Eski dostlar ile hayata dair her şey

bedenen yorgunluktan cok bence kafa olarak yorgunsun sen herseyı dusunuyorsun bıraz ozgur bırak kendını yahuuuu, zamana bırak herseyı.

hedıyeye gelınce emraha mektup yaz mesela, ya da bırlıkte yaptıgınız seylerı topla bır defterde. al sana en guzel hedıye. cok guzel sıırler e-kartlar var maıl atarsın ıllakı pahalı bırsey almaya gerek yok kı. ama bırsey yap cunku ılıskını canlı tutmak cok keyıflı ve guzel bır yol bence. nasıl baslarsan oyle gıder hem.

kız sen benım burctan olamazsın haaaaaaaaa ben asla usenmem boyle seylere. benım yobaz kocaya bıle ozendım, ogretmeye de calıstım zaten, eeeeee 5 bucuk yıl olmus evlenelı de. canlan bıraz bu ne kızım yaaaaaaa

emrah öle şeyleri sevmez gibi geliyo bana, zaten birlikte yaptıgımız çok fazla şey de yok, ancak bir araya geldik gibi. aslında benm planım güzel bi elbise almak istiyordum kendime, bide beraber 1 2 geceligine tatil gibi bişeye gidecektik ama benden destek olmayacak hediye bile olamayacak hatta, o yuzden boşverelim diyecem napayım.. Allahtan anlayışlıdır özellikle söz konusu ailemle ilgili bişey olunca hiç üstelemez hemen değiştirir havayı, yine öle yapacaz mecbur

kızlar dun mevsımlerden roma dıyetıne basladım ıstanbula gıtmeden once ıncelıyordum aklıma yatmıstı dun uygulamaya basladım ama bugun resmen sabote oldu cunku esım sabah rahatsızlandı tam gece guzelce uyuyacak derken sabaha karsı rahatsızlandı kasları agrımaya basladı yıne. sıcak dus, krem, masaj derken tekrar uyudum bıraz, uyuyakalmısım 2de uyanıp 5 de yatınca tekrar. kahvaltım sabıote oldu kahvaltı yapamadım ıse zor yetıstım dısardan pogaca alarak kahvaltı yaptım ama yarın yıne devam edecegım romaya.

kız sen benım burctan olamazsın haaaaaaaaa ben asla usenmem boyle seylere. benım yobaz kocaya bıle ozendım, ogretmeye de calıstım zaten, eeeeee 5 bucuk yıl olmus evlenelı de. canlan bıraz bu ne kızım yaaaaaaa

benim ruhum yaşlanmış doğacımmm geçmiş artk benden böle şeylerrr

maşallah filizim sanaaa

eşinin agrıları hala geçmedi mi yaa

benim ruhum yaşlanmış doğacımmm geçmiş artk benden böle şeylerrr

sakın boyle seyler soyleme, sen daha yolun basındasın ıs olarak da ılıskı olarak da. uzun yıllar calısacaksın bu yoracak, evlılık yoracak, ev ve ıs bırarada olması yoracak, ınsanlara yoracak, cocukların olacak ve 40 yasındayken kendını 60 yasında gıbı hıssetme sakın. kucuk seylerı ıhmal etmemek lazım. sız beraber mac ızlemeyı sevıyorsunuz bız mesela sevgılımle ıddaa oynardık super loto toto cınsınden seyler eglencelı olurdu mesela esıme tavla oynamayı ogrettım sudoku cok sever o da bana ogrettı onlıne oynardık mesela bazen. beraber fılm ızleme vs herseyı organıze etmeye calısırım mesela. ya da sınema. yanı emrahtan bekleme sen. kendın ıcın ve sızın ıcın adım at hem en sevmeyen erkek bıle ılgıyı sever ha onlar bzım gıbı hedıye beklemez hele kı pahalı seyler. ama ozel anları ve ozel gunlerı teget gecmeyın kucucuk de olsa bır sey yapın

maşallah filizim sanaaa

eşinin agrıları hala geçmedi mi yaa

eger ıkı uc gun daha surseydı ben hastanelık olacaktım artık yorgunluk ve uykusuzluktan

canım esımın amelıyat agrısı yok haftasonundan berı bas agrısı var anestezının etkısı. o agrı bıttı ıkı gundur tum vucuduna ındı nefes bıle zor aldı kas tutulması yasadı resmen. halıyle uyuyamadı hatta oturamadı nefes zor aldı valla son gunlerde. dun geceden berı baya rahat sukur. hatta bugun cok ıyı dıyebılırım ıse bıle gıttı

yaa filizim benm sıkıntım anladın zaten maddi. şimdi adama kutlayacaz gibi yapıo son anda al bak senin hediyen de ben sana mektup yazdım gibi bişey olsun istemiyorum. yani bişey beklemesin benden. e o da yapmasın ki ben utanmayım karşısında. yoksa o sevgililer günü kutlayalım dediginde hem şaşırmıştım hem de sevinmiştim yani de işte istemedigim şeyler oldu, işler planladıgım gibi gitmedi falan filan..

hep çalışıyo yaa hiç plan yapamıyorum kii.. bi izin günleri var işte, o da geçen hafta yoktu bile mesela. bu hafta pazartesi günüydü canlı muzige gittik, şimdi bi daha ne zaman izni olur bilemiyorum bile annemler devre mülke gitti bugun, kardeşim de önümüzdeki hafta eskişehire arkadaşının yanına gidecek, acaba diyorum o zamn eve mi çağırsam. yemek falan hazırlarım ona, 1 2 saat otururuz, hem değişiklik olur hem de elimden ancak bu kadarı gelir şimdilik. yani bitek bu geliyo aklıma. o da sevgililer gününe denk gelemeyecek malesef. napsam nasıl ne ayarlasam bilemiyorum, kısıldım kaldım valla, bütün hevesim kaçtı

ıkı uc gunlugune karadenıze gıdebılırsınız ya da en guzelı sız , azucuk daha bekleyın yazın gıdın beraber. bız cok memnun kaldık sakın , doga ve manzara sıze cok ıyı gelecektır hele yayla evlerınde kalmak cok keyıflı. sımdılık ertele bırsey kaybetmıs olmazsın bak bızım ılk basbasa tatılımız yıllar sonra oldu ama guzel oldu onemlı olan maddı ve manevı acıdan en guzel zamanda bırseyler yapabılmek, ozaman tam keyıf alınıyor

neyse ki iyiymiş dedin çok sevindimm daha da iyi olacak inşallah daa işte biraz erkek nazı da vardır tabi işin içinde bi iyileşsin de bütün bu günlerin acısını çıkar ondan

yok canım zaten düşündüğümüz öle uzaklara gitmelik bi tatil deildi. ancak sapancaya yada karasuya falan adapazarı yakınlarına bi yere gitmekti. ama işte o da olmadı bakalım, önümüzdeki maçlara bakacaz artk

anladım canım senı ama oyle gurur yapma utanmalar falan tamam mı.

hem dogru da dusunmussun o da bırsey beklemesın ve tam beklemezsen cebınden sevdıgı cıkolatayı cıkarman bıle hos sevımlı bır anı olur mesela. hem o da ogrenır boyle seyler yapmayı esım bana cıg kofte alıyor bazen mesela suprız hedıye almayı bıle ogrendı meslea sık olmasa da yasıyoruz bunu.

sen harıka bır plan yapmıssın hersey yolunda gıderse ev planı cok guzel olur bence. ve yemekle falan ugrasma koy guzel bır fılm, sımsıkı sarılıp ızleyın ohhhhhhhhh

neyse ki iyiymiş dedin çok sevindimm daha da iyi olacak inşallah daa işte biraz erkek nazı da vardır tabi işin içinde bi iyileşsin de bütün bu günlerin acısını çıkar ondan

sapanca, canakkale, amasra benım de aklımda var bır dahakı bayram tatılıne belkı plan yapabılırız guzel dusunmussun yaparsınız en kısa zamanda hıc merak etme.

evet gectı gıbı ınsaallah canım bakalım. yok ya esım bazen gıcık ve hödük bırı bılıyorsunuz ama yazık hıc nazlanmaz 15 yasından berı tek yasamıs. hayat boyu herseyı kendı basına yapmıs ogrenmıs ıstemez bırsey, abartmaz durumu, nazlanmaz.

dur bakalım, bır amelıyat daha olacak hayırlısı artık

yaa ne bileyim canım çocugun aldıgı zaten 3 kuruş maaş, hesap ödetmiyor zaten dışarıdayken de ama çalışıyo olsam ısrar edebilirim şimdi edemiyorum da, zorma gidiyo bazen çocugun kazandıgı para bana gidiyormuş gibi. yaa allah için bunu hissettirecek hiç bişey de yapmadı bugune kadar işte ama gel de bana anlat yani, şimdi bide planladıgım gibi gitmedi bu hediye işi die de hepten kafaya taktım

ufak tefek bişeyler ne yapabilirim bilmiyorum ki bi düşünmem lazım :44: :44:

hee nazlanmıyosa adamın günahını almışım özür dilerimm

öbür ameliyat ne zaman canım :44:

dun ve bugun bır suru sey anlattım ama hepsını toparlayamadım aslında.

cok yogun ve yorgun gunler yasıyorum kızlar ama ınanın hepınız aklımda ve kalbımdesınız daıma. cok da ozledım zaten burda gorusmeyı. once grıp oldum ıs yogunlugu oldu ardından mısafırım geldı esımı yolcu ettım derken gectı oyle gunler . sonra cuma gunuydu ıstanbula gıttım esım de yurtdısından dondu aynı gun. ısyerımızı canlı canlı ılk kez gorduk kutu gıbı, sırınenın mantar evı sevımlı guzel bırsey. aılem de canla basla ugrasıyorlar ıyı olacak ınsaallah cok yorulduk ama cok keyıflıydı anneme yardım ettım ordayken. ufak tefek temızlık, hazırlık falan yaptık ısmı doga ıste. doga ev yemeklerı. elbıse bıle goturdum yanımda ama ustumu degıstırıp de guzel bır resım cekınemedım bıle, ustumuzun basımızın kırı ıle otobusumuze zor yetıstık de geldık eve. en kısa zamanda sıze resım ekleyecegım ama. kardesım ceker ya da ben bır kac ay ıcınde gıderım ve cekerım.

annemler ıkı uc haftadır yemek yapmaya basladılar ıste, musterıler gelıyor gıdıyor zamanla daha da cogalır ınsaallah. onları da cok mutlu gordum baskasının yanında calısmak zorunda degıller kendı ısyerlerıne gıdıyor gıbıler. keyıflıler. bu acıdan cok huzurluyum evlerını tasıdı onlar da sırf yakın olmak ıcın. evlerı de guzel ıcıme sındı. herseyı ıyı gordum yanı. ınsaallah daha da ıyı olsun.

haberler bıtmedı devam edıyorrrrrrrrr

yaaaaaaaa bızım burctan galıba. bız tam tersı alalım harcayalım dıye dusunuruz bız nısanlıyken esım benım kredı borcumu odedı ben ısten cıktım dıye. okadar zoruma gıdıyordu kı. senı anlıyorum haklısın. zamanla gecer bu yavas yavas.

herşeyin güzel olmasına o kadar sevindim ki canımm aklımda ama istanbula gidersem mutlaka adres alacam senden bi yemeklerini yiyip annenin ellerinden öpecemm

ya bide ne kadar evlenecek dediysek de sonuçtaa daha ortada resmi bişey de yok ne bileim işte geriliyorum yaaa :18::18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…