esiniz uykuda baska bir kadin ismi sayiklarsa

A

armageddon

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi armageddon
geçenlerde aynen böyle oldu. Deniz Beni dinliyomusun deyip, öpmeye çalisti. Deli oldum kalkip uyandirdim sordum Kim Deniz diye, Ne diyosun sen ya diyerek uykusuna devam etti. Arastirdim telefonunu mesai arkadaslarini falan bu isimde birine rastlamadim. Ama her an tetikteyim. Sizin kocaniz da bir kadin adini sayiklarsa tepkiniz ne olurdu..klava:

• Konu Sahibi armageddon
bayanlar bu arada ben daha yeni katildim sayilir araniza.Cevap yazacaklar1 merakla bekl1yorum

• Konu Sahibi armageddon
ne olacak canım ya ama suphen varsa bısey dıyemem bız bıle ruyalarımızda neler neler goruyorum bence hemen suçlama herıfını

• Konu Sahibi armageddon
konuyu yanlıs yere acmıssın canım hosgeldinde

• Konu Sahibi armageddon
konu kilitlenebilir ama ben cevap yazayim :)
o an onu iki cift tekmeyle yataktan atar..odadan kovar ..kapiyida kilitlerdim heralde..

ayrica ne yapip eder deniz kim ögrenirdim.
belkide eskide kalmis bisedir. ama bana o da yeterdi..
hala unutamamis olmasi..
bende yangina körükle gider gibi oldum ama .. ne yapardiniz demissin.. sessiz kalmazdim.

• Konu Sahibi armageddon
VALLA BENDE ÇOK ÜZÜLDÜM AMA BEN ÖÖYLE BIRINI TANIMIYORUM. bIR TEK TANIDIGIM DENIZ VAR O DA DENIZ BAYKAL DEDI. ÖLÜRMÜSÜN, ÖLDÜRÜR MÜ?

• Konu Sahibi armageddon
Konuyu yanlıs yere mı açmısım ben yahu
acemılık ıste.

• Konu Sahibi armageddon
Valla uykuda boğazını sıkıverirdim bu kadar kahrını çekicem onun aklı başka yerlerde olucak kusura bakmasın ama kabullenemem ben üzgünüm...

• Konu Sahibi armageddon
kilitlenmeden ben de yazayım.. :) karşılaştığın çok da normal bi durum değil elbette! ısrarla bunu açıklamasını beklerdim. olmayan birini rüyasında göremez heralde. hele bi de öpmeye çalıştı ise.. mantıklı bir açıklama beklerim.. duruma göre tepki gösteririm. açıklayana kadar da uzak dururum..

• Konu Sahibi armageddon
valla o gece bişey demezdim hatta sonradanda demezdim kıllandırmamak için sonra araştırırdım bütün çevresini bu deniz kim diye yani ona açıkca sormazdım............... bişeyler olduğunu öğrenirsemde canına okurdum.....

• Konu Sahibi armageddon
ezgibocum bravo sana .. imrendim walla.
catlarim ayol :))) hayatta suamiyorum ben .. icimde tutamamm hic bir zaman ..
mutlaka patlak veririm gün icerisinde.
bazen bisi oluyo bisi duyuyorum adamin is ten gelmesini bile beklemeden telefon acip soruyorum :)))

• Konu Sahibi armageddon
Rüyalar biliçaltı diil midir? Bende gerçek bi durum oldugunu sanmam. Kesinlikle alakasız bir rüyadır ve kendi bile hatırlamaz muhtemelen. Keske taze taze sormasaydın... Ama tabi en ufak bir şüphen dahi varsa karşına alıp konusmakta fayda var, malum erkekler pek yalan soylemeyez hemen belli ederler saf safsengözlerimebaksanab

• Konu Sahibi armageddon

arkadaşım tepkinde haklısın ama erkek ismide var deniz diye deniz dıye erkek arkdaşı yoksa kötükedihüso araştır

• Konu Sahibi armageddon
valla arkadaşımm im olsa ama kim olsa uykuda olan bişi olduğu için ne olursa olsun inkar edecektir
mantıklı olalım odadan atarak ya da boğağızı sıkarık ne öğrenebilirz he ben seni deniz adlı biriyle aldatıorum onu sayıklamışım mı dicek allahaşkına,,,tam tersi hiç ses çıkarmaz ama yanında laf geldiğinde deniz ismini kullanırdım suratı tepkis ne olcak die izlerdim bi kızarır morarır şaşırır nedren çıktı falan die tepki verir heralde insanoğlu o da,,,bıcakemige de dayanında kocan tarafından bi denizdir alıp yürüdü die sen geçen uykunda öpmeye kalktın denizi de ondan bana da bulaştı die çıngarı o zaman koparırdım

• Konu Sahibi armageddon
nemi yapardım?....
işte bunu bana yaparak hayatının hatasını yaptığını ona şöyle ispat ederdim....
yatakta önce bi güzel tekme yağmuruna başlardım sonra yataktan kaldırır odadan çıkarırı eşyalarını hazırlar ayakkabılarıyla dışarı fırlatırdım.....

sonramı?

sıra deniz hanıma gelirdi herhal....

• Konu Sahibi armageddon
kesin boğazlardım kötükedihüsoben kolay hazmeden biri değilim mutlaka kim olduğunu da bulur gereğini yapardım valla sen iyi sabretmişsin canım

• Konu Sahibi armageddon
Canım sanırım benimde tepkim sert olurdu.hadi isim sayıklasa anlarım erkek arkadaşı derim.ama birde öpmeye çalışmış ben olsam bende şüphelenirdim sanırım.bence sen takip te ol.

• Konu Sahibi armageddon
Allahim ya bu ne siddet bu ne celal butun bayan arkadaslarimiz siddetlenip hemen kiskancliga ve o da yetmezmis gibi evden kovmalara bile gelmisler.Bakin arkadasim deniz ismi bir tek bayan ismi olmayip erkek ismide deniz ismi var hem bu bir ruya nereden bilebilirsinizki deniz adli bir erkek arkadasiyla belki yillardir kus ve o an barismak kendini affetirmek icin bir opeyim derken bunu disa vurmus olamazmi neden hemen aninda insanlara damgayi vuruyorsunuz tabiki sizde haklisainiz bayanda olabilir ama bakalim arkadasmi sevgilimi yoksa sadece ruyada olan bir denizmi yani hic tanimadigi hic bilmedigi hatta deniz isimli kiz yada erkek arkadasi akrabasi cevresi olmayan biri sadece ruyasinda bile isimlendirebilir ve bunu disa vurabilir bunlar cok normal dogal ve olabilen seylerdir .bence birseye karar verip onyargida bulunmadan once konuyla ilgili biraz arastirma yapin acaba ne nedir nasildir bilim ve teknik yonleri realitesi vs vs neden cahil insan her zaman herseyin gerisinde kalip hep arkalardan kosar sizce arastirip ogrenmedigi icin cahil kalmis ve aklinca bildigi tek sabit bir fikirden yola cikip aninda damgayi basar Allahim ya ne gunlere kaldik diyecegim .ruyayi yazan arkadasim armageddon bence bir saglikli dusunun onun bunun fikirlerini aldiktan sonra birde siz arastirin gene karari siz verin baskalarinin karar vermesine izin vermeyin fikir almak guzel seydir ama sabit fikirler deyil tabiki :))))) neyse cok guldum bazi bayan arkadaslarin siddet iceren yazilarina.onlar icin soyleyecegim tek sey siz esinizi deli gibi seviyorsunuz ve esinize sadiksiniz ama tutki ruyanizda bir erkek ismini sayiklayip opmek istemi eylemi gerceklestirdiniz peki esinizden sizin sokaga atmasinimi bekliyeceksiniz yoksa saglikli bir karar alinmasinimi????????????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…