Eski dostluklarla yeni hayata merhaba :) bizde muradımıza erdik 2014 gelinlinleri :)

sen öyle diyince karnımın ac oldugunu farkettim :KK1:
nolsun canım ya palm wings beach resort böylesine sayesinde burayı gördüm bayıldım :KK16:

sende ye bişeyler canımcım. nehir gözükmedi bugün.

bende senin sayende görmüş oldum baktım hemen :KK9:

sana balayı yerleri bakıyoduk dimi :KK9:

aslında ben hic istemezdim hattta dua ederdim inşallah cıkmaz diye sevdigim illa alalım diyince kıramadım onu aldık elime bile sürmedim bileti :KK1: ama son birkac gündür fena olmaz aslında diyorum :KK1:
öyle tabi canım aslında benimde sansım yok durumları biliyosun ama benim maasta orada ya şaka gibi :KK14:yıllar gectikce aldıgım maas düşüyo onu farkettim sanırım buradan cıkarsam 400 e falan baslarım :KK1:

İyi yaptınız canım :)
Allah içimi biliyor öyle milyonlar çıksın istemiyorum, belki ikimzie bir ev aldıracak ve yuva kurduracak kadar çıksı yeter artar bile :)
Neden canım aslında tam tersi yıllar geçtikçe alınan maaşın artması gerekiyor :44:

İyi yaptınız canım :)
Allah içimi biliyor öyle milyonlar çıksın istemiyorum, belki ikimzie bir ev aldıracak ve yuva kurduracak kadar çıksı yeter artar bile :)
Neden canım aslında tam tersi yıllar geçtikçe alınan maaşın artması gerekiyor :44:

Bende anlamadım garip 15 yasındamıydım neydim ilk calıstıgım yerde 440 olması lazımdı maasımın :44: sonra girdim cıktım hemen hızlıca sektörler degiştirdim oralardada benzer fiyatlardı ama kac yıl öncesinden sonra 16-17 gibi anket yapmaya basladım orada nereye gittigini anlamasamda gercekten iyi para kazanmaya basladım baya iyi :KK31:sonra alısveriş merkezine gittim hersey içinde ticket falan 1300 dü sonra sekreterlik yaptım 1200 dü hersey içinde nakit sonra vestele girdim 900 dü + günlük 5 tl yemek şimdi ise 800+200 ticket ve bu paranın 155 tl si yol parası bana kaldı 645 + ticket :KK37: veee avmden 2 yıl önce cıktım orada ticketim 300 dü 2 yıl sonra burada ticketim 200 tl :KK37: hesaplamalarıma göre buradan cıkarsam 400 maas + 150 tickete falan calırısırm :KK37:

Bende anlamadım garip 15 yasındamıydım neydim ilk calıstıgım yerde 440 olması lazımdı maasımın :44: sonra girdim cıktım hemen hızlıca sektörler degiştirdim oralardada benzer fiyatlardı ama kac yıl öncesinden sonra 16-17 gibi anket yapmaya basladım orada nereye gittigini anlamasamda gercekten iyi para kazanmaya basladım baya iyi :KK31:sonra alısveriş merkezine gittim hersey içinde ticket falan 1300 dü sonra sekreterlik yaptım 1200 dü hersey içinde nakit sonra vestele girdim 900 dü + günlük 5 tl yemek şimdi ise 800+200 ticket ve bu paranın 155 tl si yol parası bana kaldı 645 + ticket :KK37: veee avmden 2 yıl önce cıktım orada ticketim 300 dü 2 yıl sonra burada ticketim 200 tl :KK37: hesaplamalarıma göre buradan cıkarsam 400 maas + 150 tickete falan calırısırm :KK37:

Kıyamam ben sana, Allah yardımcın olsun canım çeyiz yapıyorsun...
Artık resmen evini bitirmeye çalışyorsun :)
Sen asıl bunun heyecanın düşün :)

Kıyamam ben sana, Allah yardımcın olsun canım çeyiz yapıyorsun...
Artık resmen evini bitirmeye çalışyorsun :)
Sen asıl bunun heyecanın düşün :)

bu maasla nasıl düşneyim ki :KK43:elektrik süpürgesinin fiyatı maasım kadar hatta maasımın yetmedigi süpürgeler var :KK31:

bu maasla nasıl düşneyim ki :KK43:elektrik süpürgesinin fiyatı maasım kadar hatta maasımın yetmedigi süpürgeler var :KK31:

Biz bütçemize en uygun fiyatlarla düzüyoruz evimizi canım :KK16:
Kuzum bu arada elektrik süpürgesi demişken,
Bizimkiler philips kullanıyordu yıllardır, Çokta memnunlardı.
Sonra süpürge bozuldu malesef,
Uyguna araştırıyorlardı bende dedim bizim Samsung ya ondan alın diye.
2000-370WAT ve biraz minik, bende yer kapmalasın istiyordum, annemde öyle isteyince aldılar.
Maşallah :nazar::nazar: diyeyim güzel çıktı. Annem memnun kaldı :nazar::nazar:
Biran önce kullanmak istiyorum bende süpürgemi :)

Bu arada Teknosadan 199 TL ye aldılar, eğer düşünürsen yakından gör derim canım :KK16:

Biz bütçemize en uygun fiyatlarla düzüyoruz evimizi canım :KK16:
Kuzum bu arada elektrik süpürgesi demişken,
Bizimkiler philips kullanıyordu yıllardır, Çokta memnunlardı.
Sonra süpürge bozuldu malesef,
Uyguna araştırıyorlardı bende dedim bizim Samsung ya ondan alın diye.
2000-370WAT ve biraz minik, bende yer kapmalasın istiyordum, annemde öyle isteyince aldılar.
Maşallah :nazar::nazar: diyeyim güzel çıktı. Annem memnun kaldı :nazar::nazar:
Biran önce kullanmak istiyorum bende süpürgemi :)

Bu arada Teknosadan 199 TL ye aldılar, eğer düşünürsen yakından gör derim canım :KK16:

fiyat olarakta cok iyimiş canım indirimde mi acaba :44: minik olması daha güzel torbalı dimi

fiyat olarakta cok iyimiş canım indirimde mi acaba :44: minik olması daha güzel torbalı dimi

Yok Canım Torbalı değil, Filitreli.
Ben torbalıları sevmiyorum :KK50:
Çıkartırken tozlarıdır vs. uğraşmak istemedim açıkçası.
Bunu çıkar dök tak.
Adını yazayım canım bakarsın :KK16:
SAMSUNG VCC4470S3R/XTR ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

kızlaarr:KK14:

aldık beyaz eşyaları.. 2-3 saat oldu, ödedik bilmem ne,getireceklerdi ama bekle bekle getirmediler..
Nettede hoş olmayan haberler okuduk bu yer için,babam kalktı gitti yeniden oraya..
/bize yarım saat uzakta aldığımız yer/.

Fiyatları uygundu,ordan anlamalıydık ne olduğunu.
Bunca saat getirmeyince bellimi olur içinden bişiler değiştirirler:26:
Sinirden titriyorum:KK14:

Yok Canım Torbalı değil, Filitreli.
Ben torbalıları sevmiyorum :KK50:
Çıkartırken tozlarıdır vs. uğraşmak istemedim açıkçası.
Bunu çıkar dök tak.
Adını yazayım canım bakarsın :KK16:
SAMSUNG VCC4470S3R/XTR ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

canım ya bizim evdeki torbalı ben hic degiştirmedim annem kolayca degiştiriyı ama bu filtreliler nasıl oluyo anlatırmısın bana :s phlips ile kıyaslandıgında peki ?

aldık beyaz eşyaları.. 2-3 saat oldu, ödedik bilmem ne,getireceklerdi ama bekle bekle getirmediler..
Nettede hoş olmayan haberler okuduk bu yer için,babam kalktı gitti yeniden oraya..

a

hhh kuzum benim sen hic endişe yapma klasik beyaz eşyacı bu satana kadar hep böyle derler sonra genelde hep gecikme olur sonra servisi için söz der şu gün gelir baglar oda büyük ihtimal vaktinde gelmez yeni eşya alınca malesef cogunda cekiyosun :KK43: içinden degiştirirler derken canım zaten size teshir gösteriyorlar öyle bir niyetleri olsa daha önce yaparlardı hazır hale gelirdi hangi marka aldın ?

Canım üzülme sakın, Eda'mın dediği gibi Klasik Beyaz Eşyacı gecikmesidir.
Belki başka evlerde sıkıntı olmuştur işleri sürmüştür.
Lütfen böyle düşünüp üzme kendini,
Zamanı geldiğinde yuvanızda mutlulukla kullanacaksınız bunu düşün :KK16:

canım ya bizim evdeki torbalı ben hic degiştirmedim annem kolayca degiştiriyı ama bu filtreliler nasıl oluyo anlatırmısın bana :s phlips ile kıyaslandıgında peki ?

Philips zaten süpürge alanında en iyi süpürgeler üreten bir markaydı benim gözümde biliyorsun.
Ki hala güzel bir marka benim için...
Canım önde zaten kulbu var, basıp tutup çektiğin an eline geliyor,
Bir kap gibi düşün, İçini torbaya vs boşalttıkkan sonra aynı şekilde yerine geçirip takıyorsun.
Tabi istersen yıkayıp temizleyede biliyorsun :KK16:

Canım üzülme sakın, Eda'mın dediği gibi Klasik Beyaz Eşyacı gecikmesidir.
Belki başka evlerde sıkıntı olmuştur işleri sürmüştür.
Lütfen böyle düşünüp üzme kendini,
Zamanı geldiğinde yuvanızda mutlulukla kullanacaksınız bunu düşün :KK16:

Philips zaten süpürge alanında en iyi süpürgeler üreten bir markaydı benim gözümde biliyorsun.
Ki hala güzel bir marka benim için...
Canım önde zaten kulbu var, basıp tutup çektiğin an eline geliyor,
Bir kap gibi düşün, İçini torbaya vs boşalttıkkan sonra aynı şekilde yerine geçirip takıyorsun.
Tabi istersen yıkayıp temizleyede biliyorsun :KK16:

hani internette okuyorumda sulularda koku oluyormus yada torbasızlarda bosaltırken tozlar erafa dagılıyo zor falan diyorlar ya :44:fiyat olarakta iyi teknosdada bide 245 mi ne olanı var onun farkı ne anlamadım o sulumuki:44:

hani internette okuyorumda sulularda koku oluyormus yada torbasızlarda bosaltırken tozlar erafa dagılıyo zor falan diyorlar ya :44:fiyat olarakta iyi teknosdada bide 245 mi ne olanı var onun farkı ne anlamadım o sulumuki:44:

Yok canım sulu bende sevmiyorum, sulu ise belirtir.
koku yaptığını eski makinede de bunda da duymadım canım ya
Seni yanlış yönlendirmek istemem yerinde de gör canm :KK16:

Bu arada listeeden 1 kalem daha silindi :KK1:
Babam 2 Li Kulplu Bira Bardağı Almış Gelmiş :KK1:

Yok canım sulu bende sevmiyorum, sulu ise belirtir.
koku yaptığını eski makinede de bunda da duymadım canım ya
Seni yanlış yönlendirmek istemem yerinde de gör canm :KK16:

Bu arada listeeden 1 kalem daha silindi :KK1:
Babam 2 Li Kulplu Bira Bardağı Almış Gelmiş :KK1:

buna sevinmedim sen biradamı içiyosun :KK31:
bakıncada anlamıyorumki canım ya bide kullanmak lasım tabii
oyy o kadar uykum varkii :KK31:

X