Eşinizin daha çok iyi bir baba olması mı önemlidir, yoksa iyi bir koca mı?

Eşinizin daha çok iyi bir baba olması mı önemlidir, yoksa iyi bir koca mı?

• İyi bir koca

OY: 11 45,8%
  • İyi bir baba

OY: 8 33,3%
  • Kararsızım

OY: 5 20,8%

• Ankete Katılan
    24
bence ikiside önemlidir yani iyi koca olsun iyi baba olmasada olur diye birşey diyemem ikiside birbirini tamamlıyor iyi bir kocaysa zaten iyi bir baba iyi bir eş iyi bir hayat arkadaşıdır :asigim:

Seçim yapmam gerekirse iyi bir baba olmasını tercih ederdim...
Ama eşim çok am çok iyi bir eş harbi hayat arkadaşı:asigim:
Çok eminimki süper baba da olucak o konuda hiç şüphem yok:jeyyar:

bence ikiside önemlidir yani iyi koca olsun iyi baba olmasada olur diye birşey diyemem ikiside birbirini tamamlıyor iyi bir kocaysa zaten iyi bir baba iyi bir eş iyi bir hayat arkadaşıdır :asigim:

Tabiki her ikiside onemlidir ..ama secim yapman gerekirse hangisni secersin soru bu :)
Ayrica iyi bir koca olan iyi baba olmayabilir..

eşiniz size karşı iyi bir kocaysa onu seversiniz aynı zamanda iyi bir babaysa ona taparsınız
yani sadece bana iyi koca olması yetmez aynı zamanda iyi bir baba olmalı

Tabiki her ikiside onemlidir ..ama secim yapman gerekirse hangisni secersin soru bu :)
Ayrica iyi bir koca olan iyi baba olmayabilir..

o kaca ozaman iyi bir koca değildir iyi bir koca olup çocuk olduktan sonra iyi bir baba olamıyorsa huzursuzlugun başladıgı an o andır ve artık o iyi olan koca bir bakmışsınki iyi değil. ben bu konuda seçim yapamıyorum benim için çünki ikiside önemli.
a.s.

bence ikiside önemlidir yani iyi koca olsun iyi baba olmasada olur diye birşey diyemem ikiside birbirini tamamlıyor iyi bir kocaysa zaten iyi bir baba iyi bir eş iyi bir hayat arkadaşıdır :asigim:[/quote

size aynen katiliyorum iyi bir es herzaman iyi bir baba olur.bence secim yapmak sacma olur.her iki sinide secelmis olsada sonucta yine mutsuz bir aile tablosu ortaya cikar ya cocugunuz üzülecek yada siz üzüleceksiniz ve daima ortayi bulmaya calisacaksiniz.sonucta büyük ihtimal hüsran olur ya evladinizi kaybedersiniz yada esinizi

bana iyi bir eş olan,çocuğuma da iyi bir baba olmalı...
bence bir eş için bu iki özellik şart...
yani ikisini ayrı şıklarda düşünemiyorum...
çünkü birbirini tamamlayan unsurlar bunlar....
sevgiler...

iyi olmayan bir kocaya zaten güvenip de çocuk doğurulmam. böylece kötü kocanın iyi bir baba olup olmayacağını bilemem

ama iyi bir kocanın sıfatları arasında sorumluluk sahibi, dürüst, sadık, evine bağlı gibi sıfatlar olacağından bu kişi iyi bir de baba olabilir diye düşünüyorum

valla bana bu saatten sonra koca değilde...
şöyle anam için yakışıklı bir damat ...
bebegim içinde iyi bir baba istiyorum...
kendim için bir şey istemiyorum..

İyi bir koca iyi bir baba olur.:ecrin_bebek:
Sorumluluk sahibi bir insan karısına iyi eşlik yapar. :1hug:
Çocuğunada iyi bir babalık. :emir_bebek:
Bence kötü bir koca zaten kötü bir baba olur eminima.s
yani ikisinide isterim biri olmadan olmaz:1no2:

eşim iyi bi eş ve iyi bi baba olması önemli...iyi bi eş ama baba olamadı daha işallah en kısa zamandada iyi bi baba olur...

Valla bence bir adam eğer eşine karşı iyi bir kocaysa o zaman iyi bir de baba olur. Neden derseniz iyi koca, karısını sever, sahip çıkar, üzmez, mutlu etmeye çalışır, onunla ilgilenir ve onu çoook sever.
Zaten böyle bir aile ortamı varsa o zaman çocuk yapılmalıdır bence. Huzurusuz ve sevgisiz bir ortamda çocuk yapılırsa o zaman çocuk istenmeyen çocuk olur. Ve baba da kötü bir baba olur. Ne çocuğu sever, ne ilgilenir,ne de ister.

Herşey sevgi ve saygıya bağlıdır bence.

Önce iyi bir koca olacaksın ki , sonra iyi bir baba olabilesin.

:emir_bebek:

ekmeğin kabuğunu atıptamı yiyoruz ki?
eğerki iyi bir baba olamıyorsa, o saatten sonra bana iyi bir eş olmuş hiç kıymeti yok.....................:dilcikar:

Herkes baba olamaz... ama kısa bir süre iyi bir koca olabilir. İkisinden birini tercih etmem gerekirse ikisinide tercih ederimsırnaşık şey ama şuda bir gercek ikiside birbirine bağlı.. yani koca olarak iyi olan adam baba olarak zaten iyi olacaktır..

X