eşinizin\sevgilinizin kıskançlığı ne durumda?

eşinizsevgiliniz sizi ne derece kıskanır?

• Ankete Katılan
    61
öyle kıskançlığı yoktur eşimin işte arada aklına gelirse gerekirse ehh lütfeder:)))

esim kiskanc ama belirtmez ben anlarim...kiskancligini icinde yasar bana göstermez simarmiyayim diye..

Sevgilim çok kıskanç.Dekolteye hiç tahammül edemiyo.1-2 yaşındaki erkek çocuklarından bile kıskanıyo o denli yani.Herşeyin normali en iyisi bence.Ne az olacak ne de çok:1closedeyes:

gerektıgı yerde diorum .. yada bir akrep erkegiyle ,ben alıştım kıskançlıklarına ...

Gerektiği yerde kıskanır eşim öyle sapla samanı karıştırmaz.sengözlerimebaksanab

aşırı kıskançtır.. arada annemle çarşıya birşeyler almak için çıkarım ne alıcağımızı sorar hatta ben alırım der. annem için çıkıyoz dersem sormaz. çıkarız biraz söyle 1 saat olsun anında telefon nerede kaldınız gelip alayım mı..
bir yere oturmya gidiyorsak o götürüp getirir.

pazara falan çıkınca da kıskanır. zaten hiç bir erkek satıcıyla falan konuşmamı istemez.
bana çok bağlıdır o da konuşmaz ve habersiz bir yere gitmez.

eskiden inanılmaz derecede kıskançtı :S ben de öyleydim tabii. ama artık her şey dozunda ikimizin de..

Dengesiz bu konuda , bazen anlamsız kıskançlıklar yapıyor. Bazense tam tersi hiç bişeyi umursamıyor.

kıskançlığı daha çok aşırı korumacı olmasından kaynaklanıyor.ödü kopuyor başıma bişey gelcek ve o katil olacak diye kaydirigubbakcemile3 4 sene sonunda biraz esnemeye başladık şükür:)

senede bir günnnn
senede bir günnn :))
çok sık kıskançlık yapmaz yaptı mı tam yapar ama hiç kıskandım demez
yediremiyo galiba :))

hareketlerime diilde giyimime çok karısır yok oran çıktı yok buran çıktı hamilelik elbisesi giyipte gezsem hah oldu der:))

askımın kıskanclıgı cok dozunda onun kıskanclıgını bıle sewıorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaahihoyyyt

çok kıskanç az öncede bu yüzden tartıştık. karışıyo ama ben takmıyorum ona sinirleniyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…