eşinizle burcunuz ve yatak uyumunuz

Uzatmayacağım. Konuya gelen ilk mesaj ve bence bu hiç de iyi niyetli bir cümle değil. Kaldı ki mune de bu doğrultuda yorum yaptı.
Zemheri böyle düşünmene şaşırdım açıkcası.

Cevap vermek istemiyorsanız yazmayın uzatmayın kalabalık etmeyin biz konuyu beğendik.
Cevap hakkı doğurdunuz bana ..
Yazma gibi düşüncem yok artık hanımefendi...

Zemheri böyle düşünmene şaşırdım açıkcası.

Cevap hakkı doğurdunuz bana ..
Yazma gibi düşüncem yok artık hanımefendi...
Şaşılacak birşey yok ki abla, nihayetinde usluba uygun sekılde pekala konu acılabılır konu sahıbı uslubunu dogru kullansaydı ıs polemıge donmeyecektı, herkes fıkrını belırtmekte özgür

Cinsellik bölümünde açılmış bir konu ve sorun teşkil edecek bir durum göremedim ben. Anlamadığım nokta şu rahatsız olduysan konudan cevap vermeden geç. Polemik yaratmak için yazılan mesajları gördüm de konu sahibi oldukça sabırlı bence. Özgür bir site neticede cidden bazı insanları anlayamıyorum. Mutsuzluklarını başkalarından çıkarıyorlar. Takip etmek adına girmiştim başlığa ama konu dışına çıkmış her şey. Çok ilginç gerçekten.

Ya hof bu konuyu neden 9 sene önce ben evlenmeden açmadınız ki? Bak yanlış evlendim dersi alamadığım için sizin yüzünüzden

O kadar sayfa ne konuşuldu acaba bu saçma konu hakkında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…