Esinizle tanistiginiz ilk gunu kutlarmisiniz ve onerileriniz?

Görücü usulü ile mi evlendiniz de tam olarak tanışma gününüzü hatırlıyorsun canım? yani ben tanışma günümüzü hatırlamıyorum da üniversitede kantinde denk gelmiştik.:uhm:. bu yüzden tanışma gününü kutlama fikri bana biraz gereksiz geldi canım...Benim fikrim tabii bu ..güzel bir yemek yeyin işte evde en iyisi bu.. mutluluklar dilerim

senin adına sevindim canım benim eşimin bana çıkma teklif ettiği gün 14 şubat o yüzden hiç sorun olmuyor bizim çıkma günümüzü tüm dünya bizimle birlikte kutluyor

ya 1 eylül geçti canım ne yaptın ? ben geç gördüm bu mesajı yoksa hayal gücümle fikir vermek isterdim sana:çok üzgünüm:

arkadaşlar sorması ayıptır ama tanıştığınız günü nasıl hatırlıyorsunuz, valla ben değil gününü hangi mevsim olduğunu bile hatırlamıyorum, hatırlasamda bu kadar yoğunluğun içinde tanışma günü kutlamak bana biraz saçma geliyor...

bizimde 27 ağustostu tanışma tarıhimiz canım kocacım elinde kocaman bi çiçekler geldi eve bende ona süpriz güzel bi sofra kurmuştum ikimizde süpriz yaptık birbirimize.

bizimde 27 ağustostu tanışma tarıhimiz canım kocacım elinde kocaman bi çiçekler geldi eve bende ona süpriz güzel bi sofra kurmuştum ikimizde süpriz yaptık birbirimize.

Aynen canim bizde oyle kutladik ev ortaminda guzel geciyor :1hug: benim bitanemde gullerle geldi cok sevindim a.s. ee bende dedigin gibi evde surprizler hazirlamistim :asigim: mutluluklar canim boyle devam edin hep Insallah

yok gorucu usulu sayilmaz aileler onceden tanisiyorduda bizim birbirimizle muhabbetimiz yoktu derkeeen yurtdisindan geldi yazin beyaz atli prensim tamda hayalimdeki karaktere kisilige sahipti,gelince hemen ertesi gun beni evden almaya gelmisti kocaman bi buket vardi elinde 50tane kirmizi guuuuuuuuuuuuller o gun tarihlerden 1eylul Ozbekistan'in bagimsizlik gunuydu oyle canim pekte unutulcak bigun degildi asla ve aslaaa :1hug: :sm_cool:

evleneli kac yil gecti cok yil gecmis gibi sizde.........
sizin gibi herkes yogun olmayabilir,ben sahsen yogun olsam bile o gunu bi araya sIkIstirir gene kutlarim, o gun ben hayatimin prensesini bulmusum niye siradan bi gunmus gibi gecireyimki allah allah, banada kutlanmamasi cok sacma geliyor

senin adına sevindim canım benim eşimin bana çıkma teklif ettiği gün 14 şubat o yüzden hiç sorun olmuyor bizim çıkma günümüzü tüm dünya bizimle birlikte kutluyor

bende senin adina sevindim cok guzel bi gune denk gelmis zuppersiniz wala :smiley-cool: bizimde ilk gorusup birbirimizi begendigimiz gun 1eylul ve 1 eylul Ozbekistanin bagimsizlik gunu , bizimle o gunu tum Ozbekistan kutluyooor, o gun hep bayram olarak gececek Insallah opuldun hersey gonlunce olsun!!!

ya 1 eylül geçti canım ne yaptın ? ben geç gördüm bu mesajı yoksa hayal gücümle fikir vermek isterdim sana:çok üzgünüm:

canim uzulme, bastaki 2.sayfada anlatmistim kutladik guzel gecti... evt bu konuyu acmamdaki amacta bi fikir almakti... kendi dusunduklerimi yaptim iyikide yapmisim sengözlerimebaksanab hersey gonlunce olsun!!!

yaaaaaaaaa ben kiskandim simdeee bananeee ya bende isterimmjeyyar
canim skorpi.bak sana bir animi anlatayim sizde dinleyin arkadaslar.
ben ogluma hamilayim 4 aylik falan.sevgililer gununde camasir yikamis onlari asiyorum.esim isden geldi elinde bir cicek.( hamileyim ya birde risk li bir hamilelik üzerime düsüyor ) tsk ettim.sonra bir baktim ki diger elinde karbuz dilimi ( karpuzlar dilimli satiliyor da burda) ben cicegi almadan direk karpuz dilimini aldim.o benim hayatimda aldigim en buyuk hediye oldu.hic unutmam sevgililer gununde hep aklima gelir.esim dedi e o zaman ben sana hep karpuz getireyim.subat ayinda ve karpuz aseriyorum bunu esime demiyorum.belki bulamaz uzulmesin diye.ama sanki benim kalbimi okudu ve getirdi.inanin pirlanta yüzükden daha degerli o karpuz dilimi benim icin.kapuklarini da halaaaa saklarim.... dermisimmmm:Roflol: e okadarda degil yaniiii

Sadece evlilerin yorumları olmalı belki de ama içimden geldi yazmak istedi,özür dilerim şimdiden.
biz henüz evli değiliz,ama geçtiğimiz günlerde 2. yılımızı doldurduk. Birinci yıl dönümümüzde tanıştığımız yere gidip kutladık. Çok garip bir duyguydu, bir yıl sonra(o arada hiç gitmemiştik,çünkü uzakta bir yerdi) aynı yerdeydik ama bu sefer bambaşka bir şekilde. Çok güzel geçmişti.
Bu yılsa gerek iş gerek sağlık problemleri nedeniyle az daha buluşamayacaktık, ama son anda ikimiz de gayret ettik ve birlikte kahve içmeye gittik. Şansımıza gittiğimiz yer loştu ve garson birden mum getirdi masaya,biz şok geçiriyorduk. Uzun zamandır gitmemiştik oraya ve mum ışığı adetleri yoktu. Ve de tesadüfen oraya gittik,açık havada oturacaktık, serin olunca kapalı bir yere gidelim dedik. İyi ki de gitmişiz.
Benim asıl itiraf etmek istediğim nokta. İlişkimizin başlarında ben tabir caiz ise bir odundum. SEVgilim beni arardı ay dönümlerimizde kutlayacak da beni bir yoklar ııh ses yok, o diyene kadar da hatırlamazdım yani tam odun. Sonra alıştırdı beni zamanla,şimdi diyorum ki iyi ki de alıştırmış, şu hayatta mutlu olacak dertleri unutmak için bahane olacak bu tip özel günlerin artmasının kime zararı var ki,değil mi?

Tebrik ediyorum arkadasim cok cok guzel ifade etmissin... esleri alistirmak gerekirse erkege gerekirse kadina bagli... anlatimina baska katacak bir sozum yok herseyi acikca ve guzel anlatmissin

ben tanışma yıldönümümüzü evlilik yıldönümünden daha önemli görüyorum.eşimde aynı şekilde. nedeni ise; o gün bizim için inanılmaz değerli biz birbirimizin hayatına girmişiz yaaaa bundan daha önemli bir gün olabilir mi???? ben inanın çok önemsiyorum bu günü çokta özel bir şekilde kutlarız biz.

1 eylül geçtiği için bi öneri yapamayacağım.

sevgilerimle!!!!!

mota arkadaşım, illa ki pahalı hediye alınması gerekiyor diyo düşünürseniz tabi iki özel gün yetebilir. Ama bizim gibi, kutlamak için sadece el ele sahilde yürümek, bir kahve içmek,hediye olacaksa 1ytl lik ama bizi ifade eden sembolik bir hediye yetiyorsa, bu kutlanacak günleri arttırmak gerçekten çokkk güzel oluyor.

katiliyorum sevgilerrrrrr, banada o gun esimin hatirlayp bi siir yazmasi ve ogun bana cicek hediye etmesi dunyalara bedel !!!!:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…