Eski dostlar ile hayata dair her şey

senin gibi ablaya can kurban nesicim yaa yüreğine saglık beni düşünüp de uzun uzun yazdıgın için

gelip de bana açık açık dese sebebini ben zaten hiç dert etmeyecegim ama oturuyorken ben yavaştan gideyim deyince benim şalter attı halbuki diyebilse açık açık tamam diyecegim sıkıntı değil git yani.

kıyaslama konusunda haklısın aslında kolay kolay kıyaslamam kendimi ama işte o sinirle çıktı agzımdan. zaten eğer beyefendi gururundan bir adım atabilirse o zaman bagırdıgım için ve o mevzu için özür dileyecegim yani, haksızsam haksızlıgımı da kabul etmem lazım

ben onu değiştirmek istemiyorum zaten aslında, o kendisi diyor ben ilişkiler konusunda çok eksigim kabul ediyorum senin beni yönlendirmen lazım diye. o yuzden düşüncesizlik ettigi zaman söylüyorum sadece. o da dedigim gibi genelde ikinciye dememe bile gerek kalmıyor da işte açık açık ona yalnız kalınca korkuyorum dedikten sonra bi daha bi daha gitme mi demem lazım yani onu anlamıyorum yoksa onu çok seviyorum asla ayrılmayı istemem o hep benim hayatımda olsun ama işte dün çok kırıldım, bu sefer anlasın istiyorum kırıldıgımı. ben adım attıkça anlamıyor sanki. bu sefer de o adım atsın istiyorum ama ne zaman bunu yapabilir, yapar mı yapmaz mı, yoksa böyle böyle bu ilişki biter mi hiç kestiremiyorum biliyor musun boğuluyormuş gibiyim dün akşamdan beri

Canım benim, bu kadar üzüldüğüne göre seviyorsun sen bu koca kafayı Çalışsan böyle olmaz aslında, şimdi o işte bugün, hem de yoğun bir işi var, düşünmeye bile fırsat bulamıyordur ama sen düşündükçe kızıyorsun haklı olarak. Şu an belki o da seni suçluyordur, bir nevi kovmuşsun çocuğu hem de yemek bile yapmadan
Biraz sabret istiyorsan ama kendini kötü hissediyorsan da adım atabilirsin bence. Bunlar küçük şeyler, seviyorsanız eğer ilişkiyi bitirme noktasına götürmek hata olur. Dediğim gibi, bazen anneni, babanı, kardeşini anlamıyorsun, kısa bir süredir tanıdığın bir adamı anlayamaman ya da onun seni anlayamaması normal. Sen bir sakinleş, doğru olan yolu bulursun zaten

seviyorum tabi ki ya sevmez miyim ama çok kızgınım, beni korktugumu bile bile yalnız bıraktıgı için, bu kadar düşüncesiz oldugu için çok kızgınım adım atmak asla zor gelmez bana bunu küçülmek olarak da gören bir insan değilim, ama bu sefer beklemek istiyorum neslicim. benim de hatalarım var kabul ediyorum ama onunkinden büyük değil, biraz düşünmesi lazımsa buyursun düşünsün. eğer bu sebepten bitirmeye karar verirse zaten olmayacaktır deemek ki zorluyoruzdur, o yuzden biraz beklemek istiyorum. umarım hayırlısı neyse o çıkar karşımıza

Haklısın canım, öyle hissediyorsan beklemekte fayda var. Hayırlısı neyse öyle olsun
Bu arada senin iş durumu ne oldu, var mı bir gelişme? Ofis açmayı falan düşünmüyor musun? Gerçi sizin işte çevre çok önemli galiba değil mi?

ben eski ofisimde devam etmek istiyorum aslında da biraz sıkıntılar oldu, patronumla da bir türlü konuşamadım umre ye gitmiş falan, bu hafta içi arayacagım tekrardan bakalım

ofis açmayı da çok istemiyorum aslında çünkü senin de dedigin gibi çevre lazım ama iş bulamazsam vira bismilllah diyip niyetlenecez bakalım öyle bişeye şimdilik hala evde yatıştayım

İnşallah olur o zaman eski işin, ofisi de istediğin ve hazır olduğun zaman açarsın Evde olmak ta keyifli yaaa Ben 21 yaşında üniversiteyi bitirdim ve o yaz çalışmaya başladım, hala da çalışıyorum işte. Arada 1 sene evde oturdum ve çooook keyif aldım Herkes sıkılırsın diyordu ama ben zaman nasıl geçti anlamadım bile. O yüzden arada iyidir böyle evde oturmak Hem yalnız kalma korkunu da aşacaksın gibi görünüyor bak

yalnız kalma korkumu aşamıyorum ben yaa deli miyim neyim anlamadımm resmen evde garip sesler duymaya başlıyorum, heralde ruhsal sıkıntılarım var

evde oturmak bi yandan iyi insan acayip dinleniyor bi yandan da sanki zaman boşa geçiyor gibi geliyor anlamıyorum bende kendimi ama şuan evdeyim tadını çıkarmam lazım örgü örüyorum film izliyorum internette takılıyorum böyle böyle geçiyor zaman işte bide yalnız kalmasam tam süper olacak da o da olmuyor işte allahtan kardeşimi eğitime çağırmadılar daha onu da çağırsalardı hepten 15 gün yalnız kalacaktım da şimdilik 2 günle yırttım

AYY CANIM BENİM AĞZIM FİYONK OLDU BİDA DE BİDAHA DEEE
TAMAM CANIM ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM YARINDAN İTİBAREN SPORADA BAŞLIYORUM İNŞALLAHH AYIN 19 AZ KALDI BU ARADA NE ZAMANDIR EVDEN ÇIKMIYORDUM ÇIKARSAMDA EŞORTMANLA ÇIKIYORDUM DÜN PANTALON GİYEYİM DEDİM BASENDEN ZOR GEÇTİ BASEN YAPMIŞIMM BE YAAAAAAAA

YAA AKLIMA GELDİKÇE GÖRSEL OLARAK CANLANDIRIYORUM SENİ KRİZE GİRİYORUM AY KUSURA BAKMA KUŞUM AMA ÇOK TATLISIN İNANNN
KIZ BUGÜN EKŞIN OLURSA YAZ BANA EMİ LÜTFENNNNNNNNNNNN
MAŞALLLAH SANAA KARDEŞİM ay bu kelime pek hoşuma gitti hep de emi ağzım aynı böyle şuan
canım bencede yoluna tamam artık diyeseye kadar devam et inan istedigin gibi yicen baktın 1 kg aldın dikkat etcen ben mesela aldım kilo ama telafisi zor değil eskiye göre yoksa taşınma yerleşme dönemimde 70 üstüne çıkardım rahat seni takdir ediyorum ve imreniyorum tabi maşallahımıda hep diyorum
yaa kızmadın dimi okadar güzel ifade etmişsinki bayıldım nurdan resmen gözümde canlandırdımmm

senin koca kafayı ben ne diyim şimdi erkekler geneli böyledir bizim gibi ince düşünmezler ,bence oturup konuş inan bana ben bir çok şeyi konuşarak hallettim bazen 2kere 3 kere aynı konuyu konuştum çünkü seviyordum eşimi sende anlatt konuş ifade et,birde yanlışım varsa düzelt tabiki bir tahmin ama sen böyle cesur,çata çat güçlü bir kızsan bundan dolayı'da bu kız evde durur diye düşünmüşde olabilir bence empati kurun ama yinede bu düşüncede onu haklı göstermezz
Bu arada dün akşamki Facebook muhabbetinize baktım şimdi, bence de çok tatlısııııınnnnnn
ya bak neslide aynıfikirde

ama çok korkmuştum ben yaa duygu beni de güldürdü

Yaa seninki korku filmi değil de korku filmleriyle dalga geçen filmler var ya onlar gibi olmuş işte

aynen katılıyorummmm

yok duyguşum yaa aşk olsun niye kızayımm senin sayende bende güldüm kendi halime yani ama elimde değil korkuyorum işte :18: biraz felaket senaryosu yazıyorum galiba kafamda sonradan çok ürküyorum falan eğer bu akşam da öle şeyler olursa söz ilk sana haber verecem duyguş

inan bana duygu emrah ın ne düşündüğünü bilemiyorum artık ama mazereti yok gibi geliyor. ben çok daha önceden konuştugumda bile onunla ben evde yalnız kalamam evlendikten sonra iş için şehir dışına çıkacak olursan gider annemlerde kalırım diye muhabbet etmiştim. hadi bunu unuttu diyelim kaç kere söyledim ona evde yalnız kalmaktan korkuyorum sen gelirsen kal yada bari geç git die, eğer benm korkmayacagımdan düşündüyse hata yapmış, onun düşünceleriyle gerçekler bir olamıyormuş demek ki

gerçekten çok seviyorum duygu, düşüncesizliği olmasa benm onda gördüğüm yanlış hiç bişey yok. bende konuşark hallettim bugune kadar herşeyi onunla, ama bu sefer inan bana kendimi anlatmak istemiyorum. istiyorum ki bu sefer o adım atsın, bu sefer o konuşmaya çalışsın. normalde sabırsız bir insanım ama bu sefer zorlayacagım kendimi sabır konusunda. umuyorum sonuç ikimiz içinde güzel olur

hoşgeldin güzelimm geçen hafta bayağı yoğundun sen cnm kayıv. görümcen ne güzel umreden gelmişler allah kabul etsin ibadetlerini..doğacım yakında gelicektir aramıza işleri yoluna koyar koymaz...
evet tatlım ya çok komik anlar yaşadım hele o minicik ağzının meme aramasına bayılıyorumamin cnm evet 6 lı rakamları görücem kısmetse hiç inannamıyorum hala ben ki 70 leri bile yıllar önce görmüşken şimdi 60 ları görücem
ah cnm zaten erkekler ve bizler kavgasız yaşayamayız ilalki biri diğerini sinir eder senin kide hak etmiş birazcık ne diye seni bırakıp gitmek istiyor umarım düzelir moralleriniz...

sağol neslicim evet güzel vakitlerdi şimdi özlemeye bile başladım miniği
hiç ama hiç dikkat edemedim diete ama gitmiş oh sevindim açıkçası
sende yeni listenle bol bol kilolar gidecek ne güzel yaza kadar tam fit bi bayan olacaksın şu durumda da sen kilolu değilsin zaten de hani minik kilocuklarından sonra süper olucaksın

gecen güzel geçti sanırımm gerçi film izledim fac. bakamadımm ama ya ben senin yazım şeklini bayıldım çok güzel yazmışsınn

tekrar diyorum erkekler malesef ince düşünmezler ben eşimden biliyorum her erkek aynı olmaya bilir ama geneli öyle güzelim bu onları haklı çıkarmaz elbet adım atmak istemiyorsan atma elbet ama bu ayrıntıyıda unutma onlar bizim gibi değil malesef

amin canım ALLAH nerde varsa gitmek isteyen kutsal topraklara nasip etsin inşallahhh
ben en kısa sürede altılı rakamlara düşeceğinden eminim ,sen harika bir anne olcan nelerle mücadele ettin kolay değil yaşadıkların seni çokkk takdir ediyorum ALLAH beklemelerinin,sabretmelerin karşılığını versin inşallahhh

kızlar kızlarrrrr gelemmi yanağınızdan öpemmi siz aneynizin koynunda ben soğukdan ölemmi

Günaydınn günaydınnnnnn fıstıklarr nasılsınızzzz bakim sabah sabah size harika sesimle şarkı söyleyim dedimmm nedense ben şarkı söyledikden sonra kuşlar göç etmeye başladı sebebi ne acaba neyse günümüz sağlıklı,bol enerjili ,sevimli şahane geçsin inşallahhhhh izmir 3 gündür ilkbaharı yaşıyor hatta kısa kolluyla gezenler bile varmış görümcem söyledi bende biraz sonra çıkıp faturalarımı yatırcam biraz gezeyim yürüyüş yapayım hava alayımm bari ,hepimize keyifli,bol güneşli günlerrrr

Son düzenleme:
herkese günaydıınnnn

duyguş kadar enerjik bir giriş yapamadım ama idare ediverin

dün geceyi olaysız geçirdim şükür ki kızlar ama sabah babam yüreğimi hoplattı bu sefer de burada işleri oldugu için bu tarafa gelmiş eve de uğramak istemiş hem alacakları varmış hem de beni görmek için, tabi ben uyku sersemi bir ses duydum ki kapı zorlanıyor ( bizim kapının arka taraftan kilidi var da o sadece içeriden kitleniyor, dışarıdan da açma kilidi yok ) bi zıpladım yataktan napacam şimdi die, o arada zile bastı zaten babam da kapıyı açtım ama bi payladım adamı insan bi arar söyler ödüm koptu die kardeşim bugun geliyor artık daha olaysız günlerim geçer umarım

emrah konusunda da henuz bi gelişme yok, sizlerin dediklerinizi de düşünüyorum aslında, onlar bizim kadar düşünceli değil o yuzden belki uzatmadan bi msj atabilirim ama emin de değilim. şimdi iş yerinde zaten bi gece olsun da bakacam. onun düşüncelerini bilmedigim için de tereddutlerim var ama her durum bu belirsizlikten iyidir sanırım.

işte benden durumlar böyleee hepinizi öpüyorum kızlar görüşürüzzz

ayy ekşınsız bir gün yok sizdee ama böyle ufak tefek ekşınlar olsun
kaca kafana karşı yumuşamana sevindim sevgi aşk bunlar o kadar nadir bulunuyor ki ya bulduğumuzu yontcaz yada aramaya devam etcezzz sen onu sevginle ilginlee istediğin kıvama getirceksinn
Günaydın kızlar, yağmurlu bir İzmir'den hepimize güzel bir gün dileklerimi yolluyorum İşler yoğun, pek giremiyorum bu ara ama hepiniz aklımdasınız
amanda neslişim gelmiş ama çok yoğunmuş kıyamam sanaaa ben kolay gelsinn canımm dikkat et kendineee

günaydınnn neslişiminde dediği gibi yağmurlu bir izmir sabahından çorba ve uyku havası bende bütün gün keyif yapcam işallahhh..
umarım herkez iyidir sağlıklıdırr. doğadan haberler şöyle dün doktora dikişleri alınması için gitmişler meger eşi damar tıkanıklığı olmuş kan pıhtısı ameliyatlar'da olurmuş , 24 saat hareket yasakmış pıhtı ciğere kaçabilirmiş kontrole göre hastaneye yatabilirmiş 1 yıl düzenli hap kullancakmış diğer ameliyat ertelenmiş tüm yan etkiler ve agrılar bu damardan dolayı olmuş aynı gün eve dönmüşler büyük tehlike atlatmışlar hatta ölümle bile sonuçlanırmış bu genelde ameliyattan sonra görünebilirmiş damar tıkanıklığı olunca kan pıhtılaşırmış kan pıktılaşınca ciğere kaçarmış ve sonuş ölüm olurmuş , oyy kızlarrr doğanın başına gelen şey ne kadar üzücü çok üzüldümm ALLAH eşine şifa versinn inşallah arkadaşımada güç kuvvet versin bu gün eşi evde kalmış doğa işe dönmüş zor yaaa kıyamam 2014 ters başladı ona umarım herşey yoluna girer çok özledim varlığını kuşlar gibi cıvıldamasını

kızlaarr günaydıınnnn

izmir de yagmur varmış, valla sakarya günlük güneşlik ama regl olmuşum, bugun normalde çarşıya gidip turlama planlarım vardı ama bu karın ağrısıyla koltuktan kalkabilirsem şanslıyım :18: yine çok ağrılı geçecek daha ilk saatlerden belli etti kendini

duyguşum emraha karşı biraz senin sözlerin sayende yumuşadım aslında. dün demiştin ya erkekler düşünemez die, bu sözünü düşündüm ve sana çok hak verdim. o şimdi benm aniden parlamama kızgın onun keyfini beklersem çok beklemem gerekecek, dedim en iyisi bi adımı ben atayım, haksız oldugum taraf için özür dileyim de ona hiç olmazsa neye kırıldıgımı anlatabileyim. ki tahmin de ettigim gibi baştan bi sen bi anda sinirleniyosun öle şey mi olur falan die atar yaptı ama sakinse konuşarak önce onu yumuşattım sonra da çat çat neye kızdıgımı söyledim ona. kendince sebepleri varmış guya daa dedim o zaman söyleyeceksin bana, hiç bişey paylaşmadan bu iş olmaz, falan filan işte.. velhasıl kelam en sonunda ya benden özür dile yada bana çiçek al dedim, o da çiçek alırız dedi özür de dileyemiyor paşam ama neyseki hatalı oldugu kısmı anladı, bundan sonra yapmayacagını da söyledi, ki bu konuda emraha güveniyorum o yanlış yaptıgını söyledigi şeyi mutlaka düzeltir yani anlayacagınız mutlu son

benden havadisler böylee, sizler de iyiymişsiniz sanırım canlarım, bitek doğacıgıma çok üzüldüm ona da heemmeennn msj atıyorum Allah beterinden korusun valla çok kötü sonuçlar olabilecek bişeyi ucuz atlatmışlar, Allah birbirlerine bagışlamış demek ki

artık kötü günler bitsin de filizim yeniden aramıza en güzel neşesiyle gelsin inşallahh

öptüm hepinizi canlaarrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…