Eski arkadaşıma olan kinim

beyhanyrjkg

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2022
103
102
26
Arkadaşlar dört yıllık arkadaşımla yaklaştım 7 ay önce arkadaşlığımızı bitirdik kendisi benim arkamdan ben ondan çok daha güzelim o beni kıskanıyor gibi şeyler söyledi üstümden atamıyorum bunu tüm arkadaşlarıma söylemiş ve çok fazla bu cümleye maruz kaldım arkadaşlığımız içinde de kendisi sürekli beni bir şekilde alttan alttan empoze ediyordu kendisinin güzel olduğuna ve su an hâlâ aynı ortamdayız okul dolayısıyla kinim dinmiyor ona karşı ve bu beni mahvediyor lütfen akıl verin

25 yaş için ikinizde fazla çocuksunuz biraz büyümelisiniz.

Güzel olduğunu düşünüyorsa düşünsün ne güzel çıkmış gitmiş hayatından bunu niye büyütüyorsun?

Onunda böyle bir muhabbet yapması gereksiz ama huyu böyle belki.

İkinizde büyüyün, arkadaşlıklar ilişkiler iyi veya kötü bitebilir buna takılmamak lazım. Küçük değilsiniz .

25 yaş için ikinizde fazla çocuksunuz biraz büyümelisiniz.

Güzel olduğunu düşünüyorsa düşünsün ne güzel çıkmış gitmiş hayatından bunu niye büyütüyorsun?

Onunda böyle bir muhabbet yapması gereksiz ama huyu böyle belki.

İkinizde büyüyün, arkadaşlıklar ilişkiler iyi veya kötü bitebilir buna takılmamak lazım. Küçük değilsiniz .
İnan başka biri bana böyle bir soru sorsa bu minvalde cevap veririm ama zamanında beni insan içinde küçük düşürücü sözler söyledi ve o zaman kendimi savunamadım görmesem sorun yok ama görmek zorunda kalıyorum çok saçma ama buna takılıyorum

İnan başka biri bana böyle bir soru sorsa bu minvalde cevap veririm ama zamanında beni insan içinde küçük düşürücü sözler söyledi ve o zaman kendimi savunamadım görmesem sorun yok ama görmek zorunda kalıyorum çok saçma ama buna takılıyorum
Başkasına tavsiye verdiğimiz şeyleri ben ne kadar yapabiliyorum diye düşünüp kendi hayatına uyarla o zaman.

Bazen hepimiz içimizden geçen tepkiyi veremeden kalakalıyoruz öyle ama zaman geçmiş.
Ortak arkadaşlarınız mı var, yanınız da konusu mu geçiyor o zaman benim yanımda öyle birinin sohbetini açmayın de.
Ya da hala hakkında konuşuyorsa bundan eminsen al karşına uyar,yüzleşirsen için soğur.
Ama bunu yaparken de yaşının gerektirdiği gibi medenice yap,fazla çocuksu tepkiler verme komik duruma düşürmeden kendini yap,rahatla.

Bende de aynısı varsa birkac sene önce baya samimiydim. Bir de ezmek için yapıyorlar. Bu benzer bir konu açmıştım geçenlerde. Olduğu ortamlara gitme. Mümkün mertebe olduğu yerlerde olmamaya çalış. Ruhun da biraz açılır. Ne kadar yakın olursan ol digerleriyle,o varken gitme

Arkadaşlar dört yıllık arkadaşımla yaklaştım 7 ay önce arkadaşlığımızı bitirdik kendisi benim arkamdan ben ondan çok daha güzelim o beni kıskanıyor gibi şeyler söyledi üstümden atamıyorum bunu tüm arkadaşlarıma söylemiş ve çok fazla bu cümleye maruz kaldım arkadaşlığımız içinde de kendisi sürekli beni bir şekilde alttan alttan empoze ediyordu kendisinin güzel olduğuna ve su an hâlâ aynı ortamdayız okul dolayısıyla kinim dinmiyor ona karşı ve bu beni mahvediyor lütfen akıl verin
Arkadaşınız yaşına göre olgun değil çevredekiler de onu dinleyip bu konuları konuşuyorsa onlar da çocuk bence o ortamdan olabildiğince uzak kalın Allah kurtarmış

İnsanlar kimin ne olduğunu biliyordur, bugün size yapan yarın onlara da yapar. Siz değil onlar düşünsün artık, nasılsa savmışsınız sıranızı.

Amaç ne yani ?
Ondan daha güzel olduğunu düşünmen mi ?
Varsın söylesin..
Yani millet hanginizin güzel olduğuna dair endişe içerisinde mi ?
Size şöyle birşey anlatayım,kimsenin umrunda degilsiniz.
Kıskançlık mevzusuna gelirsek ; it ürür kervan yürür.

Otur,derslerine çalış yazmıştım ki sildim..
Yaş 25 mi cidden 🙄

Amaç ne yani ?
Ondan daha güzel olduğunu düşünmen mi ?
Varsın söylesin..
Yani millet hanginizin güzel olduğuna dair endişe içerisinde mi ?
Size şöyle birşey anlatayım,kimsenin umrunda degilsiniz.
Kıskançlık mevzusuna gelirsek ; it ürür kervan yürür.
Ülke meselesi demedim zaten kimsenin umrunda olmadığımı düşünmüyorum en azından benim için dünya benim etrafımda dönüyor tabi ki bir genc kız olarak güzellik önemli ve hassas bir konu sen git bilimsel konulara yorum yap duygularından bahsediyorum ben burada fazla nesnelsin

Ülke meselesi demedim zaten kimsenin umrunda olmadığımı düşünmüyorum en azından benim için dünya benim etrafımda dönüyor tabi ki bir genc kız olarak güzellik önemli ve hassas bir konu sen git bilimsel konulara yorum yap duygularından bahsediyorum ben burada fazla nesnelsin
Bizden bahsetmiyorum ; okul diyorsun ya,onu söylüyorum.
Yani koskoca okulda milletin işi gücü kalmamis, hanginizin guzel olduğuna mi kafa yaracak bu insanlar ?
Sanki blendax güzeli seçiyor okul el birligiyle.
Bence çok anlamsız şeylere takılıyorsun.
Kendini güzel buluyorsan neden milleti umursayasin ?
Ha diyorsan ki özgüvenim düşük ; milletin benim güzel olsugumu zikretmesi lazım..
Milletin ağzından çıkan her sözden etkilenecek bir yapım var..
O başka pek tabi 🙅

Demekki gercek arkadaş degilsiniz o senin arkandan sen konuşuyor sen onun arkasın dan kin besliyorsun ikinizin arkalığı arkadaşlık değilmiş gerçek arkadaşlık ne arkadan laf söyler nede kin besler

ve çok fazla bu cümleye maruz kaldım
Nasıl yani herkes gelip size hep o senden daha güzel mi diyor? Nasıl bu kadar çok maruz kalabilirsiniz?
Eğer millet diyorsa asıl o milletle arkadaşlığınızı kesin.

Benim de eski bir arkadaşım benden güzeldi. Yani bundan dolayı bi arkadaşlık bitişi mevzu değil de, güzeldi işte. Boylu poslu kızdı. Napayım? Allah sahibine bağışlasın

X