Eşiniz gece giydiğinize karışır mı?

muallime

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2010
1
1
Merhaba hanımlar. Gece yatarken neler giyiyorsunuz? Ben eşofman, tayt vb. giyiyorum, eşim eşofmanla yatağa girilmez diyor. Vücudu gösteren şortlu kıyafet veya gecelik giymemi istiyor. Ben de kadınların çoğu eşofmanla yatağa giriyor diyorum. Gerçekten böyle mi merak ettim. Sizin eşleriniz bunu sorun ediyor nu?

Merhaba hanımlar. Gece yatarken neler giyiyorsunuz? Ben eşofman, tayt vb. giyiyorum, eşim eşofmanla yatağa girilmez diyor. Vücudu gösteren şortlu kıyafet veya gecelik giymemi istiyor. Ben de kadınların çoğu eşofmanla yatağa giriyor diyorum. Gerçekten böyle mi merak ettim. Sizin eşleriniz bunu sorun ediyor nu?
Benim ki de tam tersi biraz daha giyinik yat ya deprem olursa diyo 😅 bende nefret ederim uzun elbiseler uzun kollu kıyafetlerden bunalirim

Böyle şey genellemeye vurulmaz, insan nasıl rahat ediyorsa öyle yatar

Edemez hakkı yok çünkü. Canım isterse giyerim.

Pamuklu pijama😁 Benim adam tam tersi ya ilk evlendik heveslendim saten gecelikler kısa fantezi kıyafetler giyiyorum fln. Hayatım üşümüyor musun , hasta olursun nu kıyafetlerle dedi. Yani gene giyerim ama genellikle çıkartır pijama ile uyurum. Dötüm üşümemeli soğuk almamalı benim.

Pamuklu pijama😁 Benim adam tam tersi ya ilk evlendik heveslendim saten gecelikler kısa fantezi kıyafetler giyiyorum fln. Hayatım üşümüyor musun , hasta olursun nu kıyafetlerle dedi. Yani gene giyerim ama genellikle çıkartır pijama ile uyurum. Dötüm üşümemeli soğuk almamalı benim.
Aynen :) eşimin en az 15 yıllık bir şortu var. Rengi falan solmuş artık atın beni diye haykırıyor. O müzelik şortu kaç kere atmaya kalktım en rahat şortum diye attırmadı. Kusura bakmasın kendisi rahatını bu kadar düşünürken benden kıymetli totişim üşüye üşüye şortla yatmamı bekleyemez.:KK20:

Ben yatarken eger mevsim kis ise oversize kazaklarla yatiyorum
hatta esimin dolabindan giyiniyorum
ya bazen dalga geciyor gülüp egleniyoruz
ama zevkler ve renkler tartisilmaz demisler, esin gecelik seviyor demek ki
benimki tam tersi sevmiyor ama ben giymek isterdim tek sorun üsüyor olmam
götü basi üsütmeye cok müsait bir bünyem var ama mümkün olsaydi mini sort ve askili takimlarla yatmayi cok isterdim
kalin polar bicamalar rocks :sampiyon:

Evin soğuk değil ve usumeyeceksen eşinin isteğini çevirme .
Bu sorduğun soru kişisine göre değişir ,ben elbette rahat pijama giyerim. Tayt tarzı asla giyip uyuyamam mesela.

Normalde giyeceğim kıyafetler hakkında fikrini belirtir ben sormadan,ama uyumak için yatağa gireceğim zaman da demez yani böyle bir şey asla.Kimi eşofmanla rahat edebilir kimi de tayt ile. Herhalde bakınca bi hoş olmak istiyor yoksa böyle bir şey için bu kadar boş bi cümle kurmaz :KK70: Sırtüstü değil soluma da yatayım istersen diye bir sor :KK70:

bari yatarken giydiklerimize karismasinlar sizene yahu:)

Gün içinde evde giydiğiniz eşofmanla/taytla mı yatağa giriyorsunuz ? Belki bunu kastetmek istemiştir yatak için ayrı bir şey giymeniz gerektiğini(ister pijama ister gecelik ister atlet şort kendi canınızın istediğini tabi) 24 saat üzerinizde aynı şeyin olmaması gerektiğini söylemek istemiştir belki.

Kışın uzun kol pijama üstü ve şort, yazın askılı şort takimlar giyerim cunku öyle rahat ediyorum hatta genelde 1 beden buyuk giyerim rahat olsun diye. Tayt sizi bunaltmiyor mu kan dolasiminizi etkilemesin?

X