Eski dostlar buraya ..

Iyı dıyelim iyi olalım iniaAllah canım boşanabilirsem kolaylıkla çok iyi olacak dua edin bana hepiniz .baba evündeyüm durusşma günü bekliyorum inşaallah oğlumu alarak tek celsede biter hayırlı si ıle .....
Hayırlısı olsun canım anlaşmalı mı çekişmeli mi? Allah yardımcın olsun

Davan olduğunu bilmiyordum -Mihrimah -Mihrimah Allah yar ve yardımcin olsun :dua:
Sagol canım benim hepiniz dua edin kazasız belasız kurtulayım şu cani den artık dayanacak gücüm ve sabrım kalmadı rabbime sığındım ve açtım davamı nenyapalım herşey kısmet inşallah tek celsede biter :KK43:

Çekişmeli canım anlaiabilsek ayrılmazdık ki :))
Şaka bi tarafa kuzum çok zorluyor beni her konuda hep tehdit ediyor öldürceğim diye dua edin evladımdannkopmak istemiyorum oğlum daha çok küçük :KK43:
Sagol canım benim hepiniz dua edin kazasız belasız kurtulayım şu cani den artık dayanacak gücüm ve sabrım kalmadı rabbime sığındım ve açtım davamı nenyapalım herşey kısmet inşallah tek celsede biter :KK43:

Olayları biliyorum canım. Ailen destek olmaya başladıysa korkma Allah'a sığın. Tehdit edildiğin dava dosyasında geçiyor mu? Daha önceki darplarından raporun var mı? Bunlar süreci hızlandırır inşallah. Koruma filan talep ettin mi? Rabbim yardımcın olsun seni evladına bağışlasın inşallah

X