Esinizin s3 sene icinde 4 defa aldatmasi

Kayinpederim me söyledim kızdı oda bana neden şimdiye kadar bana söylemedin die bende belki kendine çeki düzen verir die umdum ama duzeltmeyunce artık konu ana kadar geldi dedim babası zaten ona kızdı madem gözün dışarıda idi neden evlendin artık onlarda kocamla haliyle bu artık sondu bi daha ki de giderim zaten babası dedi boşalınir die ne yapsın seni gözün dışarıda ise bana hak verdi artık konu buraya kadar geldikten sonra kendi aileme giderse benm için dönüşü yok onlar da bugün farkında yaparsa artık kendisi kaybeder kimse bana diyemez hiç mücadele etmedin evliliğin için

Sahipsiz olmadığımı da çok iyi biliyor ama bilmiyorum keşke benm de aklım alsa neden yaptığını artık bi daha yapsa affedilemez olduğunu sosyal hesapları hepsini kapattık bakalım gizli bile açsa affetmem oda biliyor

Babasina soyleyince ne olacak benim esim beni bile bile 3 kere aldatamaz tek seferde kocaliktan bosarim sizde kaldiramiyorsaniz denesenize ona buna ispatlayinca ne olacak adamin gozu disarda belli firsat bulsa yataktada aldatir

Zaten öyle artık umarım aileme kadar kendini rezil etmez

Eşiniz 10 yaşında falan mı velisine şikayet ediyorsunuz? Ne yapacaklar kapi onunde tek ayak ustunde durma cezasi mi verecekler. Millete sikayet edene kadar siz bir kendinize gelin. Eger bosanmayacaksaniz bu konuyu da gundeme getirmeyin zira huylu huyundan vaz gecmez. Siz de boynuzu yiye yiye evli kalan ezik kadin statusune dusersiniz.

Ek: hiç bir mahkeme çocuğu babaya vermez. Bos tehdit bunlar.

Babasina soyleyince ne olacak benim esim beni bile bile 3 kere aldatamaz tek seferde kocaliktan bosarim sizde kaldiramiyorsaniz denesenize ona buna ispatlayinca ne olacak adamin gozu disarda belli firsat bulsa yataktada aldatir
Erkek bu yaparmı yapar bekliyormuyum evet beklerim güven çok önemli gittini bi daha asla geri gelmez

Ben kendimi ezik bi kadın olarak görmüyorum bir çok kişi aldatma sonucu hemen boşanmayı tercih etmez çocukları için mücadele eder

Ben kendimi ezik bi kadın olarak görmüyorum bir çok kişi aldatma sonucu hemen boşanmayı tercih etmez çocukları için mücadele eder
Neyin mücadelesi arkadaşım. Adam 3 senede 4 defa aldatmış. Çocuk yoksa yapmayın diyecektim ama belli ki var. O zaman konuyu hiç dillendirmeyin zira bu defa açık açık yapmaya başlar nasıl olsa yaptırım yok diye. Bir gün bir bakmışsınız eve bile getirmiş hatunu. Olmaz demeyin olan örnek tanıyorum. Yani boşamayacaksanız bu adamı bari ele güne şikayet edip iyice dile düşürmeyin.

Yok zaten adamı ele güne değil sadece kendi ailesi gözü korksun die söyledim zaten ona da zaten sen yap ben seni affederim demiyorum bidaha olsa kesinlikle artık dönüşü yok oda biliyor onu destek verecek kimse yok . Doğru söylüyorsun hiç belli olmaz erkeklerin işi getireni bende gördüm

Olan her şeyi eşinizin ailesine mi şikayet ediyorsunuz? Tekrar olursa yine şikayet edin madem.

"ilkti olabilir dedim" cümlesinden sonrasını okumanın bir manası yok zaten. bir kere kabul ediyorsan gerisi gelir. bu şekilde de yaşamaya devam edeceksen kurcalama öyle gitsin evliliğin.

Birinci aldatma olarak gördüğünüz başkalarıyla konuşma nasıl bir konuşmaydı.

İkinci ve üçüncü aldatma olarak gördüğünüz instagramda resmine yorum yapmada nasıl bir yorumdu yazabilir misiniz.?

Anlamadığım şey ilk okul çocuğu gibi aileye şikayet edince düzelmiyor bide diyorsunuz babasına şikayet edeyim edin ne değişecek? Huylu huyundan vazgeçer mi onun ailesine değil kendi ailenize şikayet edip gelip eve sizi almasını sağlayacaksınız baan evine dönüp ne yaptigina bakacaksınız sizin için ugrasiyormu hatasını anliyormu yoksa umursamiyormu ona göre yol çizeceksiniz böyle bir adamla omur geçermi nerde sizin kadınlık gururunuz?

Ne ilk ne de son aldatmanın hiçbir haklı sebebi olamaz.Galiba eşinizi seviyorsunuz.Eğer sorun çocuklarsa çocuklar mutsuz ailede büyümeyi inanın ki mutlu ama boşanmış ailede tercih ederler.Geçmişimde ben neler gördüm evli,her anlamda mutlu ama sadece kaçamak için kadın arayan erkekler.... Zamanında az ispiyonlamadım onları.

Kendimce gerekeni yaptım artık zaman gösterecek bakalım düzeltecek mi devam mı edecek aynı hatalara
Evliliginizde belli ki sorunlar var.Hangi sehirdesiniz bilmiyorum ama Bir evlilik terapistine gitmenizde fayda var bence. Şehrinizde yoksa internet ve telefon üzerinden yardim verenler de oluyor. Muhtemelen hamile kaldığınız dönemde gelisen cinsel açlıkla başlamış bir seyler ve devam etmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…