eşinize söylemediğiniz sırlarınız var mı

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
Esinize veya hickimseye soylemediginiz sirlariniz ya da sirriniz var mi hic? Belki kendinize bile itiraf edemediginiz

İnsanın kendine itiraf edemediği şeyler hatırlamak istemedikleri olabilir mi?:uhm:

şimdiye kadar eşimden hiçbirşey saklamadım. zaten agzımda gevşektir benım tutmam içimde illa ki anlatıcam uyuyamam valla:teytey::dance:

eşime söylemediğim sır tabiki var, bazı sırları kendime saklamayı severim

sırrım yok ama olsada acmazdım ben eslere herseyin anlatılması taraftarı değilim onu ilgilendirenleri yada sonunda ilgilendirecek olanlar hariç

Ailemle ilgili şeyleri konuşmayı sevmem bu eşim bile olsa ailemin sırlarını,hataları varsa hatalarını eşime söylememeyi tercih ederdim herhalde.

anlatılacak olan var anlatılmayacak olan var. doğuracağı sonuçlara bağlı...
yalnız ben şuna kızıyorum, birileri size sırrını verdiğinde bunu eşiyle yada biriyle ne diye paylaşırlar .anlamış değilim....

son olarak ;
polat abimiz ne demiş, iki kişinin bildiği sır değildir.:roflol::roflol::roflol:
iğrençti tamam kabul ediyorum...

Bence her evli kadının ufak sırları olmalı, tabii ki benim de var ama söylemem......

benimde var tabiki sirlarim,bence hersey kocalara söylenmez demi:)

ananem derdiki argo olcak biraz ama kocalariniza popo nuzun bir tarafini göstermeyin cocukken dedim o nasil olcak:) ama simdi anladimki koca ya her sey anlatilmiycak:)

onu ilgilendirecek konuysa söylerim.ama arkadaşlarımın sırlarını söylemem.verilen sır bende saklı kalır

her insanın kendine sakladığı şeyler vardır diye düşünüyorum...ailevi hiçbir sırrımı vermedim ..iilşkimize ait sırları da başkalarına söylemem...

evet benimde var bazilarini kendime bile soyleyemem ki esime nasil soyleyeyim,zaten herseyi bilmeside gerekmiyor,bilmesi gerekli olanlari bilsin yeter.

sırrını bi kere birine soylediginde, o sirrin pesinden kosarsin, basina bela olur

ewet eşime ve etrafımdakilere söylemedigim sırlarım var aslada söylemeyi düşünmüyorum sırlar saklanması gerektigi için sırdır adı üstünde ben ve allah biliyo başkalarının burnunu sokmasına gerek yok sevgiyle kal

Benim eşimle aramda sırrım yok , o demek ben demek ben demek o demek.
Onu üzecek şeyleri söylemem sadece , ve benimle paylaşılmış dost dediğim insanların sırrını söylemem.

Yalnız şu var bana bir sırrını söyleyecek kişiye , bir daha düşünmesi için uyarıda bulunurum. Çünkü biriyle sırrını paylaşmak önemlidir. Sonradan pişman olması hiçbişeyi geri getirmez.

X