Eski dostlar ile hayata dair her şey

günaaayydıınnnnnn :KK16::KK16::KK16:

filizcim girmişş yinee :KK1: dün akşam o saatlerde ben sevgilimle beraberdimm :KK16::KK16: aslında fırçalamam gerekiyordu onu ama görünce dayanamadım fırçalayamadım :KK53: tatlı dille söyleyince de bi hoşuna gitti :KK1: bana diyo ki " sen böle pek bi sempatik oldun, istedigin herşeyi yapabilirim şuan " :KK53: taktigimi buldum yani artık ben :KK37::KK53:

yarın sabah da istanbul yolcusuyum zaten :21: benden istedigi bişey olan varsa zevkle yollarım canlarım :KK16:

filizim in yoluna girmeye başlamış herşey :KK34: yaşam koçuyla görüşmelere de dönmüşsün :KK34: kilo konusunda da zamanla halledersin :KK34: hiç kafana takmaaa :KK16: valla son 1 aydır diyet namına hiç bişey yapmadım ama 3 kilodan fazla verdim :KK34: zaten kafamızda oturan belli başlı şeyler var, o yuzden sadece o kurallara bile dikkat etsek gitmesi gereken gidiyor işte :KK16: sen de zamanla halledersin canım benimmm :KK16::KK16:

cemremm de tam gaz devam ediyor :nazar: ,nşallah nisan mayıs gibi de en güzel haberleri alacagız cemremden :KK16:

duyguşum la neslişim de girmemiş haftasonu :44: gerçi duygu haftasonları girmez pek :KK1: ee neslicim dee gaziantep teydi :KK34: yemiştir inşallah fıstık ezmelerinden bol bol :KK53:

öpüyorum kızlar hepinizi buralarda sizleri bekliyorum benn :KK16::KK16:
:KK9::KK9:3 kilo vermişsin tebrik ederim seni cnm dediğin gibi belli başlı şeyleri öğrenince gerisi geliyor tatlım:KK34:tam gaz devam ediyporummmamin cnm:KK54:

Günaydın kızlar, Antep'ten dün akşamüstü döndük, evde çanta boşaltma ve çamaşır yıkama asma işleriyle uğraştım, sabah ta işlere daldım ama şimdi kahvemi alıp geldim:KK16::KK16::KK16:
Antep çok güzeldi, sadece Cumartesi günü öğleden sonra çarşıya çıkabildik, tadı damağımda kaldı:KK53: Duyguşum ve Doğacımla haberleşmiştik zaten, kayınpederim hasta, epey yaşlı, iştahı yok, bariz bir hastalığı yok ama iyi de değil. O yüzden evde çok vakit geçirdik, gelinlik yaptım epey. Yeme içme bolca oldu tahmin edebileceğiniz gibi:KK1: Hele tatlıyı çok fazla yedim, uzun bir süre canım tatlı birşey istemeyecek sanırım:KK1:
Gitmeden önce tartıldığımda 67.5 kg idim, bu sabah tartıldığımda 67.7 kg. +200 gramla kurtardığım için çoooook mutluyum:KK9: Bugün Mevsimlerden Roma'da kaldığım yerden devam ediyorum, 5. Listeye başladım.
Benden haberler böyle, şimdi iş çıkmadan geçmişe dalayım hemen:KK16:
ooo neslicim gelmiş hoşgelmiş antepte tatlıya doymana sevindim bende bugün regly oldum bende tatlı istiyorum hemde nasıl :KK9:
200 gr almana sevindim cnm bravo ben olsam en az 2 kilo alırdım orda:KK56:5.ci listen kolay ve bol --li olsun:KK16:
:nazar::emir_bebek::emir_bebek::KK24::KK24::KK8::KK8::KK76::KK76::21::21::KK62::KK62::KK64::KK64::KK66::KK66::81::81::109::109::119::119::124::124::emir_bebek::emir_bebek::nazar: Anaaammmmmmm bomba haber buradaymış yaaaa:KK9::KK9::KK9::KK9: Cemrem ne diyeceğimi bilemiyorum canım, çok çok sevindim, Allah gönlüne göre versin, tez zamanda hayalini kurduğun bebeğine kavuşasın inşallah:KK16::KK16::KK16:
Sizin evde nasıl bir bayram havası vardır şimdi:nazar::nazar::nazar: Eşinin bir Ooohhhhhhh çekmiştir, emeklerinizin, çabalarınızın karşılığını almaya başladınız, devamı da su gibi akıp gelsin inşallah:KK16::KK16::KK16:
sağol cnm evettttttt bende artık tüp bebek yolcusuyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:senin dediğin gibi 60 ların tadını bebişimle çıkarıcam inşlhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK49::KK49::KK49::KK49:
hemde nasıl rahatladı varya anlatamam size nasıl ağladık birbirimize sarılıp,
bi güldük bi ağladık deli gibiyiz resmen inşlh bundan sonrası bebeğime adım adım yaklaşmaya kaldı:119::119::119::119::119::119::119::119::119:

Günaydın günaydın canlar hayırlı,sağlıklı güzel bir gün dilerim ay geçmişi okudum alıntı yapmadım ama notlarım aklımdaaa hemen geçeyim

cemre ben bu haberi doğa'dan duydum ve tüğlerim diken diken oldu o kadar mutlu oldumki zaten herseferinde diyorum yine diyeceğim en kısa sürede harika bir anne olacaksın ve anneliği dibine kadar hak ediyorsun hayatın teker teker yoluna giriyor harika mücadele ettiniz ben eşinide senide tebrik ediyorum birlik ve bereberliğiniz sevginiz daim olsun ve bu yumağa en kısa sürede sağlıklı ve hayırlı bir evlatda eklensin inşallahh tüm içtenliğimle diyorum çok ama çok çok mutlu oldum :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

nurdancım senin sağlık sorunun umarım düzelmiştir ee yalnızlıkda bitti neslişimde demiş zaten iki kapın var diye izmire gelirsen sana harika bir gün vaad ediyorum sen beni pek tanımazsın ama eğlenceli biriyim benimle eğlence %100 garanti :KK34::KK34::KK34::KK34:

doğacım hafta sonu fırsat bulup girmişsin neyseki topiğe girme sıklığın yavaş yavaş artıyor buna en çok sevinenlerdenim:KK16::KK16::KK16: gerçi sürekli haber halindeyiz yaşam koçundan haberim var sende harika bir istek azim oluşmuş tekrar, dilerimki bu isteğin kat ve kat artar ve sonuca gidersin inşallahhh moralinde gayet iyi baharla bereber hayatında yoluna giriyor kendi adıma çok mutluyum hemen maşallah diyeyim :nazar::nazar::nazar: moralin iyi olunca süslenmelerede başlamışsın bb krem bende nesli gibi güneş koruma etkili bb kremini kullanıyorum herzamanki gibi biodermanın markasını çok 'da memnunum canım sana tavsiyem cildine kozmatik kullanma onun dışında herşeyini kozmatik kullan ama cildine eczane ürünü kullanmanı öneririm heli yaşımız artık 30 geldi ayy söz açılmışken ben bu yıl yirmili yaşlara veda ediyorum :KK43:

neslişimmmmmm gelmiş ayağının tozuyla antep topraklarından gelirken hemşerine neler getirdin bakimmm :KK53::KK53::KK53::KK53:memleketi merak ediyorum kabul ama mutfağını tatmayı daha çok istiyorum bir keresinde antepden bi müşterimiz bize baklava yollamıştı o güne kadar baklava diye ne yemişim merak ediyorum çok başka antep baklavası şuan ağzım sulandı neyse şuan bir şaşkınlığımda oralara kadar gidip 200 gr dönmen valla maşallah diyorum demekki herşeyi yedin ama kararında yedin valla bravo hatta maşallahhh:nazar: bu arada kayınpederine tekrar geçmiş canımm neyse uzun lafın kısası hoşgeldin arkadaşımmm :KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar bu arada kendimi artık hazır hissediyorum gerçi günler sonra tartıldım ve kafama şimşek çaktı sıkıysa hazır olmayım inşallahh yaza kadar 10 kg vermeyi planlıyorum çünkü olmuşum 65 kg yaaa çok salak biriyim ben yaa harbiden 59kg görüp nasıl 65 olurum ben o kadar mücadele o kadar emek püff uçtu gitti neysee taşınmayı geçiyorum ama bazı sorunlarım vardı ve hiç birşey yapmak istemedim sorunlarım çözülmedi ama sağlığım için kendime bakma zorundayımmm neyse benim ihtiyacım olan spor ben spor yaptımmı zayıflıyorum çünkü spor yaptımmı kaçamak yapmıyorum yaptığım spora kıyamıyorum otomatikman vazgeçiyorum o yüzden spor yapmam şart elimdeki imkanlar sadece leslie ve bölgesel hareketler malum kuzeyle yürüyüş yapmam şimdilik imkansız günlerin uzaması lazım o güne kadar sevmesem'de leslie yapacağım inşallahh ben şimdi gideyim leslie yapayımmm güzel bir sonra yeşil çayyyy :KK76::KK76::KK76::KK76:

Günaydın günaydın canlar hayırlı,sağlıklı güzel bir gün dilerim ay geçmişi okudum alıntı yapmadım ama notlarım aklımdaaa hemen geçeyim

cemre ben bu haberi doğa'dan duydum ve tüğlerim diken diken oldu o kadar mutlu oldumki zaten herseferinde diyorum yine diyeceğim en kısa sürede harika bir anne olacaksın ve anneliği dibine kadar hak ediyorsun hayatın teker teker yoluna giriyor harika mücadele ettiniz ben eşinide senide tebrik ediyorum birlik ve bereberliğiniz sevginiz daim olsun ve bu yumağa en kısa sürede sağlıklı ve hayırlı bir evlatda eklensin inşallahh tüm içtenliğimle diyorum çok ama çok çok mutlu oldum :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

nurdancım senin sağlık sorunun umarım düzelmiştir ee yalnızlıkda bitti neslişimde demiş zaten iki kapın var diye izmire gelirsen sana harika bir gün vaad ediyorum sen beni pek tanımazsın ama eğlenceli biriyim benimle eğlence %100 garanti :KK34::KK34::KK34::KK34:

doğacım hafta sonu fırsat bulup girmişsin neyseki topiğe girme sıklığın yavaş yavaş artıyor buna en çok sevinenlerdenim:KK16::KK16::KK16: gerçi sürekli haber halindeyiz yaşam koçundan haberim var sende harika bir istek azim oluşmuş tekrar, dilerimki bu isteğin kat ve kat artar ve sonuca gidersin inşallahhh moralinde gayet iyi baharla bereber hayatında yoluna giriyor kendi adıma çok mutluyum hemen maşallah diyeyim :nazar::nazar::nazar: moralin iyi olunca süslenmelerede başlamışsın bb krem bende nesli gibi güneş koruma etkili bb kremini kullanıyorum herzamanki gibi biodermanın markasını çok 'da memnunum canım sana tavsiyem cildine kozmatik kullanma onun dışında herşeyini kozmatik kullan ama cildine eczane ürünü kullanmanı öneririm heli yaşımız artık 30 geldi ayy söz açılmışken ben bu yıl yirmili yaşlara veda ediyorum :KK43:

neslişimmmmmm gelmiş ayağının tozuyla antep topraklarından gelirken hemşerine neler getirdin bakimmm :KK53::KK53::KK53::KK53:memleketi merak ediyorum kabul ama mutfağını tatmayı daha çok istiyorum bir keresinde antepden bi müşterimiz bize baklava yollamıştı o güne kadar baklava diye ne yemişim merak ediyorum çok başka antep baklavası şuan ağzım sulandı neyse şuan bir şaşkınlığımda oralara kadar gidip 200 gr dönmen valla maşallah diyorum demekki herşeyi yedin ama kararında yedin valla bravo hatta maşallahhh:nazar: bu arada kayınpederine tekrar geçmiş canımm neyse uzun lafın kısası hoşgeldin arkadaşımmm :KK16::KK16::KK16::KK16:

Ayyy ayyy ayyyy şımarayım hemen:KK1::KK1::KK1: güzel sözlerin için teşekkür ederim canım:KK16::KK16::KK16: Antep'ten anca kendimi getirdim ne yazık ki:KK17: Nurdana da yazmıştım, aslında bir ara kendi aramızda bir tur yapsak ne güzel olur:KK53:

Ayyyy daha yeni veda ediyor 20'li yaşlara, görüntüde hiç te veda ediyor değilsin ama nüfus cüzdanı işte, her sene bir tık atıyor:KK1:

kızlar bu arada kendimi artık hazır hissediyorum gerçi günler sonra tartıldım ve kafama şimşek çaktı sıkıysa hazır olmayım inşallahh yaza kadar 10 kg vermeyi planlıyorum çünkü olmuşum 65 kg yaaa çok salak biriyim ben yaa harbiden 59kg görüp nasıl 65 olurum ben o kadar mücadele o kadar emek püff uçtu gitti neysee taşınmayı geçiyorum ama bazı sorunlarım vardı ve hiç birşey yapmak istemedim sorunlarım çözülmedi ama sağlığım için kendime bakma zorundayımmm neyse benim ihtiyacım olan spor ben spor yaptımmı zayıflıyorum çünkü spor yaptımmı kaçamak yapmıyorum yaptığım spora kıyamıyorum otomatikman vazgeçiyorum o yüzden spor yapmam şart elimdeki imkanlar sadece leslie ve bölgesel hareketler malum kuzeyle yürüyüş yapmam şimdilik imkansız günlerin uzaması lazım o güne kadar sevmesem'de leslie yapacağım inşallahh ben şimdi gideyim leslie yapayımmm güzel bir sonra yeşil çayyyy :KK76::KK76::KK76::KK76:

Canım benim, tekrar başlama kararına, özellikle spora başlama kararına çok sevindim:KK8: YAlnız kendine haksızlık edip kötü şeyler söyleme bakayım, ağzına acı acı Antep biberi sürerim bak senin:KK20: Hepimiz insanız, robot değiliz, arada şımarmak hakkımız, sadece senin vücudun biraz daha müsait, uzun süre diyet yaptıktan sonra biraz boşlaman normal. Hepimiz az çok biliyoruz durumunu, hiç kafana takma, bunlar yerleşik kilolar değil zaten, emin ol çok kısa sürede gider. Dediğin gibi spor yapınca yemen de otomatik azalır, çifte fayda yani:KK9:
Leslie ablayla kolay gelsin diyorum canım, ben bugün akşama kadar masa başındayım, ara ara kalkıp odanın içinde adım atayım bari:KK8:

Ayyy ayyy ayyyy şımarayım hemen:KK1::KK1::KK1: güzel sözlerin için teşekkür ederim canım:KK16::KK16::KK16: Antep'ten anca kendimi getirdim ne yazık ki:KK17: Nurdana da yazmıştım, aslında bir ara kendi aramızda bir tur yapsak ne güzel olur:KK53:

Ayyyy daha yeni veda ediyor 20'li yaşlara, görüntüde hiç te veda ediyor değilsin ama nüfus cüzdanı işte, her sene bir tık atıyor:KK1:

Canım benim, tekrar başlama kararına, özellikle spora başlama kararına çok sevindim:KK8: YAlnız kendine haksızlık edip kötü şeyler söyleme bakayım, ağzına acı acı Antep biberi sürerim bak senin:KK20: Hepimiz insanız, robot değiliz, arada şımarmak hakkımız, sadece senin vücudun biraz daha müsait, uzun süre diyet yaptıktan sonra biraz boşlaman normal. Hepimiz az çok biliyoruz durumunu, hiç kafana takma, bunlar yerleşik kilolar değil zaten, emin ol çok kısa sürede gider. Dediğin gibi spor yapınca yemen de otomatik azalır, çifte fayda yani:KK9:
Leslie ablayla kolay gelsin diyorum canım, ben bugün akşama kadar masa başındayım, ara ara kalkıp odanın içinde adım atayım bari:KK8:

şımarmak hakkın vallaaa bak karşında şapka çıkarıyorum ben olsam 1kg ile dönerdim herhalde ne acımazsız bünyem varya hava alsam yarıyor :KK37::KK37::KK37:
neslişim sen gel benim ağzıma acı biber sür hem acı metabolizmayı hızlandırırmışş:KK53::KK53:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr bol enerjimle yerimde duramadım yazamadan edemedimmm yani şunu bir kere daha anladım beni spor paklıyor eski evde laptopa indirmiştim leslie'yi minicik ekranda küçük alanda yapıyordum keyif alamıyordum şimdi alanım büyük birde tv'Den you tube girdim ordan leslie yaptım büyük ekranda geniş alanda ohhhh o kadar keyifle yaptımki hızımı alamadım ama ilk gündende abartmak istemedim şuana kadar herşey yolunda vucudum hemen fark etti yani kg anlamında değil :)))) metabolizma açısından benim metabolizmam çalışmaya başladığında bagırsaklarım çok iyi çalışır neyse maşallah diyeyim kendimee bugün aylar sonra ilk spor günüm leslie 2 den başladım 32.5 dk ardından ip atladım onuda abartmadım tek seferde 20 kere atladım ip atlamayı hergün 10 eklicem yarın 30 kere atlıcam 50 'ye ulaşınca bir hafta 50'de sabit kalcam sonra yine 10 eklicem 100 'e kadar arttırcam neyse şimdilik planım böyle ama mutlaka bunlara ek mekikde eklemem lazım asıl sorunum göbeğim çünkü onuda az dan çoğa arttırarak yapacagım inşallahhh sıvı tüketimim'de iyi şimdilik yeşil çayımıda içtimm spor yaptığım için zerre kadar abur cubur istemiyorum son günlerde çok abartmıştım kek,kurabiye çikolatayı neysee herşey yolunda ohh yaa sonundaa devamı gelsin inşallahhh

güzel sözlerin ve duaların için çok teşekkür ederim cnm benim sağol:KK19::KK19:
yılalrdır bu günü bekliyordum inan ki birileri dese inanamazdım ama oldu gerçekelrşti hayalim ve artık tüp bebek yapmak için günleri saymak istiyorum çıkanlar dondurlmasaydı çok yanardım ama hamdolsun ki dondu kısmetse nisan veya mayıs düşünüyorum tüp ebbek denemesi yapmayı
mevlam ne büyük ki dietisyene gitmek hayaldi benim için ama NASİP oldu bu güne kilolu gelseydim üzülürdüm bi 6 ay atardı benim deneme sürem şimdi çok mutluyum hem inceliyorum hem bebeğime yaklaşıyorum adım adım
artık anne ve göbüşimde bebeğimle gezerim bu yazzzzzzzzzzzz inşlhhhhhhhhhhhhh:KK16::KK16::KK49::KK49:

cnm aslında fazla değil bu kilon tmm kabul 59 dan 60 lara çıkmak hayal kırıklığı olur moralin bozulur da bak kendin bile diyorsun spor yapınca düzene giriyorum diye görbak sen bu sporlarla hemencik 59 a geri gelirsinn:KK16::KK16:
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr bol enerjimle yerimde duramadım yazamadan edemedimmm yani şunu bir kere daha anladım beni spor paklıyor eski evde laptopa indirmiştim leslie'yi minicik ekranda küçük alanda yapıyordum keyif alamıyordum şimdi alanım büyük birde tv'Den you tube girdim ordan leslie yaptım büyük ekranda geniş alanda ohhhh o kadar keyifle yaptımki hızımı alamadım ama ilk gündende abartmak istemedim şuana kadar herşey yolunda vucudum hemen fark etti yani kg anlamında değil :)))) metabolizma açısından benim metabolizmam çalışmaya başladığında bagırsaklarım çok iyi çalışır neyse maşallah diyeyim kendimee bugün aylar sonra ilk spor günüm leslie 2 den başladım 32.5 dk ardından ip atladım onuda abartmadım tek seferde 20 kere atladım ip atlamayı hergün 10 eklicem yarın 30 kere atlıcam 50 'ye ulaşınca bir hafta 50'de sabit kalcam sonra yine 10 eklicem 100 'e kadar arttırcam neyse şimdilik planım böyle ama mutlaka bunlara ek mekikde eklemem lazım asıl sorunum göbeğim çünkü onuda az dan çoğa arttırarak yapacagım inşallahhh sıvı tüketimim'de iyi şimdilik yeşil çayımıda içtimm spor yaptığım için zerre kadar abur cubur istemiyorum son günlerde çok abartmıştım kek,kurabiye çikolatayı neysee herşey yolunda ohh yaa sonundaa devamı gelsin inşallahhh

:KK9::KK9::KK9::KK9:ooo bak şimdi sevindim senin kilo almana çünki azmin tavan yapmış bazen böyle durumlar ii geliyor hırslanıp dört elle sarılıyoruz diete
SENİ KOCAMANNNNNNNNN TEBRİK EDERİM SPORLARIN ADINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

günaaayydıınnnnnn :KK16::KK16::KK16:

filizcim girmişş yinee :KK1: dün akşam o saatlerde ben sevgilimle beraberdimm :KK16::KK16: aslında fırçalamam gerekiyordu onu ama görünce dayanamadım fırçalayamadım :KK53: tatlı dille söyleyince de bi hoşuna gitti :KK1: bana diyo ki " sen böle pek bi sempatik oldun, istedigin herşeyi yapabilirim şuan " :KK53: taktigimi buldum yani artık ben :KK37::KK53:

yarın sabah da istanbul yolcusuyum zaten :21: benden istedigi bişey olan varsa zevkle yollarım canlarım :KK16:

filizim in yoluna girmeye başlamış herşey :KK34: yaşam koçuyla görüşmelere de dönmüşsün :KK34: kilo konusunda da zamanla halledersin :KK34: hiç kafana takmaaa :KK16: valla son 1 aydır diyet namına hiç bişey yapmadım ama 3 kilodan fazla verdim :KK34: zaten kafamızda oturan belli başlı şeyler var, o yuzden sadece o kurallara bile dikkat etsek gitmesi gereken gidiyor işte :KK16: sen de zamanla halledersin canım benimmm :KK16::KK16:

cemremm de tam gaz devam ediyor :nazar: ,nşallah nisan mayıs gibi de en güzel haberleri alacagız cemremden :KK16:

duyguşum la neslişim de girmemiş haftasonu :44: gerçi duygu haftasonları girmez pek :KK1: ee neslicim dee gaziantep teydi :KK34: yemiştir inşallah fıstık ezmelerinden bol bol :KK53:

öpüyorum kızlar hepinizi buralarda sizleri bekliyorum benn :KK16::KK16:

ohhhhhhhhhhhhhhh keyfınız daım olsun canımmmmmmmmmmmmmm:KK16:

demek ıstanbul yolcususun annemle babamı kardeslerımı gorsene benım yerımeeeeee:KK1: ha bır de sahılde gez, denıze bak uzun uzun. :KK1: sanırım bukadar benım ısteklerım:KK1:

hayırlı yolculuklar ıyı eglenceler canım

evet sukur yavas yavas yoluna koyuyorum herseyı.:21:

herkese yeni günden merhabalarrrrrrrrr
bu hafta hepimiz için süper bi hafta olsun ben bugün tartıldım 71.400:nazar:olmuşum 500 gr vermişim regly olmak üzereyim onunda etkisi vardır muhakkak belki daha da verirdim. olsun şikayet etmiyorum inşlh 60 ları göreceğim bebeğim gelmeden sağlıklı bi şekilde verdim kilolarımı bu beni çok mutlu ediyor .
:KK16::KK16:

canım harıkasın yaaaa her hafta patır patır kılo verıyorsun maasallahhhhhhhhhh:KK16: 60 a bırsey kalmadı vallaaaa:KK16: resım ıstıyorum ama yaaaaaaa:KK16:

canım harıkasın yaaaa her hafta patır patır kılo verıyorsun maasallahhhhhhhhhh:KK16: 60 a bırsey kalmadı vallaaaa:KK16: resım ıstıyorum ama yaaaaaaa:KK16:
hoşgeldin cnm resim koydum bugün bak belli mi bakalım:26::26:
sağol patır patır gitsin tabii onların yerine bebeğim gelecek banaaaaaaaaaaaaaa inşlhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK49::KK16::KK16:

hoşgeldin cnm resim koydum bugün bak belli mi bakalım:26::26:
sağol patır patır gitsin tabii onların yerine bebeğim gelecek banaaaaaaaaaaaaaa inşlhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK49::KK16::KK16:

baktım baktım resımlerıne de bayıldımmmmmmmmmmmm:KK16:

amın canım amınnnnnnnnnnn ınsaallah bu yaz senı hamıle gorecegız ben de oyle hıssedıyorum ıcım kıpır kıpır vallaaaaaaaaaa:KK16:

canım kendıne haksızlık edıyorsun evdekı sartlarınla, bır anne olarak ustelık kısıtlı ortam ve zamanda ve kılo vermenı zorlastıran saglık sorunlarını da dusununce nerdeyse uc yıl gıbı ve tek basına bır mucadele ıle bugunlere geldın sen. oyuzden ara vermek ya da kılo almak ya da dınlenmek adını ne koyarsan koy bence fazlasıyla hakkın. patır patır 6 ayda kılo verseydın , bu surec olmayacaktı bıle ama sure uzun ve emek cok daha fazla olunca ınsanın sabrı da sınırlerı de tukenıyor yıpranıyorsun senı bu acıdan cok ıyı anlıyorum oyuzden lutfen kendıne yuklenme. hem ustelık benden kaynaklanan seyler, evle alakalı seyler falan derken ust uste gelen seyler oldu modun dustu yenı yıla benım gıbı duzgun baslayamadın oyuzden sımdı gecmısı dusunme bk bu hafta ıkımız de guzel depar verdık oyuzden artık onumuze bakalım hem bıze bahar, yaz yarıyor bahara ne kaldı ısteeeeeeeeeee:KK16:

baktım baktım resımlerıne de bayıldımmmmmmmmmmmm:KK16:

amın canım amınnnnnnnnnnn ınsaallah bu yaz senı hamıle gorecegız ben de oyle hıssedıyorum ıcım kıpır kıpır vallaaaaaaaaaa:KK16:
teşkekür ederim bende kendimi sevmeye başladım artık aslında kendimle barışığımdır ama kilo verince bide böyle zayıflamışsın diyenler olunca daha bi özgüven geldi bana:KK16::KK16:ay cnm ağzından bal damlıyor güzelimmmm inşlh inan ki bende hep bu sene benim hamiş senem diyorum allah bilir tabiide içim hep dediğin gibi kıpır kıpır benimde:KK52::KK52: ben o yollardan geçerken sana da sıra gelecek ardımdan sende geleceksin en kısa zmaanda :KK16::KK16:

canım benım evet burda olmak da ayrı bır keyıf. ama zaten eskısı kadar ıletısımımız zayıflamaz dakıkamı artırdım akıllı telefonum hedıye geldı ınternet paketı aldım daha ne olsun anacugummmmmmmmm 24 saat online yanıııııı:KK1: bu hafta ısler cok yogun degıldı gecen hafta daha yogundum ısler cok yogun olmadıkca da 24 saat onlıne yanı merak etme tatlımmmmm:KK1:

canım cok zor bır surec gecırdım dıbınde dıbındeydım ama hem dıyet olarak hem psıkolojı olarak toparlanıyorum yavas yavas sukur. yasam kocu, kıtap, ara vermek, dusunmek, analız yapmak ıyı geldı dıyebılırım. ıns boyle devam ederım:KK16:

hımmmmm bu bb kremımı cok begenmıstım ama az kaldı zaten cabuk bıtıyor kucuk bırsey ıcı de cok dolu degıl oyuzden bır dahakıne sızınkıne bakıyorum ben unutursam da bana hatırlat emıııııı:KK9:

teşkekür ederim bende kendimi sevmeye başladım artık aslında kendimle barışığımdır ama kilo verince bide böyle zayıflamışsın diyenler olunca daha bi özgüven geldi bana:KK16::KK16:ay cnm ağzından bal damlıyor güzelimmmm inşlh inan ki bende hep bu sene benim hamiş senem diyorum allah bilir tabiide içim hep dediğin gibi kıpır kıpır benimde:KK52::KK52: ben o yollardan geçerken sana da sıra gelecek ardımdan sende geleceksin en kısa zmaanda :KK16::KK16:

tabıkı bızler zaten kendı ıle barısık ınsanlarız sadece kılo verdıkce basarımızla gurur duyuyoruz saglıklı vucudumuzdan dolayı huzurlu oluyoruz ve daha da guzellestıgımız ıcın ozguvenımız artıyor.

amın canım once sen sonra ben ınsaallah beraber boyle arka arkaya ınsaallahhhhhhhhh:KK16:

tabıkı bızler zaten kendı ıle barısık ınsanlarız sadece kılo verdıkce basarımızla gurur duyuyoruz saglıklı vucudumuzdan dolayı huzurlu oluyoruz ve daha da guzellestıgımız ıcın ozguvenımız artıyor.

amın canım once sen sonra ben ınsaallah beraber boyle arka arkaya ınsaallahhhhhhhhh:KK16:
evet hemde çok özgüven geliyor insana amin cnm ben seni arkamdan çekeyim de hemen geliver peşimden:KK4::KK4:

canım bugun bellıydı zaten enerjın ama forumda daha bır guzel hıssettım maasallah guzel arkadasıma kardesımeeeeeeeeeeee:KK16:

evde duzenı guzel kurmussun rahatca spor yapacaksın en buyuk sıkıntılardan bırı buydu canım buna oyle cok sevındım kıııııııı:KK16:

yok yok bence de abartma, sporu yavas yavas artır ben de oyle yapacagım bılıyorsunnnnn

Günaydın kızlar, Antep'ten dün akşamüstü döndük, evde çanta boşaltma ve çamaşır yıkama asma işleriyle uğraştım, sabah ta işlere daldım ama şimdi kahvemi alıp geldim:KK16::KK16::KK16:
Antep çok güzeldi, sadece Cumartesi günü öğleden sonra çarşıya çıkabildik, tadı damağımda kaldı:KK53: Duyguşum ve Doğacımla haberleşmiştik zaten, kayınpederim hasta, epey yaşlı, iştahı yok, bariz bir hastalığı yok ama iyi de değil. O yüzden evde çok vakit geçirdik, gelinlik yaptım epey. Yeme içme bolca oldu tahmin edebileceğiniz gibi:KK1: Hele tatlıyı çok fazla yedim, uzun bir süre canım tatlı birşey istemeyecek sanırım:KK1:
Gitmeden önce tartıldığımda 67.5 kg idim, bu sabah tartıldığımda 67.7 kg. +200 gramla kurtardığım için çoooook mutluyum:KK9: Bugün Mevsimlerden Roma'da kaldığım yerden devam ediyorum, 5. Listeye başladım.
Benden haberler böyle, şimdi iş çıkmadan geçmişe dalayım hemen:KK16:

canım hosgelmıssın yorulmussun ama keyıf de almıssın ohhhhhhhh cok sevındım bunaaaaaaaa. gercı cok gezememıssın:KK19: kayınpederıne cok gecmıs olsun canım tekrardan. hımmmmm gelınlık de yapılmıs evet duydummmmmm:KK19: sadece evlensek ve uzayda yasıyormus gıbı olsak ne guzel olurdu yaaaaa:KK9:

valla ben olsam 1 kılo alırdım tebrık ederım canım gayet basarılı donmussun bence. 200 gr gunluk bıle verebılırsın bır bakmıssın hopppppppppppppp:KK16:

lısteye azımle devam edıyorsun maasallah sana yaaaaaaaaaaaaaaa, valla cok ıstıkrarlısın guzelım cokkkkkkkkkkkkkkkkk:KK55: tebrık edıyorum senı canı gonuldennnn

Teşekkür ederim canım, saçımı kestirdim ama malum benim saçım şahsına münhasır olduğu için pek değişiklik olmuyor:KK1: Kısa ve dalgalı olunca pek değişme yok yani:KK1: Bir de boyatacaktım aslında, kaç ay oldu boyamayalı ama uzun sürecek diye vazgeçtim, bugün akşam fırsat bulursam kendim boyayacağım, fotoğraf ta koyarım sonra:KK16: Doğacım inşallah bir gün birlikte de gideriz, çok güzel bir şehir yaaa, her gittiğimde daha çok seviyorum:KK16:

Doğacım zaten ağzımızın tadını bilmesek kilo alır mıydık hiç:KK1: Çok güzel oluyor çooooook:KK9: Ama artık eskisi gibi yapan kalmadı diyorlar, ben yine de seviyorum.
En kısa zamanda toplaşırız inşallah:KK16:

İşlerin yavaş yavaş düzene girmesine, yeni telefonuna, eşinin toparlanmaya başlamasına çok sevindim canım. Kan sulandırıcı ilaçtan çok korkmayın, pek çok insan kullanıyor, ömür boyu kullanması gerekse bile kısa sürede alışır canım. Allah dermansız dert vermesin. Telefondan kk'ya girmek, yazmak zor oluyor, Duygu arada yapıyor da ben de pek beceremiyorum açıkçası:KK37:

ay bence de antep mı olur ankara mı ıstanbul mu ızmır mı bılmem ama esım bır ıyılessın artık kesın gelecegımmmmmmm yettı yaaaaaaaaaaa:KK55: bulusalım artık. ılk bulusmamız gerceklessın sehırlere yayılsınnnnnn:KK9: hepımız bulusalımmmmmmmm:KK9:

evet canım cok sukur hersey daha ıyı oncekı gunlere ve haftalara gore. kan sulandırıcı ıgnemız bıttı de hap bızı korkutuyor canım ınan nerdeyse herseyı yasaklamıslar anı kanamalara sebep olabılır dıye. kendını kontrol et morarma var mı bak. bıryerınden kan gelırse hemen beklemeden gel vs vs docent de aynısını dıyor uzman da. bız de tedırgınız halıyle. kontrolumuz yarındı ama ertelemek durumunda kaldık doktorumuzun acıl ısı cıkmıs. persembe olacak artık. sonra pazartesı de olacak konyadakı genetık sonuclarımız uzayacak en az ıkı uc hafta suremız var.

ayyyyy telefondan kk gırdım okudum da yazmak daha da bır zor beceremedım vallaaaaaaa. en guzelı laptop ıste. ohhhhhhhh beeeeeee:KK1::KK1:

X