Esinizin s3 sene icinde 4 defa aldatmasi

Belli bir yaşı geçmiş kaba tabirle eşek kadar olmuş adama anne babası ne yapsin ki bu sorun sizi ve onu ilgilendiriyor.sizin çözüm bulmaniz gerekiyor.çözüme gelince ona ilk önce ne yapmak istediğini sorun amacı sadece görsel şölenle kendini mi tatmin etmek ,yoksa bu kişilere sahip mi olmak istiyor cevabina göre biletini kesin
İşte onu da soruyorum cvp vermiyor ki sadece anne babasının önünde küçük düşünce bakalım ne olacak ne tepki verecek

ilk yaşadığında gerekli tepkiyi verseydin adam diğerlerini yapmaya cesaret edemezdi. Adam nasılsa kadın evde gitmiyo diyerekten rahat valla.. benim arkadasımda yasamıstı. hiçbir ekonomik özgurluğü yok 2 çocugu vardı hatta.. aldatıldı kıyameti kopardı kayınpederi tarafından sırf sesi çıktı diye dayak yedi. Kocası korumadı bile. O da bastı gitti evden 2 çocugunu alıp karakola . kadın sığınma evine gitti. dönmedi eve. Polis kontrolü ile.. bir şartla dönerim dedi bir daha böyle bişiy yaşarsam boşanma davası açarım dedi direk komserin önnde söyledi. ve evi de tasıyoruz annenlere yakın oturmak istemiyorum dedi. evi taşıdıktan snra eve döndü.. 2 yıldır bişiy görmemiş kocasından bakalım..

4. yü yapan 5.’yi de yapar rahatlıkla, çünkü ortada sizi kaybettiği bir durum yok. Eğer ayrılmıyorsanız böyle şeyleri “aldatma” olarak tanımlamayın, en azından ona karşı; çünkü adamda bak 4 kere aldattım hala burada demek iki gerçekten aldatsam da gitmeyecek, gibi bir algı yaratırsınız.

Ailesinin önünde küçük düşüren kadın olarak laçkalaşmış saygısız ve sevgisiz bir evliliktense verin yolu gitsin. Belli ki gözü dışarda. Değil babası mezardan dedesi kalkıp yapma dese bir yolunu bulur. O evde çocuk değil çiçek büyütsen solar gider negatifliğinizden. Çocuğunuza da kendinize de yazık etmeyin. Babasından çok korkuyorsa bir dahakine daha dikkatli olacak ve sizin inadınıza rezil ettiğiniz için daha beterini yapacak. Allah yardımcın olsun. Lackalasmis mi olurum bilmiyorum ama daha beterini yaparsa yine kendi rezilliği olur mutlaka yakalanır okadar zeki değil internet konusunda amin inşallah

ilk yaşadığında gerekli tepkiyi verseydin adam diğerlerini yapmaya cesaret edemezdi. Adam nasılsa kadın evde gitmiyo diyerekten rahat valla.. benim arkadasımda yasamıstı. hiçbir ekonomik özgurluğü yok 2 çocugu vardı hatta.. aldatıldı kıyameti kopardı kayınpederi tarafından sırf sesi çıktı diye dayak yedi. Kocası korumadı bile. O da bastı gitti evden 2 çocugunu alıp karakola . kadın sığınma evine gitti. dönmedi eve. Polis kontrolü ile.. bir şartla dönerim dedi bir daha böyle bişiy yaşarsam boşanma davası açarım dedi direk komserin önnde söyledi. ve evi de tasıyoruz annenlere yakın oturmak istemiyorum dedi. evi taşıdıktan snra eve döndü.. 2 yıldır bişiy görmemiş kocasından bakalım..
İlkin de biraz saklandım galiba kirli idim yeni doğum yapmıştım onun psikoloji ile affettim

İlkin de biraz saklandım galiba kirli idim yeni doğum yapmıştım onun psikoloji ile affettim
korkmaaa . Sen tepki vermedıkçe bunu yaşayacaksın.. bu drumdan artık bıktıgını tahammulun kalmadıgını göster ona.. öyle yatak ayırarak fln değil nereye kdr .. Al karşına hazmedemediğini söyle , ben yapsam sen ne yapardın de ve ciddi ciddi konus ..

4. yü yapan 5.’yi de yapar rahatlıkla, çünkü ortada sizi kaybettiği bir durum yok. Eğer ayrılmıyorsanız böyle şeyleri “aldatma” olarak tanımlamayın, en azından ona karşı; çünkü adamda bak 4 kere aldattım hala burada demek iki gerçekten aldatsam da gitmeyecek, gibi bir algı yaratırsınız.
Bunun farkındayız zaten biz boşanma konusunu konuştuk boşanmak istiyor isen ailene benm aileme sen söyle diyor bende tamam dedim söyleyeceğim dedim ama o sanki hiç birşey olmamış gibi konuşuyor halen

korkmaaa . Sen tepki vermedıkçe bunu yaşayacaksın.. bu drumdan artık bıktıgını tahammulun kalmadıgını göster ona.. öyle yatak ayırarak fln değil nereye kdr .. Al karşına hazmedemediğini söyle , ben yapsam sen ne yapardın de ve ciddi ciddi konus ..
O beni boşanmaların die biliyor zaten şuan evde değil biz bu olayları bayram haftasında yaşadık bugün gelicek konuşacağız artık

Bir söylese derdini
zamanında söylemedıyse derdini .. eksik olanı.. o zaman bu kadar aldatmaya göz yumulmaz.. ne kadar göz yumulursa o kadr olur. resti çekmek lazım. adam bi korksun hop ne oluyo olsun.. Kimse vazgeçilmz değil.. çocugu mutsuz sevgisiz bi yuva da yaşayacak..

zamanında söylemedıyse derdini .. eksik olanı.. o zaman bu kadar aldatmaya göz yumulmaz.. ne kadar göz yumulursa o kadr olur. resti çekmek lazım. adam bi korksun hop ne oluyo olsun.. Kimse vazgeçilmz değil.. çocugu mutsuz sevgisiz bi yuva da yaşayacak..
Doğrudur ne kadar göz yumulur ise yine yapar bende kendini vazgeçilmez geçilmez sansin istemiyorum bu defa susmuyorum

Bu çocuğu vermem tehdidine nasıl inanıyorsunuz gerçekten hayret ediyorum yahu 2 yaşındaki çocuğu annenin çocuğa eziyeti vb gibi ekstrem bir durum söz konusu değilse hiçbir mahkeme babaya vermez, eşiniz bol keseden atıyor sırf sizi sindirmek için. Bizim komşunun mahkemesinde hakime hanım daha dosyanın kapağını açmamış 3 yaş çocuğu annenin yanında olmalı diyerek anneye verdi velayeti. Size gelince daha neyi bekliyorsunuz 5. 6.? Ayrıca olayı neden aileler biliyor siz eşinizle evlisiniz ama maşallah duymayan kalmamış iyice yüz göz olmuşsunuz. Eğer biraz kendinizi ve tabi çocuğunuzu düşünüyorsanız başka bir aldatmayı daha sineye çekmeyin

sosyal medyada karı kız zumlayan erkekle arabayla kırmızı ışıkta beklerken yaya geçidinde yürüyen kızı dikizleyen erkeği aynı kefeye koyarım ben. bi kadının en çok kırıldığı nokta budur, sen değil de başkası göz alıcıdır onun için... madem sizin ve çocuğunuz için boşanmak zor , o zamna yerinizde olsam
onu rahatsız edecek şeyler yaparım misilleme yaparım , kocaman bir poster alırım böyle kaslı bir erkeğin vücudu olan evin salonuna asarım. :KK15: gözü kayan erkeğe ancak misilleme yaparak durumun önemini belli edersin. anasına bacısına söyleyerek değil.

sosyal medyada karı kız zumlayan erkekle arabayla kırmızı ışıkta beklerken yaya geçidinde yürüyen kızı dikizleyen erkeği aynı kefeye koyarım ben. bi kadının en çok kırıldığı nokta budur, sen değil de başkası göz alıcıdır onun için... madem sizin ve çocuğunuz için boşanmak zor , o zamna yerinizde olsam
onu rahatsız edecek şeyler yaparım misilleme yaparım , kocaman bir poster alırım böyle kaslı bir erkeğin vücudu olan evin salonuna asarım. :KK15: gözü kayan erkeğe ancak misilleme yaparak durumun önemini belli edersin. anasına bacısına söyleyerek değil.
Bende her ikisini aynı kefeye koyarım zaten ona da sosyal sapıklardansın dedim evet boşanma zor ama bunun zor olduğunu değilde çok kolay bosana bileceğimı görsün istiyorum misilleme dediğin kıskançlık yanı ama şimdiye kadar pek bi kıskançlığını görmedim kiskanacagini sanmıyorum o rezil olmaktan korkuyor bende bunu yapacağım misilleme ona anca böyle olur

X