Esinizin s3 sene icinde 4 defa aldatmasi

Hımmmm o kolaydı , bu tehditlere aldırma
Kendi koşullarını gözden geçir, mevcut şartlarda ayrılırsan neler yapabilirsin, çocuğunun imkanlarını sürdürebilir misin vs. vs.
Yada kendini ayrılma durumuna maddi manevi nasıl ve ne kadar sürede hazırlayabilirsin?
Bunları sizin ayrılık fikriniz olduğunu ve bunu eşinizle konuştuğunuzu, tehdit nedeniyle geri adım attığınızı düşünerek yazdım.
Yapılması gereken aile danışmanları ile görüşüp, eşinizin düzelmesi belki sizinde daha uygun davranış modeline geçişinizi sağlayabilecek terapiler olabilir.
Ailesinden destek beklemek iyi hoşta ben çok hoşlanmam 3. kişilerle bu özel şeyleri paylaşmaktan. Umarım ailesinden utanır ve sizi bir daha üzmez
o sizin gibi düşünse devam etmezdi. en büyük ayıp annenin bilmesi bence bunu ve o bile biliyor baba bilse anca çekinir gizli yapar. daha dikkatli yani
İnternet konusunda çok salak hiç bilmiyor yapsa yine bana yakalanır bi şekilde bana dediği şey sen nasıl gordun neden baktın düşündükçe çıldırıyorum

Hımmmm o kolaydı , bu tehditlere aldırma
Kendi koşullarını gözden geçir, mevcut şartlarda ayrılırsan neler yapabilirsin, çocuğunun imkanlarını sürdürebilir misin vs. vs.
Yada kendini ayrılma durumuna maddi manevi nasıl ve ne kadar sürede hazırlayabilirsin?
Bunları sizin ayrılık fikriniz olduğunu ve bunu eşinizle konuştuğunuzu, tehdit nedeniyle geri adım attığınızı düşünerek yazdım.
Yapılması gereken aile danışmanları ile görüşüp, eşinizin düzelmesi belki sizinde daha uygun davranış modeline geçişinizi sağlayabilecek terapiler olabilir.
Ailesinden destek beklemek iyi hoşta ben çok hoşlanmam 3. kişilerle bu özel şeyleri paylaşmaktan. Umarım ailesinden utanır ve sizi bir daha üzmez
Ayrılma durumda kendime de çocuğuma da çok iyi baka bilirim bekar İkende çalışıyordum. Zaten ama gel gelelim kı bu süreç bulunduğum ortam çok yıpratıcı. Ve uzun bi süreç olur bu her iki aile arasında uzun süreli tartışmalar olur cok yıpratıcı olur üçüncü kişilerin karışması benm de hoşuma gitmiyor ama ailesi kefil oluyordu ya ondan çocuklarının nasıl bi mal olduğunu görsünler istiyorum düzeleceğini hiç sanmıyorum

Bugün sosyal medyadan yarın realden olur ozaman çok canınız yanar fakat tehlike ben geldim demiş bi kere olacağı o sizi üzmek istemesemde durum bu ciddi bi tepki koymamışsınız anlaşılan

Bugün sosyal medyadan yarın realden olur ozaman çok canınız yanar fakat tehlike ben geldim demiş bi kere olacağı o sizi üzmek istemesemde durum bu ciddi bi tepki koymamışsınız anlaşılan
Dogru söylüyorsunuz ciddi bi tepki koymamışim bugüne kadar hep inandim düzelir die belki de ondan daha fazla seviyorum belki yarın pişman olurum keşke önceden boşansa idim die

Dogru söylüyorsunuz ciddi bi tepki koymamışim bugüne kadar hep inandim düzelir die belki de ondan daha fazla seviyorum belki yarın pişman olurum keşke önceden boşansa idim die
Boşanmak çok kolay gidiyorsunuz anlaşmalı olursa hele hemen boşanıyorsunuz ama o değil Ayrılmak çok zor ayrı kalmak çok zor buna kendinizi tamamen hazırlamalısınız peki o ne diyor özel hayatınız mı eksik gözü dışarda bahanesi asla olmaz ama maalesef bazı erkekler bahane eder

Yorum yapmış ve bunu aldatma mi sayıyosunuz? Yorum beğeni ve aldatma. Size biraz daha düşünün bence ayrıca ailelere böyle rezil etmek için herşeyi dökmeyin. gidip babasına da deseniz koca adam Rihanna yaptığı yorumu anlatacak değildir heralde. Bilmiyorum ama değişik bir konu kusura bakmayın

Doğrudur çözemez ama babası çok sert biri ondan az çok korkar çekinir ve işin üçünda rezil olmak var ailesi önünde küçük düşecek bu iyimi olur kötü mü bilmiyorum resimleri ortaya sericem yarın geliyor yüz yüze konuşup tartışacağız
Ailesinin önünde küçük düşüren kadın olarak laçkalaşmış saygısız ve sevgisiz bir evliliktense verin yolu gitsin. Belli ki gözü dışarda. Değil babası mezardan dedesi kalkıp yapma dese bir yolunu bulur. O evde çocuk değil çiçek büyütsen solar gider negatifliğinizden. Çocuğunuza da kendinize de yazık etmeyin. Babasından çok korkuyorsa bir dahakine daha dikkatli olacak ve sizin inadınıza rezil ettiğiniz için daha beterini yapacak. Allah yardımcın olsun.

Merhabalar öncelikle ben 3 yılım dolmak üzre eşim bu süre zarfında 4. Defa beni aldatıyor benm için aldatma sadece aynı yatakta olmak değil daha önce başkaları ile konuşmasını gördüm ilkti olabilir dedim 2. De yine internet üzerinden başka kişilerin resimlerine yorum attığını gördüm kardeşine söyledim üçüncü de yine aynı şekilde yine net üzerinden başka kişilerin resimlerine yorum beğeni atmış annesine söyledim ve bu 4. Yine tesadüf üzeri denk geldim başka yabancı kızların resimlerine beğeni atmış ama begenilecek gibi resimler değil yani açık saçık bende kanıt olarak hepsinin resimlerini aldım grup kurup Kız kardeşlerine yolladım onlarda beni haklı gördü Kayın validemde ama ben bu defa babasına söylemeyi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım. Eşimde sezonluk işlerde çalışıyor ve bu sene yatılı kaldı kendi kalmak için çok uğraştı.
aklıma ismail türütün şarkısı geldi (anasından istedim ceyizi yoktur dedi, bacısına söyledim sevenleri çok dedi, babasına söyledim kızım küçüktür dedi) kendi işini kendin halledemiyormusun

Sosyal medyadan bunları yapanın, dışarıda fingirdeşmediğini düşünmüyorsunuz herhalde.

Aynı yatağa girdiğinizde, başka kadınlara dokunup dokunmadığını düşünün. Bakın nasıl da manevi olarak tek celsede adamı boşuyorsunuz kafanızdan.

Sizi kaybetmekten korkmayan adam her şeyi yapar
Kime söylerseniz söyleyin

Belli bir yaşı geçmiş kaba tabirle eşek kadar olmuş adama anne babası ne yapsin ki bu sorun sizi ve onu ilgilendiriyor.sizin çözüm bulmaniz gerekiyor.çözüme gelince ona ilk önce ne yapmak istediğini sorun amacı sadece görsel şölenle kendini mi tatmin etmek ,yoksa bu kişilere sahip mi olmak istiyor cevabina göre biletini kesin

B
Yorum yapmış ve bunu aldatma mi sayıyosunuz? Yorum beğeni ve aldatma. Size biraz daha düşünün bence ayrıca ailelere böyle rezil etmek için herşeyi dökmeyin. gidip babasına da deseniz koca adam Rihanna yaptığı yorumu anlatacak değildir heralde. Bilmiyorum ama değişik bir konu kusura bakmayın
Yorum yaptığı kişi Rihanna değil olsa emin olun bukadar takmam yabancıdan kastım İngiliz rus yabancı kızlar haa bide ben görmese idim daha ileri de gideceğini biliyorum çünkü geçen hafta instagram üzerinden yabancı kızlar grup kurup onu da eklemişti normal bi grup değil yani benm için aldatma dır

X