Eşimle sex hayatımı nasil canlandirabilirim

Merhaba. Bebegim 5 aylik. dogumdan sonra sex den uzaklaştık. Nasil canlandirabilrim neler onerirsiniz
Gün içinde tahrik edici mesajlar at akşamda bebiş uyudumu direk ekşın😄 biraz büyük olsa bungolov tutun jakujide ayrı duşta ayrı ses derdi olmadan çoşun derdimde şuan zor olur sanırım

Gün içinde tahrik edici mesajlar at akşamda bebiş uyudumu direk ekşın😄 biraz büyük olsa bungolov tutun jakujide ayrı duşta ayrı ses derdi olmadan çoşun derdimde şuan zor olur sanırım
bence bebek olmasa yine sorun bu ya ahaha bu seferde komşular devreye giriyor gibi bir şey 😬

Riskli gebelik mi yaa
Benimki riskli gebelik 6 buçuk aylık hamileyim 3 hafta önce doktor yasakladı eşimi çok özledim çok düzenli cinsel hayatimiz vardı simdi de cok korkuyorum birbirimizden uzaklaşır mıyız diye dogumdan sonra da lohusalik bebek derken iyice soğur muyuz cok üzülüyorum

Benimki riskli gebelik 6 buçuk aylık hamileyim 3 hafta önce doktor yasakladı eşimi çok özledim çok düzenli cinsel hayatimiz vardı simdi de cok korkuyorum birbirimizden uzaklaşır mıyız diye dogumdan sonra da lohusalik bebek derken iyice soğur muyuz cok üzülüyorum

Ten uyumu varsa ve aşk, sevgi varsa soğuma olmuyor. Bağlılık daha da artıyor. Uzaklaşma lohusalık döneminde mecburen gerekli. Sonrası düzene oturur bence. Valla yapmak isteyen iki arada bir derede de olsa, kapı arkasında, yerde, duşta, mutfakta bir yolunu bulup kıstırıyor hatunu. Yapmayan bahane arıyordur.

X