Esinizin s3 sene icinde 4 defa aldatmasi

‘İlkti olabilir dedim.’ diye siz normalleştirdikten sonra biz ne diyebiliriz ki? Terketmeniz gereken nokta tam oradaymış çünkü. Adama göre durum rahat. Nasıl olsa ne yaparsa yapsın sineye çeken biri var. Lütfen kalan özsaygı ve özgüveninizi alıp, bırakın bu adamı.

Yorumları okumadım bahsettiniz mi bilmiyorum.
Tanımadığı kişilerden kasıt ne? Bir ünlü mü eskort mu yoksa vücudunu teşhir etmeyi görev bellemiş ve bundan nemalanmaya çalışan tipler mi? Eşiniz internet kullanmayı pek bilmeyen dürtülerini kontrol edemeyen biri. Yaptığı da hiç hoş değil. 3-5 defa bu tarz yerlerde beğeni ve yorumu yakalayana kadar “sen nasıl böyle kişilerle muhattap olursun nasıl bu sayfalarda gezinirsin” diyip sarssaydınız toparlanabilirdi ilişkiniz. Gidip ailelere durumu bu şekilde ifade ederseniz zaten ilişki çıkmaz yola girer. Ben görsem pusuda beklemem. Ama birinin fotoğrafını beğendi diye de boşanmam. Sorunu çözersem devam ederim. Doğrudan biriler ile konuşma çabasında ise durum başka olur... Eşinizin zihniyeti kötü.

Eşin sezonluk çalışıyorsa emin ol "fiziki" olarakta aldatmıştir. Sezonluk elemanlarımiz olurdu... Kırmadık ceviz birakmazlardi. İzinli günlerinde clup barlarda İngiliz kadınları ayartirlardi. Bizim ki yazlık yer gerçi ama fark etmez, sezonluk elemanın duzgununu gormedim

Merhabalar öncelikle ben 3 yılım dolmak üzre eşim bu süre zarfında 4. Defa beni aldatıyor benm için aldatma sadece aynı yatakta olmak değil daha önce başkaları ile konuşmasını gördüm ilkti olabilir dedim 2. De yine internet üzerinden başka kişilerin resimlerine yorum attığını gördüm kardeşine söyledim üçüncü de yine aynı şekilde yine net üzerinden başka kişilerin resimlerine yorum beğeni atmış annesine söyledim ve bu 4. Yine tesadüf üzeri denk geldim başka yabancı kızların resimlerine beğeni atmış ama begenilecek gibi resimler değil yani açık saçık bende kanıt olarak hepsinin resimlerini aldım grup kurup Kız kardeşlerine yolladım onlarda beni haklı gördü Kayın validemde ama ben bu defa babasına söylemeyi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım. Eşimde sezonluk işlerde çalışıyor ve bu sene yatılı kaldı kendi kalmak için çok uğraştı.
İlkti olabilir diye kural koyan kim kim söyledi? Siz de bir kere yapsaydınız eşiniz de size ilkti olabilir dermiydi? Erkek oldukları için bir kerelik hakları mı var? Böyle konuştuğunuz için, aldatıldım ne yapmalıyım diye buraya konu açılıyor. Kadın tarafından aldatılınca vurun kahpeye, erkek tarafından aldatılınca değişik seçenekler var. Yapmayın bunu yüz vermeyin bu erkeklere.
Aldatılmışsınız iki yolunuz var ya boşanacaksınız ya da aldatılırım ama böyle devam ederim sıkıntı yok diyeceksiniz. Bunun başka yolu yok. Eşiniz asla değişmeyecek, he belki değişir o da yaşlanınca yani size muhtaç olmaya başlayınca, artık yüzüne bakacak insan bulamayınca.

X