Esinizle tanistiginiz ilk gunu kutlarmisiniz ve onerileriniz?

scorpi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
273
0
41
selams kizlar !
benim bu 1EYLULde esimle ilk gorustugum tanistigim konustugum gundur. 3EKIMde de dugun gunumuz yaklasiyor. bende heyecanlaniyorum ve ozel olarak kutlamak, hatirada kalcak bi gun olmasini istiyorum, ondan onceki yil beraber kutlayamamistik 1Eylul tanisma gunu. cunku hamileydim ve turkiyede idim.sadece msj ile birbirimiz kutlamistik. artik beraber oldugumuza gore ozel olarak gecirmek istiyorum tanistigimiz gunu..
simdi size ricam bayanlar sizin hayal gucunuz pek gucludur jeyyar bana nasil tavsiyeleriniz olur? benim evde guzel yemek yapip suslenip puslenip karsilamaktan baska fikir gelmiyor:uhm: nasil gecirmistiniz o ilk tanisma gununuzu kutlarken? yada ne tavsiye edersinizzz sabirsizlikla bekliyorum opuldunuz hepinizzz sengözlerimebaksanaba.s.:enbuyukkk:

biz sadece geçmişten bahseder birbirimize güzel şeyler söyleriz.tabi aklımıza geldiğinde.formalite icabı yapılan şeyleri sevmiyoruz.zaten yeterince özel gün var.mutlu olduğumuz hergün özeldira.sa.s

biz sadece geçmişten bahseder birbirimize güzel şeyler söyleriz.tabi aklımıza geldiğinde.formalite icabı yapılan şeyleri sevmiyoruz.zaten yeterince özel gün var.mutlu olduğumuz hergün özeldira.sa.s

ben degisik ozel gecmesinden yanayim,sanirim Allah nasip ederse 10,15sene sonra zaten guzel anilari hatirlayarak gecirecegimiz gunler cok olacak.. boyle taze evlelikte bence ozel kutlanmasi cok guzel...

ben degisik ozel gecmesinden yanayim,sanirim Allah nasip ederse 10,15sene sonra zaten guzel anilari hatirlayarak gecirecegimiz gunler cok olacak.. boyle taze evlelikte bence ozel kutlanmasi cok guzel...

canım erkekler genellikle unuturlar ya, hayal kırıklığına uğrama sonra.tabi ki hatırlanıp, özel bir şeyler yapılması güzel olur.erkekler genelde saçma buluyorlar.sırf karşılarındakini kırmamak için birşeyler yapıyorlar.ben kendi eşimden memnunum inşallah seninki de seni mutlu görmekten bir ömür boyu mutluluk duyar ve özel gün sayınız ne kadar çok olursa olsun seninle aynı heyecanla kutlar.ben senin yerinde olsam tanıştığım yerde kutlardım.a.s

benimki saolsun unutmadi ozel gunlerimizi aksine kendi ilk kutlar.:asigim:.. biz hatta bebisimizin 1ayligini5,7,10ayligini bile kutlariz,hep o gun pasta getirir kameraya cekeriz. gecen sene malesef 1eylulde beraber deildik ama evlilik yil donumumuzde bir yerde yer ayirtmisti guzel bir yemek yemistik.. tabiki boyle ozel gunleri ozel gun yapmakta daha cok bayan aktif olmali daha sonra este bunun degerini anlar. tanistigimiz yerde kutlayamicaz malesefff cok isterdim ama... a.sa.sa.sa.s

hadi bakalım ozaman, kutla sonrada bizimle paylaş olur mu?:))

ayy hiiç uğraşamam öyle günlerle falan..

ben burda senin fikrini sormuyorum, ozel gunleri ozellestirmek icin bi oneri istedim.. sen genelde sorunun ne oldugunu anlamadan cvp yaziyorsun.. sen ve ogunku sacmalayanlar hic benim yazilarimi okumasinlar vede yorumunuda istemez sende kalsin... gicikligini gitte baskasina yap mesela kocana şakkıdı

canimmmm.heyecan vardir simdi sendeeeeee:dance: canim o ilk tanistidiginiz günde ne giydin ne yedin ne ictin onlara benzer seyler yap.ilk tanismada ne renk giyin o renkde giyin sacini o ilk günkü gibi yap.bence hafta sonu olursa tabiki disari cikin evde durmayin.ve birbirinizin nelerinden hoslandiniz onlari anlat cok eglenceli oluyor :içelim: mutluluklar arkadasimmmm o gunu anlat bana catlarim vallaaa merakdan:Roflol:.benim aklima gelen bunlar bizde pekk öyle özel gün falan kutlamayiz alisik degilim kusura bakma benden bu kadar fikir cikiyorrra.s.

canimsin saol a.s.bende oyle yapmayi dusunuyorum ilk gorustugumuz gunku giysilerimi giyecegim :sm_cool:, dogumdan sonra kendi kiloma donmus vaziyettim su anda yerimseniben simdik byezz aufidazinn (yanlis yazdim ama)

pehhh benim kocamevlilik yıldönümü bile kutlamaz ki kaldı ki tanıştığımız günü kutlasın şakkıdı

ben anladim ama kein problemmm :)))))))))).ya nasil becerdin eski kilona ulasmayi ben halaaa veremedim valla

ben anladim ama kein problemmm :)))))))))).ya nasil becerdin eski kilona ulasmayi ben halaaa veremedim valla

anladiysan o zaman sana danke shoon jeyyar caniim dogumumdan sonra annecim 10gun karnimi bagladi,daha sonra gobek sarkmamasi icin burdan hamile bayanlarada oneririm. evlendigimde 47kiloydum hamilelige 49 ile basladim ve 68 kiloya kadar ciktim.dogum yaptigim gun 8kiloyu verdim hemen o gun. daha sonra iste yavas yavas verdim.. ozel diyet falan yapmadim cunku bebisim benden besleniyor biliyorsun... ama son 1aydir farkettim kendi kiloma ulasmisim su anda 47 kiloyum yine.. eski pantalonlarima sigmiyordum artik bol bile geliyor :smiley-cool: opuldunnŞeniz

selamsss herkese,
paylasacagimi en son yazmistim gunum biter bitmez sizlerle paylasiyorum...jeyyar

dedigim gibi bugun esimle ilk gorustugumuz birbirimizi buldugumuz gundu.. bende once temizlik yapip evi mis gibi yaptim,bayadir yapmadigim esimin sevdigi yemegini yaptim ozenerek masa hazirladim, en sondada kendime bakim yapip ilk gunku giydigim kiyafetlerimi giydim bebisimede beyaz elbisesini giydirdim... esimde bugunun ozel gun olmasi nedeniyle erken geldi 4gibi cok sevindim:dance:... kapiyi kendi acti... bende saklandim.. diyorki bana saklanma goruyorum seni,gittim yanina niye boyle giyindin diyor gulereknaniknanik, bende bugun ilk defa gorusecezya deyince o da arkasida sakladigi gulleri bana verdi... cok sevindim guller cok guzeller yapraklarinin ici beyaz disi ise kirmizi... masada beraber ailece yemek yedik.. 2yil oncesine geri donduk o gunden bahsettik taze kokulu nostalji yaptik yani.. aksama dogruda esim karaoke buldu int.ten cok seviyorum sarki soylemeyi ,sevdigimiz sarkilari soyledik:teytey:... iste boyle gecti cok eglenceliydi bebisimizde bizimle mutlu oldu en cokta hosuma giden cicek vermesiydia.s.

Allah'tan bazi yorumlara kulak asmadan kendi bildigimi yaptim.yoksa banane diyipte karsisina pijamayla ciksaydim o da isinden erken ayrilip bana guller getirseydi cok kotu hissederdim kendimi
neyseki istedigim gibi gecti :asigim: opuldunuz hersey gonlunuzce olsun unutmayin hayati guzellestirmek herkesin kendi elinde sengözlerimebaksanab

hımmm samimi ,güzel bir kutlama olmuş.en çok bebeğinize sevindim.anne babanın biribirine, sevgi gösterisinde bulunması, çocuklar üzerinde, çok güzel bir etki bırakıyor.a.sa.s

Ne tanismasi canim adamin evlilik yildönümünden haberi yokÇok üzgünüm çoookkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…