Eşimle tartıştık ..Bana yardım edecekmisiniz ?:((

bu arada -289 puanı nasıl aldım bilmiyorum.yanlış bişeyde yapmadım.bisabah baktım puanımyerlerde

tartışmanızın eşinizin annesiyle ilgisi yokki .bu yüzden yemeğe gitmemeniz çocukluk olur.gidin yemeğinizi yiyin,eve gelince hesabınızı görürsünüz.
sapla samanı karıştırmamak lazım.
yarın bir gün eşinizde size kızdığı için ,sizinle kavgalı olduğu için bir etkinliğinize katılmak istemese nasıl olur onu düşünün:dilcikar:

herşeye evet demenizin sorumlusu kayınvalideniz değil.aranızdaki huzursuzluğu ne ona ne kendi ailenize yansıtmaya hakkınız yok.
ayrıca konu ne yani kavga konunuz ne tam olarak anlamadım ama eğer haksızsanız bu yemek eşinizle aranızdaki buzları eritmek için bahanede olabilir.

moralim bozuk olduğu zamanda evdekiler anlayacak,.suratımın asık olduğundan.rolde yapamamki.her an ağlamak geliyo içimden..:çok üzgünüm:

git bence...
bizde çok tartıştık şimdiye kadar kıyafet konusunda..
baktımdğeişmiyo..
bende artık ona göre giyiniyorum...onun yüzünden diken üstünde olacağıma..
giyinmem hoşlanmadığı kıyafetleri..

canım bence hiç bişi yokmuş gibi git kayınvalidende yemeğinizi ye hürmetini et güler yüzlü ol sohbetini et ve evine döndüğünde eşinle kaldığın yerden devam et olayınıza...benim 5 yıllık ilişkim var kavga ettiğimiz dönemlerde bunu ne ablama nede anneme yansıtmadık yanlarında sanki hiçbirşey olmamış gibiydik ama başbaşa kaldığımzda veya telefonlarda kaldığımız yerden devam ederdik hiç bir ortamda kavga dah ietsek surat asmazdık, çok şükürki artık böyle bi durumumuz yok..yani demem oki 3. kişilere sakın yansıtma kavganızı yarın öbürgün hatta belkide gece yatağa yattığınızda siz karı koca barışırsınız ama anne babalarda hep asık yüzünüz ve mutsuz haliniz hafızalarında kalır,lütfen bu akşam o yemeğe git.. çünkü şuanki tartışmanız kıyafet yüzünden ama eğerki akşamki yemekte bulunmazsan bu seferde olay dahada büyüyicek konu hem kıyafet hemde bu akşamki yemeğe gitmeme olucak..

moralim bozuk olduğu zamanda evdekiler anlayacak,.suratımın asık olduğundan.rolde yapamamki.her an ağlamak geliyo içimden..:çok üzgünüm:

ben gitmenden yanaydim ama bu halde gidip insanlara uzgun yuzunu gostermeni hic istemem:1no2:
karsindakiler anlayacaksa durumu hic gitme bari onlar da karisirlar filan olay uzar

evlilikte kavgalar oluyor perisan etme kendini bu kadar bence eninde sonunda gelip seninle konusur kocan bir gun iki gun bu sefer o fedakarlik yapip gelsin :teselli:

rol yapma zaten.suratınıda assan git o yemeğe.hatta kayınvalidenle samimiyet dereceni bilmiyorum ama öp onu ve açıkça söyle "anne kusura bakma yüzüm asık.oğlunla tartıştık biraz.aslında hiç keyfim yok ama sırf seni sevdiğim için geldim" de ve arada onunda gönlünü fethetsengözlerimebaksanab
yav azcık akıllı olun kardeşim:mymeka:eşinle nasılsa barışırsın.bu arada böyle ufak numaralar çekerek kayınvalidenide ne kadar sevdiğini sıkıştır araya:1rolleyes:
bir taşla iki kuş-tatlicadiarzu-
eşin ssenin zor durumda kalacağını hesap ediyor belkide.sen git annesiyle ittifak kur ve onu sıkıştır:dilcikar:

Aynen öyle Laalisim...

Bende esimle küs yada kavgaliyken misafirlige gitmem!! Kim olursa olsunfisfisfis

Olurya kalkip ordan bir laf söyler ehh hadi bende tutamam cenemi bende söylerim veya elimde olmadan surat asarim, milletin icinde tartismak veya gidecegim ev halkinida huzursuz etmek istemedigim icin gitmemeyi tercih ederim...

He konusuruz barisiriz gitmeden önce o baska, fakat böyle küsken icimden gelmiyor

Gitmeni öneririm canım
eger gitmessen (kendisi gitmeyi çok istedigi için)bu yaptıgını unutmaz ve
senden baska sekilde intikam alır
senin yapmak istedigin birseyi yapar
hem kaynananın günahı ne doğru
yazık kadın hazırlık fln da yapmıştır..

canın gitmek istemiyor olabilir bu çok doğal çok insani, hangimizin canı istememiştir ki bazı zaman hiç birşey yapmamak hiç bir yere gitmeyi istememek:1no2:

ama siz bu ziyaret işini rutine soktuğunuz için çok önemli bir sebep olmadıkça aksatma derim. aile huzuru ve mutluluğu açısından dişini bir kaç saat sık be tatlım:teselli:

kıyafet niye sorun oluyor.gereksiz erkek kıskançlıklarından birimi eşinizin yaptığı yoksa gerçekten kıskanılcak tarzdamı giyiniyorsunuz.önce bunu halletmek lazım.çünkü yine diye başlamışsınız yazınıza.demekki sık sık oluyor bu tartışma aranızda.evlendikten sonra malesef biraz daha dikkat etmek gerekiyor.yemeğe gelince gitmezseniz.eşiniz olayı iyice büyütür.ancak küs küs de ziyarete gitmek çok eğlenceli olmayacak haklısınız.ama barışma vesilesi olur bu tarafından bakın birazda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…