Eski dostlar ile hayata dair her şey

kızlar esım bugun pek rahatsız. hem onu yatırayım hem kendımı cunku ben de 3ten sonra uyuyamadım esım rahatsızlandıgı ıcın.

yarın mısafır gorunmuyor cumartesı aksam var en yakın. oyuzden gecmısı cevapladıgıma gore hem kendıme daır haberler hem de menuler ıle yarın aranızda olurum yıne merak etmeyın

cok ozlemısım zaten sızlerı, doyamadımmmmm kaynatmaya gelırım yıne yanıııııııııııı:KK1:

kendınıze cok ıyı bakınnnnnnn sızlerı cok sevıyorummmmmmmmmmmm:KK16:
iyi geceler canımm bende ütüye dalayımm bari :KK14::KK14::KK14: ya gidip yatsammı acaba ay üşendimmm
neyse çok iyi oldu bugünn umarım sürekli yaparız böylee iyi gecelerrrr

kızlar esım bugun pek rahatsız. hem onu yatırayım hem kendımı cunku ben de 3ten sonra uyuyamadım esım rahatsızlandıgı ıcın.

yarın mısafır gorunmuyor cumartesı aksam var en yakın. oyuzden gecmısı cevapladıgıma gore hem kendıme daır haberler hem de menuler ıle yarın aranızda olurum yıne merak etmeyın

cok ozlemısım zaten sızlerı, doyamadımmmmm kaynatmaya gelırım yıne yanıııııııııııı:KK1:

kendınıze cok ıyı bakınnnnnnn sızlerı cok sevıyorummmmmmmmmmmm:KK16:

iyi geceler canımm bende ütüye dalayımm bari :KK14::KK14::KK14: ya gidip yatsammı acaba ay üşendimmm

o halde sana da kolay gelsin veyaa iyi dinlenmeler duyguşummm :KK16::KK16:

Çok güzel oldu, en kısa zamanda yine yapalım:KK16::KK16::KK16:
O zaman herkes dağıldığına göre ben de çamaşırları asıp yatayım, yarın yoğun bir gün olacak:KK53: Herkese iyi geceler, tatlı rüyalar:KK16::KK16::KK16:

canım benim sendende güzel haberler gelir inşallahh nedense sanki bir kız yakınlardaa gelecek gibime geliyor o kadar sevincemki kız yada erkek fark etmez hayırlı bir evladın müjdesini en kısa sürede verirsin inşallahh..

bu arada kız kardeşini tebrik ederim ALLAH analı babalı büyütsün inşallahh...
amin cnm sağol dualarınız yeter bana :KK16:
Günaydınn ıssız topigin sessiz sakinleri nasılsınız bakem,doğum günü kızı uğramamış dün umarım harika bir gün geçirmiştir neslişim..

ben bugün yerden kırıntı bile almıcam yani almamaya gayret etcem:KK37: tüm gün keyif yapcam inşallahh yarın dibine kadar temizlik cuma günü yaklaşık 13 kişilik bir kafile bekliyorum evime :KK9::KK9::KK9: halamlar kuzenler ve bebekleri gelecek misafiri geçtimde tüm çocuklar evde yaramazlıkda sınır tanımıcaklarrr :KK37::KK37::KK37: oyy benim oğlanda bir yaramaz kızlarrr valla anamı ağlatıyor son günlerdee :KK53::KK53::KK53::KK53:

kızlar dün oğlumu parka götürürken birden esti evime bir araştırma hastanesi yürüme mesafesinde hadi gideyim diyetisyen bölümüne dedim ve gittim önce dahiliye bölümüne gidip muayene olmam lazımmış onun içinde 15 gün önceden randevu almam lazımmış dün akşam internetten aldım şubatın 19 'da randevum var hadi bakalım ilkkez diyetisyene gitcem umarım iyi bir doktora denk gelirim en azından pko'lu halime uygun bir liste olur bu arada 62.5 kiloyum ve yaklaşık 7.5 kg vermem lazım bölgeselde zayıflamam lazım şu eliptiğimi satmaz olaydım çok pişmanımm çok neyse kızlar regliyim sancım varr hepimize keyifli günler dilerim:KK16::KK16::KK16:
ooo misafirlerin gelecekmiş yapacakalrının bir kısmını gördüm bayıldım elelrine sağlık hamarat seni...
dietisyene gdeceğine sevindim cnm inan ki doğru beslenmeyi bilmiyormuşuz çok ii olur kilo veremen için değilde bari nasıl dengelemen gerektiğini öğrenirsin yoksa sen kilolu değilsin yani....:KK34:
ayy allahımaaa şükürr düzeltiyor cemremm :KK16: gerçi bende düzeltiyorum kendimi, eskisine göre daha az dırdırcıyımm mesela. normalde 1 gün sabah günaydın msj ı atmasa binerdim tepesine takılmıyorum artk öle şeylere. anladım ki ben takılmayınca o daha çok çabalıyor bazı şeyler için. böle böle anlaşmanın yolunu buluyoruz :KK31: :nazar::nazar:

o doktor için de çok şey var aklımda da neyse hiç birini söylemeyecem, allahından bulsun inşallahh :KK47::KK47:

öncelikle kız kardeşinin bebegi hayırlı uğurlu olsun cemrem :nazar: Allah analı babalı büyütsün inşallahh :nazar::nazar:

vee Yüce Rabbim en yakın zamanda önce sana ve doğa cıgıma sonra da tüm isteyenlere nasip etsin inşallahh :KK16: güzel haberlerini bekliyoruz kuzum :nazar:

güzel dinlenmeler sana duyguşumm, bugnku enerjiye baya bi ihtiyacın olacak sanırım :KK1::KK1: yarın ve öbür gün içinde şimdiden kolay gelsin :KK16:

doktor konusunda da genelde vucuttaki yag oranına göre diyetisyene yöneltiyorlar sanırım, eğer senin vuucudunda normalin üstünde yag çıkmazsa sevk etmeyedebişlir diyetisyene ama bi dene bakalım :KK34: güzel sonuçlar çıkar inşallahh :KK16::KK16:
çok ii cnm sen fazla takılma bak o neler yapar sana ..
amin cnm sağol yarın gidip görücem kısmetse minik yeğenimi:emir_bebek: sağolun dualarınız la bende anne olacağım inşlh birgün....
Kızlar hepinize kocaman bir merhaba diyorum:KK16::KK16::KK16: iki gündür garip bir yoğunluk ve koşturmaca vardı, dün bir ara girdim ama acilen çıkmam gerekti, sonra da giremedim tekrar. Bugün de öğleden önce aynısı oldu:KK8: Şimdi fırsat bulmuşken dalayım dedim:KK1: Doğum günü kutlamalarınız için çoooook teşekkür ederim, nice yıllar birbirimizin yeni yaşlarını keyifle kutlayalım inşallah:KK16::KK16::KK16: Duyguşum beni ayrı mutlu etti zaten:KK17: sesini duymak:KK24: çok keyiflendirdi beni dün, canım arkadaşım:KK16::KK16::KK16:
Listeye uymaya devam ediyorum, ufak tefek farklılıklar olabiliyor, tabi bir de dün epey liste dışına çıktım ama özel günlerde olur böyle şeyler deyip üstünde durmuyoruz:KK1:
Hızlıca yakın geçmişe baktım; öncelikle Cemrem'in bir yeğeni olmuş, kutluyorum, Allah analı babalı büyütsün canım, en kısa zamanda senden de güzel haberler alacağız, hepimizin içine öyle doğuyor:KK16::KK16::KK16:
Duygucuuummmm temizlik olayını kontrol altına almışsın, çok sevindim canım:KK16: Bugün dinlenme günü ilan etmişsin, sefan olsun arkadaşım, Cuma günü hakikaten kalabalık bir grup geliyormuş, Allah kolaylık versin, eminim 4 4'lük ağırlarsın sen:KK56: Çocuklar birbirini bulunca fena coşarlar, normal:KK55: Diyetisyene gitmeye karar vermişsin, iyi yapmışsın canım. Sonuçta özel bir durumun var, belki bilmediğin ve dikkat etmediğin şeyler vardır, öğrenmiş olursun böylece. Kilona bakıp seni kovabilir de hazırlıklı ol:KK1: Ben de bugün yıllık kontrol için kan testi yaptırdım, sonuçları yarın alacağım. B12 de bakılacak, inşallah artmıştır artık.
Nurdancım koca kafasıyla meşgul gördüğüm kadarıyla:KK1: hep güzel haberler alalım senden inşallah:KK16: Bu arada babana geçmiş olsun canım, maalesef artık her doktora güvenilmiyor, hele bu gibi durumlarda 2-3 doktorun fikrini almak lazım galiba.
Filizcimle iletişim halindeyiz, yoğun ama kafa olarak gayet iyi durumda:KK16: En kısa zamanda burada da görmek istiyoruummm:KK16:
teşeküür ederim güzelim benim inşşş..
umarım kan testi sonuçların da gayet güzel çıkar b 12 de yükselmiştir...:KK34:
devlet hastanesınde olmasına ragmen cok guzel ılgılenen bır doktor kesınlıkle. esranın da psıkologu boyle ıyıydı devlet hastanesınde boyle doktorlara denk gelmek buyuk bır sans gercekten. detaylı ve guzel ılgılenıyor cok takdır ettım sen de cok basarılı devam edıyorsun ne dıyım cok guzel haberler canım. tebrık ederım senııııııııııı:KK9:
cnm devlet hast. değil özel hast. gittiğim dietisyen
hoşgeldin cnm benim nasıslın gayet neşeli gördüm seni yani yazılarından anladığım kadarıyla:KK1::KK1:
hep böle enerjik ve neşeli ol :KK54:
ben de gelmısken bır soru sorayım epeydır aklımdaydı.

cok ısteyıp de alamadıgınız kucuk seyler neler ????????**
aslında birden fazla var benim bu aralar:KK1:
1 mikrodalga fırın çok istiyorum eşim hep yan çiziyor:KK14:
2 biraz pahalı ama ehliyet onuda yan çiziyor eşim:KK14:
bır soru daha var aklımda.......

en cok sevdıgın ınsan kımmmmm, ısım vermenıze gerek yok baglılık derecesını de soyleyebılır mısınızzz ???? ben bugun bunu dusundum de.
annem :2::KK43::KK14: herkesi seviyorum ama annem gibisi yok olamazz....
genel istek üzerine yarınki menüde mercimek köftesi var

rus salatası
mercimek köftesi+ marul+limon
portakallı kurabiye
kırpık(peynirli)
baklava yufkasından patatesli börek
profeterol
ev yapımı limonota
çay+kahve+nescafe :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

yaaa benim içim rahat etmez kör olasıca tozlar geliyor birde malum oğlan ben sdiliyorum o elliyor parmak izi camlarda dolaplarda
bana da tabk koy geliyorummmmm:KK55::KK55:
elelrine sağlık cnm bunları görüpte diet mi kalır bende:KK9::KK9:
cemrecıgım gozunuzaydın ALLAH hayırlı bır omur versın ınsaalla bebıse. en kısa zamanda senden de haberler alacagız ınsaallah ve benım ıcımden de aynı sey gecıyor duygu gıbı. kızın olacak dıye dusunuyorum bızlerı haberdar et ınsaallah hakkınızda hayırlısı olsun canım, aklımdasın duamdasın su an senı ıyı anladıgım ıcın.
sağol güzelim benim agzınızdan bal damlıyor sizin yahuuu
evettttttttttt ben de kzı istiyorummm pembiş pembiş kokoş kokoş olsun anası gibi:KK9::KK9::KK52::KK52::KK52:
heee horrorr dedin beni kaybettin duıyguşş :KK53::KK53:
evet cnm bende sevmem:18::18:hayatımda hiçççç korku flimi izlemedim izleyemem de zaten:KK53:

bu arada benim eşim bugün test verdi ama spermlere bakmak için değil sperm analizi ve hücrelere bakılamsı için fish testi verdi sonucu 15 gün sonra alıcaz eğer orda hücreler çok çıkarsa onalrla bile tüp bebek denene biliyormuş bekliyorum 15 gün sonrasını:26:
ve ben yarın akrdeşime gidicem pazara kadar ordayım ilk yeğenimde kalmadım yanında ama şimdi doya doya kalırım inşlhhh
pazar akşamı görüşmek üzere:KK54:

bu arada benim eşim bugün test verdi ama spermlere bakmak için değil sperm analizi ve hücrelere bakılamsı için fish testi verdi sonucu 15 gün sonra alıcaz eğer orda hücreler çok çıkarsa onalrla bile tüp bebek denene biliyormuş bekliyorum 15 gün sonrasını:26:
ve ben yarın akrdeşime gidicem pazara kadar ordayım ilk yeğenimde kalmadım yanında ama şimdi doya doya kalırım inşlhhh
pazar akşamı görüşmek üzere:KK54:

cemrem canım benım ınsaallah sonuclar guzel cıkar da hemen tedavın olur ve bılmıyorum oyle olacagını hıssettım ınsaallah boyle haber alırız senden. hem nasıl ıyuı gelır hepımıze bılıyormusun. umudun adı olursun hepımız ıcınnnnnnnn:KK16:

yıgenını koklayarak guzel ve keyıflı gunler gecırırsın ve guzel haberler ıle donersın ınsaallah aramıza. kucagına aldgın bebıs sana ugur getırsın ınsaallah

amin cnm sağol dualarınız yeter bana :KK16:

ooo misafirlerin gelecekmiş yapacakalrının bir kısmını gördüm bayıldım elelrine sağlık hamarat seni...
dietisyene gdeceğine sevindim cnm inan ki doğru beslenmeyi bilmiyormuşuz çok ii olur kilo veremen için değilde bari nasıl dengelemen gerektiğini öğrenirsin yoksa sen kilolu değilsin yani....:KK34:

çok ii cnm sen fazla takılma bak o neler yapar sana ..
amin cnm sağol yarın gidip görücem kısmetse minik yeğenimi:emir_bebek: sağolun dualarınız la bende anne olacağım inşlh birgün....

teşeküür ederim güzelim benim inşşş..
umarım kan testi sonuçların da gayet güzel çıkar b 12 de yükselmiştir...:KK34:

cnm devlet hast. değil özel hast. gittiğim dietisyen
hoşgeldin cnm benim nasıslın gayet neşeli gördüm seni yani yazılarından anladığım kadarıyla:KK1::KK1:
hep böle enerjik ve neşeli ol :KK54:

aslında birden fazla var benim bu aralar:KK1:
1 mikrodalga fırın çok istiyorum eşim hep yan çiziyor:KK14:
2 biraz pahalı ama ehliyet onuda yan çiziyor eşim:KK14:

annem :2::KK43::KK14: herkesi seviyorum ama annem gibisi yok olamazz....

bana da tabk koy geliyorummmmm:KK55::KK55:
elelrine sağlık cnm bunları görüpte diet mi kalır bende:KK9::KK9:

sağol güzelim benim agzınızdan bal damlıyor sizin yahuuu
evettttttttttt ben de kzı istiyorummm pembiş pembiş kokoş kokoş olsun anası gibi:KK9::KK9::KK52::KK52::KK52:

evet cnm bende sevmem:18::18:hayatımda hiçççç korku flimi izlemedim izleyemem de zaten:KK53:

ınsaallah dualarımız kbul olur ınsaallah sana sans getırırız canım.

ayyyy mıkrodalga ve ayaklı sarjlı supurge ben de ne zamandır dusunuyorum aslında ama soruma daır ılk dusuncem topuklu ayakkabı oldu ıste duygusal olarak cevapladım maddı olarak cevaplayınca akıllı telefon dahıl lısteye cok sey ekleyebılırım aslında:KK1:

ehlıyet ben de cok planladım ama maddı durumdan cok, pratık ımkanım olmadıgı ıcın erteleyıp duruyorum ınsaallah hepımızın bu ısteklerı gerceklesır canım.

ayyyyyyyyyy ınsaallah pamuk seker gıbı olur ıste sen pembıs pembıs gıydırınceeeeeee:KK16:

demek ozel hastane ? hangı hastane ? ısmı ne doktorun ?

cok yorgunum cok yogunum ama ıstanbula gıtmeden once ruhen berbattım oyuzden sanırım neselı ve ıyı oldugum dogrudur canım.

anneler baska tabıkı . mekanı cennet olsun ınsaallah, guzel ve hayırlı bır omurden sonra annecıgıne kavusur ve sonsuza kadar ayrılmazsın ınsaallah canım

ben de haftasonu utum var eger ev dagılmazsa bu hafta hıc temızlık de yapmayacam valla. gercı cumartesı aksam mısafır gelecekmıs cocukları var ev dokulur galıba.

iyi uykula rcanıcmımmm :KK16::KK16: ufak bi ihtimal köye gitme durumum var yarın akşam ama gitmezsem mutlaka buradayım, öpüyoruummmm :KK16::KK16:

:nazar::nazar: şansın bana da geçer inşallah canım :KK16::KK16:

ınsaallah canım aıle olarak esımın aılesı gıbı aılesı olur ınsaallah

tamam koyden sonra gorusuruz artıkkkkkk ıyı eglencelerrrrrrr

dicek çok şey varda geri gidiyorr canımm

evet kırpık çok güzel benim fayanslar siyah o yüzden mürdüm çok güzel olduu en kısa sürede görcen canımm

sen soyle soyle, ıster telefondan yaz ıster buraya ama ıyı kotu ne varsa ıcını dok canımmm, kendınle alakalı benımle alakalı ne varsa ıcını dok benceeee:KK16:

evet sıyaha cok yakısmıstır murdum kesınlıkleeeeeeeeeee.

en kısa zamanda gorurum ınsaallah canım, hersey bır yoluna gırsın gelecegım de, sureklı bır engeller cıkıyor ama ınsaallah guzel bır ızmır baharında , sahılde yuzyuze bakarak gulumserız sen, ben ve neslıııııııııı:KK16:

he farkettımmmmmmmm tum topıklerde gezmıssın vallaaaaaaaaaa:KK1: napıyon bakemmmmmmmmmm

çok canım sıkılıyo benimmm :KK14::KK14: depresyonda mıyım neyin anlamadımm :KK14::KK14: bütün gün bilgisayar başında oturuyrum forumda herkes sataşıyorum falan çok yalnızım beennnn :KK14::KK14::KK14:

yaa ben biraz gazla çalışan bi insanımm, yani nasıl diyimm karşı taraf yaparsa bende yaparım yoksa hemen hevesim kaçar :44: emrah da 10 ay oldu daha bi kere çiçek almadı, yada öle aşırı bi romantizmini görmedim. hee şükür kii ilgisini sevgisini belli eder, şüpheye düşürtmez beni ama romantik deil, öle de kabullendim onu sanırım :44: o yuzden bi beklentim olmuyor ondan bu konularla ilgili. ama kendiliginden dedi sevgililer günü için işte, enteresan geldi bana da :44: bilmiyorum onun tavırlarına göre bakacagım sanırım bu romantizmlik durumlara :KK34:

hmm o zaman ayda 1 tane falan olarak deneyebilirim sanırım bu filmleri :KK1::KK1:

ben de oyleyımdır aslında bana gaz verılırse her konuda yapamayacagım sey yoktur ama zamanla bazen ınsanlardan bırsey beklememeyı ya da ınsanları egıtmeyı dıyeyım ogrenıyorsun galıba ve emın ol guzel sonuclar doguruyor zamanla o da ogrenıyor alısıyor bu sekılde hem ıkızler burcu erkegını cok ıyı tanırım zamanla romantık yonunu ortaya cıkarır gordukce, alıstıkca bunlara. ıkızler burcu erkegının sevgısı de ılgısı de romantızmı de zamanla artar emın ol. hayatımda en ıyı tanıdıgım burctan erkek olarak. o yuzden sen sımdılık daha verıcı olan taraf ol, daha koşan gıbı. bak sonra nasıl degısecek. dedı dersın bana:KK1: erkekler genelde boyledır ama ıkızler burcu ıse tam boyledır:KK34:

çok canım sıkılıyo benimmm :KK14::KK14: depresyonda mıyım neyin anlamadımm :KK14::KK14: bütün gün bilgisayar başında oturuyrum forumda herkes sataşıyorum falan çok yalnızım beennnn :KK14::KK14::KK14:

dur ben sana guzel bır ıs vereyım.

her gun uc sayfa duygularını anlatacaksın yaptıgın seylerı de anlatabılırsın yanı ıcınden ne gelıyorsa. hıc dusunmedıgın farketmedıgın seylerı farkedeceksın bu sekılde. yazdıktan sonra yırtıp atacaksın bu sekılde o kagıtta yazdıgın kotu duygular varsa onlardan kurtulmus olacaksın hafıfleyeceksın benım yasam kocu yaptırıyor bana.

okul bıttı ıse basladın proje vardı sımdı bunlar yok dıye canın sıkılıyor bence. planlar yapmak ıstıyorsun onları da zamana bırakıyorsun halıyle. ogrencılıkten sonrakı bosluk donemı bosluk hıssı bu. ben de yasadım

ben de oyleyımdır aslında bana gaz verılırse her konuda yapamayacagım sey yoktur ama zamanla bazen ınsanlardan bırsey beklememeyı ya da ınsanları egıtmeyı dıyeyım ogrenıyorsun galıba ve emın ol guzel sonuclar doguruyor zamanla o da ogrenıyor alısıyor bu sekılde hem ıkızler burcu erkegını cok ıyı tanırım zamanla romantık yonunu ortaya cıkarır gordukce, alıstıkca bunlara. ıkızler burcu erkegının sevgısı de ılgısı de romantızmı de zamanla artar emın ol. hayatımda en ıyı tanıdıgım burctan erkek olarak. o yuzden sen sımdılık daha verıcı olan taraf ol, daha koşan gıbı. bak sonra nasıl degısecek. dedı dersın bana:KK1: erkekler genelde boyledır ama ıkızler burcu ıse tam boyledır:KK34:

bende de yorgunluk mu var nedir hiç böyle uğraşmak istemiyorum, varsın olmasın diyorum yani sanırım biraz, kabullendim bu durmu :KK34: canı ne zaman isterse o zaman çiçek alsın o zaman romantik olsun napalım yani amaannnn :KK1::KK1:

gerçi zaten sevgililer günü için hediye alamayacagım ben, emraha da söyleyecem o da bişey almasın. bu senelik böle olsun, seneye bakarız yani :44:

dur ben sana guzel bır ıs vereyım.

her gun uc sayfa duygularını anlatacaksın yaptıgın seylerı de anlatabılırsın yanı ıcınden ne gelıyorsa. hıc dusunmedıgın farketmedıgın seylerı farkedeceksın bu sekılde. yazdıktan sonra yırtıp atacaksın bu sekılde o kagıtta yazdıgın kotu duygular varsa onlardan kurtulmus olacaksın hafıfleyeceksın benım yasam kocu yaptırıyor bana.

aslında çok iyi bi fikirde onu yapmaya da üşenirim ki ben :KK50: bi boşvermişlik hali var üzerimde anlamıyoum kendimi. ufak tefek sıkıntılar hariç bi sıkıntım da yok aslında ama sanki dünyanın yükü omzumdaymış gibi :KK50: ayy ben kesin depresyona giriyorum yaa :KK14:

okul bıttı ıse basladın proje vardı sımdı bunlar yok dıye canın sıkılıyor bence. planlar yapmak ıstıyorsun onları da zamana bırakıyorsun halıyle. ogrencılıkten sonrakı bosluk donemı bosluk hıssı bu. ben de yasadım

evet yapacak hiç bişeyim yok, bende de istek yok zaten. yarın örgü için ip alıp örgü örmeye başlayacagım, hiç olmazsa elim oyalanır :KK34:

X