olsun temiz olsun diyenlerdenim. ama geniş ailemden çok baskı görüyorum. baskılar beni yıldıramaz:KK47::KK47:

Benimde 30 Marttaydı klavyem, 18 Nisanda Mülakatım, 26 Nisanda herşey açıklandı.
Zaten en geç Bizim il açıkladı :)
Maşallah canım, atanmışsın ne güzel. Emeklerinin Karşılığını Almışsın.
Kesinlikle sevdiğinle evlenmiyorsan hiçbir anlamı yok evliliğin...
O zaman askerliği beklemeyin canım, en mantıklısı bu durumda bu sanırım...

Pericim buarada listede benim tarihimi düzeltirmisin 4 eylül'e tuttuk mekanımızı biz:KK54:

Canım Hayırlı Olsun, Düzelttim bende Anasayfadan.:KK16:

Benimde 30 Marttaydı klavyem, 18 Nisanda Mülakatım, 26 Nisanda herşey açıklandı.

Canım Hayırlı Olsun, Düzelttim bende Anasayfadan.:KK16:

Teşekkür ederim tatlım :KK54:

hakkımızda hayırlısı peri.. şuan askerlik düğün tarihi şu gibi planlar yapamıyorum :KK50::KK50: çünkü bi tek isteğim var.. oda atanması. sizde dua edin inşALLAH.. sınavı temmuzda eğer iyi puan alırsa ataması vs vs derken eylül gibi işe başlayabilecek. tabi atanırsa:KK50::KK50:

aynı dönemde sınava girmişiz demekki.. kısmet.. nasipten öteye bişi yok canım :KK43:
inşALLAH daha güzel yerler seni bekliyordur

Son düzenleme:
Valla buzdolabı 2.000'den aşağı yok sanıyorum diğerleriyle ilgilide bilgim yok :KK9: Araştırıyorum hangi marka daha iyidir diye herkes ayrı birşey söylüyor insanın kafası daha çok karışıyor böyle:KK9:

canım boschdan baktım ben cumartesi bi dolap begendin 1900 küsür bişey
iyim bende hamdolsun. rabbim bu günlerimizi aratmasın diyelim:KK16:

şu mesela demek. kaçmışsa kendi bileceği iş ama sana karışmasını doğru bulmadım:26:
geçengün diğer topikte anlamıştım yengem olayı.
kardeşim davranışların soğudu resmen kızdan :KK50: kardeşimi yoluncak tavuk olarak görüyorlar sanırım.
kardeşim nişanı atmayı bile düşündü.
çünkü kız sürekli istiyor. istiyor ve istiyor..
neyse herkes mutlu olur inşALLAH..

ama evlilikte kimin neye durumu varsa.. nişana takılanla mesela sen bulaşık makinası alabilirsin. hem parada yararlı bişeye kullanılmış olur. baktın annen çok konuşuyor gerisi annene verirsin artık.. keşke karışmasalar ama bazı şeyleri görmemek duymamak lazım bu gibi durumlarda:KK50:

ya bak gördün mü işte yazık degilmi ailene ve şu çifte büyük ihtimal kızda doldurusa geliyor bunlar hic unutulmayacak şeyler :KK50:
Amin canım inşallah
canım ben bulasık makinesine hep düşmanım zaten kızlar bilir çiziyo ediyo sevmiyorum pek ben..ailem cok baskı kurup biz alıcaz diyince sonunda tamam alın dedimde pşman ettiler işte..en aızndan ilk yıllarda cok gerekli gelmiyor bana o parayla yapmamız gereken daha cok sey var canım aslında biz evlendikten sonraya kalsın istiyoruz ama bi yerlere yetmeyecek malesef para ben ceyizmi yıllardır bu yüzden bitirmeye calısıyorum nişan paramla ceyiz almıcam diye yeminliyim yıllar önceden bana göre kızın yada erkegin olamaz o para çiftin parasıdır tabi bu bana göre bende balayına gidersek oraya harcarız yada illaki bir dolu eksik olacak harcanır bi yere mecbur diyorum ama aileme vermeyi hic düşünmem..para buluyorlar demekki eve teknoloji markete cevirdiler özellikle son 3-4 aydır ben mi evleniyorum napıyorum belli degil :44:misal ben anne zaten paranız yok bilezik almayın dedim hadi alacaksanızda ince alın dedim 1000 tl bilezige verdiler annem daha büyügünü alalım dedi babam para yok dedi zaten ben böyle demesemde bunu alırlarmıs demek vee bundan 1 sonraki gün mü 2 gün müydü ne kardeşim elinde laptopla geldi yanlıs olmasın 2300 mü 2350 öyle birseydi sanırım para vermişler zoruma gitti ben aldıgım ticketle markete gittim nişanda içilecek içecekleri kullanılacak yagı vs aldım cok yük olmayım diye ama ben böyle düşünürken kardeşim o aşamada bir dolu kıyafet alarak yine bi bulasık makinesi parassı harcadı bir kac günde..ben cok yasadım bunu ben zorluk cekip onlara verdim onlar beni düşünmedi o yüzden vermem ben onların parası olsun diye veririm takı parasını onlar düşünmeden harcarlar yokk :KK50: ayy ne doluyum ben ne dolu yavv :KK9:sorana kusuyorum resmen :KK9:ama inan zoruna gidiyo insanın babam ilk ögrendiginde nişanlımı para yok şimdi çeyiz ister nişan ister yatak odası ister demiş..çeyzimi zaten aldım cok şükür nişanıda inan bizden fazla nişanlım para harcadı evde onların kıyafeti dısında normal gelen misafir kadar masrafları oldu yatak odası parasınıda ben %70 falan biriktirmiştim elimden aldılar zaten o parayla alırız yatak odanı demişerdi ee geriye bi aldıkları altınlar kalacak ee onlarıda alsınlar bari :KK50: ya buna ragmen iste iste damattan ailesinden demeseler valla bosvericem ama buna ragmen hala diyolar ya biz herseyi alıyoruz diye yuh diyorum :KK50:
Annemde babamdan dolayı, bugün çıkma yarın rahat rahat çık diyor, gerildim iyice valla :KK14:
Kendimi şu sıra bir odaya kapatıp ağlamak istiyorum :KK14:
Hangi tarafı mutlu edeyim bilmiyorum.
kendin ve sevdigin canım valla bak :KK31:ama neyse bugün cıkma bari bak bizlerde görüşmicez :KK16: yarın daha iyi olur cıkarsanız :KK16:

canım boschdan baktım ben cumartesi bi dolap begendin 1900 küsür bişey

ya bak gördün mü işte yazık degilmi ailene ve şu çifte büyük ihtimal kızda doldurusa geliyor bunlar hic unutulmayacak şeyler :KK50:
Amin canım inşallah
canım ben bulasık makinesine hep düşmanım zaten kızlar bilir çiziyo ediyo sevmiyorum pek ben..ailem cok baskı kurup biz alıcaz diyince sonunda tamam alın dedimde pşman ettiler işte..en aızndan ilk yıllarda cok gerekli gelmiyor bana o parayla yapmamız gereken daha cok sey var canım aslında biz evlendikten sonraya kalsın istiyoruz ama bi yerlere yetmeyecek malesef para ben ceyizmi yıllardır bu yüzden bitirmeye calısıyorum nişan paramla ceyiz almıcam diye yeminliyim yıllar önceden bana göre kızın yada erkegin olamaz o para çiftin parasıdır tabi bu bana göre bende balayına gidersek oraya harcarız yada illaki bir dolu eksik olacak harcanır bi yere mecbur diyorum ama aileme vermeyi hic düşünmem..para buluyorlar demekki eve teknoloji markete cevirdiler özellikle son 3-4 aydır ben mi evleniyorum napıyorum belli degil :44:misal ben anne zaten paranız yok bilezik almayın dedim hadi alacaksanızda ince alın dedim 1000 tl bilezige verdiler annem daha büyügünü alalım dedi babam para yok dedi zaten ben böyle demesemde bunu alırlarmıs demek vee bundan 1 sonraki gün mü 2 gün müydü ne kardeşim elinde laptopla geldi yanlıs olmasın 2300 mü 2350 öyle birseydi sanırım para vermişler zoruma gitti ben aldıgım ticketle markete gittim nişanda içilecek içecekleri kullanılacak yagı vs aldım cok yük olmayım diye ama ben böyle düşünürken kardeşim o aşamada bir dolu kıyafet alarak yine bi bulasık makinesi parassı harcadı bir kac günde..ben cok yasadım bunu ben zorluk cekip onlara verdim onlar beni düşünmedi o yüzden vermem ben onların parası olsun diye veririm takı parasını onlar düşünmeden harcarlar yokk :KK50: ayy ne doluyum ben ne dolu yavv :KK9:sorana kusuyorum resmen :KK9:ama inan zoruna gidiyo insanın babam ilk ögrendiginde nişanlımı para yok şimdi çeyiz ister nişan ister yatak odası ister demiş..çeyzimi zaten aldım cok şükür nişanıda inan bizden fazla nişanlım para harcadı evde onların kıyafeti dısında normal gelen misafir kadar masrafları oldu yatak odası parasınıda ben %70 falan biriktirmiştim elimden aldılar zaten o parayla alırız yatak odanı demişerdi ee geriye bi aldıkları altınlar kalacak ee onlarıda alsınlar bari :KK50: ya buna ragmen iste iste damattan ailesinden demeseler valla bosvericem ama buna ragmen hala diyolar ya biz herseyi alıyoruz diye yuh diyorum :KK50:

kendin ve sevdigin canım valla bak :KK31:ama neyse bugün cıkma bari bak bizlerde görüşmicez :KK16: yarın daha iyi olur cıkarsanız :KK16:

yengemin dedikodusunu yapmak istemiyorum.
ama kızın gaza geldiği falan yok bence. birebir isteyerek yapıyor.. neyse :KK16::KK16::KK16:
rabbim herkese güzel kaderler yazsın :KK16:

Son düzenleme:
tatil varmı tatil ? bizim daha ses seda yok bunlar beni unuturlar bu ofiste şuan kimse yok :KK14:yarın tatil olmazsa üfff hayal kırıklıgı :KK50:

hallederiz gibi geliyor ama işte kararsızlık öldürüyo bizi :KK9:
Bende markaları düşünüyorum düşünüyorum karar veremiyorum bilmiyorum nasıl fiyatı buzdolabı bi tane begendim bosch da geniş 1900 küsür bişey çamasır makineside 1300 müş 8 kg :44:bak cidden bizdeki arcelikte beyazları kar gibi yapmıyo makineden mi yani :KK31:Canım almıcam makine dün hep duysan evde hatta yukarda akrabanın evinde kavga kıyamet cıktı bak biliyoruorum ya ben onları dedimki tamam dedim bulasık makineside alır annem bana hemen yengem atladı olduuu sen bizi enayimi bildin (ona ne oluyosa)diye kız almazmıs onu erkek alırmıs zaten yatak odasını alacakmıs onlar ( bunları hep yengem diyo) bide bulasık makinesi alırsak onlar sallana sallana gelsinlermiş :KK53: adamlar bos gelmiyıo dedim salonu beyaz eşyaları zaten onlar alıyolar ayrıca sizde biliyosunuz ki bulasık makinesi kıza aittir dedim anammm bunu hep söyleyen annem bile yengeme bi destek bi destek :KK53: sanki ben hep istiyomusumda nişanlım bana almam sana bulasık makinesi diyomusum gibi babam acıdıgından alacakmıs görevinden degil yuhh dedim ya gercekten yuhh :KK50: zaten az cok biliyosunuz kızlar ben evlenicem ama kendilerine ogullarına kat kat fazla harcıyolar insaf :KK50: alacakları yatak odasınıda kendileri almıs denemeyecek ya zaten :KK50: ondan sonra baska konulara geldi konu cok sinirlendim yeter ya artıık dedim yeter hepiniz bişey söylüyosunuz senin yüzünden anne sen tanıdıgından beri hep sevdigimi üzüp duruyorum senin yüzünden yok şunu yapsın yok bunu yapsın yeter dedim :KK4:işte yengem annem ve akrabamız (arkadasımdı) hepsi bir oldular sizene ya dedim milette ne sanki yolunacak kaz (öylemi derlerdi bilmiyorum) o durumda sevdigim herkes şunuda aldırrr aaaa bu olmazsa olmaz aldır hersey iste iste iste yeter ya dedim insan utanır sizene karısmayın bana ve ilişkime siz ve ben farklıyız dedim :KK4: ben onca işsiz kaldım bana tek bakan ceyizlerimizi gönlüm kalmasın diye alan sevdigimdi o zaman neden almasın demediniz cebime harclıgımı vermediniz dedim sizin oglunuz yokmu aynı şey basınıza gelmeyecekmi :KK4:o kadar bunaldımki hele pazar günü bi o kapatıyo beni odaya bi digeri şunuda iste sen salakasın nasıl istemezsin etmezsin :KK53: netice olarak istemiyorum sesimi cıkarmam bi daha bulasık makinesi ile ilgili zaten istemiyorum biz tencereleri koymayız zaten evde bende tencereleri yıkarken 2-3 tabakta fazlalık olmaz dedim zaten çokda misafir kabul edemem çalışırsam sanmıyorum :44:sevdigim dün gece bunları duyunca bizim paramız var çok şükür sen hic üzülme istiyosun makine alırız dedi bende yok gercekten istemiyorum sadece alıcaz alıcaz diyince sonunda tamam demiştim ama erkenden döndüler dedim..ben biliyorum kızlar dediydi dersiniz ben evlenince bi 4-5 yıl edayı evlendirdik borc ödüyoruz derler ama biliyosunuz ki bana alacaklarından kat kat fazla harcadılar son aylarda ama bana yıkarlar işte :KK4: bide yengem utanmadan ne istersen alınıyo ceyizin tam bak dedi ben şok :KK53: dedim kim alıyo kusura bakmada ben onları ne durumlarda aldım kac yıldır kimsenin sevdigim dısında katkısı yoktur dedim :KK20:çok doluyum gercekten cok doluyum..

hadi hayırlı olsun kuzum :)

savmadım kız ignedanlık içinde o benim nikah için :KK9:

Edacım tatlım nasıl da dolmuşsun sen öyle, kıyamam ama iyi ol takma kafaya.
Sana kesinlikle hak veriyorum ben, çok da iyi yapmışsın doğruları söylemekle umarım anlarlar ve bir daha yapmazlar.
Yengeciğe de sevgiler yani...Bi öyle diyor bir böyle... her şeyi söylemeyin kuzum, bildiğiniz gibi yapın.

Ama bütün ailelerde var bu artık buna inanıyorum.
Bizde de bu mevzu oldu, biz her şeyi ortak yapalım diye düşünüyoruz.Ayırmayalım siz biz diye dedik yarimle.
Geçen de işte bu beyaz eşyalar söz konusu olunca ablam da kim ödeyecek o alcak değil mi dedi. Ben de ikimiz de öderiz ne var bunda dedim. Aileler öyle demez ama olmaz öyle filan dedi. Ama ben olayı çok büyütmek istemiyorum. Sevdiğim alsın ama ben de yardım ederim yine ödemeye, ne var bunda. Hoş gelmiyor sen onu al biz bunu demek. Kız çalışmasa anlarım evet imkanı yoktur, babasından isteyemez derim. Ama çok şükür çalışıyoruz, abilerime aynı şey yapılsa hoşnut olurlar mı sizce?

Kp.ne de kızma canım adam belli ki sinirlenmiş o yüzden müdahil olmuş her şeye. Yoksa sizin kararlarınıza karışmayacak biri gibi hissetmiştim ben.Umarım skıntısız geçer bu süreç edam.

Edam genede şanslısın,
Mobilyalarınızı ailecek biz seçeceğiz diyen bir Eltin yok.
Kendi Durumuma Gülsem mi :KK9: Ağlasam mı :KK14: Beee:KK4: :KK53:

Perim gerçekten böyle mi diyor eltin. Neden ya, ne hakla karışıyor sinirlendim bak.
Herkesin söz hakkı oluyor zaten gençler dışında.
Sen gayet sakin ve net tavrını koy canım kırmadan. Tamam fikir alınabilir ama tamamen onların seçemesi hoş değil.
Alışverişe de ya ablalarla çıkın ya da annelerle, çok kalabalıkta bunalabilir, gönlüne göre seçemeyebilirsin canım.

Babana nasıl açıkladınız, ayy çok heyecanlı :) benim babam da yaptı işte o tavrı uzuuun süre. En son babala duyar denmiş oysa napalım kural bu:KK9::KK9:

Bi de bi de bi de eskisi gibiyiz biz di miiii, bilmeden bi şey yapmadım di mi periim:26::26:

Merhaba kuzucuklar... nasılsınız bakalım?
hepsini okuyamadım şöyle bir göz attımm geçmişe sadece...

ebisimmm, hayırlı olsun, ne güzel balayını da ayarladınız.. maşallah ne mutlu size..

edoşum sıkma canını hiçbir şeye canımm, bak ne güzel sana destek olan bir nişanlın var, çok şanslısın.. evlenip evinize girdikten sonra kim ne derse desin, siz birbirinize destek olduktan sonra hiçbir şeycik olmaz..
bu arada bulaşık makinası imkanları zorlamıyorsa bence de al.. illaki lazım olacak kuzumm.. bulaşığı yıkamak değil de, çok bulaşık olunca onları dizecek yer bulmak bile sıkıntı.. bi misafir olsa dolduruverirsin içine derli toplu kalır mutfagın..

perimmm inanamıyorumm oyle mi dedi elti.. ne tuhaf insanlar var yarabbim yaaa...
bu arada dün bucaya geldim, Allahım nasıl karışık yollar, nasıl trafik, ve bana ne kadar uzakmışşş... stresten öldüm.. dönüşte direksiyon başında uyuyup kalacaktım o da ayrı komik.. yol bitmek bilmedi..

nihancım beyaz eşya konusunda fikir istemişsin.. arçelik hep iyi diye bilirdik ama memnun olmayanlar varmış diyordun.. profilo için hiç fikrim yok.. bosch u hep iyi duydum ama o da pahalı.. gerçi annem hep, beyaz eşya işi şans işi der, bilemiyorsun ne çıkarsa bahtına..

unuttuğum, atladığım birileri varsa affedinnn benii...

herkese de mutlu, hayırlı, sağlıklı bir sene diliyorum kızlar... Hepimiz için çok çok güzel geçsin inşallah.. benim de takıntılarımdan kurtulduğum bir sene olsun inşallah.. 2013 benim için kötü bir seneydi, 2014 iyi olacak inşallah...
2 ocakta da çekilişten araba kazanıyorum.. kesin benim olacak o citroen c elysee :))) kesin kesin... 2014 bana önce araba sonra da huzur, mutluluk getirecek inşallah ...

seviyorum hepinizi.....

Evet kuzum bosh öneriyor herkes ama pahalı. Bi karar vermedik henüz inşallah uygun fiyatlı, kaliteli bir şey alabilirz.
Sana da güzel yıllar canım, araba da sana çıkar inşallah hayırlsıyla:KK34::KK34:

Kızlar dalıyorum konuya bende :KK52:
Şu beyaz eşya beni çok düşündürüyor bosch diyoruz ama onlarında fiyatları çok yüksek.
Beyaz eşyada bşaka hangi markalar iyidir ?

Ecemcim ben de araştrıyorum yeni yeni genelde hep bosh deniliyor.Ama dediğin gibi pahalı:KK31:
Arçelikten memnun olmayanlar var çevremde korkuttular. Bir arkadaş da profilo iyi ve ucuz dedi ama bilemiyorum kii:26:

Berfincim gel tabi ki yaz aa:KK20::KK9::KK9:
Kuzum çok şükür, bin şükür Rabbime. Dağ gibi bir borçla evlenicez ama öderiz inşallah, Allah yardım eder.
İnşallah sevdiğin atanır kuzum, üzülme, üstüne de gitme dua et bol bol.
Küsme bi de çocuğaa, desteğine muhtaçtır o şimdi.
Kızmadan, güzel güzel söyle hadi çalış diye:KK34:

nihan canim walla dile kolay.. gittim kpss kitabi aldim. cog tarihi az a okuyayim destekcisi olayim diye.. ama ben uzuluyorum. deli gibi calissin istiyorum. atansin hayatimi duzene girsin istiyorum. yukarda periyede anlattim. walla artik yeter diyorum. ben burda bu aksam bu evde yanliZ kalmayi hak etmiyorum :-( sen napiyosunuz. nasil gidio. moraller nasil

nihan canim walla dile kolay.. gittim kpss kitabi aldim. cog tarihi az a okuyayim destekcisi olayim diye.. ama ben uzuluyorum. deli gibi calissin istiyorum. atansin hayatimi duzene girsin istiyorum. yukarda periyede anlattim. walla artik yeter diyorum. ben burda bu aksam bu evde yanliZ kalmayi hak etmiyorum :-( sen napiyosunuz. nasil gidio. moraller nasil

İnan dilime de kolay değil canım, birebir aynısını yaşadım çünkü seni çok çok iyi anlıyorum. Ben de aynı şeyi düşünüyordum yalnızlığımı gidersin diye... O çalışmayınca dışardayım diyince nasıl sinirleniyordum, bizi hiç mi düşünmüyor diye.Ama şu önemli kuzum. Gerçekten çalışmıyor mu yoksa sana nispeten mi daha az çalışıyor. Mesela ben eve kapanıp çalışanlardanım. Sevdicek ise illa arada bir hava almalı bunalıyodu çalışamıyordu. Eğer çalışmıyorsa kızmakta sinirlenmekte haklısın:KK31:

İnan dilime de kolay değil canım, birebir aynısını yaşadım çünkü seni çok çok iyi anlıyorum. Ben de aynı şeyi düşünüyordum yalnızlığımı gidersin diye... O çalışmayınca dışardayım diyince nasıl sinirleniyordum, bizi hiç mi düşünmüyor diye.Ama şu önemli kuzum. Gerçekten çalışmıyor mu yoksa sana nispeten mi daha az çalışıyor. Mesela ben eve kapanıp çalışanlardanım. Sevdicek ise illa arada bir hava almalı bunalıyodu çalışamıyordu. Eğer çalışmıyorsa kızmakta sinirlenmekte haklısın:KK31:
ailesinden uzakta yasiyor oda. okulu uzadigi isin. bazen sabah 9da kalkar..direk kutuphaneye gider duzenli ders calisit. masllah ne guzel bizi dusunuyor diyorum. ama hayati surekli problemli. surekli bir yere yetismeye calisiyor. dogal gazlari bozuldu. bununla kac.gun ugrasti. evini degiatirdi. en ara tasianma vs vs. eve gider yemek yok. hayda yemekle ugras.. tamam bende eve gelince mutfaga girip yemek yapiyprum. ama surekli biseylerle ugrasiypr :-( bazen onu bogdugumu dusunuyorum. bazende onun rahatligi bana batiyor :-( bak buraya beni gormeye geldi. bi hafta kafar buralardaydi. ders calismiyp diye icim icimi yedi. tamam ben abartiyorum farkindayim ama oda pek rahat nihan.. cok degil 72 73 puan almasi lazim ;-) bak sinava 6 ay kalmis matematikten hala kapak acmamis..

ailesinden uzakta yasiyor oda. okulu uzadigi isin. bazen sabah 9da kalkar..direk kutuphaneye gider duzenli ders calisit. masllah ne guzel bizi dusunuyor diyorum. ama hayati surekli problemli. surekli bir yere yetismeye calisiyor. dogal gazlari bozuldu. bununla kac.gun ugrasti. evini degiatirdi. en ara tasianma vs vs. eve gider yemek yok. hayda yemekle ugras.. tamam bende eve gelince mutfaga girip yemek yapiyprum. ama surekli biseylerle ugrasiypr :-( bazen onu bogdugumu dusunuyorum. bazende onun rahatligi bana batiyor :-( bak buraya beni gormeye geldi. bi hafta kafar buralardaydi. ders calismiyp diye icim icimi yedi. tamam ben abartiyorum farkindayim ama oda pek rahat nihan.. cok degil 72 73 puan almasi lazim ;-) bak sinava 6 ay kalmis matematikten hala kapak acmamis..

Canım kusura bakma acil bi telefon geldi de. Canım arada bunların olması doğal, yani 7-24 çalışılmıyor tabi ama planlı gitmesi şart haklısın da. Ama ona olan tepkilerini, düşüncelerini dengeli yansıtmaya çalış. Ne sıkboğaz et çalışması için ne de başıboş bırak. Biliyorum bu denge çok zor, insan kendini yiyip bitiriyor... Planlı çalışması gerektiğini tatlı sert söylesen...

hakkımızda hayırlısı peri.. şuan askerlik düğün tarihi şu gibi planlar yapamıyorum :KK50::KK50: çünkü bi tek isteğim var.. oda atanması. sizde dua edin inşALLAH.. sınavı temmuzda eğer iyi puan alırsa ataması vs vs derken eylül gibi işe başlayabilecek. tabi atanırsa:KK50::KK50:

aynı dönemde sınava girmişiz demekki.. kısmet.. nasipten öteye bişi yok canım :KK43:
inşALLAH daha güzel yerler seni bekliyordur

Hayırlısı canım, İnşallah gönlünüzce olur, 2014 size uğurlu gelir İnşallah :KK16:

Canım benimmm :KK16:

Desteğin İçin Çok sağolasın Edammm :KK16:

Perim gerçekten böyle mi diyor eltin. Neden ya, ne hakla karışıyor sinirlendim bak.
Herkesin söz hakkı oluyor zaten gençler dışında.
Sen gayet sakin ve net tavrını koy canım kırmadan. Tamam fikir alınabilir ama tamamen onların seçemesi hoş değil.
Alışverişe de ya ablalarla çıkın ya da annelerle, çok kalabalıkta bunalabilir, gönlüne göre seçemeyebilirsin canım.

Öyle dedi canım benim :) Amaa Çoook Bekler :KK17:
İşte canım mantığa gel, bende anlamıyorum hangi mantıkla konuşuyor, kendi evlenmedi sanki.
Dedim kuzum hiç kusura bakmayın öyle olmayacak dedim, 2 kişi yaşayacak o evde dedim. Ne kadar anlarsa artık :)
Kuzucum benim eksi yönüm aynı evde yaşıyorlar, Benim davet etmeme gerek yok, direk sormadan gelir malesef.

Canlarımmmmm, Hayırlı Sabahlar,
İnşallah 2014 Size, Sevdiklerinize Hep Mutluluk Getirsin,
Tüm dilekleriniz Gerçekleşsin İnşallah:KK16:

Veee Bombayı Patlatıyorummmm :KK52::KK52:

Dün damat beyyyyyyy Akşam Yemeğine Geldiii :KK17::KK17::KK17:

Allah'ıma Binlerce Şükürler Olsun Güzel Geçti :nazar::nazar::nazar::nazar:
Allah Nazarlardan saklasn :nazar::nazar::nazar::nazar:

Mutlu Oldum yaa :nazar::nazar:
:KK17::KK17::KK17::KK17:

:118::118::118::119::119::119::118::118::118::118::119:

Hayırlısı canım, İnşallah gönlünüzce olur, 2014 size uğurlu gelir İnşallah :KK16:

Canım benimmm :KK16:

Desteğin İçin Çok sağolasın Edammm :KK16:

Öyle dedi canım benim :) Amaa Çoook Bekler :KK17:
İşte canım mantığa gel, bende anlamıyorum hangi mantıkla konuşuyor, kendi evlenmedi sanki.
Dedim kuzum hiç kusura bakmayın öyle olmayacak dedim, 2 kişi yaşayacak o evde dedim. Ne kadar anlarsa artık :)
Kuzucum benim eksi yönüm aynı evde yaşıyorlar, Benim davet etmeme gerek yok, direk sormadan gelir malesef.

Periiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hadi maşallah kuzum ne güzel olmuş, çok sevindim senin adına.
:KK16::KK16:
Bazı insanlar müdahil olmayı çok sever, o da öyle demek ki, kırmadan, kırılmadan sorunsuz hallolur inşallah her şey

Canim benim.ne.kusuru.
Bende.oyle doldum iste. Pireyi deve yaptigim zamanlarda oluyor. Dua et.nihanda bizim izin hayirli guzel seyler olsun.
Sizin evden ses yokmu hala :-( tatilde bisi olma ihtimali varmi

peri : canimmmm senin adina cok sewindim. Masllah pek mutlu olmussun. Mutlulugun daim ve sonsuzz olsunnn :-)

günaydın kuzulaaaarrr, 2014 hepimize gönlümüzdekileri getirsin inşallah :)

Kızlar dalıyorum konuya bende :KK52:
Şu beyaz eşya beni çok düşündürüyor bosch diyoruz ama onlarında fiyatları çok yüksek.
Beyaz eşyada bşaka hangi markalar iyidir ?

ecmcim ben de şimdi buzdolabı bakıyordum. Samsung olabilir belki, bosch biraz pahalı kalıyor onun yanında, ama tabi ki kaliteli. İşye böyle düşünürken de kafası karışıyor insanın yaa...

inşALLAH kazasız bealsız mutlu ir evlilik olcak sizin için. hangi şehirde yaşayacaksınız evlenince:26:

bende katipliğe girmiştim. 120 kelime yazmıştım ama mulakatta elenmiştim. kısmet işte..
rıskın bi yerde seni bekliyordur inşALLAH hayırlısı olur..
öyle canım. askere gidip gelmesi en mantıklısı. kısa dönem 5 ay anlamazsın bile geçtiğini.
erkek arkadaşım bu sene kpss gircek.
bizim uzun bi süreç. sınava giricekte iyi puan alcakta atanacak. öyle düşün. baya uzun bir süreç.. sınavı temmuzda..
küstüm ama öyle ciddi bişi değil. ama benim bu huyum kötü. küsünce ben ders çalışması gerektiğini söylüyorum. bu yüzden biraz bozuldu aramız.

hoşgeldim ecm nasılsın canım.

Teşekkür ederim canım, inşallah mutlu oluruz. Biz hiç aynı yerde olmadığımız için, açıkçası evlilik hayatımız nasıl geçer hiç tahmin edemiyorum ve en korktuğum şey mutsuz olmak. O kadar emek sonunda mutsuzluk olursa çok büyük hayal kırıklığı olur. Seneye Haziran temmuz gibi tayini Ankara'ya çıkacak canım, ondan sonra da burda yaşayacağız inşallah.

Canlarımmmmm, Hayırlı Sabahlar,
İnşallah 2014 Size, Sevdiklerinize Hep Mutluluk Getirsin,
Tüm dilekleriniz Gerçekleşsin İnşallah:KK16:

Süpppeeeerrrr :)
Ayrıntıları istiyoruz Perimcimm :) 2014 güzel başladı desene, nice mutluluklar getirsin sana inşallah.

X