Eski dostlar ile hayata dair her şey

Nurdancigim gelmis hosgelmis ama pek iyi gelmemis gorunen o ki.uzuldum canim ya.ne oldu emrahla boyle. Hayirdir canim.canim cok da yorgun gecmis gunlerin uzulmenin yani sira
Kiyamam ya yazik valla git gel perisan oldun. Canim lutfen arada bazi haftalar ankarada kal toparlan biraz.her hafta her hafta.inat etme ankarada kalma konusinda lutfen. Havalar isindi yolculuk daha da yorar insani.lutfen

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben hep yollardayım cemrem alıştım artık iyi de oluyor otobuste takıyorum muzigi alıyorum kitabımı ohh misss dinleniyorum resmen

emrah için de ben sadece hayırlısı diyorum artık canım, ya eskisi gibi çok iyi oalcagız bundan sonra, ya da bitecek bakalım hangisi olursa

yaa benm arkaları da çok kısa olduu resmen ensem tamamen açıkta önler de baya çenemin altında yani herkes çok begendi ama ben alışamadım yaa, topluyorum saçımı fare kuyrugu gibi oluyor o da ama napayım yaNİ , alışana kadar mecbur böyle olacak

kilo meselesini de hiç takma canım kafana olur öyle arada diyetisyenin yardımı kendi azminle o artılar gider daha çookkk --- ler gelirr

kizlar mrb nasilsiniz ben dunden beri inanilmaz kwyifsizdim ama cok guzel bir supriz oldu regl oldum hap iciyorum uc ay daha kullanacam sonra ne olacak belli degil ama hapi icmeye baslatali bir hafta olmadi ve regl oldum oyle mutluyum ku.stres mutluluk birbirine karisti agladim.a
Cok sukur cok sukur
Allahim.

cemre ye yazdım filizcim, emrahla ya eskisi gibi olur güzel devam ederiz ya da biter, ben bu sıkıntılarla idare ederek ömrümü geçiremem. o yuzden ya kendini toparlayacak ya da bitecek bu iş. karar tamamen onun, düşünsün kafasını toplayıp kararını versin diye de görüşmüyorum hiç kafam rahat oldugu için de üzülmüyorum gayet iyiyim yani

yorgunlugum işlerden dolayı olmadı diye keyfim yerinde valla ne yalan söyleyim arada kalacam ankarada ama şimdilik git gel sıkıntı olmuyor. 3.5 saat yol alt tarafı kitapla muzikle geçiyor gidiyor ama sırf ankarada daha çok gezip arkadaşlarımı görmek için bile gidip kalabilirim orada 1 hafta, adapazarında yalnız kalınca ürekli ilaç gibi geliyor ankara ama yine de orda yaşamam o ayrı tabii

Gelelim diger haberlere. Pazartesi gunu hem esimin ani istek ve karari hem neslinin yolculuk mesajinin gaziyla ehliyet kursunu aradim sali oglen gidip saglik raporu emniyetten parmak izi resimcektirme hallwttim hepsi uzakti cok yoruldum aksama kadar kac bin milyon oldu bilmiyorum yani :what:
Mesai bitmeden yetistirmeye calismak da ayri bir zor oldu ama bitti sukur. Mayisin ilk haftasi dersler baslayacak haziran da sinavlar. Vites ve fren nerde bilmesem de hayirlisi artik.

hadi gözün aydın filizcimm inşallah 3 ay sonraki sonuçların da güzel çıkar da daha çok seviniriz burada

Dun hic bisey yapmadim pek calisasim da yoktu koc beni iki uc haftadur salliyordu neyse cevap yazmis cevap yok desem yeridir sadece yeni bir menu. Ara ogun yok.begenmedim de zaten.ince incw dokundurarak mail yazdim kendisine. Ya adamakilli devam ederiz bu yazismadan sonra ya da tamamen biter yazarim size artik.

Esim bugun tahl yaptirdi haftada iki gun olacak sonuc ve doktorun izniyle istanbul gidecegiz cuma aksami.lokantada islerimiz var malzeme esya var burda. Pazartesi sabah inip direkt ise gideriz.yine yolcuyum yani.donunce de izmir biletimi alacam.o hafta yolculuk olacak malum :)

Dun cok bunaldim aksam guzel bir plan yaptim nicholas cage son filmi duymustum karanlik cinayetlerm
.hoparlor laptop isik sonuk cay kabak cekirdegi film keyfi yaptim esimle. Bu girisim ikimize de iyi geldi. Tekrari bugun.eyvah eyvah 3 seansimizin oldugu film :sly: bugun de gulelim dedim

Saglik saglik tam oldu mu dunya ayri bir guzel.365 gun regl olabilirimmmm :sly::)

Yarin cok yogun olacagim hem gitneden yapilacak isler var hem yolculuk hazirligi.orda telden girerim sorun olmaz zaten

Canim. Ya gozumden kacmis o an.sen de saclarini kestirmissin please take a photo diyorum en kisa zamanda gorelim saclaribi.bence modern genc havali olmustur gule gule kullan

Ay sen anlatinca ben susma karari aldim cunku yolculugun senin icin can oldugunu farkettim ayni bensin bu konuda.

Rezene ve yesil cayim elimde is guc biraktim yayildim agrinin keyfindeyim tam deliyim biliyorum :sly::thumbup:

Kizlar buarada bugun oglene kadar obezite cerrahisini arastirdim acibadem obezite merkezi kurmus ozel.hem bu tur operasyonlar hem beslenme programi.ozel bir ekip yani. Ucretsiz danisma randevusu aldim artik herseyi dusunur oldum ama cok pahali en az 35 bin tl :thumbdown::what: yuh dedimmm maslak ve bakirkoy subesi ozel bu konuda sadece. Bir gidecegim otobusten inince sabah.

Serap ve sunayi bilemiyorum ama.hem kendilwri hem cucukleri iyidir ins

iyiyiz cnm buralardayızzz aşımız vardı bugün çok ağladık 6 aylık olduk sen nasılsın naapıosun bakemm

Nurdancigim hosgeldin nasilsin fistik

iyi diyelim iyi olsun kuzum, pek kendime bu soruyu sormuyorum ben bu aralar

Ay sagol canim ins ins. Dualarinda unutma beni emi

her zaman dualarımdasın, Rabbim yardımcınız olsun her zaman

foto var da telefonda canım, yarın bi kabloyu arayıp bulayım atarım buraya ama arkası çok kısa oldugundan ben alışamadım, topladım bugun saçlarımı fare kuyrugu gibi, açınca da kel gibi oluyorum :26: arkadaşlarım falan çok begendi ama benm hiç aram yok yeni saçımla

Ay sen anlatinca ben susma karari aldim cunku yolculugun senin icin can oldugunu farkettim ayni bensin bu konuda.

yolculuk bu aralar en güzel terapim valla, şimdilik bırakmaya pek niyetim yok

Günaydın kızlar, dün fırsat bulamadım, bugün bir bakayım dedim ne var ne yok diye Yoğunluk devam ediyor, bu hafta nasıl geçti anlamadım. Haftasonu evde hem yayılıp hem ara ara ütü işini halletmeyi düşünüyorum. İzmir'de hava çok değişken, yazlıkları çıkarsam mı diyordum ama bu hafta da bekleyeyim olmazsa, önce yapılması gereken ütüleri yapayım, yazlık çıkarması kolay
Haftaya bitirilmesi gereken proje raporu, yeni proje önerisi var, inşallah yetiştiririm...
Nurdanım kocakafanla bozukmuşsun yine kuzum, en kısa zamanda yoluna girer inşallah canım Bozuşmanız bir bakıma iyi aslında, birbirinizi daha iyi tanıyorsunuz Yolculukların da hep keyifli geçsin, ben Ankara'nın size o kadar yakın olduğunu bilmiyordum yaa, 3.5 saat nedir ki, bence de gidilip gelinir
Duyguşumla arada iletişim kuruyoruz ama keşke daha sık görüşebilsek
Doğacım doğacım, canım benim, İstanbul yolları görünmüş bir yandan, regl olmuşsun bir yandan çok sevindim canım çooooookkkk Haftaya bir aksilik çıkmazsa buluşuyoruz inşallah Sen de çok yoğunsun biliyorum, kolay gelsin, hem iş, hem sağlık problemleri ile uğraşıyorsun. İstanbulda da bir çay içmeliğine de olsa deniz kenarına kaçabilirsin inşallah canım
Bu arada cerrahi yöntemleri araştırmaya başlamışsın, hayırlısı olsun kuzum, acele etme, artılarını eksilerini değerlendir, mutlaka iyi bir yer düşün diyeceğim ama eminim düşünüyorsundur, o yüzden hayırlısı olsun diyorum canım. Biraz belirginleşsin, konuşuruz zaten detaylıca. Koçla olan problemini biliyordum ama artmış gitgide, neyse birşey demiyeyim ben en iyisi, yoksa fena şeyler diyeceğim ona
Sunacık oğluyla meşgul bolca, baban da yanındaydı yanlış hatırlamıyorsam, o nasıl iyi mi, alışabildin mi duruma, sen de kendine dikkat et, 3 tane erkekle ilgilenmek çooook zor çoooook, Allah kolaylık versin
Atladığım bir şey var mı bilmiyorum, hızlıca bakabildim. Şimdilik benden bu kadar, hepinizi öpüyoruuummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…