Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Envymemmm, hoş geldin canım. Araba kullanmayı ben çok seviyorum, ama trafik benim de dayanamadığım bir durum maalesef. Bir de yavaş yavaş giden arabalar. Bence herkes bilmeli. Ben annem kalp spazmı geçirdiğinde anlamıştım ne kadar gerekli olduğunu. Evlendikten sonra eşlerimize bir şey olsa Allah korusun, araba kullanmak gerekebilir.

İyilik caım benim sen nasılsın
Evet canım bildiğin gözümün içine baka baka kusura bakmayın ama biz seçeceğiz mobilyanızı dedi.
Yok dedim öyle birşey olamaz, derken o tekrarladı ben tekrarladım,
İşte canım ilk gelin ya kendini öne atıyor, bize ne alıncaksaa mutlakaaaaa bir yorumu var...

Aaa Buca ya mı geldin neresine dicem ayıp olmazsa :)
Ben Heykeldeyim, okulum orada. Gerçi bu hafta tatil
Evet canım biraz karışıktır bucamız, hele o trafik.
Bazen geç kalıyorum 9 dersi için 8 35 te çıktığımda, boş oluyor yollar 5 dk da okula varıyorum.
Normalde de 8 -8 :10 da çıkıyorum ucu ucuna yetişiyorum, bir garip

2014 'ün sana mutluluk, huzur,sağlık, güzel paylaşımlar, gönlüne göree birr araba getirmesini diliyorum canım, tabiki Diğer gönlünden geçen her dileğin kabul olmasını

Son düzenleme:
Canlarımmmmm 2014 İnşallah hepimize en başta sağlık, Mutluluk, Huzur Getirsin İnşallah
Gönlünüzden Geçen tüm Dilekleriniz, hayalleriniz Gerçek olsun İnşallah

Canımmm
Ben en azından iç çamaşırları falan da alınıyor ya gerçekten kendi adıma çok utanırım
O yüzden de ikimiz gidelim istiyordum açıkçası.
Benim annem siz nasıl isterseniz, gönlünüzce olsun herşey, kendiniz daha rahat olacaksanız tek gidersiniz diyor,
Annesi benimle konuşmadan bile şuralara uğrarız falan diye ortaya konuşuyor
Aileyle gidilsin tamam ama 6 kişi 1 de çocukla gideceğiz tahminen.

kv leri anlamak arada zor olabiliyo
ben okurken yaptık bunları yani onların memleketindeydim
kv nişanlım ben çıkmıştık
saolsun kendi annem gibiydi ve herkez kendi annem sandı
şimdi oğullarına fazla düşkün oldukları için kv ler içinde bulunmak istiyolar
sayınız biraz fazlaymış amaa
eğer cidden nazının geçtiği insanlarsa idare et bişe olmaz

merhaba kızlarrr
yeni yıl gönlünüzden geçen her şeyii size verir inşallah
çok mutlu, huzurlu, barış dolu bir yıl geçiririz inşallah :123::123::123:

Amin canım inşallah güzel bir yıl olur 2013 de güzeldi yine nişanlandıkkk

Kuzum inşallah öyle oluruz
Bulasık makinesi hep söylüyodum canım ben hic istemiyorum sevmiyorum bulasık makinesini belki ileride ihtiyac duyarsam alırım..ama bizimkiler biz alıcaz alalım diye baskı kurunca tamam demiştim ama şimdiden böyle yaptılar istemiyorum zaten alsalarda tahminen ayda yılda bir kullanırdım evde bile ne zaman bulasıkların basına gecsem makineye atmak yerine elimde yıkarım he tabi kalabalık misafirde haklısınız ama oda ayda yılda bir :44:

aslında yarın izinli olursak onlaradamı gecsek diyorum :44:uyumak mı onlarmı evde olurlarmı cok kararsızım ayy sanki tatil olduda
bırak bugünün tam olmasını yarın için bile ses seda yok şimdi cıldırıcam
canım ya sadece anneler gelsin yada sadece ikiniz gidin eltin valla sinir eder seni bu arada görümce yokmuydu sende sadece bi abisi mi var canım ?

Yok kuzum kp zaten hic kızmadım hak veriyorum adama benim kızdgım kendi ailem adamın düştügü durum çok kötü gercekten gidip yanlarına telafi etmek istiyorum

Canım benim aslında severim, Aslı yok seviyorumda :)
Ama bazennn gerilimler oluyor tabiki, :)
Abisi evli ve aynı evde kalıyorlar,
Ben daha neler alıp almayacağımızı konuşmadık, etmedik,
Elticiğim direk 6 lı gecelik alma başka şeylere bak, ben hiç kullanmadım kullanılmıyor vs dedi.
Tamam öneri vermesi gerçekten güzel, sağolsun direk almayacaksın tavırlarıyla konuşması ayrı bir konu :)
Birde mobilya bakmaya başlamıştık biz, şimdiden başlasak mı ödemelerine falan diye,
Yaklaşık 3 hafta önce siz acele ediyorsunuz, bakmayın boşuna darılma alınma ama biz seçeceğiz mobilyaları dedi
Gülüyorum sinirden :)
Ama garip olanı işte kin tutamıyorum genede seviyorum, ya da takmıyorum şuanda :)
Yoksa tek başına kv i seviyorum :)
Öylee oğluna deli gibi bağlı değildir, oğlundan sa gelinin dediğini yapar :)

Aaaa süper. nasıl oldu peki? Nasıl gelişti olaylar?
bu arada o alışveriş konusunda böylesine doğru söylüyor, önden siz bakın. Kalabalık gittiğinizde de baktığını yerlere gidersiniz, bğendiklerini almaya çalışırsın, en kötü ihtimalle, birkaç alternatif belirlersin. Karışan olur mu sence o söylediğin ekipten?

ay yesinler onun yorumların, boşver kuzum yaaa... Sen ve sevgilin önemli olan. Parola bu :)

Canım evet çok güzel olur, hatta ufak bir pasta alsan, yeni yılda, ilk günü tatlılık olsun
Aynen kuzum bakalım neler olacak inan bende merak ediyorum
Görümce yok canım, bir tane daha erkek kardeşi var, 3 erkek kardeşler canım :)
Onunla aram çok iyi Kanka gibiyiz Seviyorum çok Kaynımı ( Kaynım oluyo demi )

gidersem kahvaltıya gidebilirim belki su böregi alırım o zamanda kuzum ama bilemiyorum işte dedigim gibi kendi kendime gelin güvey oluyorum şuan ses yok
Oh masallah canım ne güzel onun evlenecgiyle iyi anlasırsın inşallah tabi ya kaynın aaaaa benimde 2 kaynım var o zaman 1 de görümcem 2 de eltim görümcenin kocası neyim oluyo enişte diyorum ama

Selam kızlarrr.. Yeni yıl hepimize sağlık huzur mutluluk getirsin inşallahh
Sevdiceklerlerinizle beraber nice senelere

Annemle anlattırdım canım :) Sustu birşey demedi, 2 gün boyunca yüzüne bakamadım :)
Utancmdan taibki :)
Azcık Tavırlı neden en son ben öğrendim diye, sanki kızan bir babayım diyim duruyor :)
Evet canım mantıklı gerçekten, biz bakıp karar veririz, onlarla çıkınca direk şunlar alıncak diye götürürüz.
Cidden aklıma gelmemişti
Elti karışır canım :)
Bilmiyorum ya gerçekten otururuz sohbet ederiz falan iyidir, ama ne zaman bizimle ilgili bize alınacak birşey olursa karışıyor bende sinir oluyorum...

Tamam canım o zaman birde umutlandırmış gibi olmayalım, ama gerçekten yeni yıla girdiğinde çeyiz dükkanları bile 12 de açıyor yahu, bu nasıl bir yönetim.
Geçenlerde bir kız arkadaşı oldu Edam, direk bana anlatt,
Konuşuyorduk ama evlenebileceğim biri değil dedi.
Senin gibi evlenebilcek birini nasıl bulacağım dedi
Sürekli yenge der
Aramızda da aşağı yukarı 15 ay falan var, ama sağolsun iyidir.
İnşallah biz bir evlenelim onunla ilgili planlarım var, kıza çok yardımcı olacağım kesin...
Hatta hediye falanda alırım yani
İnşallah onu hak edecek bir kız bulurda Mutlu olurlar.
Enişte oluyor diye biliyorum kuzum, başka adı var mıydı :44:

Bizimkide bugün 1 de çıkçaktı, dedim ya çıksam mı çıkmasam mı diye konuşuyorduk, kızıyordu çıkmıcam dedim diye,
Şimdi yazmş mesai var, üzüldüm bak şimdi

kızlar diğer topiğede yazalım dediniz. ben şimdi buraya yorum yazında kala kalıyorum.
muhabette atlıyormuyum diye :26:

nihancim canım walla şükür edin.
seninde sevdiceğinizde güzel işleri var.
hani borçlarınız olsada kısa sürede toparlanırsınız.
gizeme sor bak o baya araştırmıştı beyaz eşya konusunu. eminim iyi şeyler almıştır. bizdede ayıpli bişey diye yatak odası takımı alınmaz. bende birikim yapıyorum. beyaz eşyalarımı almak için

ne güzel ya. sizde ayrı şehirde değilsiniz sanırım. o çok zor oluyor.
balayınızda hayırlı olsun. fotoğraflara baktım. pek güzel bir yer orası. güzel güzel geçsin inşALLAH

ah edam ahh bu insanlar yokmu.. yengen neden bukadar karışıyor. kendisi gelince bişi almadı herhalde. bunun içinmi sana bulaşmış gözüküyor.. ben mesela erkek arkadaşımdan pek bişi istemicem. inan takıymış ev eşyalarıymış vs vs.. bi çok insan banada salaksın diyecek. ama benim içiin böyle şeylerin önemi yok..
bak erkek arkadaşın sen işsizken yanında olmuş ihtiyaçlarını karşılamış. sen şimdi gidip bir çamaşır makinasının hesabınımı yapıcan..
nişanlının aldığı şeyleri peşinmi yoksa taksitlemi alıyor.
hani taksitleyse eger zaten sonra beraber ödeyeceksiniz.
ama alabilme gücün varsa al çamaşır makinasını..

nişanlılık dönemi çok çalkalamalı bir dönem. bi sen yaşamıyorsunki güzelim.
ağzı olan konuşuyor işte.. kimisi kötü niyetli kimisi iyi niyetinden lütfen sen bunlara moralini bozma :26:
resmi tatil canım. kayıtsız şartsız..

Edam genede şanslısın,
Mobilyalarınızı ailecek biz seçeceğiz diyen bir Eltin yok.
Kendi Durumuma Gülsem mi Ağlasam mı Beee

budamı var. hani eşya almaya gidince çok karışırlarda biz seçeceğiz ne demek hani evlatları evleniyor. yanınızda olmak istiyorlarsa çok düşünme. heves etmişler diye düşün. ama sen gelme biz alcaz durumumu var anlamadım
ilk defa evleniyorsunuz heycanlısınız mutlusunuz. ilk defa eviniz olacak. neden karışıyorlarki

Son düzenleme:
Selam kızlarrr.. Yeni yıl hepimize sağlık huzur mutluluk getirsin inşallahh
Sevdiceklerlerinizle beraber nice senelere
Amin canım inşallah

Öyle canım yapması lazım zaten ama :44:
Hadi ya inşallah bulur canım gönlüne göre birini daha askere gider sanırım ama
hediye alacagın bir kesin zaten canımsın benim ya hemen alacagı hediyeyi düşünür gönlü zengin arkadasım
o zaman enişte
hadi ya ufff oda kaldı desene neyse 3-4 gibi cıkarlar onlarda canım sanırımm
Hemmm Ders Çalışasımmm Varr, Hem Canmmm İstemiyorrrr.

bugünn mola ver

Yazacaksın tabiki canım, yazmamak ne demek, biz eski dostluklarımızla buradan devam ediyoruz şimdilik, diğer tarafadaa yazıyruz taibki :)

Evet canm, birde annesi dese yine anlarım sonuçta annesine en fazla saygıyı duyarım, ki kadın demez. Anca diyeceği çok yüksek fiyatlarda bakma der.
Ki biz azcıkta olsa konuşmuşluğumuz var bu konuyu birkaç ay önceden.
Çünkü babası vefat ettiği için kadıncağız çalışmış, 3 erkeği yetiştirmiş, bizim düğünü bekliyor borçları bitireyim sonra çalışmam diyor.
Eee bizde zaten onun artık bırakmasını istiyoruz, Yoruluyor, Onu düşünerek asla gidipte 2 takıma 10 bin verdirtmem.
3 Takım 7-10 arasında bakıyoruz...

Böyle canım, Amaç illa fikirlerini öne atsınlar, Allah'tan sevdiğim yanımda
Böyle birşeyi söylemem ona söylersem kavga eder biliyorum.
Ağzından laf almak için konuştuğumda tabiki biz seçeceğiz, bizden başkası mı evleniyor demişti :)

evet en doğrusunu yapıyorsun. hani herkes ister evi çok güzel olsun vs vs. ama olmayıncada olmuyor. ayağını yorganına göre uzatmak olayı.. inşALLAH hakkınızda en hayırlısı olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…