esiniz aksam geldiğinde....

G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gelecekkorkusu
esinizle aksam isten geldiginde sohbet edebiliyor musunuz?
evetse neler konusursunuz genelde ve esiniz hangi konulardan konusmayi seviyor
hayirsa aksamlariniz nasil gecer?

kac yillik evli oldugunuzu da yazmayi unutmayın :)

bu soru yalnızca ewlileree yaniiiii tatlicadiarzu

hayır maalesf o bi köşede ben bi köşede sessiz sessiz oturuyoruz ve bu durum beni gıcık ediyor

eşim işden geldiğinde genelde yemek sofrasında konuşulur ve daha sonra o kitap okurmak için odasına çekilir....genelde konuştuğumuz konular oğlumuzla ilğilidir..

yemekte konuşuruz genelde....(burda olduğu zamanlarda) işiyle ilgili bişeyler konuşuruz ...yapmak istedikleini anlatır fikir alır ve oğlumuz ile ilgili konuşuruz...ben ona bişeyler danışırım arasıra havadan sudan muhabbet,şakalaşırız falan....şimdi yurt dışında şimdi de yemekten sonra skypede konuşuyoruz...

5 yıllık evliyim bu arada....

Asla konusamayiz,ben hep sohbet acmaya calsirim ama ha duvar ha benim herif,o yuzden vazgectim artik,konusmaya calismam bile kavga sebebi oldugu icin, o kendi dunyasinda televizyonu ve kumandasiyla cok mutlu,bende pc basinda yanlizligimi dindirmeye calisiyorum.

eşimde çenelidir bende.gereksiz konular adına bile sohbet ederiz.tv izlerken özellikle sinema kesinlikle konuşturmuyo.sevgiler

esım geldıgınde hemen yemege gecerız ve sofrada konusuruz konumuz hep planlardır nasıl yapalım ne yapalım gıbı,ve kızımızla ılgılı konusuruz.
sonrada o pc ye gecer ben tv ye arada bırbırımıze laf atarız sakalasırız (pc oturma odamda oldugu ıcın guzel oluyo) ben dızı ızlerım o oyun oynar kızımızla oynarız boyle gecer gecemız :)

Asla konusamayiz,ben hep sohbet acmaya calsirim ama ha duvar ha benim herif,o yuzden vazgectim artik,konusmaya calismam bile kavga sebebi oldugu icin, o kendi dunyasinda televizyonu ve kumandasiyla cok mutlu,bende pc basinda yanlizligimi dindirmeye calisiyorum.

uzuldum.................................................................

nerde hayatım gelip elini yüzünü yıkadıktan sonra karnı acsa yemek yer sonra tv izler bikere versene :eek: der eger benden ses yoksa tv izlemeye devam eder veya gider yatar nerde kalmış sohbet etmek bizim bir akşamlaık maceramız budur

Benim eşim emekli olduğu için biz 24 saat bir aradayız.Mutlaka konuşacak bir şeyler buluruz.Ortak yanlarımız çok.Tabii karşıt fifkirlerimiz de olmuyor değil.Ama birbirimizin fikrine saygı duyarız.
25 yıllık evliyiz.Tu tu tu nazar değmesin.

Ben 2 yıllık evliyim. Eşimle akşamları sohbet ederiz.. O iş yerinde yaşadıklarından bahseder komik yada sıkıntılı olaylar, bende işimde yaşadıklarımdan bahsederim, tv de izlediğimiz programlarla ilgili konuşuruz yorum yaparız, ailelerimizle ilgili bir konu varsa konuşuruz, arkadaşlarımızın hayatında olup bitenlerle ilgili son haberleri veririz, ben apartmanla ilgili son dedikoduları anlatırım :))).... ya biz sohbet ederiz bayağı.. Sadece çok yorgunsak biiraz espri yaparız, kikirderiz fazla sohbet edemeyiz.

nerde hayatım gelip elini yüzünü yıkadıktan sonra karnı acsa yemek yer sonra tv izler bikere versene :eek: der eger benden ses yoksa tv izlemeye devam eder veya gider yatar nerde kalmış sohbet etmek bizim bir akşamlaık maceramız budur

Çok güldürdün beni Allah ta seni güldürsün :roflol:

vallahi ne yalan söyleyeyim onun tek kişilik koltuğa geçip çoğu zaman bir dakika bile uyuklamadan televizyon izlemesinden bıktım arkadaşlar konuşmuyor her gün bir bahane midem ağrıyor başım ağrıyor tam ben uyuduğumda kırmızı noktalı filimler izliyor uyumayın hanımlar

biz her şeyden bahsederiz planlarımızdan arkadaşlarımızdan ailelerimizden hayattan aklımıza ne geliyorsa sohbetlerimiz çok güzeldir ve genelde ortak fikirlerde oluruz sevginin paylaşımı sohbettir eğer yaşlandığında bile sohbet edebiliyorsan hala konuşacak birşeyler varsa ogerçek sevgidir bence çünkü yaşlanınca birtek seninle sohbet edebilecek bir insan kalacaktır geriye buda çok önemli 2 yıllık evliyim bu arada

vallahi ne yalan söyleyeyim onun tek kişilik koltuğa geçip çoğu zaman bir dakika bile uyuklamadan televizyon izlemesinden bıktım arkadaşlar konuşmuyor her gün bir bahane midem ağrıyor başım ağrıyor tam ben uyuduğumda kırmızı noktalı filimler izliyor uyumayın hanımlar

ay guldurdun beni kiz
.......................................................

eşim gece çok geç gelir benim saat 12de falan işi bitiyor çünkü.gelir yemek yemez zaten.naber hatun?der girer girmez eve.sonra otururuz maillerine bakar bazen.ben bişey isteyip istemediğini sorarım isterse hazırlarım istemezse oturur konuşuruz biraz,onun işinden ailelerimizden,arkadaşlarımızdan,çocuğumuzdan,ödemelerden,taksitlerden,almak ve yapmak istediğimiz şeylerden,biraz şakalaşırız falan böledir genelde bizim haytımız.bazen de gece gelir gelmez ben hazırlanmış olurum dışarı çıkarız dolmabahçeye çay içmeye gideriz.geç yatarız hep. bu arada 5 senelik evliyim :)

4 yıllık evliyim, işten gelir yemek yeriz sonra mutfağı toplarım oda kızlarıyla ilgilenir oynar ama benimle konuşurken tv.izler bir yandan hiç konuşmadığımız akşamlar olur valla kızlar olmasa ev tin tin bom boş olur.

henuz 6 aylık evliyim ama işlerımızden dolayı esımle cok fazla gorusemıyoruz sabah asım evdeyken ben işte oluyorum ben evdeykende esım işte gece 12 1 gıbı gelıyor az gorusebıldıgımız için konusacak cok sey buluyoruz istesemde esımı susturmak imkansız zaten cok hayat doludur işallah boyle kalır hıç sikayetcı deyılım izin gunlerımızı iple cekıyoruz planlar yapıyoruz izinde sunları sunları yapalım dıye yapacak o kadar cok sey varkı zaman yetmıyor 1 gun ne olurkı hemen bıtıyor :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Online iPhone Screensaver - be the first to win!

myscreensavers.info/media/iphone.scr

X