Esiniz sizinle ayni yatakta yatmazsa

eşim deyilde ben gece kalkar dolaşıyorum ya kanepede uyuyorum yada çocukların yanındaa uyup klaıyorum mirmirmirmirmirmirmirmir

ben 10-15 yıllık evliyim ayrı yatsa ki ne olur diyen arkadaşlara şaşırdım doğrusu
benim kayınvalidemle k.peder 35 yıllık evli adamlar 60 yaşına gelmiş hala yer gibi bi problem olmadığı sürece ayrı yatmazlar
şahsen benim eşim öyle yapsın ben sonu tartışmada olsa sorgular öğrenirim
bi kere ben eşim gelmeden hayatta uyuyamam kii

ayrıca kuran-ı kerim de eşleri hatalı olan erkeklere eşlerinizle anlaşamıyorsanız hemen boşanmayın önce sözle anlatın sonra yataklarınızı ayırın sonra vs. vs. deniyor ki bunun tefsirinde yatağını ayırmanın diğer bir eşe çok ağır geleceği için hele hele ki bayanın bunu kaldıramayacağı ve kadının özür dilemesi ve yola gelmesine vesile olacağı için kuran bu tür çareler üretmiş.
yani ben burdan şunu çıkarıyorum demekki eşin yatağını terketmesi çok ağır bir mesele ki kuran bile üzerinde durmuş
annem hep ayrı yatmak araya soğukluk girdirir der

bi de yatak gerçekten rahatsız olsa ya şu yatağı değiştirelim artık çok belimi ağrıtıyor demez mi canım
bence gerçek neden yatak değil o işin bahanesi
yine böyle yaptığı birgün eşine sor
tatlılıkla söze başla senle bişey konuşmak istiyorum neden biz ayrı yatıyoruz bunun başka bi sebebi olmalı açıkça söylesene falan gibi gerekirse sıkıştır ve söylet bence

yatak ayırmak tepki bana göre seni istemiyorum senle beraber olmak istemiyorum hatta seni sevmiyorum demek gibi geliyor ben kızdığımda ayrı yatarım o hiç terketmez yatağı bana kızsa bile çünkü adam rahatına çok düşkün yahuuu

Yatak almaya gidelim çok dedim tamam diyor ama halen bekliyoruz.Kanape belini agritmiyormus rahatmis
[/LIST]

eş olmak aynı yatağı paylaşmak aynı yastıpa baş koymak,ortak bi hayatı,ortak alanları bi ömrü beraber paylaşmka değilmidir???
o zaman ayrı yatmak doğrumudur??

valla nerede yatıyorsa gider yanına kıvrılırım...
ne demek belim ağrıyor...
hiç kurtulamaz benden hiç....

bende yatakta yattığım zamanlar benimde gerçekten belim ağrıyor
bir de eşim bana adeta yapışıp uyur gözüme uyku girmez
bakarım iyice dalmış elini kolunu iterim yatamıyorum başka türlü ne yapayım
ya yastığımı alır ayak altında yatarım ya da iki minder atıp yatak odasında yerde yatarım (tabi çok sıcak ve eşim bana sarılıp yatıyorsa) eşim çoğu zaman işte sen beni sevmiyorsun istemiyorsun falan der bende sırtımın ağrıdığını bahane yaparım yani diyeceğim o ki gerçekten beli ağrıyabilir yada sıkıntıya gelemiyordum eşim bana sarıldığı zaman hele birde sıcaksa boğuluyor gibi oluyorum bu onu sevmememe engel değil ki hemen kötüye yormamak lazım mesela ben eşimi seviyom mutlaka eşinde seni seviyordur kendini üzme

valla benim eşimde yaz sıcaklarında çogu ayrı yatarız ama eşim gecenin bir vakti uyanıp gelir yanıma ne biliyim ilk zamanlar bende öle idim çok sorun ediyodum hatta eşim yanımda yatmıyo diye sabahlara kadar agladıgım oluyo ama şuanda daha mantıklı düşünebiliyorum inan insan alışıyo zamanla ama ben eşime çok dedim gece gündüz aklıma her geldiginde konuşmazsan senin derdini anlamıyo o konuşmazsa sende onu anlamazsın dimi ama arkadaşım gerçektende beli agrıyo olabilir bence üstüne fazla gitme ama boşta bırakma derim.

Normal bisey degil...aranizda kopukluk var demekki...her zaman mi yapiyor acaba?
Esim benim hic yapmadi. yapmaz bende yapmam...yapsa bile pesine giderim bende nerde yatarsa yanina yatarim. kabul etmem oyle seyi ben

Vallaa bence fena olmazz..:jeyyar:
kolumu bacağımı gererek yatarım..mirmirmirmirsırnaşık şey
Ya ama tabi insanı genede düşündürür..
Eşiniz farklılık arıyor olabilir yada arada yalnız yatmaktan hoşlanan biri..
Aranızda kopukluk ta olabilir tabii

benimkide kovuyorum yinede gitmiyor
hamile olduğum için döne döne yatmak istiyorum
ama yok

Benim annem 31 yıllık evli, kayınvalidem de 30 yıllık. İkisi de bir tek gece yataklarını ayırmamışlar. Bana da çok tembih ettiler ve ben de dinledim onların sözünü. Başka bir konuya yazdığım bir kriz yaşamıştık eşimle. Günlerce evliliğimiz sallandı, gene ayırmadık yatakları.
Hatta bir keresinde belimi incittiğim için sert yerde yatmam gerekiyordu. Battaniye serdik salona; yatırdı beni eşim battaniyenin üzerine. Sonra kıvrılıverdi yanıma. O gün yerde yattık beraber.
Bu benim ve eşimin tercihi. Biz yatak ayırmanın büyüyü bozacağına inanıyoruz.
Ama sizin eşiniz bu konuya böyle yaklaşmıyor olabilir. Yani herkes farklı, o çok üzerinde durulacak bir konu gibi görmüyor olabilir. Yani illa ki bir sorun yüzünden olmayabilir. Belki sıcağa filan dayanamıyordur.
Ama öğrenmenin tek yolu açık açık sormak. Bel ağrısı bahanesi inandırıcı değil. "Yatağı değiştirelim." veya "Gel kanepede yatalım." derdi öyle olsa.
Dediğim gibi sebebi çok masumca sıcaktan bunalmak da olabilir; daha tatsız soğukluklar filan da olabilir.
Umarım sadece sıcaktandır.
Sevgiler.

eşim nereye ben oraya....... ister kanape ,ister yatak ,ister başka bi yer.. eger aynı çztı altındaysak,kavgalı bıle olsak yeri benim yanım.....

kaç kavgadan sonra gidip kanapede sıkısıp yattım....nefret ettiğim anlarda bile...

bence çok önemli birşey değil
bende yapıyorum arada böyle
sıkma canını şekerim

seren serengille eşide bazen ayrı yataklarda yatarlarmış :)
hatta ayrı odalarda kalırlarmış..
birbirlimizden sıkılmayalım diye böyle bi yöntem geliştirmişler :):)

Benim bildiğim kanepede yatmak insanın belini ağrıtır CADIARZU
Eşinize bir süpriz yapın ve yatağınızı değiştirin bakalım hala beli ağrıyıp kanepeyimi yoksa sizinle paylaştığı yatağımı tercih ediyor beli ağrımasına rağmen

ay bende tek yatmayı severım ama karsındakı erkek sana sevgiyle sarılıosa gecelerı sabah kalktğnda onun elini halen belinde yada omzunda bulyorsan bence o sıcaklık bırakılıp baska yataga gidillmez..eskiler cok bilio onlar kocalarını elde tutumak için thaf şeler yapmıs zatem ya arada 1 insan tek yatmak steyebilir..bir insan tv nın basında uyuya kalabilir yada o gece cok sıcaktır yada uyku tutmuodur vs...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…