Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

günaydın kuzucuklar..:KK16:

Hosgeldin canım benim tabi ya cok iyi oldu artık kavustuk diger kızlarada haber verin aklınıza gelene :KK31:

Hayırlı olsun Canım :KK16:
Gerçekten bende çok özledim :KK16:

Çok Bunaldum Ben Gelsin Artık 201'ün Sonbaharı :KK31:

Günaydın güzellerrr :) ne güzel bir şey burda tanıdık yüzleri görebilmek...

Envymeemm, artık burdayız. daha rahat konuşuruz, haberleşiriz. iyi ki geldin, hoş geldin :)

aa canım:KK3:
ne çok olmuş görmeyeli seni:KK16:

ne güzel oldu böyle bir arada yine,:nazar: o kadar mutlu oldum ki :KK16::KK16:

hoşbulduk edosumm..

perimm, gelecek sonbahar, hem de o kadar çabuk gelecek ki, şaşırıp kalacağız.. az kaldı yetişemiyorum diyeceksin o zaman :KK66:)

tutkucum evet ne çook zaman oldu görüşmeyeli.. beyaz eşyaların alınmış, hayırlı olsun canımm.. güle güle kullan inşallah..

ebisimmm, düşündüğünüz otel çok güzel görünüyor, yeşillikler ortasında.. gerçi sevdiceğinle başbaşa olduktan sonra gidince gözün otel filan da görmez bence :))
ben önceden çok takıktım bu konulara ama şimdi, 'sanki ne fark eder ki' moduna girdim galiba biraz.. yaşlandım galiba :KK1:

Al kuzum al ben eve göre alma dedim standart al her eve uysun :KK9:
samsunglar keske genis olmasa işte :KK14:normal olması gereken en 70 samsung 77 mi neydi :KK31:
bu arada canım dün sevdigim soruyodu bende telde hic bişey sormadım bu otele neler dahildi :KK52: hic sormadım ben direk fiyat :KK9: bide aydın soguk olursa mayıs ayında diyo denize girilmezse diyo :KK31:

herşey dahil canım paketee :KK34::KK34:
yeme içme aktiviteler flnn
aslında ets de fln nelerin dahil olduğu net olarak belirtiliyo canım yanlış bilgi vermiim ordan bak istersenn :KK34:

nasıl yok ne olduki bardaga kuzucum :44:
bu arada albüm tamamdır ama sana özel msj atamadım dolu msj kutun :KK1:

Canım Ne zaman Olmuş :KK17:
Canım Bardakları Çeyize atınca evde kalmadı :)
Canm dün giremedim Çok özür dilerim.
Biliyorsun dün biraz canm sıkkındı, dışarı çıktık 1 saatliğine :)
Sonra bir geldim ağrıdan duramadım ilaçlar falan, hala kötüyüm inan bardak tutamıyorum şimdi alabildim bilgisayarı elime.

geldi kızlar, şoför biz alırken ordaydı,hemen gelicekti o yüzden ayaklandık:KK31:

Çamaşır makinası ve buz dolabı ordaki görünürde olanlardan vermişler,başka yokmuş:KK31:
Biz ordayken bişi demediler,öylece kendileri paketleyip göndermişler.

Çamaşır makinası ve buz dolabı- LG
fırın - indesit canım.

Markaları kayınvalideminkiler gibi aldık,çok şükür onlarınki birkez bile servise gitmemişler, inşallah bizimkilerde öyle olur,huzurla kullanlanmak nasip olur:nazar:

O aldığımız yer hakkında gazetelerde haber çıkmış önceden,ben daha yeni okudum, hani ikinci el eşyaları yeni gibi paketleyip satıyolarmış. O yüzden çok pişman olduk ama olan oldu artık:KK31:

(roman yazdım biraz sanırım:KK17:)

Canım Gelmiş mi, Hadi güle güle kullanın.
İnşallah sorunsuz, huzurla, mutlulukla kullanırsınız :nazar: :KK16:

günaydınn kızlarr :KK16:
*
tutku sanırım beyaz eşyalarınızı almışsınız hayırlı olsun güle güle kullanınn :KK16::KK16:

Günaydın herkese :KK16:

Günaydınlarr :KK16:

Günaydın 2014 (ve 2015)gelinleri :)

Kızlar balayı için Titanic Deluxe Belek en son kararımız. Fikirlerinizi dört gözle beklemekteyim. Arkadaşı falan giden varsa bildiklerinizi anlatın kızlaaarrr

Günaydın Canm :KK16:
Balayı Yeriniz şimdiden hayırlı olsun :)
Biz hiç düşünmüyoruz, Eğer gerçekten Kasım olursa soğukta zaten nereyee :KK53:
Birde bir yere girebilirsem çalışıyor olursam 1 yılı doldurmadan 1 hafta anca izin alabilirim,
onda da koşuşturma yapmak istemiyorum açıkçası.

Kuzular, çeyiz topiğiini açsam mı artık. sadece cam ve nevresimim var,mutfak malzemelerim var:26:

Günaydın 2014 (ve 2015)gelinleri :)

Kızlar balayı için Titanic Deluxe Belek en son kararımız. Fikirlerinizi dört gözle beklemekteyim. Arkadaşı falan giden varsa bildiklerinizi anlatın kızlaaarrr

Günaydın canııımm :)

Nasılsın canım hayırlı olsun hiç giden yok yakınlarımdan ama güzel bir yere benziyor:KK12:Sen gittiginde bize fikir olacaksın ne hainim ya:KK53:
sanada günaydın nehircim:KK16:

sağoL kuzum attık yükü üstümüzden.. biraz heyecan yaşandı dün ama çok şükür sağ sağLim geldiler:21:

Heyecanıda çok güzeldir canım ya bende en çok beyaz eşyalarım için heyecanlanırım herhalde :KK17:
bide bi konuda daha erkenci davrandım ve gelinliğimi aldımm :KK17::KK17::KK17: :kk77::kk77::kk77:

Canım hayırlı olsun nasıl gelinligin merak ettim şimdi :KK17:çok yakışmıştır eminim ama:KK12:
günaydın kuzucum

Kuzum bende beyaz eşyada bosch düşünüyorum belki sanada fikir olur bir bak derim boscha
:KK23:

Nasılsın canım:KK16:
iyiyimm canımm sen nasılsınn :KK16::KK16:
*
bu arada yanlış hatırlamıyorum dimi erzurumluydun senn:44::44::44:
diğer topikte bişe yazmıştım daa sen de biliyosun die düşünmüştümm :KK9::KK9:
İyim bende canım çok şükür evet Erzurumluyum şimdi onada cevap yazıcam netimde sorun var yenilemekten bir hal oldum:KK9:
Kuzular, çeyiz topiğiini açsam mı artık. sadece cam ve nevresimim var,mutfak malzemelerim var:26:
Aç kuzum ekledikte çogalır bak bende açtım gerçi hala tek birşey alamadım çeyizime hala ugur getircek inanıyorum:KK9:

Kızlar Bu arada Beyaz Eşya Konusuna Bende Giriş Yapayım :KK42:

Bizimde Samsung Beyaz Eşyalarımız :nazar:
Biz Paketten Aldık, Tanıdık bir yer diye paket içeriğinide değiştirdik.

Buzdolabı
Eda'mında dediği gibi 77Cm Buzdolabım :) Edam dediğine kadar fark etmemiştim, anneme de dediğimde sorun olmaz ona göre ev bakılır dedi bakacağız artık.
Samsung'un Buzdolapları biraz garip. (Bizim Beğendiğimiz 3-4 Model Arasında)
Garip derken eni küçük olanların boyu yüksek ve garip bir oranla iç hacmi küçük.
Eni Geniş olanların Boyu daha küçük ve iç hacmi yüksek :KK1: Şekil a Bizimki :)

Bulaşık Makinesi
6 Programlı... Benim için en önemlisi 30 Dakika Programının Olmasıydı.
1 Koca bulaşık makinesi yerleştir yıkasın kaldır 45 dk da tamamdır iş :)

Çamaşır Makinesi
6 Kilo 1000 Devir
Benim İçin Önemli Olan 15 Dakika programıydı.
Evdeki makinemizden de biliyorum gerçekten işte yarıyor.
Ne olursa olsun 15 dakika olsun.

:KK42:

iyiyim canımm.. işteyim.. çalışıyorum.. bir yandan ders notu hazırlamaya çalışıyrm bir yandan buraya bakıyorum.. öyle işte :) sen nasılsın?

İyiyim canım, 1 saat içinde çıkmam lazım ki şuan hazırlanma belirtim yok :KK17:
Finaller geliyorrr, stres ve bunalım var :KK25: :KK24: :KK1:

Nasılsın canım:KK16:

İyim bende canım çok şükür evet Erzurumluyum şimdi onada cevap yazıcam netimde sorun var yenilemekten bir hal oldum:KK9:

Aç kuzum ekledikte çogalır bak bende açtım gerçi hala tek birşey alamadım çeyizime hala ugur getircek inanıyorum:KK9:

evet evet açayım :KK12:

akşama ablam gelicek,nevresimlerimi almaya gidicez :119:

bu yakında açıcam topiği:KK16:

Canlarım ben kaçar :KK16:
Okula yetişmem gerekiyor,
15 Dk Makyaj , 5 Dk Giyim , 5 Dk Son Kontroller :KK1:
:KK9:

Öpüyorum Sizi Tek Tekkk :KK16:

Kızlar Bu arada Beyaz Eşya Konusuna Bende Giriş Yapayım :KK42:

Bizimde Samsung Beyaz Eşyalarımız :nazar:
Biz Paketten Aldık, Tanıdık bir yer diye paket içeriğinide değiştirdik.

Buzdolabı
Eda'mında dediği gibi 77Cm Buzdolabım :) Edam dediğine kadar fark etmemiştim, anneme de dediğimde sorun olmaz ona göre ev bakılır dedi bakacağız artık.
Samsung'un Buzdolapları biraz garip. (Bizim Beğendiğimiz 3-4 Model Arasında)
Garip derken eni küçük olanların boyu yüksek ve garip bir oranla iç hacmi küçük.
Eni Geniş olanların Boyu daha küçük ve iç hacmi yüksek :KK1: Şekil a Bizimki :)

Bulaşık Makinesi
6 Programlı... Benim için en önemlisi 30 Dakika Programının Olmasıydı.
1 Koca bulaşık makinesi yerleştir yıkasın kaldır 45 dk da tamamdır iş :)

Çamaşır Makinesi
6 Kilo 1000 Devir
Benim İçin Önemli Olan 15 Dakika programıydı.
Evdeki makinemizden de biliyorum gerçekten işte yarıyor.
Ne olursa olsun 15 dakika olsun.

:KK42:

Canım ben bu detayları hiç düşünmemiştim aslında en önemli olanları şekline bakıyorum sadece:KK9:bakarken aklımda bulunacak bunlar:KK54:

X