esiniz aksam geldiğinde....

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
aksam sohbetimi oda ne... eşim gittiginden beri evim o kadar sessiz ki ben pc basında annemde tv basında günlerimiz geçiyo işteetatlicadiarzu (tam 8ayı devirdik bölelikle)her aksam pcde görüşüyoruz askımlaa.cabuk gel bebegim senle:1hug: doya doya konuşmayı hata kavga etmeyi bile özledim yaaaaasenağlama

ben 2,5 yıllık evliyim.. genelde sohbet ederiz.. ama gün güne uymuyor ki

benim esim isden eve gelince ilk merhaba der.sonra arayan soran var mi diye sorar.sonra oglumla ilgilenir öper kucaklar falan.sonra direk pc ye gelir gazeteleri okur bu arada ben yemek hazirlarim.yemek yerken cok yoruldum is bugun coktu der yemek biter cafe meyva falan yer ve zanir tv ye bakar,bana hic sormaz ne yaptin bugun neler yaptiniz falan demez hergun ayni soru ayni konu devam ederrrr giderrrrr

bir sey daha ekleyim cocuk olmadan önce sohbet ederdik film izlerdik yürüyüs yapardik kavga ederdik.ama cocukdan sonra sohbettimiz azaldi cunku sürekli oglum yapma gel yemek ye oyuncagini getir bak burda kus var hav hav gelmis demekden biz sohbet edemiyoruz.kavgada etmiyoruz cunku oglumuzun yaninda kavga etmek hosumuza gitmiyor.esim eskiden cocukdan önce disarida cikmazdi ama bu bu aralar disari cok fazla cikar oldu.ben butun sevgimi ogluma veriyorum esimde sanirim öyle bu yuzden paylasimlar sadece ev yemek ve yatak oluyor.ben 6 senelik evliyim

Walla okuduğuma göre herkeste aynı şeyler eve gel yemek ye pc başına yada tv başına....demek herkeste aynı şeyler ben bizimmi hep böyle diyordum ama geneli böyleymiş içim rahatladı..ama tabii arada değişiklikler oluyor tabii..çokta monoton dğil yeni..

esinizle aksam isten geldiginde sohbet edebiliyor musunuz?
evetse neler konusursunuz genelde ve esiniz hangi konulardan konusmayi seviyor
hayirsa aksamlariniz nasil gecer?

kac yillik evli oldugunuzu da yazmayi unutmayın :)

eşim saat 10a doğru geldiği için bu ara pek konuşup muhabbet etme fırsatımız olmuyorjeyyaree birbirimizi görünce de doğal olaraktan uyuyoruz:asigim:jeyyar
konuştuğumuz zaman aşkım şuranın taksidi şu zaman şu şekilde ödeyelim ya da yarın sana ne yemek yapayım yoksa dışarıdanmı yesekki olur bunlar bizim genel muhabbetimiz kısa zamanımızda bunları konuşuyoruz..vakit bulunca saatlerce sevgimizi dile getiriyoruz...
1 nisan 2007 de doğum günümde evlendik:asigim:
daha 1 yıl olmadı:hooray:

günümüzün nasıl geçtiğini birbirimize anlatırız gün içinde neler yaptığımızı filan.birbirimizin ilgisini çekecek konular varsa dedikodu yaparız şakalaşırız dizi izleriz birbirimize sarılarak.genelde yemeğimizi kayınvalidemde yiyoruz orda başlıyor konuşmalarımız biz 16 aylık evliyiz ama 7.5 yıl bitti beraberliğimizin...

11 aylık evliyiz... eve ben eşimden önce gidiyorum..
gelir gelmez toparlanıcak birşeyler varsa toparlarım.. yemek yaparım...
masayı hazırlayıp eşimi beklerim geldiğinde naber Nesliş der? iyi senden naber derim..
Ne yemek yaptın der eğer karnıbahar varsa "kış geldi ya hergün yeriz artık" der..
Yemek te pek konuşmayız haber saatine denk geliyor genellikle..
haberleri izleriz... haberlerde gördüklerimize sinirleniriz..
Ülkenin halini konuşuruz... bazen ben kendimi tutamam ve ağlarım..
o sırada sessizlik hakim olur.... ülke meselelerinde hassas olduğumu bilir...
yemekten sonra bi çay yapta içelim der yada kahve ama genellikle çay..
o çayını beklerken ben mutfağı toparlarım..
bulaşıkları makinaya diziyorum birlikte daha fazla vakit geçirelim diye..
çayımızı içerken günlük şeylerden bahsederiz... bazen ben dedikodu yaparım..
oda başaldı yine der bende sana anlatmıyda kime anlatayım içimde tutayımda çatlayayım mı derim.
neyse tv. izleriz... izlediğimiz şeylere yorum yaparız... komedi izliyorsak
gülmekten kırılırız..
tabi bu arada ben rahat durmam sürekli sıkıştırırım... rahatsız ederim..
en sonunda dayanamaz beni falakaya yatırır... :)
işte böyle geçiyor.. Allah bozmasın ...

Kocam çok geç gelir işten!
Çoğu zaman tok olur,yemek faslımız sadece haftasonu olur. Ama o gelene kadar anlatacaklarımı biriktiririm. O gelice de başlarım muhabbete. Canım benim; o kadar yorgun olduğu halde beni dinler,yorum yapar,espirilerime güler, o da işinden bahseder.:1hug:
Eğer konuşmazsam bir sorun var demektir. Sessizliğime hiç dayanamaz,illa muhabbet edeyim diye sevdiğim şeyler hakkında konu açar.
2 yıllık evliyiz,inşallah hep böyle devam eder...:asigim::nazar:

bütün gün işte o kadar çok konuşuyor ki , akşama konuşacak hali kalmıyor garibimin , işte ben vıdı vıdı anlatırım o dinler , dinler , dinler , sabırlıdır benim kocam tatlicadiarzu

11 aylık evliyiz... eve ben eşimden önce gidiyorum..
gelir gelmez toparlanıcak birşeyler varsa toparlarım.. yemek yaparım...
masayı hazırlayıp eşimi beklerim geldiğinde naber Nesliş der? iyi senden naber derim..
Ne yemek yaptın der eğer karnıbahar varsa "kış geldi ya hergün yeriz artık" der..
Yemek te pek konuşmayız haber saatine denk geliyor genellikle..
haberleri izleriz... haberlerde gördüklerimize sinirleniriz..
Ülkenin halini konuşuruz... bazen ben kendimi tutamam ve ağlarım..
o sırada sessizlik hakim olur.... ülke meselelerinde hassas olduğumu bilir...
yemekten sonra bi çay yapta içelim der yada kahve ama genellikle çay..
o çayını beklerken ben mutfağı toparlarım..
bulaşıkları makinaya diziyorum birlikte daha fazla vakit geçirelim diye..
çayımızı içerken günlük şeylerden bahsederiz... bazen ben dedikodu yaparım..
oda başaldı yine der bende sana anlatmıyda kime anlatayım içimde tutayımda çatlayayım mı derim.
neyse tv. izleriz... izlediğimiz şeylere yorum yaparız... komedi izliyorsak
gülmekten kırılırız..
tabi bu arada ben rahat durmam sürekli sıkıştırırım... rahatsız ederim..
en sonunda dayanamaz beni falakaya yatırır... :)
işte böyle geçiyor.. Allah bozmasın ...

Ağlama ve falaka hariç nerdeyse aynıyerimseniben
Bir de ilaveten oğlumun yaptıkları,dedikleri,yeni öğrendikleri paylaşılır.

5 yıllık evliyim konuşmasak daha mutlu olacağım:roflol:

esinizle aksam isten geldiginde sohbet edebiliyor musunuz?
evetse neler konusursunuz genelde ve esiniz hangi konulardan konusmayi seviyor
hayirsa aksamlariniz nasil gecer?

kac yillik evli oldugunuzu da yazmayi unutmayın :)
BİZ 5 YILLIK EVLİYİZ,AYNI OFİSİN İÇERSİNDE BERABER ÇALIŞIYORUZ VE İŞ YERİNDE KONUŞACAK ÇOK ŞEY BULABİLİYOR VE ÇOK YORULUYORUZ ÇÜNKÜ FAZLASIYLA ÇENE YAPACAK BİR İŞİMİZ OLDUĞU İÇİN EVE GİDER GİTMEZ YEMEK YE,ÇAY İÇ SONRA OĞUMUZLA İLGİLENELİP YATIYORUZ.
SEYRETTİĞİMİZ DİZİLERİMİZ VARDIR BERABER SEYREDİP ONUN ÜZERİNE YORUMLAR YAPABİLİYORUZ.HEE BİRDE ASLA AMA ASLA NE İŞİ EVE YANSITIRIZ,NEDE EVİ İŞE YANSITIRIZ.İKİSİNDEDE AP AYRI KİMLİK TAŞDIĞIMIZ İÇİN İKİSİNİN AYRIMINI YAPABİLİYORUZ.AMA ŞU DA BİR GERÇEKKİ BU KOŞUŞTURMACA İÇERSİNDE İKİMİZ İÇİNDE HAFTA DA BİR GÜN DE OLSA İKİMİZ BİRBİRİMİZE ZAMAN AYIRIYORUZ,EN AZINDAN BİR SİNEMAYA YADA DOLAŞMAK İÇİN DIŞARIYA ÇIKIYORUZ.AMA BAŞ BAŞA...:1hug:

biz6 yıllık evliyiz. işinden ,o gün neler olduğunu anlatır bazen gelecek hakkındaki planlarımızı konuşuruz buna benzer şeyler işte........

bir sene iki aylık evliyiz.gün içinde neler yaptığımızı konuşuruz,planlarımızı konuşuruz,aslında bi sürü konuşacak şey çıkıyor,konuşmaktan daha çok güleriz ama eşimde sağolsun çok esprilidir.tv.izliyorsak izlediğimiz şey hakkında yorumlar yaparız.amaaaa en güzel sohbetlerin çıktığı yer yatağımız.cidden yatağa girdiğimizde çoook derin mevzulara dalarız.nedendir bilmem.:uhm:

aksam eve giderim
hep icimden konusurum ve ya netteki arkadaslarla bazen
yemek te pek yemem, tv izlerim
sonra yatarım
aksam cabuk gecer, sabahin korunde 6 da kalkip ise gelirim
h.sonu da temizlik ve alisveris yapmam gerekir
bu yani baska bisi yok..

Asla konusamayiz,ben hep sohbet acmaya calsirim ama ha duvar ha benim herif,o yuzden vazgectim artik,konusmaya calismam bile kavga sebebi oldugu icin, o kendi dunyasinda televizyonu ve kumandasiyla cok mutlu,bende pc basinda yanlizligimi dindirmeye calisiyorum.

al bendedn de o kadar işyerinde devamlı konuştuğu için yoruluyor garibim akşama hiç konuşmuaz ben anlatırım dinlemeye çalışır aksine bende çok konuşkanım o hiç konuşmaz artık yeter aşkım konuş benle bu arada 1 yıllık evliyiz .

biz sohbet ederiz sıksık,gelir gelmez o gün neler olduysa canını sıkan yada onu mutlu eden anlatır eşim..bana sorar sonra işte neler oldu günün nasıl geçti diye bende anlatırım birlikte yorum yaparız güleriz,hemen hemen herşeyi birlikte yapmaya çalışıyoruz birlikte tv izleriz,o benim dizilerime bense onun maçlarına katlanarak izliyoruz...internetede birlikte bakarız bilgisayarda oyun oynarız ikili...çay faslı falan gece biter...aynı anda yatmaya çalışıyoruz eğer onun uykusu yoksa bile ben uyuyana kadar yanımda kalır onu seviyorum:)

canavar allah senı ıyı etsın emı:))))) vallaha bızımkı ya uyur ya tv ızler,tv ızlerkende tıkınması gerekıyor olmazsa olmazlardan bırıdır yanı gece uykusu gelene kadar garsonluk yapıyorum desem yalan olmaz hani.ben eşimi beslıyorum eşimde benı yıye yıye buyuyemedık gıttı:)

Asla konusamayiz,ben hep sohbet acmaya calsirim ama ha duvar ha benim herif,o yuzden vazgectim artik,konusmaya calismam bile kavga sebebi oldugu icin, o kendi dunyasinda televizyonu ve kumandasiyla cok mutlu,bende pc basinda yanlizligimi dindirmeye calisiyorum.

adaşım naber:roflol:

aynı benim kocada senin koca gibi Kötü Kazen
bende ya çocuklarlaoyun oynar yada dalaşırız naniknanik

uyuduklarındada pc başında kk ya takılırım sevdiğim şarkılarımı dinlerim:çok üzgünüm:

X