Eşimle sex hayatımı nasil canlandirabilirim

Benimki riskli gebelik 6 buçuk aylık hamileyim 3 hafta önce doktor yasakladı eşimi çok özledim çok düzenli cinsel hayatimiz vardı simdi de cok korkuyorum birbirimizden uzaklaşır mıyız diye dogumdan sonra da lohusalik bebek derken iyice soğur muyuz cok üzülüyorum
Hiç bir şey olmaz beybi 🙏🏻
Sarılın öpün koklayın o bile yetiyor 😌

Ay valla birkaç üst üste olunca ben cok sıkılıyorum sürekli gelen spermler değişik kokular sürekli abdest almak bazen işkence oluyor 😂
Of ben de bu yuzden bazen üşeniyorum abdest işi olmasa gunde 2 3 kere olurdu daha dogrusu saclarim uzun kurutmayinca da basim cok agriyor o yuzden 2 günde bir oluyordu ta ki doktor yasaklayana kadar

Of ben de bu yuzden bazen üşeniyorum abdest işi olmasa gunde 2 3 kere olurdu daha dogrusu saclarim uzun kurutmayinca da basim cok agriyor o yuzden 2 günde bir oluyordu ta ki doktor yasaklayana kadar
Bakın üşeniyorum diyorsunuz da o zevk için üşenme olmaz bu sefer eşiniz deki istek kaybolduğunu düşünün evliliğin mutlu olmanın yolu temeli cinsellik

Bakın üşeniyorum diyorsunuz da o zevk için üşenme olmaz bu sefer eşiniz deki istek kaybolduğunu düşünün evliliğin mutlu olmanın yolu temeli cinsellik
Hayır ya aynı gun icinde tekrar yapmak için dedim üşeniyorum diye yoksa ben de cinselligin evliligin cogu olduğunu düşünüyorum esimlede aramda guzel bir tutku var o yuzden de korkuyorum 5 ay birlikte olamiycaz sonrasi soğukluk olur mu acaba diye

Hayır ya aynı gun icinde tekrar yapmak için dedim üşeniyorum diye yoksa ben de cinselligin evliligin cogu olduğunu düşünüyorum esimlede aramda guzel bir tutku var o yuzden de korkuyorum 5 ay birlikte olamiycaz sonrasi soğukluk olur mu acaba diye
İlk yıllar gün içinde bizim de farklı zamanlarda oluyor du 2 çocuk dan sonra artık o kadar fırsat olmuyor

X