Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

Oy kuzum sıkma canını Valla biz zaten beyaz eşyaları aldık bugünde bizimkilerle yatak odasını aldık. Hala nasıl alalım diye teklif ettiler şaşırdım gerçekten Haftaya da nişanlım koltuk takımını alacak. En azından eylüle kadar çoğu bitecek.. Tatlım hiç sıkma canını sevdiğin senin yanında mı önemli olan o ikiniz beraber olduktan sonra evelallah her şeyin üstesinden gelirsiniz. Yeter ki siz birbirinize destek olun varsın bir şeylerimiz eksik olsun ama biz sevdiğimiz ile mutlu olalım bundan daha büyük bir zenginlik yok..

Hayırlı olsun Canım Çok Sevindim Senin Adına
İnşallah Bir ömür çok mutlu olursunuz
Bak nasıl nişan yapacağız diyordun düğün salonu tutuyorsunuz
Ay evet balım yaaaa neler yazıyordum Allah çok büyük,olmaz dediğim şeyler oluyor işte:) Allah hepimizin gönlüne göre versin...

Ay evet balım yaaaa neler yazıyordum Allah çok büyük,olmaz dediğim şeyler oluyor işte:) Allah hepimizin gönlüne göre versin...

Maşallah Canım :)
Herşey gönlünüzce olsun,
Bu arada orayı kaçırmışım, sensiz gitmeleri gerçekten hoş olmamış.
Ama beğenmişsin ya salonunuzu o daha da önemli,

Maşallah Canım :)
Herşey gönlünüzce olsun,
Bu arada orayı kaçırmışım, sensiz gitmeleri gerçekten hoş olmamış.
Ama beğenmişsin ya salonunuzu o daha da önemli,

Evet canım beğendim çok şükür. Hiç haberim yoktu. Gitmiş tutmuşlar,hiç haber de vermediler gidiyoruz diye. Dersten bi çıktım 5 eylül salon tutulmuş dedi nişanlım kalakaldım.. Kayın validemi sevmesem problem çıkarırdım kesin ama sustum yani.. Kayınvalidem göstereşi sever genelde beraber gittiğimiz yerler hem çok şık değildi hemde daha uygundu,ben düğün istemediğim için çok masrafa sokmak istemiyordum ama kendisi istedi ben ödeyeceğim dedi. Belki de o yüzden söylemedi bana bilemiyorum Düşündükçe bir an sinirlendim bak

Olsun canım, aranız Allah'a şükür iyimiş
Buda böyle olmuş olsun,
Hiç canını sıkma lütfen
Evine Alacağın Güzel eşyaları düşün
Ya da Düğününüzün ne kadar güzel olacağını Bak 8 ay kaldıı
:118:

Sen böyle söyleyince az kaldığını anladım bak Nedir ki 8 ay telaşlarla geçip gidecek Çok heyecanlı ya Daha alacak bir sürü şey var..

hakLısın canım.. çok sağoL
inşallah hepimiz huzurLa kavuşuruz sevdiklerimize

çok sevindim bu arada yatak odasıda çıkmış aradan ne güzeL, maşaLLah

o iki seçenekten birinimi aldın,yoksa başkamı aldınız

Periiim nasılsın? Epeydir doğru düzgün görüşemedik özledim gerçekten.
Kuzum profilo fiyat konusunda çok daha iyi.. Ama buralarda bayisi var mı bilmiyorum. Kendi başımıza yapacağımız için bi şeyleri kalitelinin ucuzu olsun diyorum ama karar veremedik.
Simens bence de iyi ama burda yok kuzum, servisi nasıl olur bilemiyorum
Hiç hazırlanmamıştım bu konuya,çok erken oldu

Onlar diye gittik ama başka bir şey alıp döndükEvet o da çıktı aradan beyaz eşya-yatak odası tamam,haftaya da nasipte koltuk takımı alacağız düğüne kadar bitecek inşallah Aldığım takım bu canım umarım beğenirsinEki Görüntüle 913285

ooo canım hadi hayırlı olsunnn kaca tuttunuz

canım ya bizde şuan cok kararsız durumdatız ocak bitmeden almalıyız ama ne alıcaz bide ben bulasık makinesine asla diyordum ya hani dün 2 ailede üstümde o kadar cok baskı kurdu ki bilmiyorum annem eve gelince baban ben alıcam kızıma düşünmesin bisey alıcam demiş ben istemiyorum ya çiziyo desenleri cıkarıyıo ben canım tabaklarımın desenleri cıkasın bardaklarım cizilsin istemiyorum..kalabalık misafir cok zor diyolar ne kadar sıklıkla misafir gelirki zaten bize çok kararsızım bi yandada ileride ihtiyac olursa biz alıcaz ama şimdi madem babam alacakmıs aldırsam mı diyorum :44: herseye para veriyolarlar banada versinler ve marka konusu cok kararsızım bosch a gittim cumartesi aksam 1900 küsür bisey dedi begendigim buzdolabına ve 1300 dedi 8 kg camasır makinesine ayrıca bi köşe koltuk begendimn tam istedigim gibi 2400 tl aldora marka sizce fiyat olarak falan nasıl ? birde yatak odası baktım 2500 tl sanırım indirim yaparlar gerci bu yatak odası indirimliymiş öyle dedi begendim yatak odasını ama sadece dolabını gördüm o ayrı resimde görünce dolabıda güzel degil ama yakından cok cok hos ve yne resimden yatak baslıgona bakınca onuda begenmedim bilmiyorum yakından nasıldır dolabın genişli 2.5 çokmu geniş normalmi gözüme dev gibi geldide yardımcı olurmusunuz kızlar

canım yatak odan cok güzel güle güle yatın diyesim geldi fiyat nedir sorması ayıp birde dolabın genişligi nedir ?

Canım benim sağol ben tutmadım kayınvalidemler tutmuş benden habersiz Beğendim ama bana söylememelerine kızdım sence bunu belirtmeli miyim? 6000'e tutmuşlar..
Canım bulaşık makinesini al bence bende hiç sevmiyorum ama evlenirken evinde eşyalarını görmeye gelecekler aaa kıza bulaşık makinesi almamışlar demesinler senin istemediğine inanmazlar almamışlar diye düşünürler. Alsınlar canım bence.. Bosch iyidir bence canım bir kere alacaksın sağlam bir şey al sağol balım daha iyileri senin olsun..Yatak odası gardolap 2,43 canım.4600'e aldık yatak-baza içinde canım..

Canım güzelmiş bence. Gayet güzel ve sade Beğendim canım.. Üstüne yatak ve bazayı de ekleyince 3500 falan eder sanırım canım Dolapların genişliği genelde aynı oluyor canım. Bence ideal.

Canım güzelmiş bence. Gayet güzel ve sade Beğendim canım.. Üstüne yatak ve bazayı de ekleyince 3500 falan eder sanırım canım Dolapların genişliği genelde aynı oluyor canım. Bence ideal.

oooofff birde bunların hepsine yatak falan ekleniyormu ayrımı parası vay canınaaa yok kuzum işte benim hic öyle ayıplarlar diye almak istemiyorum sence kullanım acısından nasıl olur ?
ben olsam dayanamaz sevdigime söylerdim canım :26: baska şeylerede karısmak isteyebilirler mesela halını habersiz alabilirler gibi :44:

Söyleyecem o halde Evet canım takımların içine yatak baza olmuyor canım bir de onları ekliyoruz Bende sevmem bulaşık makinesi ama rahatlığına alışınca severiz belki Yaşlanınca kullanırız olmazsa Al canım sen

dur kız gaza getirmiyim ben seni o zaman tatlı dille söyle bari ayy şimdi kendimi kötü hissettim :26ff o yüzden fiyatlar uygun geliyo kandırıyorlar tabi onların yatagıda oluyor mobilyadan sanırım az bi farkla falan neden baza vermiyorlar acaba bilmiyorum cok kararsızımşu konuda kız çürür o kullanmaya kulanamaya artık

Edacım, ben sana iğneliğin resmini çekip gösterecktim unutmuşum :26: Dün elime geçti aklıma geldi. çektim. Biraz geç oldu ama, olsun gör diye ekliyim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…